Hoşgeldiniz!

habitat

Tavşan İstilası - Avustralya 00:36
Tavşan İstilası - Avustralya 7.322 izlenme - 4 ay önce Her şey İngiltere'den Avustralya'ya memleketine dönen Thomas Austin adlı züppenin, yanında İngiltere'de görüp de memleketinde yaşamak istediği avcılık tutkusu nedeniyle yanına birkaç tavşan almasıyla başlamış. Avustralya'nın besin zincirinde kendilerini avlayan hiç bir hayvan çıkmayınca tavşanlar agresif bir şekilde çoğalmış. Şu anda sayıları on milyonlarla ifade ediliyor. Suriye'li göçmenlerin ülkemizdeki istikbalini düşününce aklıma geliverdi birden.
Hacı Sen N'aptın Ya 00:47
Hacı Sen N'aptın Ya 858 izlenme - 2 yıl önce Hac olayı mı değişti, çelik mi değişti, noluyo, napıyoruz biz ki, uçan sincaplar aşkına cidden yorum yapamıyore. La lala lalala la lom.
trabzonlu amcanın internet isyanı 03:29
trabzonlu amcanın internet isyanı 1.104 izlenme - 7 yıl önce 5 kızı kocaya kaçanoğlu 50 milyar kumar borcu yapan amcanın isyanı
Horoz ve Köpeğin Alan Savaşı 02:20
Horoz ve Köpeğin Alan Savaşı 202 izlenme - 2 yıl önce Kimi zaman hayvanlar, yaşadıkları alanları korumak için birbirlerine pek de zarar vermeden, inada bindirerek de mücadele edebilirler. Hele ki iki taraf da birbirinin tutumundan korkuyorsa, bu videodaki gibi komik, eğlenceli ve öğretici durumlar doğabilir. Horozlar da, köpekler de alan savunması yapan, alancı (territoryel) hayvanlardır. İki hayvan da, kendi bölgesinde bir başka hayvanın hüküm sürmesini istemez ve işgalci bir hayvan alanına girdiğinde, elinden geldiğince bu saldırıyı savuşturmaya çalışır. Ancak her hayvan birbiriyle dişe diş bir mücadeleye girmez, çünkü kimi zaman korku, böyle bir saldırıya engel olur. Bunun yerine, yüksek sesli ve saldırganlığı temsil eden bazı davranışlarla yabancı hayvanlar alan dışına itilmeye çalışır. Kim üstün gelirse, alan onun olur (bir süreliğine). Burada da, bir miktar oyunla karışık olsa da, muhtemelen birbirlerinin alanını işgal etmeye çalışan horoz ve köpeğin sevimli mücadelesini göreceğiz. İyi seyirler.
Austra - Habitat 05:35
Austra - Habitat 61 izlenme - 2 yıl önce Austra - Habitat (Video Klip 2014)
habitat 01:38
habitat 77 izlenme - 6 yıl önce
habitat fragmanı 1 01:38
habitat fragmanı 1 52 izlenme - 5 yıl önce
Wild life 00:30
Wild life 14 izlenme - 3 yıl önce Vahşi yaşam
Habitat (E3 2014) 01:13
Habitat (E3 2014) 6 izlenme - 2 yıl önce