Hoşgeldiniz!

Hac Umre Videoları İzle

Lebbeyk Allahümme Lebbeyk 03:59
Lebbeyk Allahümme Lebbeyk 12.860 izlenme - 5 yıl önce lebbeyk allahumme lebbeyklebbeyke l şerke leke lebbeykinnel hamde vennmete leke velmulk.l şerke lek
Kabe de Akşam Ezanı 01:56
Kabe de Akşam Ezanı 18.368 izlenme - 8 yıl önce Hac Farizası sırasında kayda alınan akşam ezanı
medine 03:42
medine 9.836 izlenme - 8 yıl önce medine
Mekke Medine Cidde Görüntüleri 09:45
Mekke Medine Cidde Görüntüleri 1.788 izlenme - 3 yıl önce 2006 Agustos Ayındaki Mekke Medine Cidde Kabe Mescid-iharam Mescid-i Nebevi Umre-tatil Görüntüleri:)
Emre Solak Zeytinli 01:56
Emre Solak Zeytinli 344 izlenme - 5 ay önce Eğitim, Talebe, çocuk, öğrenci içindeki cevheri açığa çıkarır. Şeref Coşgun Eğitim Uzmanı, sağlık ve mutluluk rehberi Hisar Turizmle Hac Umre Hocası kılavuzu. Eşref ül Mahlûkat olan insana olumlu, pozitif duygu enerji hareket davranış kazandıran HACAMAT ve terapi uzmanı yönetici. Zeytinli BADEMLİ KADIKÖY Altınoluk Ayvalık Edremit Körfezi rehberlik.
hac umre kutsal toprak medine mekke hac nasıl yapılır 09:42
hac umre kutsal toprak medine mekke hac nasıl yapılır 1.551 izlenme - 5 yıl önce hac nasıl yapılır
Hac ve Umre 3D Animasyon HD - Gönül Sofrası (Rahmet Pınarı) 03:48
Hac ve Umre 3D Animasyon HD - Gönül Sofrası (Rahmet Pınarı) 947 izlenme - 3 yıl önce
Peygamberimiz Hz Muhammed (S A V ) Efendimizin Kabri Şerifleri 00:23
Peygamberimiz Hz Muhammed (S A V ) Efendimizin Kabri Şerifleri 1.400 izlenme - 4 yıl önce Peygamberimiz Hz Muhammed (S A V ) Efendimizin Kabri Şerifleri
umre sayinin 7.şavtında ne,nasıl yapılır? 07:19
umre sayinin 7.şavtında ne,nasıl yapılır? 2.190 izlenme - 7 yıl önce Allahım senin rızan için safa ve merve arasında yedi şavt umre sayımı yapmak istiyorum bu ibadeti bana kolay kıl ve kabul eyle diyerek saya başlanır sonra safa tepesinden merve tepesine doğru yürümeye başlar dualar bölümünde ki say dualarını veya bildiği başka dua1an okur tekbir tehlil salvat ve hamd getirir safa-merve arasındaki iki yeşil direk arasına geldiğinde hervele yapılır hervele süratli çalımlı ve canlı şekilde yürümenin adıdır bu hz hacer validemizin hatırasını canlandırmak için yapılı
Mescid-i Nebevi'den Genel Bir Görüntü 01:47
Mescid-i Nebevi'den Genel Bir Görüntü 3.870 izlenme - 8 yıl önce peygamber efendimizin kabrinin de bulunduğu mescidinin avlusundan genel bir görüntü
Kabe-İ Muazzama 01:05
Kabe-İ Muazzama 3.210 izlenme - 8 yıl önce Allah’ın evi Kabe-i Muazzama’dan genel görüntü
Beytullah 01:49
Beytullah 862 izlenme - 4 yıl önce
hac umre kutsal toprak medine mekke hac nasıl yapılır 09:42
hac umre kutsal toprak medine mekke hac nasıl yapılır 1.003 izlenme - 5 yıl önce hac nasıl yapılır
Şavt’dan Görüntü 04:26
Şavt’dan Görüntü 2.680 izlenme - 8 yıl önce Kabeyi tavafda yapılan şavttan görüntü
2hac umre kutsal toprak medine mekke kutsal ziyaretler mekke 13:10
2hac umre kutsal toprak medine mekke kutsal ziyaretler mekke 894 izlenme - 5 yıl önce kutsal ziyaret yerleri
Gülben Ergen, Burcu Güneş Umre'ye Gitti 01:03
Gülben Ergen, Burcu Güneş Umre'ye Gitti 642 izlenme - 3 yıl önce Sanatçılar Gülben Ergen, Burcu Güneş ve Bedia Akartürk'ün de aralarında bulunduğu ünlü isimler umre ibadeti için kutsal topraklara gitti.
Kabe i Muazzama 00:36
Kabe i Muazzama 568 izlenme - 4 yıl önce
fetih turizm & 2010 hac & hira mağarası ziyareti 20:59
fetih turizm & 2010 hac & hira mağarası ziyareti 449 izlenme - 6 yıl önce
Ramazanı Mekke'de Ve Medine'de Yaşamak. 03:24
Ramazanı Mekke'de Ve Medine'de Yaşamak. 456 izlenme - 5 yıl önce ramazan umresi iftar saati hazırlıkları. fazilet turizm hac ve umre organizasyonu.
kabe'de öğle ezanı 01:46
kabe'de öğle ezanı 446 izlenme - 5 yıl önce ramazan umresinde ezanı beklerken. dinleyenlerin kulaklarındaki pas silinecek.allahım kabul etsin.cümle muhammet ümmetine nasip etsin.
Fatih Tezcan'ın Hac ve Umreyi Boykot Çağrısı - A Haber 02:58
Fatih Tezcan'ın Hac ve Umreyi Boykot Çağrısı - A Haber 233 izlenme - 2 yıl önce Sitenin müdavimleri, bu arkadaşı hatırlar. Hani Kahire Türkiye'nin 82. vilayetidir diyen akıllımız. Şimdi de hac ve umreyi boykot .ağrısı yapıyor ve ilk tepkileri stüdyodan alıyor. Vaktiyle benzer sözleri, adını şu an an anımsayamadığım bir CHP milletvekili, bir tanıdığına fısıltıyla söylemişti de, sağ cenah kıyameti koparmıştı. Bu arkadaş daha beter sözleri bağıra bağıra söylüyor.Siz ne derseniz deyin, ben bu arkadaşı her türlü çüşş kategorisinde görmekteyim.
Medine 00:31
Medine 727 izlenme - 7 yıl önce
Şeref Hoca Prof Hacamat Edremit 05053915563 Hac Umre Hisar 01:01
Şeref Hoca Prof Hacamat Edremit 05053915563 Hac Umre Hisar 64 izlenme - 5 ay önce EDREMİT ten Kazdağları, Hanlar Kumlucalar Eybek, Üç Şelale Hattından Karaaydın â seyehat. Pazar günü ve önceki gecesinde, Pazartesi, Salı, Perşembe günleri ve önündeki gecelerde, Kamerî Ayların 14' ünden( DOLUNAYDAN) SONRAKİ BU VAKİTLERDE HACAMAT YAPABİLİR VE YAPTIRABİLİR. Şeref Hoca EDREMİT HACAMAT ,HAC, UMRE Hisar Turizm ile Hac ve UMRE 2017 de Hacca Beraber, Kanca gibi kol kola kaybolmadan, uykusu bile İBADET. HACAMAT:
hac umre kutsal toprak medine mekke umre ve hacca hazırlık 04:58
hac umre kutsal toprak medine mekke umre ve hacca hazırlık 367 izlenme - 5 yıl önce hacca ve umreye gitmeden önce bilinmesi gerekenler
hac umre kutsal toprak medine mekke ihram ve umre 05:20
hac umre kutsal toprak medine mekke ihram ve umre 339 izlenme - 5 yıl önce ihram ve umre nasıl yapılır
3. Hac, Umre Ve İnanç Turizmi Fuarı Feshane'de Açıldı 12:41
3. Hac, Umre Ve İnanç Turizmi Fuarı Feshane'de Açıldı 245 izlenme - 2 yıl önce "3. Hac, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı" Diyanet İşleri Başkanlığı'nın da katılımı ile İstanbul Feshane'de açıldı.
hac umre kutsal toprak medine mekke hac ve umre yasaklari ve cezalari1 07:04
hac umre kutsal toprak medine mekke hac ve umre yasaklari ve cezalari1 296 izlenme - 5 yıl önce hac ve umrede yapılmaması gerekenler
1hac umre kutsal toprak medine mekke 12:38
1hac umre kutsal toprak medine mekke 277 izlenme - 5 yıl önce sivas umre ve hac uğurlaması
Leman Sam'ın Arap Düşmanlığı 00:40
Leman Sam'ın Arap Düşmanlığı 122 izlenme - 2 yıl önce Leman Sam Hac ve Umreye kesinlikle gitmeyeceğini, sebep olarakta Araplara para kazandırmamak için olduğunu söyledı. Leman Sam'a cevap olarak; Bu entellere sorsan herşeyden önce insan olması önemlidir derler. Ama söz konusu müslüman toplumu olunca bir anda insanlıktan eser kalmaz. 1) Arapların para kazanmasını istemiyorsan bundan sonra arabanada bi zahmet binmezsin olur biter. Evinin kuyusundan çıkmıyor o petrol. 2) Araba mı sürerim, bedelinide öderim diyorsan; Müslümanlarında hizmet karşılığndan para harcadıklarını bil. Kabedeye giriş parası vermiyorlar:) Harcadıkları paralar kendilerine aldıkları eşyalarla ilgili olduğunu bilmiyorsun galiba. Arabistanda alış veriş yapma yasağıda yok herhalde.Ya da hac için gelenler alışveriş yapamasın diye kural mı var sanıyorusun? (adınada "Leman Sam alışveriş yapma yasağı" kuralı desinler ne dersin). 3) Niyeti Araplara para kazandımak olan kişinin, zaten haccı kabul görmez. Araplara para kazandırayım diyeni de ayrıca hiç görmedim. Din karşıtlarının kendi aralarında kendilerinin avuttuğu bir söylemdir. Nerden beslendiğiniz görünüyor sadece. 4) Orada olan Araplar değilde bir başka ırktan insanlar olsa Müslümanlar yinede gider Yani amaç Araplara para kazandırmak değilmiş değil mi? 5) Senin önceki düşüncelerini bilmesek yutturacaksın sanki bize. 6) Hacca gitmek farzdır. Hangi bahane öne sürülürse sürülsün imkan sahibi Müslüman gitmek zorundadır. Biz Leman Sam'ın yorumuna göre değil ALLAH'ın hükmüne göre hareket ederiz. 7) Hacca giden diğer sanatçılarında söylemesinde bir sakınca yok ayrıca. Farz ibadetlerde gösteriş olmaz. Hatta teşvik edilmiş olur. Eğer gösteriş için yaptıysa bu münafıklık alametidir. Ama kimsenin niye gittiğini bilmediğimiz için kimseyi suçlayamayız. Kalbini bilemeyiz demi Leman Sam. 8) Zaten kaderinde yoksa gidemeyecektin. Bu sözler kendi bağın, farkında bile değilsin. Kendi yaptığın gözüne hoş gösterilmiş. Sen bir uyanıklık yaptığını sandın ama tuzağın kendini sardı haberin yok.
altınoluk samsun-bafralı kaptan kara murat 01:32
altınoluk samsun-bafralı kaptan kara murat 766 izlenme - 8 yıl önce Sosyal çevremde, kimseyi kırmadım. Hak batıl hariç, insan ayırmadım. Dünya geçici, bir varmış,bir yokmuş. "İyiler azmış, kötülerse çokmuş." Derler,inanma; "Sen de iyisin!" Arzda yaşayan, insansın,bireysin! Şeref uzatma, arifler anlasın. Coşgun,mutlu ol, dert,tasa kalmasın.