Hoşgeldiniz!

hacettepe üniversitesi

Direniş Türküsü - Gezi Parkı Biçilir Mi? 03:17
Direniş Türküsü - Gezi Parkı Biçilir Mi? 20.348 izlenme - 5 yıl önce Hacettepe Üniversitesi öğrencileri Gezi Parkı'na destek amacıyla türkü seslendirmişler.
Doktor Bu Soruyu Bilemedi! (Kim Milyoner Olmak İster) 01:15
Doktor Bu Soruyu Bilemedi! (Kim Milyoner Olmak İster) 2.036 izlenme - 2 yıl önce Atv'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster programına yarışmacı olarak katılan Hacettepe Üniversitesi mezunu Nurullah Yüca'nin takıldığu bu soru izleyenleri şaşırttı.
Neden Hacettepe? Neden İşletme? Neden Pazarlama Yüksek Lisansı? 02:21
Neden Hacettepe? Neden İşletme? Neden Pazarlama Yüksek Lisansı? 1.098 izlenme - 3 yıl önce Nokta'da Proje Yöneticisi Olarak Çalışan Ayça Turhan, Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü'nü Ve Pazarlama Yüksek Lisansı'nı Anlattı.
Harlem Shake - Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 00:29
Harlem Shake - Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 473 izlenme - 5 yıl önce Harlem Shake - Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
Hacettepe İktisat Bölümü 01:39
Hacettepe İktisat Bölümü 1.006 izlenme - 10 yıl önce hacettepe iktisat(t) 2007 girişliler
Dişleri Fırçala - Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesi 03:11
Dişleri Fırçala - Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesi 277 izlenme - 3 yıl önce Hacettepe üniversitesi diş hekimliği bölümünde okuyan öğrenci arkadaşlarımızın yaptığı bu şarkı ile hepimizi 2 dakikalık diş fırçalamaya davet ediyorum.
Rektöre Hesap Sormak - Hacettepe Üniversitesi 10:39
Rektöre Hesap Sormak - Hacettepe Üniversitesi 210 izlenme - 2 yıl önce Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsünde 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma törenleri sırasında olaylar çıkmış. Polis, öğrencilere biber gazı ve tazyikli suyla müdahale etmiş. Üniversite yönetimi olaylara karışan 98 öğrenciyi tek tek belirlemiş ve Okulda meydana gelen zararların tazmini için onlara ilginç bir ceza uygulamaya başlamış. Hacettepe'de Hacettepe Üniversitesi'nde 1 lira olan yemek ücretleri 5 lira olmuş. Rektör Murat Tuncer'i bir etkinlik çıkışında yakalayan öğrenciler, usulsüz uygulamanın hesabını sormuş.
Hacettepe Kampüsü'nde Elektrikler Gidince Çıkan Garip Sesler 01:14
Hacettepe Kampüsü'nde Elektrikler Gidince Çıkan Garip Sesler 256 izlenme - 3 yıl önce Herkes herhalde elektriğin gitmesini felan bekliyormuş herhalde, bu ne dışa vurum, nebbiççim bir enerji patlamasıdır. dırıssss.
Hacettepe Üniversitesi 2014 Tanıtım Filmi 06:54
Hacettepe Üniversitesi 2014 Tanıtım Filmi 104 izlenme - 3 yıl önce Baktım lisenin büyüğü düzeyindeki üniversitelerin tanıtım filmleri burada dönüyor. Bir de gerçek bir üniversite görülsün istedim.
Amasra Gezisi 04:45
Amasra Gezisi 141 izlenme - 4 yıl önce Hacettepe Üni. Amasra Gezisi
Hacettepe Üniversitesi'nde PKK Yandaşı Grup Terör Estirdi 05:31
Hacettepe Üniversitesi'nde PKK Yandaşı Grup Terör Estirdi 94 izlenme - 2 yıl önce Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğü, 2 kişinin yaralandığı saldırı sonucu 2 gün tatil ilan etti. Hacettepe Üniversitesi'nde PKK yandaşı öğrenciler nevruz kutlamaları bahanesiyle kantinde oturan öğrencilere saldırdı. 2 KİŞİ YARALANDI Saldırıya müdahale eden polis, 21 öğrenciyi gözaltına aldı. Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü'nde çıkan kavgada, 2 öğrenci kesici aletle yaralandı.
Hacettepe Üniversitesi Tanıtım 02:00
Hacettepe Üniversitesi Tanıtım 274 izlenme - 5 yıl önce Hacettepe Üniversitesi Tanıtım
Mezuniyet Töreninde Sürpriz Evlenme Teklifi 00:15
Mezuniyet Töreninde Sürpriz Evlenme Teklifi 121 izlenme - 3 yıl önce Mezuniyet Töreninde Sürpriz Evlenme Teklifi Hacettepe Üniversitesi mezuniyet töreninde sürpriz evlenme teklifi
 Özel Güvenlik Şefi Üniversiteliye Karşı - Öğrenci Kolektifleri - Hacattepe Üniversitesi 03:18
Özel Güvenlik Şefi Üniversiteliye Karşı - Öğrenci Kolektifleri - Hacattepe Üniversitesi 65 izlenme - 4 yıl önce Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü'nde Soma için yapılan eylemde bir üniversiteli özel Güvenliklerin vicdanına seslendi. ÖGB şefi cevap veremedi.
Avrupa'yı Sarsan Grip Salgını Türkiye'nin de Kapısına Dayandı, Bakanlık Alarmda 00:43
Avrupa'yı Sarsan Grip Salgını Türkiye'nin de Kapısına Dayandı, Bakanlık Alarmda 29 izlenme - 3 yıl önce Avrupa ve Asya'da 4 milyondan fazla insanı etkileyen, ölümlere yol açan grip salgını Türkiye'yi tehdit etmeye başladı.
Türkiye, Wada Akreditasyonuna Kavuşuyor 03:14
Türkiye, Wada Akreditasyonuna Kavuşuyor 11 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Prof. Dr. Uğur Erdener ile röportaj Türkiye, WADA akreditasyonuna kavuşuyor- TMOK Başkanı Prof. Dr. Erdener: "Hacettepe Üniversitesi Doping Kontrol Merkezi'nin laboratuvarları çok yakın bir zamanda tekrar akredite olacak"ANKARA (AA - HALİL İBRAHİM AVŞAR - Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Başkanı Prof. Dr. Uğur Erdener, Türkiye'nin yeniden Dünya Dopingle Mücadele Ajansı (WADA) akreditasyonu alacağını söyledi.