Hoşgeldiniz!

Hacettepe Üniversitesi Videoları İzle

Direniş Türküsü - Gezi Parkı Biçilir Mi? 03:17
Direniş Türküsü - Gezi Parkı Biçilir Mi? 20.284 izlenme - 4 yıl önce Hacettepe Üniversitesi öğrencileri Gezi Parkı'na destek amacıyla türkü seslendirmişler.
Doktor Bu Soruyu Bilemedi! (Kim Milyoner Olmak İster) 01:15
Doktor Bu Soruyu Bilemedi! (Kim Milyoner Olmak İster) 1.867 izlenme - 11 ay önce Atv'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster programına yarışmacı olarak katılan Hacettepe Üniversitesi mezunu Nurullah Yüca'nin takıldığu bu soru izleyenleri şaşırttı.
Neden Hacettepe? Neden İşletme? Neden Pazarlama Yüksek Lisansı? 02:21
Neden Hacettepe? Neden İşletme? Neden Pazarlama Yüksek Lisansı? 977 izlenme - 3 yıl önce Nokta'da Proje Yöneticisi Olarak Çalışan Ayça Turhan, Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü'nü Ve Pazarlama Yüksek Lisansı'nı Anlattı.
Harlem Shake - Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 00:29
Harlem Shake - Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 446 izlenme - 4 yıl önce Harlem Shake - Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
Hacettepe Üniversitesi'nde PKK Yandaşı Grup Terör Estirdi 05:31
Hacettepe Üniversitesi'nde PKK Yandaşı Grup Terör Estirdi 86 izlenme - 1 yıl önce Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğü, 2 kişinin yaralandığı saldırı sonucu 2 gün tatil ilan etti. Hacettepe Üniversitesi'nde PKK yandaşı öğrenciler nevruz kutlamaları bahanesiyle kantinde oturan öğrencilere saldırdı. 2 KİŞİ YARALANDI Saldırıya müdahale eden polis, 21 öğrenciyi gözaltına aldı. Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü'nde çıkan kavgada, 2 öğrenci kesici aletle yaralandı.
Rektöre Hesap Sormak - Hacettepe Üniversitesi 10:39
Rektöre Hesap Sormak - Hacettepe Üniversitesi 179 izlenme - 2 yıl önce Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsünde 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma törenleri sırasında olaylar çıkmış. Polis, öğrencilere biber gazı ve tazyikli suyla müdahale etmiş. Üniversite yönetimi olaylara karışan 98 öğrenciyi tek tek belirlemiş ve Okulda meydana gelen zararların tazmini için onlara ilginç bir ceza uygulamaya başlamış. Hacettepe'de Hacettepe Üniversitesi'nde 1 lira olan yemek ücretleri 5 lira olmuş. Rektör Murat Tuncer'i bir etkinlik çıkışında yakalayan öğrenciler, usulsüz uygulamanın hesabını sormuş.
Dişleri Fırçala - Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesi 03:11
Dişleri Fırçala - Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesi 262 izlenme - 2 yıl önce Hacettepe üniversitesi diş hekimliği bölümünde okuyan öğrenci arkadaşlarımızın yaptığı bu şarkı ile hepimizi 2 dakikalık diş fırçalamaya davet ediyorum.
Hacettepe İktisat Bölümü 01:39
Hacettepe İktisat Bölümü 995 izlenme - 9 yıl önce hacettepe iktisat(t) 2007 girişliler
Hacettepe Kampüsü'nde Elektrikler Gidince Çıkan Garip Sesler 01:14
Hacettepe Kampüsü'nde Elektrikler Gidince Çıkan Garip Sesler 220 izlenme - 2 yıl önce Herkes herhalde elektriğin gitmesini felan bekliyormuş herhalde, bu ne dışa vurum, nebbiççim bir enerji patlamasıdır. dırıssss.
Amasra Gezisi 04:45
Amasra Gezisi 135 izlenme - 3 yıl önce Hacettepe Üni. Amasra Gezisi
Hacettepe Üniversitesi Tanıtım 02:00
Hacettepe Üniversitesi Tanıtım 269 izlenme - 4 yıl önce Hacettepe Üniversitesi Tanıtım
Hacettepe Üniversitesi 2014 Tanıtım Filmi 06:54
Hacettepe Üniversitesi 2014 Tanıtım Filmi 67 izlenme - 2 yıl önce Baktım lisenin büyüğü düzeyindeki üniversitelerin tanıtım filmleri burada dönüyor. Bir de gerçek bir üniversite görülsün istedim.
Mezuniyet Töreninde Sürpriz Evlenme Teklifi 00:15
Mezuniyet Töreninde Sürpriz Evlenme Teklifi 89 izlenme - 2 yıl önce Mezuniyet Töreninde Sürpriz Evlenme Teklifi Hacettepe Üniversitesi mezuniyet töreninde sürpriz evlenme teklifi
Hacettepe Universitesi Öğrencileri Fırçalıyor 01:47
Hacettepe Universitesi Öğrencileri Fırçalıyor 46 izlenme - 2 yıl önce üniversite not ortalaması hesaplama sistemi http://www.unibilgi.net/not/117-universite-not-hesaplama-sistemi/
 Özel Güvenlik Şefi Üniversiteliye Karşı - Öğrenci Kolektifleri - Hacattepe Üniversitesi 03:18
Özel Güvenlik Şefi Üniversiteliye Karşı - Öğrenci Kolektifleri - Hacattepe Üniversitesi 65 izlenme - 3 yıl önce Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü'nde Soma için yapılan eylemde bir üniversiteli özel Güvenliklerin vicdanına seslendi. ÖGB şefi cevap veremedi.
Avrupa'yı Sarsan Grip Salgını Türkiye'nin de Kapısına Dayandı, Bakanlık Alarmda 00:43
Avrupa'yı Sarsan Grip Salgını Türkiye'nin de Kapısına Dayandı, Bakanlık Alarmda 29 izlenme - 2 yıl önce Avrupa ve Asya'da 4 milyondan fazla insanı etkileyen, ölümlere yol açan grip salgını Türkiye'yi tehdit etmeye başladı.
Türkiye, Wada Akreditasyonuna Kavuşuyor 03:14
Türkiye, Wada Akreditasyonuna Kavuşuyor 9 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Prof. Dr. Uğur Erdener ile röportaj Türkiye, WADA akreditasyonuna kavuşuyor- TMOK Başkanı Prof. Dr. Erdener: "Hacettepe Üniversitesi Doping Kontrol Merkezi'nin laboratuvarları çok yakın bir zamanda tekrar akredite olacak"ANKARA (AA - HALİL İBRAHİM AVŞAR - Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Başkanı Prof. Dr. Uğur Erdener, Türkiye'nin yeniden Dünya Dopingle Mücadele Ajansı (WADA) akreditasyonu alacağını söyledi.