Hoşgeldiniz!

Hachiko Videoları İzle

Sahibi Ölen Köpeğin 3 Yıldır Sokağa Çıkıp Sahibini Beklemesi 01:50
Sahibi Ölen Köpeğin 3 Yıldır Sokağa Çıkıp Sahibini Beklemesi 43 izlenme - 2 gün önce Sahibinin Öldüğünden Haberi Olmayan Köpek 3 Yıldır Sokağa Çıkıp Sahibini Bekliyor. Bu Hareketiyle, Hachiko Köpeği Hatırlatıyor... Hachiko Olayına Gelince, Hachiko, Tokyo'da Her Sabah Metro İstasyonunda Sahibini İşe Uğurluyordu. Akşam Mesai Saatinde Tekrar O İstasyona Gelip Sahibini Karşılıyordu. Bir Gün Sahibini Uğurladı. Akşam Karşılamaya Geldi. Fakat Sahibini Göremedi. Çünkü Sahibi Ölmüştü. Sahibini Gece Boyunca Bekledi. Sahibi Öldükten Sonra 10 Yıl Boyunca Metro İstasyonuna Her Gün Akşam Saatlerinde Gelip Sahibini Bekledi. Yine Bir Gün Sahibini Beklerken Hachiko da Öldü ve Bu Olaydan Sonra Tokyo'ya Hachiko'nun Heykeli Yapıldı. Tokyo'da Köpeğin Beklediği O Metro Girişi "Hachiko Girişi" Olarak Bilinir. Ayrıca Hachiko Köpeğin Seneler Sonra Filmi Yapılmıştır.
hachiko: a dog's story 02:13
hachiko: a dog's story 6.146 izlenme - 7 yıl önce hachiko: a dog's story
bu fragmani izleyipte ağlamayan yok iyi seyirler 02:06
bu fragmani izleyipte ağlamayan yok iyi seyirler 907 izlenme - 7 yıl önce hachiko googleye yazarsanız filmi çıkar
Her Gün Ölen Sahibinin Mezarına Giden Köpek 03:00
Her Gün Ölen Sahibinin Mezarına Giden Köpek 420 izlenme - 2 yıl önce Sahibine olan sadakati ile dikkat çeken, adına filmler yapılıp Japonya'da heykeli dikilen ‘Hackiko’ adlı köpeğin hikayesinin bir benzeri Ordu'da yaşanıyor. 2014 şubat ayında vefat eden sahibinin mezarına hergün gidip en az 5 dakika mezara gidip büyük bir vefa gösteriyor alkışlar bu sevimli ve sadık dosta
Hachiko monogatari - Bittersweet (Akita dog) 03:21
Hachiko monogatari - Bittersweet (Akita dog) 1.558 izlenme - 4 yıl önce From the 1987 film Hachiko monogatari (a.k.a. Hachi-ko). Wonderful movie that tells the true story of an Akita's devotion to his master. Hollywood did a rema...
Akita' nın Eve Dönen Sahibini Karlışama Anı 02:03
Akita' nın Eve Dönen Sahibini Karlışama Anı 403 izlenme - 2 yıl önce Japonya' ya özgü ırklardan olan Akita İnu cinsi köpekler sahiplerine olan aşırı bağlılığı ve zekalarıyla öne çıkarlar. Akita cinsi köpek akşam eve gelen sahibine bakın nasıl bir karşılama hazırlıyor.
Hachi: A Dog's Tale - Goodbye 10:46
Hachi: A Dog's Tale - Goodbye 51 izlenme - 2 yıl önce Birçok kişinin tanıdığı, sadık köpek, Hachiko'nun hayat serüveni şöyledir: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/104553/vefakar-kopek-hachiko/7 Bu müzik ise Richard Gere'in başrolünde oynadığı filmin; insanı hüzünlendiren, duygu yüklü soundtrackidir. İnsanın içini ısıtan dedikleri türden bir film ve onun dokunaklı müziği... Polonyalı müzisyen Jan A. P. Kaczmarek tarafından bestelenmiştir.
Hachiko'nun Marifetleri 00:49
Hachiko'nun Marifetleri 83 izlenme - 5 yıl önce Otur , Pati ver , Çak , Yat ve Bekle komutlarını videoladık iyi seyirler :)