Hoşgeldiniz!

Hachiko Videoları İzle

hachiko: a dog's story 02:13
hachiko: a dog's story 6.061 izlenme - 7 yıl önce hachiko: a dog's story
bu fragmani izleyipte ağlamayan yok iyi seyirler 02:06
bu fragmani izleyipte ağlamayan yok iyi seyirler 894 izlenme - 6 yıl önce hachiko googleye yazarsanız filmi çıkar
Her Gün Ölen Sahibinin Mezarına Giden Köpek 03:00
Her Gün Ölen Sahibinin Mezarına Giden Köpek 393 izlenme - 2 yıl önce Sahibine olan sadakati ile dikkat çeken, adına filmler yapılıp Japonya'da heykeli dikilen ‘Hackiko’ adlı köpeğin hikayesinin bir benzeri Ordu'da yaşanıyor. 2014 şubat ayında vefat eden sahibinin mezarına hergün gidip en az 5 dakika mezara gidip büyük bir vefa gösteriyor alkışlar bu sevimli ve sadık dosta
Hachiko monogatari - Bittersweet (Akita dog) 03:21
Hachiko monogatari - Bittersweet (Akita dog) 1.558 izlenme - 4 yıl önce From the 1987 film Hachiko monogatari (a.k.a. Hachi-ko). Wonderful movie that tells the true story of an Akita's devotion to his master. Hollywood did a rema...
Akita' nın Eve Dönen Sahibini Karlışama Anı 02:03
Akita' nın Eve Dönen Sahibini Karlışama Anı 340 izlenme - 2 yıl önce Japonya' ya özgü ırklardan olan Akita İnu cinsi köpekler sahiplerine olan aşırı bağlılığı ve zekalarıyla öne çıkarlar. Akita cinsi köpek akşam eve gelen sahibine bakın nasıl bir karşılama hazırlıyor.
Hachiko'nun Marifetleri 00:49
Hachiko'nun Marifetleri 83 izlenme - 5 yıl önce Otur , Pati ver , Çak , Yat ve Bekle komutlarını videoladık iyi seyirler :)
Hachi: A Dog's Tale - Goodbye 10:46
Hachi: A Dog's Tale - Goodbye 46 izlenme - 2 yıl önce Birçok kişinin tanıdığı, sadık köpek, Hachiko'nun hayat serüveni şöyledir: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/104553/vefakar-kopek-hachiko/7 Bu müzik ise Richard Gere'in başrolünde oynadığı filmin; insanı hüzünlendiren, duygu yüklü soundtrackidir. İnsanın içini ısıtan dedikleri türden bir film ve onun dokunaklı müziği... Polonyalı müzisyen Jan A. P. Kaczmarek tarafından bestelenmiştir.
Hachiko Real Story 02:57
Hachiko Real Story 4 izlenme - 1 yıl önce Hachiko Real Story. La Hisoria mas triste de un perro hachiko