Hoşgeldiniz!

hacı

Araba? Arabamız Var Bizim 00:26
Araba? Arabamız Var Bizim 931.730 izlenme - 1 yıl önce ''Artiz ne arar la bazarda'' sözüyle kısa zaman içinde gönüllerde taht kuran Ordu'lu Katip amcamızdan sonra benzer bir diyalogla karşılaştık. Bu şeker amcamız 'argo' sözcüğüyle 'araba' sözcüğü arasında bir karışıklık yaşamış. Ortaya oldukça hoş bir diyalog çıkmış.
Cübbeli Ahmet Hoca Cennetin Formülünü Veriyor 00:25
Cübbeli Ahmet Hoca Cennetin Formülünü Veriyor 366.351 izlenme - 9 ay önce Hocayı ve kendisinin İslam anlayışını bu ifadesiyle daha iyi idrak ediyoruz. 01.08.2015 günü Alkışlarla Yaşıyorum kanalına yüklediğim 'Cübbeli Ahmet Hoca Cennetin Formülünü Veriyor' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hacı Amcadan Canlı Yayında Taciz 00:04
Hacı Amcadan Canlı Yayında Taciz 345.496 izlenme - 2 yıl önce Hacı Amcadan canlı yayında taciz, izdivaç programı
Hacı Amcadan Şakayla Karışık Dayak Yemesi 01:07
Hacı Amcadan Şakayla Karışık Dayak Yemesi 18.816 izlenme - 2 ay önce reis site ahalimizin bir çoğunun yapmak istediği bir tepkiyle karşılaşmış. Hacı amca şakayla karışık iyi geçirmiş.
Kreşte Çocuklara Uygulamalı Tavaf Dersi Verildi 02:38
Kreşte Çocuklara Uygulamalı Tavaf Dersi Verildi 3.257 izlenme - 1 ay önce Kayseri'de bir kreşte öğretmenler çocuklara uygulamalı "tavaf" dersi verdi. Maketten bir kabe etradında dizilen çocuklar maketin etrafında döndürüldükten sonra çocuklara "hacı" oldukları söylendi.
İçine Ronaldo Kaçan Hacı Amca 00:14
İçine Ronaldo Kaçan Hacı Amca 7.625 izlenme - 5 ay önce Ummadık taş baş yarar atasözünü bize bir kez daha hatırlatan hacı amca karşınızda. Futbol topu ile sergilediği hareketler inanılmaz.
Cumhurbaşkanı Gül Türk Hacılarla Bayramlaştı 04:33
Cumhurbaşkanı Gül Türk Hacılarla Bayramlaştı 83.326 izlenme - 3 yıl önce hac farizası ve bazı üst düzey görüşmeler için suudi arabistan'da bulunan cumhurbaşkanı gül, türk hacılarla bayramlaştı.
bu hacı başka hacı :) 00:47
bu hacı başka hacı :) 100.632 izlenme - 6 yıl önce hacı abim olayı aşmış izleyin şaşıracak ve bana hak vereceksiniz
Zikir Çekerken Nirvanaya Ulaşan Hacı 01:18
Zikir Çekerken Nirvanaya Ulaşan Hacı 4.350 izlenme - 2 ay önce Daha önce zikir ortamına giren ya da bizzat yapan kimse varsa açıklama yazabilir mi? Nasıl oluyor bu?
Kabe'de Temizlikçi Olmak 03:00
Kabe'de Temizlikçi Olmak 4.039 izlenme - 3 ay önce Milyonlarca Müslüman'ın hacı olmak için geldiği Kâbe, yine onlarca farklı ülkeden gelen 500 'gönüllü' temizlik işçisi tarafından her gün temizleniyor Hac dönemlerinde günün her saati milyonlarca Müslüman'a ev sahipliği yapan Kâbe'nin temizliğine büyük titizlik gösteriliyor. Ancak hacılar Kâbe'nin içindeyken temizlik yapmak ise başlı başına bir sorun. Bunun için ilginç bir yöntem geliştirilmiş. Önce temizlenecek alan belirlenip hızlı bir şekilde çember altına alınıyor. Dünyanın çeşitli yerlerinden gelen temizlik işçileri saniyeler içinde belirlenen alanı temizleyerek yeniden ibadete açıyor. Kâbe'nin 500 gönüllü temizlikçi işçisi hem hac vazifesini yerine getiriyor hem de hacı adaylarının verdiği sadakalarla geçimlerini sağlıyor.
heme hacı gulamın 03:35
heme hacı gulamın 86.624 izlenme - 7 yıl önce
Hacı Murat ve Ferrari Kapışması 00:51
Hacı Murat ve Ferrari Kapışması 18.331 izlenme - 1 yıl önce Hacı Murat ve Ferrari kapışırsa ne olur? Tam da böyle olur, buyrun izleyelim. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/ kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mina'daki İzdihamın Başlangıcı Kamerada 05:33
Mina'daki İzdihamın Başlangıcı Kamerada 9.784 izlenme - 7 ay önce Mina'da 750'den fazla hacı adayının hayatını kaybettiği facianın başlangıç anına ait görüntüler ortaya çıktı. İzdihamın başlangıç anının görüntülerinde binlerce kişi, şeytan taşlama yolunda sıkışıyor. Gidecek yerleri kalmayan insanların baskısıyla tel örgü yere düşüyor ve yüzlerce kişi izdihama neden oluyor. Yukarıdan bir kişinin cep telefonuyla kaydettiği videoda birçok hacı adayı ezilerek yaşamını yitiriyor. Hac İdare Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre faciada dört Türk vatandaşı hayatını kaybetmişti.
Memişli Femen Gören Masum Hacılar 00:54
Memişli Femen Gören Masum Hacılar 9.482 izlenme - 7 ay önce Fransa'nın başkenti Paris'te düzenlenen Müslüman konferansına FEMEN üyelerinin yaptığı protesto
İdo Tatlıses - Hacı Yatmaz 03:08
İdo Tatlıses - Hacı Yatmaz 30.247 izlenme - 2 yıl önce İdo Tatlıses - Sonsuz Teşekkürler (2014) Maxi Single Albüm 1. Hacı Yatmaz 2. Sonsuz Teşekkürler 3. Çare 4. Mutluluk Perisi 5. Sabır Allahım
Hacı Taşan - Altın Yüzük Ulanmaz 05:07
Hacı Taşan - Altın Yüzük Ulanmaz 56.580 izlenme - 4 yıl önce
Beytulah Kuzu Götürsene Beni Hacı Olmaya 07:02
Beytulah Kuzu Götürsene Beni Hacı Olmaya 8.372 izlenme - 8 ay önce Beytulah Kuzu Götürsene Beni Hacı Olmaya Beytulah Kuzu Götürsene Beni Hacı OlmayaBeytulah Kuzu Götürsene Beni Hacı Olmaya Beytulah Kuzu Götürsene Beni Hacı Olmaya Beytulah Kuzu Götürsene Beni Hacı Olmaya Beytulah Kuzu Götürsene Beni Hacı Olmaya Beytulah Kuzu Götürsene Beni Hacı Olmaya Beytulah Kuzu Götürsene Beni Hacı Olmaya Beytulah Kuzu Götürsene Beni Hacı Olmaya Beytulah Kuzu Götürsene Beni Hacı Olmaya Beytulah Kuzu Götürsene Beni Hacı OlmayaBeytulah Kuzu Götürsene Beni Hacı Olmaya Beytulah Kuzu Götürsene Beni Hacı Olmaya Beytulah Kuzu Götürsene Beni Hacı Olmaya Beytulah Kuzu Götürsene Beni Hacı Olmaya Beytulah Kuzu Götürsene Beni Hacı Olmaya Beytulah Kuzu Götürsene Beni Hacı Olmaya Beytulah Kuzu Götürsene Beni Hacı Olmaya
Kabe'de Vincin Devrilme Anı! 00:40
Kabe'de Vincin Devrilme Anı! 8.232 izlenme - 8 ay önce Mescid-i Haram'da vincin acı adaylarının üzerine devrilme anı Kabe'de şiddetli yağış ve fırtına nedeniyle Mescid-i Haram'da bulunan bir vinç hacı adaylarının üzerine düştü. Suudi yetkililer kazada en az 65 kişinin hayatını kaybettiğini belirtti. 100 binlerce insanın ibadetini yerine getirmesi nedeniyle vincin halen olay yerinden kaldırılmadığı, ambulanslarla yaralıların ve hayatını kaybeden hacı adaylarının tahliye işleminin uzun süre devam ettiği bildirildi.
Gavur Hacı Çiftetelli - Oyun Havası 06:56
Gavur Hacı Çiftetelli - Oyun Havası 34.497 izlenme - 3 yıl önce Keyifli Dinlemeler;
Ne Zaman Didim Hacı 00:57
Ne Zaman Didim Hacı 44.741 izlenme - 7 yıl önce Çocuk,ödevini yapmamış,arkadaşının üzerine atıyor.
murat 131 modİfİye 01:21
murat 131 modİfİye 67.138 izlenme - 8 yıl önce murat 131 araçlarına modifiye çekilmiş halde bi kaç resim....
erzurumlu küfürbaz 02:09
erzurumlu küfürbaz 46.448 izlenme - 8 yıl önce sakın kaçırmayın bence !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
iki güzel parça ile alevi deyişleri 06:09
iki güzel parça ile alevi deyişleri 72.035 izlenme - 7 yıl önce buda diger alevican onuda ben yaptım oda süper http://www.izlesene.com/video/muzik-alevican/877869bizzat kendim yaptım begeneceğinize eminim...
Hacı Taşan - Mezar Arasında 05:06
Hacı Taşan - Mezar Arasında 25.522 izlenme - 4 yıl önce
Hacı Taşan - Ne Kaldı 05:55
Hacı Taşan - Ne Kaldı 3.639 izlenme - 8 ay önce Yaz gelip de yaz ayları doğunca Bizim burdan göçmemize ne kaldı Sarı çiçek mor menevşe bitince Top top edip yolmamıza ne kaldı Babına da deli gönül babına Koçyiğitler sığmaz oldu kabına Ala çamın boz ardıcın dibine Silah çatıp yatmamıza ne kaldı Seçin dostlar seçin kötüyü seçin Koçyiğit libasın kefenden biçin Arap at besledim kara gün için Kargı çekip binmemize ne kaldı Kul Halil'im kendi söyler virdinden Kervan kalktı göçtü anayurdundan Kırk atlıynan Boztevekli'nin ardından Kargı çekip gitmemize ne kaldı
Karakuyulu Hacı Ali Döre - Kanal Urfa 04:40
Karakuyulu Hacı Ali Döre - Kanal Urfa 28.727 izlenme - 3 yıl önce Muhteşem Soyluyolar
Fatura Sorusunu Bilemeyen Yarışmacı 01:14
Fatura Sorusunu Bilemeyen Yarışmacı 7.574 izlenme - 11 ay önce Fatura sorusunu bilemeyen Hacı Polat Selçuk Yöntem'in sunumuyla ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya damga vurdu. Selçuk Yöntem'in evde faturaları kim ödüyor sorusuna Diyarbakırlı yarışmacı 'hanım ödüyor' cevabını verdi.
hacı kahvecİ - yare selam söyleyin 05:02
hacı kahvecİ - yare selam söyleyin 52.517 izlenme - 7 yıl önce hacı kahvecİ - yare selam söyleyin,ayhanca bakışlar
dilber ay - hacı ağa ( sarı sabahlık ) Caretta 05:24
dilber ay - hacı ağa ( sarı sabahlık ) Caretta 42.472 izlenme - 7 yıl önce dilber ay - hacı ağa ( sarı sabahlık ) Caretta
Ginger Bisikletle Kabe'yi Tavaf Eden Hacı 00:21
Ginger Bisikletle Kabe'yi Tavaf Eden Hacı 4.096 izlenme - 8 ay önce Piyasada Ginger olarak bilinen elektrikli bisikletle Kabe'yi tavaf edeni ilk kez gördük. Sosyal medyada paylaşılan video şimdiden ilgi odağı oldu.