Hoşgeldiniz!

hacı amca

Hardcore Tarikat Partisi (Remix İçerir) 02:05
Hardcore Tarikat Partisi (Remix İçerir) 33.929 izlenme - 7 yıl önce Her gece düzenlenen bir tarikat partisi sizlerle. Araştırmalarım sonucunda cumartesi günleri düzenleniyormuş. pilavlı ve şerbet ikramlı. Ara sıra bende gitmeyi düşünmüyorum değil. Saçma ama güzel bir eğlence olsa gerek.
Hande Yener Konserinde Coşan Hacı Amca 00:24
Hande Yener Konserinde Coşan Hacı Amca 674 izlenme - 3 ay önce 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda sahne alan Hande Yener, ilerleyen saatlerde kendisine eşlik eden yaşlı bir hayranıyla adeta coşmuş.
İçine Ronaldo Kaçan Hacı Amca 00:14
İçine Ronaldo Kaçan Hacı Amca 11.855 izlenme - 7 yıl önce Ummadık taş baş yarar atasözünü bize bir kez daha hatırlatan hacı amca karşınızda. Futbol topu ile sergilediği hareketler inanılmaz.
Sarışını Görünce Kendini Kaybeden Hacı Amca 00:22
Sarışını Görünce Kendini Kaybeden Hacı Amca 10.576 izlenme - 5 yıl önce Bir ortadoğu ülkesinde turistik amaçlı bulunan kafiledeki şarışın bayanı gören hacı amca bildiği bütün hünerleri sergilemye başlamış.
Hacıstyle Tarikatı 01:04
Hacıstyle Tarikatı 12.337 izlenme - 6 yıl önce Her şey caiz lobisi çakırkeyif olduğu günlerden birinde disssiz freestylesiz kendi hallerinde eğleneyazmışlar.
Tokatçıyı Tokatlayan Hacı Amca 01:35
Tokatçıyı Tokatlayan Hacı Amca 5.954 izlenme - 4 yıl önce İzmir'de kendisini 98 Lira dolandırmaya çalışan adamı tokatlayan bakkal hacı amca dükkanın kamerasına böyle yansımış.
Kaş Yaparken Göz Çıkartan Hacı Amca 00:30
Kaş Yaparken Göz Çıkartan Hacı Amca 6.211 izlenme - 6 yıl önce Kendi eşrafında bel ağrılarını gidermesi ile ünlenen hacı dayı, bel ağrısı şikayeti ile kendisine gelen birini tedavi etmek isterken olanlar olmuş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Düğünde Kurtlarını Döken Hacı Amca 00:49
Düğünde Kurtlarını Döken Hacı Amca 5.477 izlenme - 6 yıl önce Bir ortadoğu ülkesi olsa gerek, hacı amca katıldığı düğünde ısrarları kırmamış piste çıkmış ve kendini müziğin ritmine bırakmış.
Suriyelilere Evini 10 Liraya Kiraya Veren Hacı Amca 02:45
Suriyelilere Evini 10 Liraya Kiraya Veren Hacı Amca 5.456 izlenme - 6 yıl önce 10 Liraya evini Suriyelilere kiraya veren hacı amca evi neden 10 liraya kiraya verdiğini anlatıyor. Hacı amca evinin kendisinin değil Allah'ın olduğunu söylüyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hacı Amcadan Açık Havada Bel Fıtığı Tedavisi 03:02
Hacı Amcadan Açık Havada Bel Fıtığı Tedavisi 2.966 izlenme - 5 yıl önce Daha çok Hindistan, Pakistan gibi hijyen açısından toplumun pek sınıfı geçemediği ülkelerde gördüğümüz açık havada diş çekimi, bel fıtığı tedavisi, kırık-çıkık düzeltme gibi yöntemlerden birini bu vidyoda görmekteyiz. Hacı amcamız profesyonelce işine yaklaşmakta, yumuşak dokunuşlarıyla hastayı rahatlatarak güneşten aldığı D vitaminin hastanın beline beline sokmaktadır. Üstelik hem hastayla ilgilenen Prof. Dr. Hacı Amca hem de şehrin başka noktalarından randevu almakta, işine bakmaktadır. Ülkemizin güzide şehirlerinden Bursa'da çekilen bu görüntüler adete Ak Parti'nin sağlıkta devrim yaptığını kanıtlamaktadır. Neydi o eskiden 4 duvar arasına sıkışmış, sıkıcı hastahane odaları... Şimdi ne güzel, ferah ferah hastalar muayene ediliyor ve açık havanın keyfini çıkarıyorç
Zikir Çekerken Nirvanaya Ulaşan Hacı 01:18
Zikir Çekerken Nirvanaya Ulaşan Hacı 7.353 izlenme - 7 yıl önce Daha önce zikir ortamına giren ya da bizzat yapan kimse varsa açıklama yazabilir mi? Nasıl oluyor bu?
İlahi Söyleyerek Dövme Sildiren Hacı Amca 00:59
İlahi Söyleyerek Dövme Sildiren Hacı Amca 6.357 izlenme - 6 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Boks Makinesine İman Gücüyle Vuran Hacı Amca 00:13
Boks Makinesine İman Gücüyle Vuran Hacı Amca 2.665 izlenme - 4 yıl önce Gençlerin değişilmez eğlencesi boks makinesini gören hacı amca durun bakalım birde ben deneyeyim demiş. Hacı amcadan iyi bir performans gelmiş.
Halayda Döktüren Hacı Amca 01:00
Halayda Döktüren Hacı Amca 2.799 izlenme - 4 yıl önce Bingöl'de bir düğünde ısrarları kırmayıp piste çıkan hacı amca adeta şov yapmış. Hacı amcadan hiç beklenmeyen bir halay performansı izliyoruz...
Gol İstiyorum Diye Haykıran Hacı Dayı 00:19
Gol İstiyorum Diye Haykıran Hacı Dayı 8.205 izlenme - 8 yıl önce Gol istiyom goool diyerek iman gücüyle haykıran dayının isteme şekli takdire şayan. Arada I want diye ingilizce bir şeyler söylüyor sanki ama tam anlaşılamamakla beraber kesin o da bir gol isteğidir. Gol istiyom, goooolll!
Combo Hacı 10:46
Combo Hacı 6.553 izlenme - 8 yıl önce Her zaman seri konuşan insanlar hoşuma gitmiştir, birazdan izleyeceğiniz hacı abimdeki konuşma yeteneği ve spontan gelişen olaylara karşı kurduğu dizeleri izleyeceksiniz. Valla ben beğendim alkislarlayasiyorum.com yöneticileri beğenmeyecek biliyorum en azından admin izler de 3-5 dk keyifli anlar yaşar diye düşündüm.
Esra Hanım Beni Çiftleştirin ! 00:49
Esra Hanım Beni Çiftleştirin ! 5.796 izlenme - 8 yıl önce Doğanın kanunudur bu; insanlar, hayvanlar ve tüm canlı organizmalar kendi ırkını yaşatmak için bir şekilde ürerler. Kimi ortadan bölünerek, kimi çoğalarak, kimi ise çiftleşerek. Evlendirme programları artık öyle bir hal aldı ki, evlenmeden direk işin şeyini düşünüyorlar. Amcamız 70'ine dayanmış hala eli işte, aklı çiftleşmede...
Peşaver Sokak Lezzetleri - Hacının Köfte Salonu 02:29
Peşaver Sokak Lezzetleri - Hacının Köfte Salonu 6.774 izlenme - 8 yıl önce Pakistanın Peşaver kentinin meşhur köftecisinin tanıtımıyla karşınızdayım arkadaşlar. Chapli kabab diye adlandırılan motor yağında kızartılan büyük köftelerin yapımını izleyelim hep beraber. oruçlu olanlar da izleyebilir zaten iştah kaçıran cinsten bir tanıtım.
Aduket Tarikatı 2 - Hacı Street Fighter 2 02:15
Aduket Tarikatı 2 - Hacı Street Fighter 2 4.698 izlenme - 8 yıl önce Aduket tarikatının yıllardır beklenen versiyonudur. Hacı Fighters 2 oyunu Aduket tarikatının katkılarıyla son teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Israrla bakkalınızdan isteyiniz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/69482/aduket-tarikati-haci-street-fighter
Kelle İsteyen Sofi Dede 00:25
Kelle İsteyen Sofi Dede 3.605 izlenme - 7 yıl önce Biliyorsunuz Ki 15 Temmuz Tarihinde Ülkemize Saldıran Askerlerin Asılması Gündemde Bir Dedemizde Sokak Röportajına Giriyor Ve İdam İstediğini Belirtiyor. Hacı Dayı Sana Yakışmıyor.
Hacı Sen N'aptın Ya 00:47
Hacı Sen N'aptın Ya 4.901 izlenme - 8 yıl önce Hac olayı mı değişti, çelik mi değişti, noluyo, napıyoruz biz ki, uçan sincaplar aşkına cidden yorum yapamıyore. La lala lalala la lom.
Aduket Tarikatı - Hacı Street Fighter 02:40
Aduket Tarikatı - Hacı Street Fighter 3.440 izlenme - 7 yıl önce Orjinali 6 küsür dakika ve dayanılmaz olan tarikatın içeriğini, hocadan gelen ilhamı, otomatik zikire bağlayan tarikat üyelerini içeren epik yapımın street fighter versiyonunu izleyeceğiz. Müzik ve ses montaj : Vehbi Can Uyaroğlu Orjinali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/52419/musluman-professor-x-mastermind
Sofistike Bir Sohbet - Menzil Çayocağı (Geğirmeli ve Feyzli) 06:44
Sofistike Bir Sohbet - Menzil Çayocağı (Geğirmeli ve Feyzli) 4.644 izlenme - 8 yıl önce Menzilin kodaman sofilerinden Hacı Mıstafa'nın mükemmel sohbetinden kesitleri, menzildeki çay ve çorbaya teşvik eden müzikler; geğirti, feyz ve bunaltıların eşliğinde izliyoruz. Orjinal video bu linklerde gurbanlar: http://www.youtube.com/watch?v=a_LMdNsJCgg http://www.youtube.com/watch?v=qGmZxjcv1oA
Kameralara Oynayan Amca 00:10
Kameralara Oynayan Amca 2.552 izlenme - 8 yıl önce Vakti zamanında maillerde dolaşan meşhur video. En çok ağlayan en çok dinini sevendir bakış açısına sahip amcamızın reklam kokan gözyaşları.
Elini Öpeyim Hacı Amca - III.Theofilos 01:25
Elini Öpeyim Hacı Amca - III.Theofilos 1.578 izlenme - 8 yıl önce Ortodoks Patriği III. Theofilos'un Aysofya'dan ayrılışı esnasında ilginç bir olay yaşandı. Röportaj sonrası bir vatandaş Theofilos'un karşısına geçerek "Elini öpeyim hacı amca" diyerek el öptü. Theofilos ise bu durum karşısında şaşkınlığını gizleyemedi ve gülerek karşıladı.
Elektrikli Scooter ile Şov Yapan Hacı Amca 00:07
Elektrikli Scooter ile Şov Yapan Hacı Amca 227 izlenme - 1 yıl önce Son dönemde ulaşımda büyük kolaylık sağlayan elektrikli scooter, hacı amca tarafından da kullanılmış.
Hacı Karınca 01:36
Hacı Karınca 1.213 izlenme - 8 yıl önce Hacı amcalar atlı karıncadan sonra en iyi icat olarak gösterilen hacı karıncayı buldukları an.
Dans Ederken Hanımına Yürüyen Hacı Amca 00:09
Dans Ederken Hanımına Yürüyen Hacı Amca 396 izlenme - 3 yıl önce Akrabalarının düğününde dansa kalkan hacı amca ve eşi sakince dans ederken , hacı amcadan pekte hoş karşılanmayan bir hamle gelmiş.
Namaz Kılan Dedenin Taburesini Yürütmek 02:06
Namaz Kılan Dedenin Taburesini Yürütmek 1.344 izlenme - 7 yıl önce Olay Kayseri'de yaşanmış başta beyaz gömlekli amca bi şey yapacak sandım ama video beni ters köşeye yatırdı çok şok oldum mal mıyım neyim acaba.
80 Yaşında Gitarist Olan Hacı Amca 00:53
80 Yaşında Gitarist Olan Hacı Amca 508 izlenme - 4 yıl önce Manisa'da yaşayan 80 yaşında ki Halim Barca isimli amca çocukluktan beri meraklı olduğu müzikler şimdilerde ilgilenmeye başlamış.