Hoşgeldiniz!

hacı amca

Hacı Amcadan Canlı Yayında Taciz 00:04
Hacı Amcadan Canlı Yayında Taciz 348.798 izlenme - 3 yıl önce Hacı Amcadan canlı yayında taciz, izdivaç programı
Hacıstyle Tarikatı 01:04
Hacıstyle Tarikatı 11.498 izlenme - 7 ay önce Her şey caiz lobisi çakırkeyif olduğu günlerden birinde disssiz freestylesiz kendi hallerinde eğleneyazmışlar.
Hacı Amcadan Şakayla Karışık Dayak Yemesi 01:07
Hacı Amcadan Şakayla Karışık Dayak Yemesi 19.781 izlenme - 1 yıl önce reis site ahalimizin bir çoğunun yapmak istediği bir tepkiyle karşılaşmış. Hacı amca şakayla karışık iyi geçirmiş.
Hardcore Tarikat Partisi (Remix İçerir) 02:05
Hardcore Tarikat Partisi (Remix İçerir) 20.413 izlenme - 1 yıl önce Her gece düzenlenen bir tarikat partisi sizlerle. Araştırmalarım sonucunda cumartesi günleri düzenleniyormuş. pilavlı ve şerbet ikramlı. Ara sıra bende gitmeyi düşünmüyorum değil. Saçma ama güzel bir eğlence olsa gerek.
İçine Ronaldo Kaçan Hacı Amca 00:14
İçine Ronaldo Kaçan Hacı Amca 9.374 izlenme - 2 yıl önce Ummadık taş baş yarar atasözünü bize bir kez daha hatırlatan hacı amca karşınızda. Futbol topu ile sergilediği hareketler inanılmaz.
İlahi Söyleyerek Dövme Sildiren Hacı Amca 00:59
İlahi Söyleyerek Dövme Sildiren Hacı Amca 4.732 izlenme - 8 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kaş Yaparken Göz Çıkartan Hacı Amca 00:30
Kaş Yaparken Göz Çıkartan Hacı Amca 4.247 izlenme - 11 ay önce Kendi eşrafında bel ağrılarını gidermesi ile ünlenen hacı dayı, bel ağrısı şikayeti ile kendisine gelen birini tedavi etmek isterken olanlar olmuş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Düğünde Kurtlarını Döken Hacı Amca 00:49
Düğünde Kurtlarını Döken Hacı Amca 3.321 izlenme - 9 ay önce Bir ortadoğu ülkesi olsa gerek, hacı amca katıldığı düğünde ısrarları kırmamış piste çıkmış ve kendini müziğin ritmine bırakmış.
Suriyelilere Evini 10 Liraya Kiraya Veren Hacı Amca 02:45
Suriyelilere Evini 10 Liraya Kiraya Veren Hacı Amca 3.939 izlenme - 11 ay önce 10 Liraya evini Suriyelilere kiraya veren hacı amca evi neden 10 liraya kiraya verdiğini anlatıyor. Hacı amca evinin kendisinin değil Allah'ın olduğunu söylüyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Zikir Çekerken Nirvanaya Ulaşan Hacı 01:18
Zikir Çekerken Nirvanaya Ulaşan Hacı 6.189 izlenme - 1 yıl önce Daha önce zikir ortamına giren ya da bizzat yapan kimse varsa açıklama yazabilir mi? Nasıl oluyor bu?
hacı amcadan canlı yayında taciz 05:20
hacı amcadan canlı yayında taciz 10.700 izlenme - 6 yıl önce hacı amcadan canlı yayında taciz
Kelle İsteyen Sofi Dede 00:25
Kelle İsteyen Sofi Dede 2.860 izlenme - 12 ay önce Biliyorsunuz Ki 15 Temmuz Tarihinde Ülkemize Saldıran Askerlerin Asılması Gündemde Bir Dedemizde Sokak Röportajına Giriyor Ve İdam İstediğini Belirtiyor. Hacı Dayı Sana Yakışmıyor.
Hacı Amcadan Müthiş Gitar Performansı 04:27
Hacı Amcadan Müthiş Gitar Performansı 5.395 izlenme - 4 yıl önce Hacı Amcadan Müthiş Gitar Performansı
Peşaver Sokak Lezzetleri - Hacının Köfte Salonu 02:29
Peşaver Sokak Lezzetleri - Hacının Köfte Salonu 5.322 izlenme - 2 yıl önce Pakistanın Peşaver kentinin meşhur köftecisinin tanıtımıyla karşınızdayım arkadaşlar. Chapli kabab diye adlandırılan motor yağında kızartılan büyük köftelerin yapımını izleyelim hep beraber. oruçlu olanlar da izleyebilir zaten iştah kaçıran cinsten bir tanıtım.
Dest-i Taciz 00:04
Dest-i Taciz 5.373 izlenme - 3 yıl önce Desti İzdivaç'a katılan bir amcamız Esra Erol'la fazlaca yakınlaşınca dayanamıyor ve olanlar oluyor.
Namaza Geç kalan hacı amca 00:06
Namaza Geç kalan hacı amca 2.328 izlenme - 2 yıl önce Namaza Geç kalan hacı amca - yeni vine
Amuda Kalkan Hacı Amca :) 00:34
Amuda Kalkan Hacı Amca :) 7.233 izlenme - 8 yıl önce hacı amca binanın üstünden bakın nasıl amuda kalkıp gençlere taş çıkarıyor:)
Aduket Tarikatı 2 - Hacı Street Fighter 2 02:15
Aduket Tarikatı 2 - Hacı Street Fighter 2 2.708 izlenme - 3 yıl önce Aduket tarikatının yıllardır beklenen versiyonudur. Hacı Fighters 2 oyunu Aduket tarikatının katkılarıyla son teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Israrla bakkalınızdan isteyiniz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/69482/aduket-tarikati-haci-street-fighter
Esra Hanım Beni Çiftleştirin ! 00:49
Esra Hanım Beni Çiftleştirin ! 2.278 izlenme - 3 yıl önce Doğanın kanunudur bu; insanlar, hayvanlar ve tüm canlı organizmalar kendi ırkını yaşatmak için bir şekilde ürerler. Kimi ortadan bölünerek, kimi çoğalarak, kimi ise çiftleşerek. Evlendirme programları artık öyle bir hal aldı ki, evlenmeden direk işin şeyini düşünüyorlar. Amcamız 70'ine dayanmış hala eli işte, aklı çiftleşmede...
Combo Hacı 10:46
Combo Hacı 2.244 izlenme - 3 yıl önce Her zaman seri konuşan insanlar hoşuma gitmiştir, birazdan izleyeceğiniz hacı abimdeki konuşma yeteneği ve spontan gelişen olaylara karşı kurduğu dizeleri izleyeceksiniz. Valla ben beğendim alkislarlayasiyorum.com yöneticileri beğenmeyecek biliyorum en azından admin izler de 3-5 dk keyifli anlar yaşar diye düşündüm.
Aduket Tarikatı - Hacı Street Fighter 02:40
Aduket Tarikatı - Hacı Street Fighter 1.436 izlenme - 2 yıl önce Orjinali 6 küsür dakika ve dayanılmaz olan tarikatın içeriğini, hocadan gelen ilhamı, otomatik zikire bağlayan tarikat üyelerini içeren epik yapımın street fighter versiyonunu izleyeceğiz. Müzik ve ses montaj : Vehbi Can Uyaroğlu Orjinali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/52419/musluman-professor-x-mastermind
yılan gören hacı amca:) 00:16
yılan gören hacı amca:) 2.768 izlenme - 8 yıl önce farketmesi biraz zaman aldı:))))
Hacı Sen N'aptın Ya 00:47
Hacı Sen N'aptın Ya 1.870 izlenme - 3 yıl önce Hac olayı mı değişti, çelik mi değişti, noluyo, napıyoruz biz ki, uçan sincaplar aşkına cidden yorum yapamıyore. La lala lalala la lom.
Sofistike Bir Sohbet - Menzil Çayocağı (Geğirmeli ve Feyzli) 06:44
Sofistike Bir Sohbet - Menzil Çayocağı (Geğirmeli ve Feyzli) 2.278 izlenme - 2 yıl önce Menzilin kodaman sofilerinden Hacı Mıstafa'nın mükemmel sohbetinden kesitleri, menzildeki çay ve çorbaya teşvik eden müzikler; geğirti, feyz ve bunaltıların eşliğinde izliyoruz. Orjinal video bu linklerde gurbanlar: http://www.youtube.com/watch?v=a_LMdNsJCgg http://www.youtube.com/watch?v=qGmZxjcv1oA
Gol İstiyorum Diye Haykıran Hacı Dayı 00:19
Gol İstiyorum Diye Haykıran Hacı Dayı 1.923 izlenme - 3 yıl önce Gol istiyom goool diyerek iman gücüyle haykıran dayının isteme şekli takdire şayan. Arada I want diye ingilizce bir şeyler söylüyor sanki ama tam anlaşılamamakla beraber kesin o da bir gol isteğidir. Gol istiyom, goooolll!
Hacı Amca 01:53
Hacı Amca 2.226 izlenme - 9 yıl önce hacı amca
Namaz Kılan Dedenin Taburesini Yürütmek 02:06
Namaz Kılan Dedenin Taburesini Yürütmek 754 izlenme - 2 yıl önce Olay Kayseri'de yaşanmış başta beyaz gömlekli amca bi şey yapacak sandım ama video beni ters köşeye yatırdı çok şok oldum mal mıyım neyim acaba.
Elini Öpeyim Hacı Amca - III.Theofilos 01:25
Elini Öpeyim Hacı Amca - III.Theofilos 667 izlenme - 2 yıl önce Ortodoks Patriği III. Theofilos'un Aysofya'dan ayrılışı esnasında ilginç bir olay yaşandı. Röportaj sonrası bir vatandaş Theofilos'un karşısına geçerek "Elini öpeyim hacı amca" diyerek el öptü. Theofilos ise bu durum karşısında şaşkınlığını gizleyemedi ve gülerek karşıladı.
Kameralara Oynayan Amca 00:10
Kameralara Oynayan Amca 926 izlenme - 2 yıl önce Vakti zamanında maillerde dolaşan meşhur video. En çok ağlayan en çok dinini sevendir bakış açısına sahip amcamızın reklam kokan gözyaşları.
Cem Yılmaz Vs Hacı Amca 00:41
Cem Yılmaz Vs Hacı Amca 1.355 izlenme - 8 yıl önce ikiside birbirinden beter :))