Hoşgeldiniz!

Hacı Dayı Videoları İzle

Hacıstyle Tarikatı 01:04
Hacıstyle Tarikatı 11.193 izlenme - 4 ay önce Her şey caiz lobisi çakırkeyif olduğu günlerden birinde disssiz freestylesiz kendi hallerinde eğleneyazmışlar.
İçine Micheal Jackson Kaçan Hacı Dayı 00:26
İçine Micheal Jackson Kaçan Hacı Dayı 4.113 izlenme - 3 ay önce Şimdiye kadar bir çok Micheal Jackson taklidi izledik. Ancak bu hacı dayının müthiş Micheal Jackson dansı görülmeye değer.
Hacı Amcadan Şakayla Karışık Dayak Yemesi 01:07
Hacı Amcadan Şakayla Karışık Dayak Yemesi 19.495 izlenme - 1 yıl önce reis site ahalimizin bir çoğunun yapmak istediği bir tepkiyle karşılaşmış. Hacı amca şakayla karışık iyi geçirmiş.
İlahi Söyleyerek Dövme Sildiren Hacı Amca 00:59
İlahi Söyleyerek Dövme Sildiren Hacı Amca 4.124 izlenme - 5 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hardcore Tarikat Partisi (Remix İçerir) 02:05
Hardcore Tarikat Partisi (Remix İçerir) 16.452 izlenme - 1 yıl önce Her gece düzenlenen bir tarikat partisi sizlerle. Araştırmalarım sonucunda cumartesi günleri düzenleniyormuş. pilavlı ve şerbet ikramlı. Ara sıra bende gitmeyi düşünmüyorum değil. Saçma ama güzel bir eğlence olsa gerek.
Kaş Yaparken Göz Çıkartan Hacı Amca 00:30
Kaş Yaparken Göz Çıkartan Hacı Amca 3.800 izlenme - 8 ay önce Kendi eşrafında bel ağrılarını gidermesi ile ünlenen hacı dayı, bel ağrısı şikayeti ile kendisine gelen birini tedavi etmek isterken olanlar olmuş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İçine Ronaldo Kaçan Hacı Amca 00:14
İçine Ronaldo Kaçan Hacı Amca 8.555 izlenme - 1 yıl önce Ummadık taş baş yarar atasözünü bize bir kez daha hatırlatan hacı amca karşınızda. Futbol topu ile sergilediği hareketler inanılmaz.
Düğünde Kurtlarını Döken Hacı Amca 00:49
Düğünde Kurtlarını Döken Hacı Amca 2.846 izlenme - 6 ay önce Bir ortadoğu ülkesi olsa gerek, hacı amca katıldığı düğünde ısrarları kırmamış piste çıkmış ve kendini müziğin ritmine bırakmış.
Suriyelilere Evini 10 Liraya Kiraya Veren Hacı Amca 02:45
Suriyelilere Evini 10 Liraya Kiraya Veren Hacı Amca 3.568 izlenme - 8 ay önce 10 Liraya evini Suriyelilere kiraya veren hacı amca evi neden 10 liraya kiraya verdiğini anlatıyor. Hacı amca evinin kendisinin değil Allah'ın olduğunu söylüyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Zikir Çekerken Nirvanaya Ulaşan Hacı 01:18
Zikir Çekerken Nirvanaya Ulaşan Hacı 5.813 izlenme - 1 yıl önce Daha önce zikir ortamına giren ya da bizzat yapan kimse varsa açıklama yazabilir mi? Nasıl oluyor bu?
Hacı Dayının Fetullah Gülen Yorumu 00:30
Hacı Dayının Fetullah Gülen Yorumu 2.055 izlenme - 8 ay önce Hacı Dayının Fetullah Gülen Yorumu 12.08.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim Hacı Dayının Fetullah Gülen Yorumu başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Kelle İsteyen Sofi Dede 00:25
Kelle İsteyen Sofi Dede 2.671 izlenme - 9 ay önce Biliyorsunuz Ki 15 Temmuz Tarihinde Ülkemize Saldıran Askerlerin Asılması Gündemde Bir Dedemizde Sokak Röportajına Giriyor Ve İdam İstediğini Belirtiyor. Hacı Dayı Sana Yakışmıyor.
metin çiftlik -hacı dayı 02:18
metin çiftlik -hacı dayı 5.228 izlenme - 7 yıl önce
Peşaver Sokak Lezzetleri - Hacının Köfte Salonu 02:29
Peşaver Sokak Lezzetleri - Hacının Köfte Salonu 4.693 izlenme - 2 yıl önce Pakistanın Peşaver kentinin meşhur köftecisinin tanıtımıyla karşınızdayım arkadaşlar. Chapli kabab diye adlandırılan motor yağında kızartılan büyük köftelerin yapımını izleyelim hep beraber. oruçlu olanlar da izleyebilir zaten iştah kaçıran cinsten bir tanıtım.
Dest-i Taciz 00:04
Dest-i Taciz 4.221 izlenme - 2 yıl önce Desti İzdivaç'a katılan bir amcamız Esra Erol'la fazlaca yakınlaşınca dayanamıyor ve olanlar oluyor.
Haci Dayı 00:15
Haci Dayı 6.404 izlenme - 8 yıl önce haci dayinin bir kar sabahı çırpinişi :d
Aduket Tarikatı 2 - Hacı Street Fighter 2 02:15
Aduket Tarikatı 2 - Hacı Street Fighter 2 2.070 izlenme - 2 yıl önce Aduket tarikatının yıllardır beklenen versiyonudur. Hacı Fighters 2 oyunu Aduket tarikatının katkılarıyla son teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Israrla bakkalınızdan isteyiniz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/69482/aduket-tarikati-haci-street-fighter
Aduket Tarikatı - Hacı Street Fighter 02:40
Aduket Tarikatı - Hacı Street Fighter 1.073 izlenme - 2 yıl önce Orjinali 6 küsür dakika ve dayanılmaz olan tarikatın içeriğini, hocadan gelen ilhamı, otomatik zikire bağlayan tarikat üyelerini içeren epik yapımın street fighter versiyonunu izleyeceğiz. Müzik ve ses montaj : Vehbi Can Uyaroğlu Orjinali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/52419/musluman-professor-x-mastermind
koş koş hacı dayı koşşş 02:02
koş koş hacı dayı koşşş 2.487 izlenme - 7 yıl önce koş hacı dayı koş
Esra Hanım Beni Çiftleştirin ! 00:49
Esra Hanım Beni Çiftleştirin ! 1.239 izlenme - 2 yıl önce Doğanın kanunudur bu; insanlar, hayvanlar ve tüm canlı organizmalar kendi ırkını yaşatmak için bir şekilde ürerler. Kimi ortadan bölünerek, kimi çoğalarak, kimi ise çiftleşerek. Evlendirme programları artık öyle bir hal aldı ki, evlenmeden direk işin şeyini düşünüyorlar. Amcamız 70'ine dayanmış hala eli işte, aklı çiftleşmede...
Sofistike Bir Sohbet - Menzil Çayocağı (Geğirmeli ve Feyzli) 06:44
Sofistike Bir Sohbet - Menzil Çayocağı (Geğirmeli ve Feyzli) 1.540 izlenme - 2 yıl önce Menzilin kodaman sofilerinden Hacı Mıstafa'nın mükemmel sohbetinden kesitleri, menzildeki çay ve çorbaya teşvik eden müzikler; geğirti, feyz ve bunaltıların eşliğinde izliyoruz. Orjinal video bu linklerde gurbanlar: http://www.youtube.com/watch?v=a_LMdNsJCgg http://www.youtube.com/watch?v=qGmZxjcv1oA
Hacı Sen N'aptın Ya 00:47
Hacı Sen N'aptın Ya 1.028 izlenme - 2 yıl önce Hac olayı mı değişti, çelik mi değişti, noluyo, napıyoruz biz ki, uçan sincaplar aşkına cidden yorum yapamıyore. La lala lalala la lom.
Namaz Kılan Dedenin Taburesini Yürütmek 02:06
Namaz Kılan Dedenin Taburesini Yürütmek 552 izlenme - 2 yıl önce Olay Kayseri'de yaşanmış başta beyaz gömlekli amca bi şey yapacak sandım ama video beni ters köşeye yatırdı çok şok oldum mal mıyım neyim acaba.
Combo Hacı 10:46
Combo Hacı 850 izlenme - 2 yıl önce Her zaman seri konuşan insanlar hoşuma gitmiştir, birazdan izleyeceğiniz hacı abimdeki konuşma yeteneği ve spontan gelişen olaylara karşı kurduğu dizeleri izleyeceksiniz. Valla ben beğendim alkislarlayasiyorum.com yöneticileri beğenmeyecek biliyorum en azından admin izler de 3-5 dk keyifli anlar yaşar diye düşündüm.
Hacı Dayı 00:05
Hacı Dayı 500 izlenme - 3 yıl önce Çaktırmadan Yokluyor..
Elini Öpeyim Hacı Amca - III.Theofilos 01:25
Elini Öpeyim Hacı Amca - III.Theofilos 485 izlenme - 2 yıl önce Ortodoks Patriği III. Theofilos'un Aysofya'dan ayrılışı esnasında ilginç bir olay yaşandı. Röportaj sonrası bir vatandaş Theofilos'un karşısına geçerek "Elini öpeyim hacı amca" diyerek el öptü. Theofilos ise bu durum karşısında şaşkınlığını gizleyemedi ve gülerek karşıladı.
Hacı Amca ve Kayak Macerası 00:53
Hacı Amca ve Kayak Macerası 506 izlenme - 2 yıl önce Erciyes'te kayak yapmakta olan bir grup genç bölgede fenomen haline gelen Hasan amca ile karşılaşır ve bi hatıra fotoğrafı çektirmek isterler.Hasan amca 72 yaşında kayak yapmaya başlamış, başlıyalı 2 ay olmasına rağmen çıbıklar arasıdan geçerek (slalom herhalde)2 madalya kazanmıştır. 'helal ossun Hasan amca' dediğimiz bi anda tahlihsizlik sonucu videonun sonu komik biter...
Gol İstiyorum Diye Haykıran Hacı Dayı 00:19
Gol İstiyorum Diye Haykıran Hacı Dayı 486 izlenme - 2 yıl önce Gol istiyom goool diyerek iman gücüyle haykıran dayının isteme şekli takdire şayan. Arada I want diye ingilizce bir şeyler söylüyor sanki ama tam anlaşılamamakla beraber kesin o da bir gol isteğidir. Gol istiyom, goooolll!
HACI DAYI ( 05 Mustafa ) - HACEL OBASI 03:47
HACI DAYI ( 05 Mustafa ) - HACEL OBASI 482 izlenme - 3 yıl önce HACI DAYI ( 05 Mustafa ) - HACEL OBASI
Kameralara Oynayan Amca 00:10
Kameralara Oynayan Amca 311 izlenme - 2 yıl önce Vakti zamanında maillerde dolaşan meşhur video. En çok ağlayan en çok dinini sevendir bakış açısına sahip amcamızın reklam kokan gözyaşları.