Hoşgeldiniz!

hacıosmanoğlu

Hacıosmanoğlunun, Sadri Şenere attığı taş kendi başına geldi. 00:04
Hacıosmanoğlunun, Sadri Şenere attığı taş kendi başına geldi. 990.339 izlenme - 2 yıl önce Hacıosmanoğlu'nun, Sadri Şener'e attığı taş kendi başına geldi. İşte 3 gün öncesi Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında....
Köksal Baba İle İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Buluşması 00:17
Köksal Baba İle İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Buluşması 24.223 izlenme - 2 yıl önce O artık sadece Trabzon'un değil Dünyanın her tarafından insanların dikkatini çekti. Facebook sayfasında binlerce seveni, videosuna yada fotoğrafına onlarca mesaj gönderiyor. Fanatik Trabzonspor taraftarı olan ve Çömlekçi'de yaşayan nam-ı değer Köksal babadan gerçek adıyla 37 yaşındaki Köksal Bektaşoğlu'ndan bahsediyorum tabiki.
Hacıosmanoğlu Gözyaşlarını Tutamadı 02:44
Hacıosmanoğlu Gözyaşlarını Tutamadı 11.136 izlenme - 2 yıl önce Muharrem Usta, Trabzonspor'un yeni başkanı oldu. Başkanlık yarışını kaybeden İbrahim Hacıosmanoğlu gözyaşlarını tutamadı. HACIOSMANOĞLU GÖZYAŞLARINI TUTAMADI Eski başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ise "Trabzon seninle gurur duyuyor" tezahüratları sonrası gözyaşlarını tutamadı.
Hacıosmanoğlu: 'Hakemlerin Stadyumdan Çıkmaması için Talimat Verdim' 05:47
Hacıosmanoğlu: 'Hakemlerin Stadyumdan Çıkmaması için Talimat Verdim' 8.836 izlenme - 2 yıl önce Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, hakem Çağatay Şahan ve yardımcılarının stadyumdan çıkmaması için talimatı kendisinin verdiğini söyledi. Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, hakem Çağatay Şahan ve yardımcılarının stadyumdan çıkmaması için talimatı kendisinin verdiğini belirterek, "Bu karar Trabzonspor için, bu şehir için ve Türk futbolu için bir milat olacak. Benim alacağım hapis cezası da, bana federasyonun vereceği sahaya girmeme cezası da beni hiç ilgilendirmiyor. Trabzonspor’un namusunu korumak için canımı bile ortaya koymaya hazırım" dedi. Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor ile Gaziantepspor arasında oynanan müsabakanın son bölümlerinde yaşanan penaltı tartışmalarının ardından açıklamalarda bulundu. Tartışmalı pozisyonun ardından maçın bitmesiyle hakem Çağatay Şahan ve yardımcıları Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda 4 saat bekletilmiş ve geniş güvenlik önlemleriyle stattan ayrılmıştı. Havalimanında bazı yöneticiler ve bir grup bordo-mavili taraftar tarafından "Büyük başkan" tezahüratlarıyla karşılanan Hacıosmanoğlu, daha sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Hacıosmanoğlu Statta Mahsur Kaldı! 02:30
Hacıosmanoğlu Statta Mahsur Kaldı! 13.342 izlenme - 4 yıl önce Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe Taraftarı İle Arasında Yaşanan Gerginlikten Dolayı Bir Süre Stat Otoparkında Mahsur Kaldı.
Ahmet Çakar: Sen Kimsin İbrahim Hacıosmanoğlu  02:06
Ahmet Çakar: Sen Kimsin İbrahim Hacıosmanoğlu 5.408 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Tv spor yorumcusu ve eski hakem Ahmet Çakar, İbrahim Hacıosmanoğlu'nun olay yaratan açıklamalarına ' Sen kimsin İbrahim Hacıosmanoğlu. Bu replikler Kurtlar Vadisinde bile yok: ' sözleriyle yanıt verdi.
İbrahim Hacıosmanoğlu'na Taşlı Saldırı 01:26
İbrahim Hacıosmanoğlu'na Taşlı Saldırı 8.162 izlenme - 4 yıl önce Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe maçı sonrasında stat çıkışında sarı-lacivertli taraftarların taşlı saldırısına uğradı. Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe maçı sonrasında stat çıkışında sarı-lacivertli taraftarların taşlı saldırısına uğradı.Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda golsüz berabere sona eren maçın ardından protokol tribünü çıkışında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan İbrahim Hacıosmanoğlu, aracına bindikten sonra bir grup Fenerbahçe taraftarının tepkisiyle karşılaştı. Taraftarlar, aracıyla stattan ayrılmak isteyen Hacıosmanoğlu'nun aracını taşlamaya başladı. Bunun üzerine aracından inen Trabzonspor Başkanı, taraftarlara tepki gösterdi. Taraftarları önlemek için polis ekipleri müdahale ederken, stat önünde arbede yaşandı. Güvenlik gerekçesiyle İbrahim Hacıosmanoğlu'nun aracı stadın otoparkına geri döndü. Taraftarların dağılmasının ardından Hacıosmanoğlu, stattan ayrılacak.
Gerçeğinden Daha Gerçek İbrahim Hacıosmanoğlu Taklidi 00:26
Gerçeğinden Daha Gerçek İbrahim Hacıosmanoğlu Taklidi 4.454 izlenme - 2 yıl önce Bir Trabzonspor taraftarı, Trabzonspor'un olaylı başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun taklidini yapmış. Hayretle izliyoruz.
Trabzonspor Başkanı Hacıosmanog 05:42
Trabzonspor Başkanı Hacıosmanog 2.333 izlenme - 2 yıl önce Hacıosmanoğlu, geçen haftaki maç sonrası röportaj verirken kadınlara karşı kullandığı ifadeler sebebiyle "ben her zaman özür dilemem" diyerek lütfedip "özür diledi". İlyas Salman'ın bir filmi vardı, dürüst bir devlet memurunu canlandırıyordu. Filmde ablası Ayşen Guruda, eniştesi ve eniştesinin yeğeni ile beraber yaşıyordu. Bir gün doğruluktan hiçbir zaman ayrılmadığı için hiçbir işi rast gitmeyen, başı beladan kurtulmayan İlyas Salman'ın babası memleketten bir mektup yazar ve "ona harama el sürmemeyi öğretmekle en büyük kötülüğü ben yaptım" ifadesini kullanır. İşte bu gerçek anadoluluktur. Gerçek birer anadolu insanı olan annelerimiz babalarımız da bizi aşağı yukarı böyle yetiştirdi, biz zannederdik ki herkes iyiliğin güzelliğin yanında, meğer bize de kötülük etmişler, herkes ya sikinin ya da menfaatinin peşindeymiş. Birileri menfaatinin peşinden gidip veya sırf kendisi destekliyor diye her kötülüğüne göz yumduğu, veya kötülüğünü de desteklediği için bu gün başımızdakilerin durumu ortada; birileri sırf kendisi destekliyor diye bütün mafyalığı, görgüsüzlüğü, eşkıyalığı, şikesine rağmen, Avrupa'dan aldığı cezalara rağmen donsuz Azize'ler futbolumuzda bu kadar büyük söz sahibi. Aynı şekilde sırf menfaatten, sırf iyi veya kötü diye değil, benim tarafımda diye ben desteklediğim için hakemleri statta alıkoyma suçu işleyip, bi de üstüne bunu kamera karşısında söylemek cüreti gösterebilen, hatta bu eşkıyalığı yaptığı için övünen bu Hacıosmanoğlu zırtapozu bu ülkede bu kadar büyük söz sahibi. Kalıbımı basarım, bu herifin yaptığını, kadınlara söylediği iğrenç aşağılayıcı sözleri 10 bin tane Karadenizli'ye sor, 9 bin 900 tanesi "hukuksuz" demez, bilakis gururlanır amına koyiim bu ülke böyle bir ülke. Futbolumuzun başında tüpçüyü mü sayarsın, gazeteci denince akla ilk Ahmet Hakan'ın gelmesini mi... Ülkenin ileri gelenlerini önüne diz, tiplerine bak, benim ülkem bu mudur diye sor kendine, bileğini kesersin say say bitmiyor amına koyiim, ülkenin her tarafı rezil rüsva olmuş, boğazımıza kadar boka batmışız hala birbirimizi sikmekle uğraşıyoruz. Bu Hacıosmanoğlu zırtapozu işlediği suç sebebiyle hala elini kolunu sallaya sallaya dışarıda dolaşabiliyorsa ben bu söylediklerimde haklıyım, kim de bu sikik ülke için ne söylese haklıdır, ne olacağımızı düşününce ancak Allah sonumuzu hayır etsin diyebiliyorum. Saygılar.
Koray Hacıosmanoğlu - Kolonya Çiçekleri 03:55
Koray Hacıosmanoğlu - Kolonya Çiçekleri 176 izlenme - 2 hafta önce Koray Hacıosmanoğlu-Heyecan isimli albümünün ikinci klip çalışması ''Kolonya Çiçekleri'' Gar Müzik Youtube kanalında.. Apple-ITunes:https://itunes.apple.com/tr/album/hey... fizy:http://fizy.com/#!/sanatci/--/koray-h... TürkTelekomMüzik:http://www.turktelekommuzik.com/?gcli... https://open.spotify.com/album/221Mom... Ördüğün boyunluğunla Giydiğin terliğinle Bıraktığın izlerle Kaldık bir başımıza seninle Kolonya çiçekleri yazları kokar Güz olduğunda yaprakları solar Her yaz aynı çiçekleri açar Aynı yerde durur, eğilir kalkar Canın sıkılıp dolaştığında Yürüyüş yolu kaldırımında Her yerde her adımda Beni anımsa beni unutma Kolonya çiçekleri yazları kokar Güz olduğunda yaprakları solar Her yaz aynı ççekleri açar Aynı yerde durur, eğilir kalkar. Söz- Müzik: Koray Hacıosmanoğlu Aranje: Yahya Egecan İnce Klip Yönetmen: Emre Karadaş Klavye: Özgür Ulusoy Akordeon: Rustam Mahmudov Akustik Gitar- Elektrik Gitar: Cihan Tanrıverdi Bas Gitar: Olcay Bozkurt Davul: Bülent Ay Mix-Mastering: Alper Akdağ
Ahmet Çakar'dan Hacıosmanoğlu'na: 'Sen kimsin' 02:06
Ahmet Çakar'dan Hacıosmanoğlu'na: 'Sen kimsin' 1.448 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Tv spor yorumcusu ve eski hakem Ahmet Çakar, İbrahim Hacıosmanoğlu'nun olay yaratan açıklamalarına ' Sen kimsin İbrahim Hacıosmanoğlu. Bu replikler Kurtlar Vadisinde bile yok: ' sözleriyle yanıt verdi.
İbrahim Hacıosmanoğlu - Başkanınız Gelsin Ulan 00:30
İbrahim Hacıosmanoğlu - Başkanınız Gelsin Ulan 1.560 izlenme - 2 yıl önce Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu 0-0 biten fenerbahçe Trabzonspor derbisi sonrası fenerbahçeli taraftarların öfkeli bağırışlarına cevap verdi...
aşkımızın sonu 02:57
aşkımızın sonu 2.741 izlenme - 7 yıl önce aşkımızın sonu.şiir,ses,klip: Duygu Hacıosmanoğlu
Oscar Cardozo ve İbrahim Hacıosmanoğlu 00:05
Oscar Cardozo ve İbrahim Hacıosmanoğlu 1.750 izlenme - 3 yıl önce Trabzonspor "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dursun Özbek'ten Hacıosmanoğlu'na cevap 05:35
Dursun Özbek'ten Hacıosmanoğlu'na cevap 897 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek yaptığı açıklamada "Futbolu yeşil sahada oynuyoruz. Saha dışındaki polemiklere girmek istemiyoruz. Trabzonspor başkanının 40-45 gün önceki maçımız ile ilgili yorumlarını tasvip etmiyorum.Hacıosmanoğlu'nun söylediği şeyler özellikle kadınlarla ilgili sarf ettiği şeyler hoş değil." ifadelerini kullandı. http://www.futbolarena.com/haber/galatasaray/213724/68/dursun-ozbeki-toplantida-sinirlendiren-soru.html
Zengin: Trabzonspor benim herşeyim 01:46
Zengin: Trabzonspor benim herşeyim 1.117 izlenme - 2 yıl önce Yeni transfer Erkan Zengin açıklamalarda bulundu. Daha fazlası için kanalımıza abone olabilirsiniz. www.izlesene.com/sporx
Hacıosmanoğlu'na büyük tepki 01:49
Hacıosmanoğlu'na büyük tepki 778 izlenme - 2 yıl önce Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun "Kadın gibi yaşayacağıma adam gibi yaşarım" açıklaması büyük tepki gördü..
Koray Hacıosmanoğlu - Kolonya Çiçekleri (Official Video) 03:55
Koray Hacıosmanoğlu - Kolonya Çiçekleri (Official Video) 27 izlenme - 2 hafta önce Koray Hacıosmanoğlu'nun, Gar Müzik Yapım etiketiyle yayımlanan ''Kolonya Çiçekleri'' isimli şarkısının video klibi MuzikPlay Youtube kanalında. Türk Telekom Müzik: https://goo.gl/uGrprH iTunes: https://goo.gl/I9Gy9S Spotify: https://goo.gl/Cvv6oz fizy: https://goo.gl/g7e491 Söz - Müzik: Barış Durmaz Aranjör: Barış Durmaz Mix - Mastering: Nurullah Çaçan Yeni klipleri herkesten önce izlemek için abone olun: http://bit.ly/MuzikPlay MuzikPlay Facebook: https://www.facebook.com/MuzikPlayTR/ MuzikPlay Twitter: https://twitter.com/muzikplay MuzikPlay iOS Uygulaması: https://goo.gl/6PYU6c MuzikPlay Android Uygulaması: https://goo.gl/BmH4SG
Koray Hacıosmanoğlu - Ayın 24'ü (Offıcial Video) 05:19
Koray Hacıosmanoğlu - Ayın 24'ü (Offıcial Video) 135 izlenme - 4 ay önce Koray Hacıosmanoğlu'nun ''Ay'ın 24'ü'' isimli Klip Çalışması Gar Müzik Youtube kanalında.. Spotify:https://open.spotify.com/album/221Mom... Türk Telekom Müzik:https://www.turktelekommuzik.com/#/al... ITunes:https://itunes.apple.com/tr/album/hey... Söz-Müzik:Koray Hacıosmanoğlu Gitarlar: Cihan Tanrıverdi Basgitar: Olcay Bozkurt Davul: Bülent Ay Klavye: Özgür Ulusoy Viyolonsel: Çağ Erçağ Keman: Ebru Söylemez Saksafon: Anıl Şallıel Trompet: Hasan Gözetlik Akordeon: Rustam Mahmudov Kabak Kemane: Cafer Nazlıbaş Perküsyon: Günay Hamis Yolcu Aranjör:Özgür Ulusoy Bugün ay’ın 24’ü belki de şu kapıdan girersin Hiç soru sormadan, hiç cevap aramadan Gözlerine bakmadan geçirdiğim onca Zamanı benimle birlikte yad edermisin Yanıma gel ki, gör bu adam ne yapmakta Ne hissetmekte nasıl yanmakta Sonra yine git renkli hayatına Ama bil ki sevgi öyle kolay olmamakta.. Bugün ay’ın en güzeli, çünkü senle olmak var her 24’ü gecesi. Hiç bıkmadan usanmadan Nefes bile almadan, kalbini kırmadan gönlünü hırpalamadan Bir portakal dilimi, sen ve ben, bir de şubat gecesi Yanıma gel ki gör bu adam ne yapmakta Ne hissetmekte nasıl yanmakta Sonra yine git, renkli hayatına Ama bil ki sevgi öyle kolay olmamakta. https://twitter.com/garmuzikyapim https://www.facebook.com/garmuzik/ https://twitter.com/korayhofficial https://www.facebook.com/korayhaciosm...
Trabzonspor'un Tahkim Kurulu'na savunması başladı 00:43
Trabzonspor'un Tahkim Kurulu'na savunması başladı 652 izlenme - 2 yıl önce Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından uzun süreli hak mahrumiyeti ve yüksek para cezaları alan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile 8 yönetim kurulu üyesi Tahkim Kurulu'na sözlü savunma yapıyor.
Hacıosmanoğlu: 'Kim Trabzonspor'un 1 lirasını yiyorsa namussuzdur' 09:21
Hacıosmanoğlu: 'Kim Trabzonspor'un 1 lirasını yiyorsa namussuzdur' 591 izlenme - 2 yıl önce Trabzonspor Olağan Genel Kurulu'nun ilk gününde yönetimin mali ve idari yönden ibra edilmesinin ardından Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, Kim Trabzonspor'un bir lirasını yiyorsa, yediriyorsa namussuzun dik alasıdır. Cenab-ı Allah yarın yapılacak seçimde Trabzonspor'u hedefine taşıyacak başkan adayına başkanlığı nasip etsin dedi.
Hacıosmanoğlu - Aziz Yıldırım Önce Askerliğini Yapsın 04:46
Hacıosmanoğlu - Aziz Yıldırım Önce Askerliğini Yapsın 816 izlenme - 2 yıl önce Trabzonspor Bakanı İbrahim Hacıosmanoğlu yine Aziz Yıldırım'a başka yerlerden saldırmış, al birini vur ötekine durumları...
İbrahim Hacıosmanoğlu: İbrahimovici alacağız 00:54
İbrahim Hacıosmanoğlu: İbrahimovici alacağız 706 izlenme - 2 yıl önce Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programına telefonla bağlanarak çok önemli açıklamalar yaptı.
Mehmet Demirkol: 'Erkek gibi ağlayarak..' 01:39
Mehmet Demirkol: 'Erkek gibi ağlayarak..' 552 izlenme - 2 yıl önce NTV Spor'da Spor Servisi programında konuşan Spor Gazetecisi Mehmet Demirkol, Trabzonspor başkanlık seçimi ile ilgili öenmli açıklamalarda bulundu.
İbrahim Hacıosmanoğlu veda etti 09:16
İbrahim Hacıosmanoğlu veda etti 528 izlenme - 2 yıl önce Trabzonspor Eski Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, herkesin bu sonuca saygılı olması gerektiğini söyledi. Hacıosmanoğlu yaptığı açıklamada Haksız yere üzdüğüm, kalplerini kırdığım Trabzonsporlu herkesten özür dilerim, haklarını helal etmelerini diliyorum. Bu yönetim 3 seneliğine seçildi, biz Trabzonspor sevdalılarıysak yönetimleri rahat bırakalım, destek olalım. Herkesin bu sonuca saygı duyması gerektiğine inanıyorum, ben de saygı duyuyorum. dedi. http://www.futbolarena.com/haber/trabzonspor/219355/68/ibrahim-haciosmanoglu-sanmasinlar-yikildik.html
Trabzonspor'un efsane Asbaşkanı tüm renkleri buluşturdu 04:31
Trabzonspor'un efsane Asbaşkanı tüm renkleri buluşturdu 555 izlenme - 2 yıl önce Trabzonspor'da uzun yıllar yöneticilik ve Asbaşkanlık yapan Kenan İskender'in cenazesi futbol camiasını buluşturdu.
İbrahim Hacıosmanoğlu çekilecek mi? 08:48
İbrahim Hacıosmanoğlu çekilecek mi? 502 izlenme - 2 yıl önce Trabzonspor'da pazar günü yapılacak başkanlık seçiminde yarışacak olan adaylardan Muharrem Usta, İbrahim Hacıosmanoğlu'nun yarıştan çekilebileceği duyumu olduğunu söyledi, Lucescu ve Fenerbahçe ile ilişkiler hakkında önemli açıklamalar yaptı...
Hacıosmanoğlu: 05:32
Hacıosmanoğlu: 604 izlenme - 2 yıl önce Trabzonspor Kulübü Başkanı Hacıosmanoğlu: (1)- "Maçın sonucuna direkt etki eden Trabzonspor'un kaybettiği 13 puan var. Bunlar bizim hakem arkadaşlarımızın aleyhimize verdiği kararlardan kaybettiğimiz puanlar.
Hacıosmanoğlu'ndan sert açıklamalar 04:19
Hacıosmanoğlu'ndan sert açıklamalar 501 izlenme - 2 yıl önce Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu Trabzonspor - Gaziantepspor maçının ardından açıklamalar yaptı. Kuddusi Müftüoğlu'nu aradığını ancak ulaşamadığını belirten Hacıosmanoğlu, "Türk futbolunda neler olacağını herkes görecek. Bugün milattır. Öleceksek de erkek gibi öleceğiz. Bu şehrin kaderiyle oynamak kimsenin hakkı değil. Federasyon Başkanı'nı arıyorum cevap vermiyor. Kuddusi Müftüoğlu'nu arıyorum cevap vermiyor. O hakemi bakalım oradan kim çıkartacak?" ifadelerini kullandı. http://www.futbolarena.com/haber/trabzonspor/213550/68/haciosmanoglundan-agir-sozler.html
Trabzonspor'da başkan adayları konuştu 02:56
Trabzonspor'da başkan adayları konuştu 466 izlenme - 2 yıl önce Trabzonspor Kulübü'nün 70. Genel Kurulu'nda ikinci gün, başkan adaylarının konuşmasıyla başladı. Hayri Gür Spor Salonu'nda dün başlayan ve bugün yapılacak seçimle sona erecek genel kurulun ikinci gününde, başkan adayları delegelere hitaben konuşma yaptı