Hoşgeldiniz!

hacır

İlhan Keici - Bütçe ve Magna Carta 19:30
İlhan Keici - Bütçe ve Magna Carta 936 izlenme - 3 yıl önce 2016 yılının Türkiye'si 1215 yılının İngilteresinden daha geri bir durumda. Maalesef acı ama gerçek. İlhan Kesici de bu kısa konuşmasında rakamlarla konuşup bu gerçeği vurgulamış. Ders niyetine otur izle öyle etkileyici bir konuşma.
Gürkan Hacır'dan CHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi iddiası 01:09
Gürkan Hacır'dan CHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi iddiası 186 izlenme - 8 ay önce Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programında 2019 yılında yapılacak olan seçimler ve muhtemel ittifaklar masaya yatırıldı. Konuklardan Gazeteci Gürkan Hacır, kendisine gelen kulis bilgisine göre CHP'nin, İYİ Parti ve Saadet Partisi ile yerel seçimler için görüştüklerini söyledi.
Şimdiki Zaman Nurşen Mazıcı Bölüm 1 08:34
Şimdiki Zaman Nurşen Mazıcı Bölüm 1 1.801 izlenme - 10 yıl önce www.kalemlervekiliclar.com usta gazeteci gürkan hacır'ın bu haftaki konuğu nurşen mazıcı
Nurşen Mazıcı Şimdiki Zamanda Bölüm 4 09:10
Nurşen Mazıcı Şimdiki Zamanda Bölüm 4 689 izlenme - 10 yıl önce www.kalemlervekiliclar.com usta gazeteci gürkan hacır'ın bu haftaki konuğu nurşen mazıcı
Nurşen Mazici Şimdiki Zamanda Bölüm 2 09:54
Nurşen Mazici Şimdiki Zamanda Bölüm 2 496 izlenme - 10 yıl önce www.kalemlervekiliclar.com usta gazeteci gürkan hacır'ın bu haftaki konuğu nurşen mazıcı
Suruç'taki Olay Nasıl Meydana Geldi? - Gece Görüşü 14.06.2018 Perşembe 02:30:28
Suruç'taki Olay Nasıl Meydana Geldi? - Gece Görüşü 14.06.2018 Perşembe 69 izlenme - 6 ay önce 24 Haziran’a doğru, siyasetteki seçim heyecanı gün geçtikçe artıyor. Son 10 günde liderler nasıl bir strateji izleyecek? Kararını belirlerken seçmenin öncelikleri neler olacak? Miting meydanlarında en çok hangi konular öne çıkıyor? Suruç'taki olay nasıl meydana geldi? Gazeteciler Abdulkadir Selvi, Ercan Gürses, Murat Çelik, Gürkan Hacır ve Siyaset Bilimci Prof. Dr. Mehmet Şahin, Gece Görüşü Seçim Özel'de değerlendirdi.
AKP'li Mehmet Metiner'in Error Vermesi - 2 Görüş 02:58
AKP'li Mehmet Metiner'in Error Vermesi - 2 Görüş 281 izlenme - 4 yıl önce TV Net'te yayınlanan 2 Görüş programında gerilimli anlara tanıklık ettik. Suriye konusunun ele alındığı programda Mehmet Metiner, Esad'ın kimyasal gaz kullandığını iddia edince program bir anda elektriklendi. Gürkan Hacır asıl kimyasal gaz kullananların ÖSO (Özgür Suriye Ordusu) olduğunu söyleyince, Metiner program arkadaşı Gürkan Hacır'ı Baasçı olmakla suçladı. Bunun üzerine Gürkan Hacır'ın "Amerikan ve İsrail uşağı olacağıma Müslüman Esad'ın yanında yer alırım" demesi tansiyon iyice arttırdı. Metiner bu sözlerin ardından Hacır'dan özür dilemesini isterken Hacır buna da Metiner'in Atatürk'ün teknesini örnek göstererek "Siz de özür dileyin o zaman" dedi. Mehmet Metiner sözün bittiği yerdeyiz dedi ve bir müddet konuşamadı. Hacır da bu olanlardan sonra reklama gitti. (Alıntı)
Nurşen Mazici Şimdiki Zamanda Bölüm 3 09:52
Nurşen Mazici Şimdiki Zamanda Bölüm 3 502 izlenme - 10 yıl önce www.kalemlervekiliclar.com usta gazeteci gürkan hacır'ın bu haftaki konuğu nurşen mazıcı
Mete Akıncı - Che Guevara ve Soyu 04:07
Mete Akıncı - Che Guevara ve Soyu 238 izlenme - 4 yıl önce Yayın Tarihi: 18.09.2011 / Şimdiki Zaman / Sky Türk Şahıs bu söylmelerinden sonra oldukça tepki görmüştür. Yılmaz Dikbaş ve Banu Avar bu tepkilerin başında olan isimlerdir. Uluslararası finans yatırım danışmanlığı yapmaktadır. Bilindiği kadarıyla şu an Suriye-İran-Irak üçgeninde bulunmaktadır.
Faiz artışının etkisi ne olur? - Gece Görüşü 13.09.2018 Perşembe 01:46:23
Faiz artışının etkisi ne olur? - Gece Görüşü 13.09.2018 Perşembe 15 izlenme - 3 ay önce Hande Fırat ve konukları, kulis bilgileri ve son dakika gelişmeleriyle CNN TÜRK'te gündemi belirledi. Yerel seçimlerde partilerin ittifak stratejileri nasıl sonuç verir? Kimler, hangi şehirlerden aday olmak için hazırlanıyor? Ankara kulislerinde neler konuşuluyor? Ve dış siyasetteki sıcak gündem… İdlib'de sorunlar derinleşiyor mu? Türkiye'nin yeni hamlesi ne olacak? Çözüm nasıl sağlanacak? Hande Fırat sordu, gazeteciler Abdulkadir Selvi, Gürkan Hacır, Murat Çelik ve Siyaset Bilimci Prof. Dr. Mehmet Şahin yanıtladı. CNN TÜRK YOUTUBE KANALINA ABONE OL ? https://bit.ly/2LzuZ1H ?TÜM PROGRAM İÇERİKLERİ İÇİN: https://www.cnnturk.com/tv ?http://twitter.com/cnnturk ?https://twitter.com/cnnturkprogram ?https://www.facebook.com/cnnturk ?https://www.facebook.com/cnnturkprogramlar ?https://www.instagram.com/cnnturk ?http://youtube.com/cnnturk #CNNTÜRK #Haber #Gündem
Gürkan Hacır: Anket Şirketleri De Denetlensin 00:55
Gürkan Hacır: Anket Şirketleri De Denetlensin 19 izlenme - 6 ay önce Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında 24 Haziran seçimleri masaya yatırıldı. Programın konuklarından Gazeteci Gürkan Hacır, anket firmalarının yaptığı seçim anketlerindeki tutarsızlığa değinerek, "Anket şirketleri de denetlensin" dedi.
Yeni Kabinenin Sürprizleri Ve Adnan Oktar'ın Bilinmeyenleri - Gece Görüşü 12.07.2018 Perşembe 03:37:54
Yeni Kabinenin Sürprizleri Ve Adnan Oktar'ın Bilinmeyenleri - Gece Görüşü 12.07.2018 Perşembe 13 izlenme - 5 ay önce Hande Fırat ve konukları kulis bilgileri ve son dakika gelişmeleriyle CNN TÜRK'te gündemi belirledi. Cumhurbaşkanlığı sisteminin ilk kabinesi, hükümetin yeni dönemde uygulayacağı politikalar, partilerin yeni sistemdeki stratejileri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın NATO Zirvesi’ndeki görüşmeleri… Hande Fırat sordu, gazeteciler Abdulkadir Selvi, Gürkan Hacır, Murat Çelik ve Siyaset Bilimci Prof. Dr. Mehmet Şahin yanıtladı.
Binali Yıldırım kesin aday mı? CHP'nin İstanbul adayı kim? - Gece Görüşü 29.11.2018 Perşembe 01:46:32
Binali Yıldırım kesin aday mı? CHP'nin İstanbul adayı kim? - Gece Görüşü 29.11.2018 Perşembe 1 izlenme - 1 hafta önce Hande Fırat ve konukları, kulis bilgileri ve son dakika gelişmeleriyle CNN TÜRK'te gündemi belirliyor. Yerelde partilerin işbirliği kararı nasıl sonuç verecek? Hangi şehirlerde ortak adaylar yarışacak? Sandıkta ittifakların etkisi ne olacak? Ankara kulislerini hareketlendiren son bilgiler neler? Hande Fırat sordu, gazeteciler Abdulkadir Selvi, Gürkan Hacır, Murat Çelik ve Siyaset Bilimci Prof. Dr. Mehmet Şahin yanıtladı. CNN TÜRK YOUTUBE KANALINA ABONE OL ? https://bit.ly/2LzuZ1H ?TÜM PROGRAM İÇERİKLERİ İÇİN: https://www.cnnturk.com/tv ?http://twitter.com/cnnturk ?https://twitter.com/cnnturkprogram ?https://www.facebook.com/cnnturk ?https://www.facebook.com/cnnturkprogramlar ?https://www.instagram.com/cnnturk ?http://youtube.com/cnnturk #CNNTÜRK #Haber #Siyaset
Gürkan Hacır: Türkiye Paktını Değiştiriyor 02:10
Gürkan Hacır: Türkiye Paktını Değiştiriyor 18 izlenme - 10 ay önce Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programında Afrin'e gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı masaya yatırıldı. Programda Amerika ile Türkiye arasındaki ilişkilere değinen Gazeteci Gürkan Hacır, "Türkiye paktını değiştiriyor. Ben bu iddiadayım" dedi.
Gürkan Hacır: Bahçeli Türk Siyasetine Yön Çiziyor 01:54
Gürkan Hacır: Bahçeli Türk Siyasetine Yön Çiziyor 17 izlenme - 11 ay önce Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programında siyasi partilerin 2019 hazırlığı ve 'Cumhur ittifakı' masaya yatırıldı. Konuklardan Gazeteci - Yazar Gürkan Hacır, Bahçeli ve MHP'nin tutumunu değerlendirdi. Hacır, "Benim tezim, sayın Bahçeli ve MHP'nin özellikle yüksek bürokrasiyle beraber Türkiye'de bazı büyük problemlerin çözümünde istedikleri rotaya AK Parti'yi çektikleri yönünde... MHP şu anda tam anlamıyla iktidardadır" diye konuştu.
Gürkan Hacır: Abd Ortadoğu'da Mevzu Çıkarmak İstiyor 01:06
Gürkan Hacır: Abd Ortadoğu'da Mevzu Çıkarmak İstiyor 9 izlenme - 7 ay önce Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programına konuk olan Gazeteci - Yazar Gürkan Hacır, ABD'nin Ortadoğu'da izlediği politika hakkında çarpıcı tespitlerde bulundu. Hacır, "Şimdi tabiri caizse bir mevzu çıkarmak lazım. Bunu biraz ironi yaparak söylüyorum. Ortadoğu'nun bir mevzuya ihtiyacı var. İşte Amerika o mevzuyu İsrail üzerinden deniyor" diye konuştu.
Neden Seçim Kararı Alındı? Seçim Neden 24 Haziran'da? - Gece Görüşü 19.04.2018 Perşembe 03:48:29
Neden Seçim Kararı Alındı? Seçim Neden 24 Haziran'da? - Gece Görüşü 19.04.2018 Perşembe 16 izlenme - 8 ay önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli teklif etti, Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı. Türkiye 24 Haziran'da erken seçime gidiyor. Hande Fırat ve gazeteci konukları, erken seçim sürecini bütün yönleri ile Gece Görüşü'nde değerlendirdi. Seçim kararının alınmasında neler etkili oldu? Bundan sonraki süreç nasıl işleyecek? Muhalefet partileri erken seçime hazır mı? Muhtemel ittifaklar, adaylar ve seçim stratejileri ile ilgili Ankara'da neler konuşuluyor? Hande Fırat sordu, gazeteciler Abdulkadir Selvi, İsmail Saymaz, Gürkan Hacır ve Orhan Karataş yanıtladı.
Gürkan Hacır: Ak Parti'nin Bahçeli'ye İhtiyacı Var 01:19
Gürkan Hacır: Ak Parti'nin Bahçeli'ye İhtiyacı Var 17 izlenme - 1 yıl önce Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programına konuk olan Gazeteci - Yazar Gürkan Hacır, başkanlık seçimlerinde AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye ihtiyacı olduğunu söyledi. Hacır, "Şu anda yüzde 42 ile iktidardınız. Ama başkanlık sistemi için yüzde 50 + 1 gerekiyor. Burada anahtar Devlet Bahçeli oluyor. Sayın Bahçeli'ye mutlaka AK Parti'nin ihtiyacı var" dedi.
Abd, Reza Zarrab'la Neyi Amaçlıyor? - Gece Görüşü 23.11.2017 Perşembe 03:14:50
Abd, Reza Zarrab'la Neyi Amaçlıyor? - Gece Görüşü 23.11.2017 Perşembe 18 izlenme - 1 yıl önce Soçi’deki Suriye zirvesinden çıkan sonuçlar, NATO skandalının ardından Türkiye’nin atacağı adımlar, ABD ile ilişkilerde yaşanan gerilim, Reza Zarrab davası ve partilerin 2009 stratejileri... Hande Fırat sordu, gazeteciler Abdulkadir Selvi, İsmail Saymaz, Gürkan Hacır, Nevzat Çiçek ve Çetiner Çetin yanıtladı.
Gürkan Hacır: Operasyon Afrin İle Sınırlı Kalmamalı 01:44
Gürkan Hacır: Operasyon Afrin İle Sınırlı Kalmamalı 10 izlenme - 11 ay önce Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programına konuk olan Gazeteci - Yazar Gürkan Hacır, Türkiye'nin düzenleyeceği olası operasyonun Afrin ile sınırlı kalmaması gerektiğini söyledi. Hacır, "Fırat'ın Doğusuna dikkat çekmek istiyorum. Türkiye'nin, Afrin operasyonuyla sınırlı kalmaması gerektiğini, oraya da müdahil olması gerektiğini, orada kurulan büyük oyunu bozması gerektiğini düşünüyorum. Aksi takdirde Türkiye'nin beka ve güvenlik sorunu devam edecektir" dedi.
Gürkan Hacır: Abdullah Gül ' Aday Değilim' Demedi 03:42
Gürkan Hacır: Abdullah Gül ' Aday Değilim' Demedi 10 izlenme - 10 ay önce Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programında iç ve dış siyasette yaşanan tüm sıcak başlıklar masaya yatırıldı. Konuklardan Gazeteci / Yazar Gürkan Hacır, Abdullah Gül ile bugün gerçekleştirdiği görüşmenin detaylarını paylaştı. Hacır, Gül' 2019'da aday olup olmayacağını da sorduğunu, ancak net bir cevap almadığını, 'aday olacağım' , ya da 'olmayacağım' demediğini söyledi. Abdullah Gül ile yaptığı görüşmeden satır başları paylaşan Gürkan Hacır, Gül'ün seçimlere ilişkin konuşmaktan kaçındığını söyledi. Hacır, "Gül, CHP yönetimi ile Kemal Kılıçdaroğlu'nun rahatsızlığı nedeniyle 'Geçmiş olsun' dileklerini iletmek için görüştüğünü, bu gibi nezaket telefonlarının dışında siyasi bir telefon görüşmesi yapmadıklarını söyledi. SP ile de parti yönetimi katından bir teklif gelmediğini, zaten parti beklentisine göre değil, toplumun genel beklentisi üzerine siyaset yorumlarına devam edeceğini söyledi" diye konuştu. 2019'da yapılacak olan seçim için Abdullah Gül'ün erken seçim beklentisi içerisinde olmadığını, seçimin planlanan tarihte yapılacağını düşündüğünü belirten Hacır, "Afrin harekatının iç siyaseti doğrudan etkilediğini düşünüyor" diye konuştu. Hacır, dış siyaset üzerine de konuştuklarını belirterek, "ABD ile ilişkilerimizi sordum, Ankara'da ABD büyükelçisi yok dedim. Gül; 'ABD yönetimi boşluk halinde. Şu an 45 ülkede büyükelçisi yok. Türkiye'ye özgü bir durum değil, bu ABD'deki yönetim zaafiyetine işaret ediyor. ABD ile ilişkiler konusunu da geçmişten günümüze değerlendirdiğimizde ben de hayretler içerisinde izliyorum ve anlaşılabilir bir durum olduğunu düşünmüyorum. ABD, Türkiye'yi nasıl bu kadar karşısına alır, anlamış değilim' dedi" şeklinde anlattı.
Gürkan Hacır: Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yetkisi Genişletilecek 01:59
Gürkan Hacır: Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yetkisi Genişletilecek 9 izlenme - 11 ay önce Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programında CHP'nin yapacağı kurultay konuşuldu. Konuklardan Gazeteci Gürkan Hacır, canlı yayında konuyla ilgili edindiği bir bilgiyi paylaştı. Hacır, "CHP'nin tüzük kurultayında ön seçime ilişkin bir tasarrufta bulunacak tüzük kurultayı. Ön seçim milletvekilerinde var. Bunun genel başkan insiyatifine bırakılacağı kanaati var. Ön seçim tedrici olarak olabilir, tümden olabilir. Tüzükte düzenlemeye gidilerek kaldırılacak. Kemal Kılıçdaroğlu'nun yetkisi genişletilecek" dedi.
Gürkan Hacır: Yeni Beste Çalışmalarının Başladığı Bilgisi Var 01:46
Gürkan Hacır: Yeni Beste Çalışmalarının Başladığı Bilgisi Var 7 izlenme - 9 ay önce Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü'nde ittifak yasası ve İstiklal Marşı polemiği tartışıldı. Konuklardan Gazeteci - Yazar Gürkan Hacır İstiklal Marşı değişikliğine dair önemli bir kulis bilgisi paylaştı. "Bizi bir arada tutan iki şey kaldı; biri bayrağımız diğeri de İstiklal Marşı'mız. Marşın değiştirilmesi toplumun ayrışmasına bir sebep daha olmuş olur" diyen Hacır, "Saraya yakın sanatçıların yeni bir beste için çalışmalara başladığı bilgileri de kulağımıza geldi" ifadelerini kullandı.
' Reza Zarrab Tanık Koruma Programına Alınmış Olabilir' 01:27
' Reza Zarrab Tanık Koruma Programına Alınmış Olabilir' 10 izlenme - 1 yıl önce Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programına konuk olan Gazeteci - Yazar Gürkan Hacır, ABD'de tutuklu bulunan Reza Zarrab'ın tanık koruma programına alınmış olabileceğini söyledi. Hacır, "CHP Washington Temsilcisi Yurter Özcan ile görüştüm. Kendisi davayı takip etmek için New York'a geldi. Zarrab'ın bir tanık koruma programına alınmış olabileceğini söylüyor" dedi.
Gürkan Hacır: Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul'dan Aday Olacak 00:50
Gürkan Hacır: Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul'dan Aday Olacak 5 izlenme - 7 ay önce Gece Görüşü programına konuk olan Gazeteci - Yazar Gürkan Hacır, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun genel seçimlerde İstanbul'dan milletvekili aday olacağını söyledi. Hacır, "Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul 2. bölgeden milletvekili adayı olacak. İzmir milletvekili olan Kılıçdaroğlu, Beşiktaş bölgesi olarak bilinen, İstanbul 2. bölgeden milletvekili adaylığı listesinde yer alacak" dedi.
Gürkan Hacır: Chp'nin Aklında Tek Aday Var 00:39
Gürkan Hacır: Chp'nin Aklında Tek Aday Var 7 izlenme - 9 ay önce Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programına konuk olan Gazeteci - Yazar Gürkan Hacır, 2019 seçimi için CHP'nin aklında tek aday fikri olduğunu söyledi. Hacır, "CHP'nin aklında tek aday fikri var. Buna Sayın Erdoğan 'Çatı aday' diyordu, çatı aday değil tek aday. Yani muhalefet bloğu olarak bilinen bloğun bir şekilde bir araya gelerek tek aday üzerinde uzlaşması fikri, CHP'de şu anda kabul gören bir fikir" dedi.
Gürkan Hacır'dan Zarrab Davası Yorumu 01:58
Gürkan Hacır'dan Zarrab Davası Yorumu 7 izlenme - 1 yıl önce Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programında, ABD'de görülen Reza Zarrab davası konuşuldu. Programın konuklarından Gazeteci-Yazar Gürkan Hacır, yaşanan süreçle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Hacır, ABD'deki davanın sonucunda 3 ayak olduğundan bahsetti, "İşin askeri ve siyasi ayağında her şey planlandı ama ekonomik ayağı öngörülemiyor" dedi.
Gürkan Hacır'dan Sürpriz İddia: Ak Parti’nin İstanbul Adayı... 02:17
Gürkan Hacır'dan Sürpriz İddia: Ak Parti’nin İstanbul Adayı... 6 izlenme - 9 ay önce Hande Fırat'ın sunduğu CNN TÜRK'te yayınlanan "Gece Görüşü" programında, gazeteci Gürkan Hacır, AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Ahmet Davutoğlu'nu aday gösterebileceği iddiasında bulundu. CNN TÜRK'te, gazeteci Nevzat Çiçek, Abdulkadir Selvi, İsmail Saymaz ve Gürkan Hacır'ın konuk olduğu "Gece Görüşü" programında 2019 yılı seçimleri ile birlikte gündeme dair değerlendirmelerde bulunuldu. Programın bir bölümünde söz alan Gürkan Hacır AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayının Ahmet Davutoğlu olduğunu iddia etti.
Gürkan Hacır: Trump'ın Ciddiye Alınır Bir Tarafı Yok 01:22
Gürkan Hacır: Trump'ın Ciddiye Alınır Bir Tarafı Yok 4 izlenme - 8 ay önce Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programına konuk olan Gazeteci - Yazar Gürkan Hacır, ABD Başkanı Donald Trump'ı sert bir dille eleştirdi. Hacır, "ABD'nin 200 yıllık yarattığı hegemonik düşünceyi, bozuk para gibi harcayan bir liderden söz ediyoruz. ABD'nin caydırıcılığı, uluslararası diplomasideki saygınlığını yerle bir eden bir başkan. Ciddiye alınır bir tarafı yok" diye konuştu.
Gürkan Hacır: Ankara, Avrasya Konusunda Blöf Yapmıyor 02:05
Gürkan Hacır: Ankara, Avrasya Konusunda Blöf Yapmıyor 7 izlenme - 1 yıl önce Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programında Türkiye ile ABD arasında yaşanan vize krizi konuşuldu. Programnın konuklarından gazeteci Gürkan Hacır konuşmasında, "Ankara Avrasya konusunda blöf yapmıyor." açıklamasında bulundu.