Hoşgeldiniz!

hacıyatmaz

Betül Demir - Hacıyatmaz (2016) Dinle 03:27
Betül Demir - Hacıyatmaz (2016) Dinle 11.323 izlenme - 2 ay önce Betül Demir Hacıyatmaz [ şarkısı 2016 yılıand amga vuracak! Betül demir Hacı yatmaz şarkı sözleri için ;
Emirhan Cengiz feat. Betül Demir - Hacıyatmaz 03:33
Emirhan Cengiz feat. Betül Demir - Hacıyatmaz 1.586 izlenme - 2 ay önce Emirhan Cengiz feat Betül Demir – Hacıyatmaz Şarkı Sözü Aşk üstüme geliyor art arda Kime açılacak yeni sayfa Bilmiyorum galiba en çok sana Eriyorum duysana kime söylüyorum ha Benim mevzu çok derinde usta Sağa sola vurdum kalbi Sandım ki hacıyatmaz Nereye yanına haydi Abbas düş yola Hepimiz birbirimize eskisini alacağız valla Seni bir tanısaydım ayık kafayla Ne güzel uyuyordun yanımda Başımıza gelen en güzel şeydik be Yerini mi yadırgadın rahatla Buradan aşk çıkmaz bize Bu oğlan gelmez bize Aşk uykusu bitince Gelme senden soğudum Söz geçmedi kalbime Çokta matah değil be Anlamadım neyine Vuruldum vuruldum Söz: Sude Bilge Demir Müzik: Emirhan Cengiz Emirhan Cengiz feat. Betül Demir'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Hacıyatmaz" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd'de.
Emirhan Cengiz feat. Betül Demir - Hacıyatmaz - Teaser 00:19
Emirhan Cengiz feat. Betül Demir - Hacıyatmaz - Teaser 854 izlenme - 2 ay önce Emirhan Cengiz feat. Betül Demir'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Hacıyatmaz" isimli tekli çalışması, tanıtım klibiyle netd'de.
Hacıyatmaz :) 00:44
Hacıyatmaz :) 9.462 izlenme - 9 yıl önce
ata demirer hacıyatmaz fransızca küçük emrah 01:06
ata demirer hacıyatmaz fransızca küçük emrah 9.605 izlenme - 6 yıl önce ata demirer hacıyatmaz fransızca küçük emrah taklidi taklit
Çin Sokak Lezzetleri - Dan Bing 01:19
Çin Sokak Lezzetleri - Dan Bing 3.045 izlenme - 2 yıl önce Lezzet duraklarımızın bugünkü adresi Çin.Bu yiyecek Şangay ve çevresinde genellikle kahvaltıda yenen bir yiyecekmiş. Yumurta, kişniş, acı biber, hoisin sosu, yeşil soğan, buğday ve mısır ununun müthiş buluşması olan bu efsanevi lezzet Dan Bing'i, Çin'e yolumuz düşünce tatmak elzem oldu. Yiyenlere, izleyenlere şimdiden afiyet olsun.
Devrilmeyen Bardak 01:36
Devrilmeyen Bardak 1.792 izlenme - 2 yıl önce Biliyorsunuz ki teknoloji ihtiyaçtan doğuyor. Adamlar da bardaklarının devrilip dökülen kahvenin, suyun veya sıvı şeylerin projelerini, bilgisayarlarını mahvetmesinden bıkmış. Bu sebeple devrilmeyen bardak yapmışlar. Hiç mi devrilmez, tabi ki ayı gücü kullanıp devirmek isterseniz devirirsiniz. Hele bizim gibi meraklı bir millet için bu hiç zor olmaz. Her şeye rağmen güzel bir şey yapmış adamlar. Kendilerini tebrik ederim.
Emirhan Cengiz feat Betül Demir Hacıyatmaz 03:33
Emirhan Cengiz feat Betül Demir Hacıyatmaz 119 izlenme - 2 ay önce Emirhan Cengiz feat Betül Demir Hacıyatmaz -Sözler Aşk üstüme geliyor art arda Kime açılacak yeni sayfa Bilmiyorum galiba en çok sana Eriyorum duysana kime söylüyorum ha Benim mevzu çok derinde usta Sağa sola vurdum kalbi Sandım ki hacıyatmaz Nereye yanına haydi Abbas düş yola Hepimiz birbirimize eskisini alacağız valla Seni bir tanısaydım ayık kafayla Ne güzel uyuyordun yanımda Başımıza gelen en güzel şeydik be Yerini mi yadırgadın rahatla Buradan aşk çıkmaz bize Bu oğlan gelmez bize Aşk uykusu bitince Gelme senden soğudum Söz geçmedi kalbime Çokta matah değil be Anlamadım neyine Vuruldum vuruldum
Ata Demirer - Facebook 01:59
Ata Demirer - Facebook 2.276 izlenme - 7 yıl önce ata demirer'den facebook şarkısı.. hacıyatmaz programında söylemişti... :)
Emirhan Cengiz feat. Betül Demir - Hacıyatmaz 03:33
Emirhan Cengiz feat. Betül Demir - Hacıyatmaz 42 izlenme - 2 ay önce Emirhan Cengiz feat. Betül Demir'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Hacıyatmaz" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd'de. netd Müzik Facebook: http://www.facebook.com/netdmuzik netd Müzik Android Uygulaması: https://goo.gl/m4nAOE netd Müzik iOS Uygulaması: https://goo.gl/wkkUZi
Dere Tepe Tanımayan Hacıyatmaz Araç 02:56
Dere Tepe Tanımayan Hacıyatmaz Araç 387 izlenme - 1 yıl önce Böyle bi aracım olsun, dağa çıkar dolanır gelirim imanıma. Adamlar ne araç yapmış be deyip, uzaklaşmak istiyorum.
 Çin Sokak Lezzetleri - Dan Bing 01:19
Çin Sokak Lezzetleri - Dan Bing 449 izlenme - 2 yıl önce Lezzet duraklarımızın bugünkü adresi Çin.Bu yiyecek Şangay ve çevresinde genellikle kahvaltıda yenen bir yiyecekmiş. Yumurta, kişniş, acı biber, hoisin sosu, yeşil soğan, buğday ve mısır ununun müthiş buluşması olan bu efsanevi lezzet Dan Bing'i, Çin'e yolumuz düşünce tatmak elzem oldu. Yiyenlere, izleyenlere şimdiden afiyet olsun.
Yeni Nesil Hacıyatmaz 00:59
Yeni Nesil Hacıyatmaz 203 izlenme - 2 yıl önce Geçmişte İzlediğimiz Uzaylı Mekikli Filmler Yavaş Yavaş Gerçeğe Dönüşüyor Sanırım... O Ne Lan Öyle Çok Güzel Alet Valla Herkese Lazım.
Hacıyatmaz:)) 01:55
Hacıyatmaz:)) 474 izlenme - 8 yıl önce nehirin kendi kendini uyutması...
Hacıyatmaz Misali Yılan 01:14
Hacıyatmaz Misali Yılan 126 izlenme - 2 yıl önce Türünü bilmediğim bu yılan oyun oynarmışcasına sürekli tepe taklak gelmekte. Yılan adeta bir ev telefonunun ahizeyle cihaz arasındaki kablonun ters dönen olan spirali gibi efendim bir türlü düzelmiyor.
Hacı Yatmaz Klarnetçi 00:44
Hacı Yatmaz Klarnetçi 85 izlenme - 2 yıl önce Kendini artık şarkıya nasıl kaptırmışsa, klarnetiyle bütünleşen abimizin, orkestradan sıyrılıp ruhen başka diyarlara gidişine tanık olacaksınız efem...Saygılar..Hürmetler..Arz Ederim Hasan..
Nehirin Kendi Kendini Uyutması :) ( Hacıyatmaz) :) 01:55
Nehirin Kendi Kendini Uyutması :) ( Hacıyatmaz) :) 350 izlenme - 8 yıl önce :)))))))
Emirhan Cengiz feat. Betül Demir - Hacıyatmaz - Teaser 00:19
Emirhan Cengiz feat. Betül Demir - Hacıyatmaz - Teaser 10 izlenme - 2 ay önce Emirhan Cengiz feat. Betül Demir'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Hacıyatmaz" isimli tekli çalışması, tanıtım klibiyle netd'de. netd Müzik Facebook: http://www.facebook.com/netdmuzik netd Müzik Android Uygulaması: https://goo.gl/m4nAOE netd Müzik iOS Uygulaması: https://goo.gl/wkkUZi
Judocu Hacıyatmaz Dede - Kyuzo Mifune 05:50
Judocu Hacıyatmaz Dede - Kyuzo Mifune 41 izlenme - 1 yıl önce Efendim bu Kyuzo Mifune Dedemiz, gelmiş geçmiş en iyi Judo hocalarından olarak kabul edilirdi.. Judoyu icat eden adam diyebileceiğimiz Jigoro Kano'nun has öğrencisidir.. Videoda kapıştığı öğrencilerinin çoğu 9. ve 10. danlardadır.. afiyetle izleyiniz
Noble Hacıyatmaz - Headshot Movie 00:58
Noble Hacıyatmaz - Headshot Movie 119 izlenme - 4 yıl önce Noble Hacıyatmaz - Headshot Movie
Hacıyatmaz Misali Yılan 01:14
Hacıyatmaz Misali Yılan 21 izlenme - 2 yıl önce sürekli tepetaklak olan yılan
 Hacıyatmaz Misali Yılan 01:14
Hacıyatmaz Misali Yılan 31 izlenme - 2 yıl önce Türünü bilmediğim bu yılan oyun oynarmışcasına sürekli tepe taklak gelmekte. Yılan adeta bir ev telefonunun ahizeyle cihaz arasındaki kablonun ters dönen olan spirali gibi efendim bir türlü düzelmiyor.
Replikas - Hacıyatmaz (Remastered) 03:11
Replikas - Hacıyatmaz (Remastered) 6 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Dadaruhi (Remastered) Çıkış Tarihi: 07.05.2013 Rock