Hoşgeldiniz!

Haciz Videoları İzle

Tecavüz Sektörünün Amiral Gemisi Çoşkun Holding 02:37
Tecavüz Sektörünün Amiral Gemisi Çoşkun Holding 1.838 izlenme - 2 yıl önce Tecavüzcü Çoşkun hiç alışık olmadığımız bir rolle karşımızda.Filmde Mahmut isimli bir işadamını canlandırsa da holdingin isminin Çoşkun Holding olması senaristin bilinçaltımıza yönelik bir oyunu. Çoşkun abimizin statüsü torbacılıktan işadamlığına yükselmiş ama tecavüzcü kişiliğinden taviz vermemeyi başarmış. Bu videoda beni vuran ikinci nokta ise ufak kızın boynundaki beyaz çizgili kırmızı uzun atkı.Tüm ilkokul hayatımı kabusa çeviren anamın her sabah gerekirse döverek zorla boynuma kement gibi doladığı o atkıyı yıllar sonra bir gece yarısı görmek onulmaz yaralar açtı bende.
Haciz Memurları O Ses Türkiye Studyosunu Bastı! 01:21
Haciz Memurları O Ses Türkiye Studyosunu Bastı! 178 izlenme - 3 ay önce Haciz Memurları Hadise İçin Stüdyoya Geldi Reklam sözleşmesine aykırı davrandığı gerekçesiyle 250 bin euro ceza ödemeye mahkum edilen ünlü şarkıcı Hadise, sıkıntılı günler yaşıyor. Trendyol markasının sahibi DSM Grup ile 4 yıl önce imzaladığı 500 bin euroluk Reklam sözleşmesine aykırı davrandığı gerekçesiyle 250 bin euro ceza ödemeye mahkûm edilen ünlü şarkıcı Hadise, sıkıntılı günler yaşıyor. İCRA MEMURLARI STÜDYOYA GELDİ 'O Ses Türkiye' yarışmasında jüri üyesi olan Hadise, önceki gün program için bant çekimleri devam ederken icra memurlarının stüdyoya gelmesiyle şok yaşadı. Programına ara vermek zorunda kalan ve gözyaşları içinde ceza tutanağını imzalayan Hadise, daha sonra programına devam etti.
Beşiktaş'a haciz şoku 00:47
Beşiktaş'a haciz şoku 745 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'a haciz şoku! 8 milyon dolarlık alacak için haciz memurları, Akaretler'deki kulüp binasına geldiler.
Çubuklu Yaşar - Ekmek Arası Kaşar (Sarhoş Herif) 05:41
Çubuklu Yaşar - Ekmek Arası Kaşar (Sarhoş Herif) 880 izlenme - 2 yıl önce Türk müziği için önemli atılımların atıldığı Ankara Pavyonlarından çıkan güzide bir eserle sizleri başbaşa bırakıyorum.
Beşiktaş'a haciz şoku 00:47
Beşiktaş'a haciz şoku 511 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'a haciz şoku! 8 milyon dolarlık alacak için haciz memurları, Akaretler'deki kulüp binasına geldiler.
Mersin İdmanyurdu'na ikinci haciz şoku 01:20
Mersin İdmanyurdu'na ikinci haciz şoku 423 izlenme - 2 yıl önce İcra memurları, Mersin İdmanyurdu'nun kulüp otobüsüne, eski kalecisi Ahmet Şahin'e ödeme yapılmadığı gerekçisiyle polis refakatinde haciz işlemi uyguladı.
Mersin İdmanyurdu'na Sivas'ta Haciz Şoku! 02:06
Mersin İdmanyurdu'na Sivas'ta Haciz Şoku! 503 izlenme - 2 yıl önce Spor Toto Süper Lig'de Medicana Sivasspor İle Karşılaşmak Üzere Kente Gelen Mersin İdmanyurdu, Kaldığı Otelde Haciz Şoku Yaşadı.
Baştan Sona Haciz Kararı 06:54
Baştan Sona Haciz Kararı 585 izlenme - 2 yıl önce Evet dostlar daha önceden haciz kararını, Ahu Tuğba, Salih Kırmızı ve özellikle Tevfik Fikret Uçak'ın mükemmel oyunculuk performansından bi kesit izlemiştik. (Bakınız: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/44484/ben-icra-memuruyum) Şimdi videoyu kesip yollamış olmanın pişmanlığı ve olayın tamamının anlaşılırlığı üzerime çöktü,geceleri yatamadım. Videonun tamamını sizlerle paylaşmak istedim. Buyrun efem iyi seyirler.
Yavuz Seçkin Haciz Haberini Yalanladı 00:49
Yavuz Seçkin Haciz Haberini Yalanladı 1 izlenme - 2 hafta önce Yavuz Seçkin Aklınızda Kalmasın'da anlattı, 'Evime haciz geldiği haberleri doğru değil!' dedi.
Faruk Uslu Ben Ne Haldeyim ( Kredi Kartlarından ) 04:00
Faruk Uslu Ben Ne Haldeyim ( Kredi Kartlarından ) 1.144 izlenme - 7 yıl önce ben ne haldeyim ( kredi kartlarından ) yapım: faruk productıon 2009 yapımcı: faruk uslu yönetmen: faruk uslu edit & mix: faruk production stüdyosu söz müzik ve okuyan : faruk uslu makam : hicaz eserin tüm hakları faruk uslu'nundur.
Haciz 07:26
Haciz 78 izlenme - 2 yıl önce Abone Olmayı Unutmayınız!!.
 Bin Liralık Borç İçin Köpeği Haczettiler 04:14
Bin Liralık Borç İçin Köpeği Haczettiler 242 izlenme - 3 yıl önce Antalya’da Güzeloba Mahallesi’nde oturan tercüman Selay Kırım’a bin 300 liralık borcu nedeniyle 4 yaşındaki ‘Lucas’ adlı Bulldog mix cinsi köpeği haczedildi. Haczedilen Lucas, yediemin olarak veterinere verildi. Antalya’da tercümanlık yapan Selay Kırım, 4 yıl önce sokakta bulduğu Buldog mix cinsi köpeği sahiplendi. Kırım’ın evinde beslemeye başladığı köpekten şikayet eden site yönetimi, köpeğin binadan uzaklaştırılması için dava açtı. Davanın ardından köpeğin tahliyesine karar verildi. Yargıtay’a yapılan itiraza rağmen karar onanırken, Selay Kırım, Lucas’ı evinin yakındaki bir barınağa götürdü. UZAKLAŞTIRMASI OLDUĞU İÇİN İZİN ALINDI Geçtiğimiz hafta kulağından yaralanma sonucu bir operasyon geçiren Lucas’ı, sahibi Selay Kırım, uzaklaştırması olmasına rağmen site yönetiminden izin alarak sağlıklı bir ortamda kalması için 3 günlüğüne evine getirdi. Kırım’a tahliye davasından kalan 300 liralık vekalet borcu bin 300 lira olarak geri geldi. İddiaya göre 3 günlüğüne evde bulunan köpeğe, bu alacak nedeniyle el konuldu. Evde araba, elektronik eşyalar, beyaz eşya, bankada gayrimenkul olmasına köpek haczedilen Lucas, yediemin olarak veterinere verildi. "BİR MAL GİBİ HACZEDİLDİ" Selay Kırım ise 4 yıl önce sokakta bulduğu köpeği sahiplendiğini ifade ederek, veteriner kontrollerinde sağır olduğunu öğrendiğini söyledi.Bu durumda Lucas’ı bırakamadığını anlatan Kırım, "Benim evladım gibi oldu. 4 sene bir hayvana bağlanınca ve elinden bu şekilde alınınca çok canı yanıyor. Bu tahliye davası art niyetlidir. Apartmanda köpek besleniyor. Unutulan, bana tebliğ edilmeyen bir borcun buralara gelmesi, köpeğimin haczedilmesi beni üzdü. Bir mal gibi köpeğim haczedildi. 1000 lira değer biçilmesi çok yaralayıcı” dedi. "BAŞINA BİR ŞEY GELMESİNDEN KORKUYORUM" Köpeğinin haczedilmesi nedeniyle büyük üzüntü yaşadığını dile getiren Kırım, "Köpeğimi ertesi gün alabildim. Evin içine girmeden köpeğimi haczettiler. Parayı yatırma fırsatı da vermediler. Direk köpeği almaya gelmişler. Başka bir şeye bakmadılar. Şu an yine evime götüremiyorum. Başına başka bir şey gelmesinden korkuyorum. Adalet Bakanlığı’ndan bu davaya eğilmesini istiyorum" diye konuştu. "MÜVEKKİLİMİN VE KÖPEĞİNİN PSİKOLOJİSİ BOZULDU" Avukatı Alev Ersan ise, sitede başka köpekler de olmasına rağmen Selay Kırım'a davası açıldığını hatırlatarak, keşif yapılmadan bir karar verildiğini söyledi. Karşı taraf avukatının vekalet ücreti ve tahliyeyle ilgili bir icra takibinin başlattığını dile getiren Ersan, "Geçtiğimiz Pazartesi günü de müvekkilimin evine haciz gelmiş. Lucas’ı haczetmişler. Köpeğin ağız tasmasıyla teslim alıp, bir odaya bağlamışlar. Köpek aç ve susuz bırakmışlar. Hem müvekkilimin hem köpeğinin psikolojisi bozuldu. Site yönetimine karşı tazminat davası açacağız" dedi.
Ben İcra Memuruyum!!! 00:44
Ben İcra Memuruyum!!! 169 izlenme - 2 yıl önce Hani olur ya eski amerikan filmlerinde ben polisim deyip kimliği milisaniyelik bir hızla gösterip tekrar cebe koyma olayı, işte ona benzer bi olay da yeşilçamımızda mevcut.Filmde Ahu Tuğba ve Salih Kırmızı evlenip dayalı döşeli evlerine geçeceklerdir.Gelin arabasından inerler eve girerler ve oda ne ev boş.Salih le icra memuru tartışmaya girer icra memuru nüfus kağıdını milisaniyelik bir hızla gösterir ve kendisinin icra memuru olduğunu ispatlar.Bu sahnelerde olaya kendini fazla kaptıran icra memuru rolündeki abimizin mimiklerini ve sert çıkmalarını alkışlıyoruz... Aynı filmden bir başka kesit için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/35953/ahu-tugba---yas-problemi Film hakkında bilgi için; http://www.sinematurk.com/film_genel/3626/Haciz-Karari
Mersin İdmanyurdu'na Sivas'ta Haciz Şoku 02:06
Mersin İdmanyurdu'na Sivas'ta Haciz Şoku 95 izlenme - 2 yıl önce Spor Toto Süper Lig'de Medicana Sivasspor İle Karşılaşmak Üzere Kente Gelen Mersin İdmanyurdu, Kaldığı Otelde Haciz Şoku Yaşadı.
Beyaz Saray'a Haciz Gelmesi 00:44
Beyaz Saray'a Haciz Gelmesi 71 izlenme - 2 yıl önce Malumunuz ABD Hükümetinin bütçesi senatodan geçmediği için Obama hükümeti yönetimsel ve hizmetsel bir çok faaliyetine ara verdi. Detaylı bilgi için: http://www.hurriyet.com.tr/planet/24823363.asp ve olanlar oluyor Beyaz Saraya haciz gelir.
Hastaneye Haciz Geldi 01:26
Hastaneye Haciz Geldi 93 izlenme - 2 yıl önce Ankara'da borçtan dolayı haciz işlemi yürütülen özel bir hastanede, doktor ve hasta yakınlarıyla haciz memurları arasında arbede yaşandı. İki firma arasındaki alacak anlaşmazlığı yüzünden Çankaya 100. Yıl Mahallesindeki Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi için haciz kararı alındı. Öğle saatlerinde hastaneye gelen haciz görevlileri, hastanedeki bazı demirbaşlara el koydu. Görevliler bir süre sonra bazılarının durumu ağır, yaklaşık 300 hastanın tedavi gördüğü hastanedeki tıbbi cihazları da haczetti. Hastaların testlerinin yapıldığı laboratuvarı boşaltan haciz memurları, aralarında yoğun bakım servisindeki solunum cihazlarının da bulunduğu hastalar için, hayati öneme sahip bazı cihazlara el koydu. Bu sırada sağlık durumu ağır olan ve başka hastaneye nakil imkanı bulunmayan hastaların yakınlarıyla haciz görevlileri arasında tartışma oldu. Haciz memurları bunun üzerine hastaneye polis çağırdı. Tartışmaya, cihazların alınması halinde hastalara müdahale edemeyeceklerini belirten doktorlar da karıştı. Tıbbi cihazlara el konulamayacağını söyleyen doktorlar, haciz memurlarının hastaneyi terk etmesini istedi. Haciz memurları, işlemden haberdar edilmelerine rağmen, gerekli önlemlerin alınmadığını, hastanenin boşaltılmadığını savundu. Doktorlar ise kendilerine haciz işlemine ilişkin bir bilgi gelmediğini öne sürdü. Uyarıya rağmen haciz işlemini sürdüren görevlilerle hasta yakınları ve doktorlar arasında arbede oldu. Hasta yakınları ve hastane görevlileri haciz memurlarını zorla dışarı çıkardı. Arbede sırasında hastanenin bir yöneticisi fenalaştı, bazı çalışanların göz yaşlarını tutamadığı görüldü. Hastanenin önünde bir süre daha hasta yakınlarıyla tartışan haciz memurları daha sonra buradan ayrıldı. Bu sırada basın mensuplarına açıklamada bulunan bir doktor, hastanenin durumunun kendilerini ilgilendirmediğini belirterek, "Bizim için önemli olan hastaların durumu. Bu hastalar bize emanet. Bizim görevimiz onları iyileştirmek. Ekonomik konular bizi ilgilendirmiyor. Buradaki cihazlara el konulmasıyla hastalara müdahale imkanımız kalmıyor" dedi. Hastanenin avukatı ise kendileri dışındaki iki firma arasındaki alacak anlaşmazlığı yüzünden hastaneye haciz geldiğini savundu. Hastane avukatı, işlemin hukuksuz olduğunu, gerekli başvuruları yapıp en kısa sürede haciz işlemini sonlandıracaklarını söyledi.
Beşiktaş’a Haciz Şoku 00:43
Beşiktaş’a Haciz Şoku 58 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Kulübü'ne Yıldırım Demirören'in başkanlığı döneminden Aktif Tanıtım'a olan 8 milyon 839 bin dolarlık borcu nedeniyle icra takibi başlatıldı. Beşiktaş ise KAP'a "Şirketimiz protokol gereği tüm yükümlülüklerini, ödemelerini eksiksiz olarak yerine getirmiştir" açıklaması yaptı. Son dönemde yaptığı özellikle futbolculara yaptığı ödemelerle rahat bir nefes alan Beşiktaş Yönetimi güne büyük bir şokla başladı. Beşiktaş Kulübü'ne Yıldırım Demirören'in başkanlığı döneminden Aktif Tanıtım'a olan 8 milyon 839 bin dolarlık borcu nedeniyle icra takibi başlatıldı. 8 milyon 839 bin dolarlık alacak için memurlar şu anda Beşiktaş Kulüp Binası’nda işlem için bulunuyor. İcra memurları Başkanın ve yönetimin oturduğu 13. kattaki tüm masa, sandalye ve eşyalara haciz koydurdu. İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetim haciz işlemini durdurmak için çalışmalarını sürdürüyor. Öte yandan Fikret Orman'ın başkanlık döneminde yapılandırılan borcun ödemelerinde aksama yaşanınca kulüp hakkında icra takibi başlatıldı. KAMYONLAR KULÜP BİNASINDA Beşiktaş Kulübü'ne gelen icra memurları, haczettikleri eşyaları götürebilmek için yük kamyonlarını kulüp binasına yakın bir noktada bekletiyor. Memurlar, binada çalışan herkesi dışarı çıkardıktan sonra eşyaların değerlerini biçmeye başladı. İCRA MEMURLARI İLE KULÜP AVUKATLARI ARASINDA ANLAŞMAZLIKLAR VAR Demirbaş malzemelere biçilen maddi değerler konusunda ise icra memurları ile kulüp avukatları arasında anlaşmazlıklar çıktığı iddia ediliyor. İcra memurlarının demirbaşların bedellerini düşük tuttuğu, kulüp avukatlarının ise buna itiraz ettiği belirtilirken, bu yüzden de tartışmalar yaşandığı ve olayların da bire bir Başkan Fikret Orman'a avukatlar tarafından telefonla aktarıldığı iddia ediliyor. Aktif Tanıtım adına Dedeoğlu Hukuk Bürosu'ndan yapılan açıklamada, borçla ilgili Fikret Orman döneminde ödeme protokolü yapıldığı ancak bu protokole uyulmadığı belirtilerek, "Yıldırım Demirören dönem borçlarından Beşiktaş Kulübü'nün Aktif Tanıtım'a olan 10 milyon dolara yakın borcu, İstanbul 1. İcra Müdürlüğü'nden ilamlı icra takibine konulması üzerine Sayın Fikret Orman yönetimi tarafından her ne kadar bir ödeme protokolüne bağlanarak, vadelere bağlanmışsa da söz konusu protokole uyulmadığından maalesef icra takibine kaldığı yerden devam edilerek, Beşiktaş Futbol Yatırımları San. ve Ticaret AŞ'nin tüm mal varlıklarına haciz işlemi uygulanmak zorunda kalınmıştır" denildi. Haciz işlemlerine başlanmadan önce Beşiktaş Kulübü'ne yapılan tüm başvuru ve görüşme taleplerinden olumlu bir sonuç alınamadığı vurgulanan açıklamada, "Borçlu Beşiktaş Futbol Yatırımları AŞ hakkında İstanbul 1. İcra Müdürlüğü'nden başlatılan icra takibi miktarı faizler hariç 8 milyon 839 bin 602 ABD dolarıdır" ifadesine yer verildi. HACİZ HABERİNİ DUYAN TARAFTARLAR KULÜBE KOŞTU Haciz olayı Beşiktaş taraftarları arasında büyük tepkiye neden oldu. Haberi duyan Çarşı ve Karagümrük Beşiktaşlılar Birliği'nin çok sayıda üyesi kulüp binasının önüne geldi. Tribün liderleri, özellikle başkan Fikret Orman aleyhine sert açıklamalar yaparak, "Beşiktaş Kulübü sahipsiz değildir. Gerekirse buraya taraftar yığar, başkanın koltuğu dahil tek bir çöp dahi aldırmayız" dediler. BEŞİKTAŞ'TAN KAP'A AÇIKLAMA! "BORÇ ÖDENMİŞTİ Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ, Aktif Tanıtım'ın başlattığı icra takibiyle ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıklama yaptı. Beşiktaş Futbol Yatırımları ve Sanayi AŞ ile Aktif Tanıtım ve Matbaa Hizm. Tic. Ltd. Şti. arasında daha önce sulh protokolü imzalandığı belirtilen açıklamada, "Şirketimiz protokol gereği tüm yükümlülüklerini, ödemelerini eksiksiz olarak yerine getirmiştir. Ancak Aktif Tanıtım ve Matbaa Hizm. Tic. Ltd. Şti., protokolün ihlal edilmiş olduğunu öne sürerek alacakları ile ilgili olarak şirketimiz aleyhine icra takibi başlatmıştır. Bunun üzerine şirketimiz tarafından borçlu bulunmadığımızın tespiti amacıyla menfii tespit davası açılmıştır. Hukuki süreç devam etmekte olup, yargı kararının beklenmesinin gerektiği açıktır" ifadelerine yer verildi.
Köpeğin Haciz Edilmesi 02:09
Köpeğin Haciz Edilmesi 84 izlenme - 2 yıl önce Bodrum'da yaşayan 50 yaşındaki Mahmut Yazoğlu’nun 7 yıldır çocuğu gibi baktığı Labrador Retriever cinsi 'Ares' adlı köpeği bin liralık borç için haczedilmiş. Haczedilen köpeği kendisine yediemin olarak teslim edilen Yazoğlu, "Köpeğim olmasa oğlumu mu haczedeceklerdi?" diyerek, tepkisini dile getirmiş.
Almanya'ya Haciz ve Tazminat 22:58
Almanya'ya Haciz ve Tazminat 51 izlenme - 1 yıl önce İşi dolayısıyla Almanya'ya vize başvurusunda bulunan ancak hiçbir sebep gösterilden vize alamayan mühendis ve iş adamı Hüseyin Çimşit, önce hukuk fakültesini bitirip avukat oldu. Daha sonra Almanya'ya dava açtı. Bu videoda Alman hükümetinin mallarına haciz koydurduğunu ve olayın işleyişini anlatıyor. Bugün açtığı dava başarıya ulaştı ve Almanya tazminat http://ekonomi.haberturk.com/para/haber/840184-turkiyenin-intikami Hiçbir neden göstermeden Türk vatandaşlarına karşı böyle bir tutumda bulunan diğer ülkelere emsal olması dileğiyle...
ÇARŞI'dan Hacze Gelen Memurlara Karşılama 00:23
ÇARŞI'dan Hacze Gelen Memurlara Karşılama 52 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaş kulubünu bu hale sokan adamın suan turk futbolunun basında olması aglanacak bır durum ... Bi yandan gecmısten gelen borclarla ugrasmak bı yanda stadsız mac yapmak bi yandan tayyip mafyasına dik durmak ( bu taraftar için gecerli ) tüm bunlar olurken sampiyonluk da cıddı bır aday olmak ... Giden eşya olsun yenısı alınır ... Herzaman kı gıbı ÇARŞI yı ayakta alkıslıyorum ...
cemile'ye haciz şoku! - yeni 1.ve 2.fragman 00:56
cemile'ye haciz şoku! - yeni 1.ve 2.fragman 172 izlenme - 6 yıl önce
Mahkemeden İlginç Haciz Kararı 00:42
Mahkemeden İlginç Haciz Kararı 12 izlenme - 9 ay önce İzmir'de avukat C.Y, müvekkilinin alacağı için gittiği evdeki Sivas Kangal cinsi 2 köpeği iğneyle uyutup haczetti, ardından da borçlu Mustafa Mol'a "Köpeklerin de ırkı iyiymiş" diye mesaj attı. İzmir'in Güzelbahçe ilçesinde meydana gelen olayda, reklamcılık sektöründe çalışan Mustafa Mol, borcunu ödemediği gerekçesiyle bir firma tarafından icraya verildi. Bunun üzerine avukat C.Y. icra memurları eşliğinde ailenin evine giderek evde kimse olmamasına rağmen bahçedeki 2 Kangal cinsi köpeği, veteriner aracılığıyla iğneyle uyutup haczetti. Daha sonra ise hayvanların fotoğrafını çekip, "Mustafa bey 2 adet Kangal cinsi köpeği haczedip muhafaza altına aldık. Satışlarını isteyeceğiz bilginiz olsun. Bu arada ırkının iyileriymiş. Veteriner hekim öyle söyledi" diye mesaj attı. Yeni Asır'ın telefonla ulaştığı avukat C.Y. ise olayı doğruladı. İstanbul Barosu'na kayıtlı olan C.Y, "Ben de tasvip etmiyorum ama Mol'un köpeklerini onun canını yakmak için haczettik. Pazartesi ya da salı günü 15-20 bin liralık borcunu öderse köpeklerini geri vereceğim. Ödeme yapmazsa köpekler icradan ihale yoluyla satılacak" dedi. Haczedilemez Avukat Abdi Yaşar, Hayvan Hakları Yasası'na göre süs hayvanlarının, sahiplerinin borcundan dolayı haczedilemeyeceğini söyledi. Hukuki Araştırmalar Derneği İzmir Şube Başkanı Aldulvahap Karakuş ise hayvanın ticari değeri olması durumunda haciz yapılabileceğini söyledi.
Kanal T Haciz Şoku 08:02
Kanal T Haciz Şoku 38 izlenme - 2 yıl önce Kanal T Haciz Şoku
Radyo Tiyatrosu - Haciz (Mansiyon Ödülü) 52:06
Radyo Tiyatrosu - Haciz (Mansiyon Ödülü) 25 izlenme - 2 yıl önce http://www.mahmutyalcin.com.tr/ Şanlı Türk tarihi, Türkçülük, Turan, Türk Birliği, Tarihe damgasını vuran Türk'ler, Tarihteki Türk imparatorlukları & Devletleri & Hanlıkları, Türkçü Yazarlar ve Eserleri, Türk Destanları, Her Telden Tarih Araştırmaları... Ve Çok Daha Fazlası İçin http://www.mahmutyalcin.com.tr/ Sitemize Bekleriz...
Mersin İdmanyurdu'na ikinci haciz şoku 01:20
Mersin İdmanyurdu'na ikinci haciz şoku 23 izlenme - 2 yıl önce İcra memurları, Mersin İdmanyurdu'nun kulüp otobüsüne, eski kalecisi Ahmet Şahin'e ödeme yapılmadığı gerekçisiyle polis refakatinde haciz işlemi uyguladı.
Mehmet Baransu’ya Haciz Şoku 01:11
Mehmet Baransu’ya Haciz Şoku 18 izlenme - 2 yıl önce Gazeteci Mehmet Baransu’nun Eyüp’teki evine haciz geldi. Eski eşi Esra Konur’a yapması gereken ödemeyi gerçekleştirmediği gerekçesiyle Baransu’nun Eyüp’teki evine haciz geldi. Baransu’ya, eski eşine 6 bin 898 TL’lik ödemeyi gerçekleştirmediği gerekçesiyle haciz geldiği öğrenildi. Haciz memurları, polisle birlikte Baransu’nun oturduğu siteye geldi. Bu sırada bir kamyonun da haciz işlemi için siteye getirildiği görüldü.
Hacizde ev eşyasını alma devri sona eriyor 02:45
Hacizde ev eşyasını alma devri sona eriyor 17 izlenme - 1 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/107204/Adnan-Oktar-Ne-Demisti-Ne-Oldu---Video/Hacizde-ev-esyasini-alma-devri-sona-eriyor A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Fikret Orman'dan ağır patlama 06:58
Fikret Orman'dan ağır patlama 11 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, icra haberlerinin ardından ağır açıklamalarda bulundu.
Şehit ailelerinin borçları tamamen silinmeli. 00:33
Şehit ailelerinin borçları tamamen silinmeli. 7 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar’ın 24 Eylül 2015 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/209651/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Sehit-ailelerinin-borclari-tamamen-silinmeli A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Ordu Spor Kulübünde Alacak Haczi 00:48
Ordu Spor Kulübünde Alacak Haczi 10 izlenme - 2 yıl önce PTT 1. Lig ekiplerinden Ordu Spor Kulübü, Makedon Hentbol oyuncusu Belma Beba'nın alacağını ödeyemeyince kulüp binasındaki eşyalar haczedildi.