Hoşgeldiniz!

haciz

8 Yaşındaki Çocuğa Haciz Şoku 01:33
8 Yaşındaki Çocuğa Haciz Şoku 1.594 izlenme - 6 ay önce Antalya’nın Finike ilçesinde 8 yaşındaki çocuğa bir zirai ilaç firması tarafından 10 bin 393 liralık icra tebligatı gönderildi. Baba Şeref Gebeş, tebligatla neye uğradıklarını şaşırdıklarını söyledi. Finike ilçesi Yeşilyurt Mahallesinde yaşayan ve Şehit Adem Ovar İlkokulu 3'üncü sınıf öğrencisi 8 yaşındaki Ali Gebeş'e, bir zirai ilaç firması tarafından icra tebligatı gönderildi. Finike İcra Dairesinin 2017/77 sayılı icra dosyası ile gönderilen 10 bin 393 TL 85 kuruşluk tebligatı görünce şok olduklarını belirten baba Şeref Gebeş, "Biz söz konusu zirai ilaç bayisinden hiçbir alışverişimiz olmadı. Kendim sigortalı olarak bir özel şirkette çalışıyorum. Oğlum iş yerinden fide almış gibi gösterilerek borçlu konuma getirilmiştir. İş yerlerinde mal teslim fişine imza atarsanız borçlu konumuna geliyorsunuz. 8 yaşındaki oğlum Ali için, icradan gelen tebligat beni şaşırttı" dedi. Finike İcra Dairesine itirazda bulunduklarını belirten baba Gebeş, "Duyduğum kadarıyla bu firma yaklaşık 30-40 kişiye böyle fatura keserek icraya vermiş. Kendilerini bu davranışlarından dolayı kınıyorum. Vatandaşlarımıza bir uyarım olacak, senetli borcunuz olmadığı takdirde fatura üzerinden icraya verirlerse en geç 7 iş gününde itirazda bulunun yoksa borcu kabullenmiş sayılırsınız. Benim 8 yaşındaki oğluma geldiğinde öğrendim" diye konuştu. Ali Gebeş ise "Bana 10 bin liralık icra evrağı geldi. Benim borcum da yok seram da yok. Ben öğrenciyim" dedi. ====================================================== İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: http://goo.gl/ZtrNFV İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi http://www.iha.com.tr İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri https://facebook.com/iha.com.tr https://twitter.com/ihacomtr https://instagram.com/ihacomtr/ https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/ İhlas Haber Ajansı hakkında http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html
Tecavüz Sektörünün Amiral Gemisi Çoşkun Holding 02:37
Tecavüz Sektörünün Amiral Gemisi Çoşkun Holding 2.010 izlenme - 3 yıl önce Tecavüzcü Çoşkun hiç alışık olmadığımız bir rolle karşımızda.Filmde Mahmut isimli bir işadamını canlandırsa da holdingin isminin Çoşkun Holding olması senaristin bilinçaltımıza yönelik bir oyunu. Çoşkun abimizin statüsü torbacılıktan işadamlığına yükselmiş ama tecavüzcü kişiliğinden taviz vermemeyi başarmış. Bu videoda beni vuran ikinci nokta ise ufak kızın boynundaki beyaz çizgili kırmızı uzun atkı.Tüm ilkokul hayatımı kabusa çeviren anamın her sabah gerekirse döverek zorla boynuma kement gibi doladığı o atkıyı yıllar sonra bir gece yarısı görmek onulmaz yaralar açtı bende.
Beşiktaş'a haciz şoku 00:47
Beşiktaş'a haciz şoku 746 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'a haciz şoku! 8 milyon dolarlık alacak için haciz memurları, Akaretler'deki kulüp binasına geldiler.
Çubuklu Yaşar - Ekmek Arası Kaşar (Sarhoş Herif) 05:41
Çubuklu Yaşar - Ekmek Arası Kaşar (Sarhoş Herif) 1.041 izlenme - 3 yıl önce Türk müziği için önemli atılımların atıldığı Ankara Pavyonlarından çıkan güzide bir eserle sizleri başbaşa bırakıyorum.
Beşiktaş'a haciz şoku 00:47
Beşiktaş'a haciz şoku 511 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'a haciz şoku! 8 milyon dolarlık alacak için haciz memurları, Akaretler'deki kulüp binasına geldiler.
Haciz Memurları O Ses Türkiye Studyosunu Bastı! 01:21
Haciz Memurları O Ses Türkiye Studyosunu Bastı! 189 izlenme - 9 ay önce Haciz Memurları Hadise İçin Stüdyoya Geldi Reklam sözleşmesine aykırı davrandığı gerekçesiyle 250 bin euro ceza ödemeye mahkum edilen ünlü şarkıcı Hadise, sıkıntılı günler yaşıyor. Trendyol markasının sahibi DSM Grup ile 4 yıl önce imzaladığı 500 bin euroluk Reklam sözleşmesine aykırı davrandığı gerekçesiyle 250 bin euro ceza ödemeye mahkûm edilen ünlü şarkıcı Hadise, sıkıntılı günler yaşıyor. İCRA MEMURLARI STÜDYOYA GELDİ 'O Ses Türkiye' yarışmasında jüri üyesi olan Hadise, önceki gün program için bant çekimleri devam ederken icra memurlarının stüdyoya gelmesiyle şok yaşadı. Programına ara vermek zorunda kalan ve gözyaşları içinde ceza tutanağını imzalayan Hadise, daha sonra programına devam etti.
Mersin İdmanyurdu'na ikinci haciz şoku 01:20
Mersin İdmanyurdu'na ikinci haciz şoku 429 izlenme - 2 yıl önce İcra memurları, Mersin İdmanyurdu'nun kulüp otobüsüne, eski kalecisi Ahmet Şahin'e ödeme yapılmadığı gerekçisiyle polis refakatinde haciz işlemi uyguladı.
Mersin İdmanyurdu'na Sivas'ta Haciz Şoku! 02:06
Mersin İdmanyurdu'na Sivas'ta Haciz Şoku! 503 izlenme - 2 yıl önce Spor Toto Süper Lig'de Medicana Sivasspor İle Karşılaşmak Üzere Kente Gelen Mersin İdmanyurdu, Kaldığı Otelde Haciz Şoku Yaşadı.
Baştan Sona Haciz Kararı 06:54
Baştan Sona Haciz Kararı 671 izlenme - 3 yıl önce Evet dostlar daha önceden haciz kararını, Ahu Tuğba, Salih Kırmızı ve özellikle Tevfik Fikret Uçak'ın mükemmel oyunculuk performansından bi kesit izlemiştik. (Bakınız: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/44484/ben-icra-memuruyum) Şimdi videoyu kesip yollamış olmanın pişmanlığı ve olayın tamamının anlaşılırlığı üzerime çöktü,geceleri yatamadım. Videonun tamamını sizlerle paylaşmak istedim. Buyrun efem iyi seyirler.
Ben İcra Memuruyum!!! 00:44
Ben İcra Memuruyum!!! 302 izlenme - 3 yıl önce Hani olur ya eski amerikan filmlerinde ben polisim deyip kimliği milisaniyelik bir hızla gösterip tekrar cebe koyma olayı, işte ona benzer bi olay da yeşilçamımızda mevcut.Filmde Ahu Tuğba ve Salih Kırmızı evlenip dayalı döşeli evlerine geçeceklerdir.Gelin arabasından inerler eve girerler ve oda ne ev boş.Salih le icra memuru tartışmaya girer icra memuru nüfus kağıdını milisaniyelik bir hızla gösterir ve kendisinin icra memuru olduğunu ispatlar.Bu sahnelerde olaya kendini fazla kaptıran icra memuru rolündeki abimizin mimiklerini ve sert çıkmalarını alkışlıyoruz... Aynı filmden bir başka kesit için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/35953/ahu-tugba---yas-problemi Film hakkında bilgi için; http://www.sinematurk.com/film_genel/3626/Haciz-Karari
Faruk Uslu Ben Ne Haldeyim ( Kredi Kartlarından ) 04:00
Faruk Uslu Ben Ne Haldeyim ( Kredi Kartlarından ) 1.148 izlenme - 8 yıl önce ben ne haldeyim ( kredi kartlarından ) yapım: faruk productıon 2009 yapımcı: faruk uslu yönetmen: faruk uslu edit & mix: faruk production stüdyosu söz müzik ve okuyan : faruk uslu makam : hicaz eserin tüm hakları faruk uslu'nundur.
Hacizli Araba Veya Ev Almak Caiz Mi & Cübbeli Ahmet Hoca 01:42
Hacizli Araba Veya Ev Almak Caiz Mi & Cübbeli Ahmet Hoca 36 izlenme - 5 ay önce Cübbeli ahmet hoca hacizde olan bir arabayı almak ne kadar doğru hacizde kalmış bir evi satın almak dinen sakıncalı mı hacizli mal almak günah mı hacizli olan bir eşyayı almak mübah mı
Haciz 07:26
Haciz 78 izlenme - 3 yıl önce Abone Olmayı Unutmayınız!!.
 Bin Liralık Borç İçin Köpeği Haczettiler 04:14
Bin Liralık Borç İçin Köpeği Haczettiler 244 izlenme - 3 yıl önce Antalya’da Güzeloba Mahallesi’nde oturan tercüman Selay Kırım’a bin 300 liralık borcu nedeniyle 4 yaşındaki ‘Lucas’ adlı Bulldog mix cinsi köpeği haczedildi. Haczedilen Lucas, yediemin olarak veterinere verildi. Antalya’da tercümanlık yapan Selay Kırım, 4 yıl önce sokakta bulduğu Buldog mix cinsi köpeği sahiplendi. Kırım’ın evinde beslemeye başladığı köpekten şikayet eden site yönetimi, köpeğin binadan uzaklaştırılması için dava açtı. Davanın ardından köpeğin tahliyesine karar verildi. Yargıtay’a yapılan itiraza rağmen karar onanırken, Selay Kırım, Lucas’ı evinin yakındaki bir barınağa götürdü. UZAKLAŞTIRMASI OLDUĞU İÇİN İZİN ALINDI Geçtiğimiz hafta kulağından yaralanma sonucu bir operasyon geçiren Lucas’ı, sahibi Selay Kırım, uzaklaştırması olmasına rağmen site yönetiminden izin alarak sağlıklı bir ortamda kalması için 3 günlüğüne evine getirdi. Kırım’a tahliye davasından kalan 300 liralık vekalet borcu bin 300 lira olarak geri geldi. İddiaya göre 3 günlüğüne evde bulunan köpeğe, bu alacak nedeniyle el konuldu. Evde araba, elektronik eşyalar, beyaz eşya, bankada gayrimenkul olmasına köpek haczedilen Lucas, yediemin olarak veterinere verildi. "BİR MAL GİBİ HACZEDİLDİ" Selay Kırım ise 4 yıl önce sokakta bulduğu köpeği sahiplendiğini ifade ederek, veteriner kontrollerinde sağır olduğunu öğrendiğini söyledi.Bu durumda Lucas’ı bırakamadığını anlatan Kırım, "Benim evladım gibi oldu. 4 sene bir hayvana bağlanınca ve elinden bu şekilde alınınca çok canı yanıyor. Bu tahliye davası art niyetlidir. Apartmanda köpek besleniyor. Unutulan, bana tebliğ edilmeyen bir borcun buralara gelmesi, köpeğimin haczedilmesi beni üzdü. Bir mal gibi köpeğim haczedildi. 1000 lira değer biçilmesi çok yaralayıcı” dedi. "BAŞINA BİR ŞEY GELMESİNDEN KORKUYORUM" Köpeğinin haczedilmesi nedeniyle büyük üzüntü yaşadığını dile getiren Kırım, "Köpeğimi ertesi gün alabildim. Evin içine girmeden köpeğimi haczettiler. Parayı yatırma fırsatı da vermediler. Direk köpeği almaya gelmişler. Başka bir şeye bakmadılar. Şu an yine evime götüremiyorum. Başına başka bir şey gelmesinden korkuyorum. Adalet Bakanlığı’ndan bu davaya eğilmesini istiyorum" diye konuştu. "MÜVEKKİLİMİN VE KÖPEĞİNİN PSİKOLOJİSİ BOZULDU" Avukatı Alev Ersan ise, sitede başka köpekler de olmasına rağmen Selay Kırım'a davası açıldığını hatırlatarak, keşif yapılmadan bir karar verildiğini söyledi. Karşı taraf avukatının vekalet ücreti ve tahliyeyle ilgili bir icra takibinin başlattığını dile getiren Ersan, "Geçtiğimiz Pazartesi günü de müvekkilimin evine haciz gelmiş. Lucas’ı haczetmişler. Köpeğin ağız tasmasıyla teslim alıp, bir odaya bağlamışlar. Köpek aç ve susuz bırakmışlar. Hem müvekkilimin hem köpeğinin psikolojisi bozuldu. Site yönetimine karşı tazminat davası açacağız" dedi.
Mersin İdmanyurdu'na Sivas'ta Haciz Şoku 02:06
Mersin İdmanyurdu'na Sivas'ta Haciz Şoku 95 izlenme - 2 yıl önce Spor Toto Süper Lig'de Medicana Sivasspor İle Karşılaşmak Üzere Kente Gelen Mersin İdmanyurdu, Kaldığı Otelde Haciz Şoku Yaşadı.
Yavuz Seçkin Haciz Haberini Yalanladı 00:49
Yavuz Seçkin Haciz Haberini Yalanladı 32 izlenme - 6 ay önce Yavuz Seçkin Aklınızda Kalmasın'da anlattı, 'Evime haciz geldiği haberleri doğru değil!' dedi.
Köpeğin Haciz Edilmesi 02:09
Köpeğin Haciz Edilmesi 118 izlenme - 3 yıl önce Bodrum'da yaşayan 50 yaşındaki Mahmut Yazoğlu’nun 7 yıldır çocuğu gibi baktığı Labrador Retriever cinsi 'Ares' adlı köpeği bin liralık borç için haczedilmiş. Haczedilen köpeği kendisine yediemin olarak teslim edilen Yazoğlu, "Köpeğim olmasa oğlumu mu haczedeceklerdi?" diyerek, tepkisini dile getirmiş.
Hastaneye Haciz Geldi 01:26
Hastaneye Haciz Geldi 108 izlenme - 2 yıl önce Ankara'da borçtan dolayı haciz işlemi yürütülen özel bir hastanede, doktor ve hasta yakınlarıyla haciz memurları arasında arbede yaşandı. İki firma arasındaki alacak anlaşmazlığı yüzünden Çankaya 100. Yıl Mahallesindeki Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi için haciz kararı alındı. Öğle saatlerinde hastaneye gelen haciz görevlileri, hastanedeki bazı demirbaşlara el koydu. Görevliler bir süre sonra bazılarının durumu ağır, yaklaşık 300 hastanın tedavi gördüğü hastanedeki tıbbi cihazları da haczetti. Hastaların testlerinin yapıldığı laboratuvarı boşaltan haciz memurları, aralarında yoğun bakım servisindeki solunum cihazlarının da bulunduğu hastalar için, hayati öneme sahip bazı cihazlara el koydu. Bu sırada sağlık durumu ağır olan ve başka hastaneye nakil imkanı bulunmayan hastaların yakınlarıyla haciz görevlileri arasında tartışma oldu. Haciz memurları bunun üzerine hastaneye polis çağırdı. Tartışmaya, cihazların alınması halinde hastalara müdahale edemeyeceklerini belirten doktorlar da karıştı. Tıbbi cihazlara el konulamayacağını söyleyen doktorlar, haciz memurlarının hastaneyi terk etmesini istedi. Haciz memurları, işlemden haberdar edilmelerine rağmen, gerekli önlemlerin alınmadığını, hastanenin boşaltılmadığını savundu. Doktorlar ise kendilerine haciz işlemine ilişkin bir bilgi gelmediğini öne sürdü. Uyarıya rağmen haciz işlemini sürdüren görevlilerle hasta yakınları ve doktorlar arasında arbede oldu. Hasta yakınları ve hastane görevlileri haciz memurlarını zorla dışarı çıkardı. Arbede sırasında hastanenin bir yöneticisi fenalaştı, bazı çalışanların göz yaşlarını tutamadığı görüldü. Hastanenin önünde bir süre daha hasta yakınlarıyla tartışan haciz memurları daha sonra buradan ayrıldı. Bu sırada basın mensuplarına açıklamada bulunan bir doktor, hastanenin durumunun kendilerini ilgilendirmediğini belirterek, "Bizim için önemli olan hastaların durumu. Bu hastalar bize emanet. Bizim görevimiz onları iyileştirmek. Ekonomik konular bizi ilgilendirmiyor. Buradaki cihazlara el konulmasıyla hastalara müdahale imkanımız kalmıyor" dedi. Hastanenin avukatı ise kendileri dışındaki iki firma arasındaki alacak anlaşmazlığı yüzünden hastaneye haciz geldiğini savundu. Hastane avukatı, işlemin hukuksuz olduğunu, gerekli başvuruları yapıp en kısa sürede haciz işlemini sonlandıracaklarını söyledi.
Beyaz Saray'a Haciz Gelmesi 00:44
Beyaz Saray'a Haciz Gelmesi 77 izlenme - 2 yıl önce Malumunuz ABD Hükümetinin bütçesi senatodan geçmediği için Obama hükümeti yönetimsel ve hizmetsel bir çok faaliyetine ara verdi. Detaylı bilgi için: http://www.hurriyet.com.tr/planet/24823363.asp ve olanlar oluyor Beyaz Saraya haciz gelir.
ÇARŞI'dan Hacze Gelen Memurlara Karşılama 00:23
ÇARŞI'dan Hacze Gelen Memurlara Karşılama 63 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş kulubünu bu hale sokan adamın suan turk futbolunun basında olması aglanacak bır durum ... Bi yandan gecmısten gelen borclarla ugrasmak bı yanda stadsız mac yapmak bi yandan tayyip mafyasına dik durmak ( bu taraftar için gecerli ) tüm bunlar olurken sampiyonluk da cıddı bır aday olmak ... Giden eşya olsun yenısı alınır ... Herzaman kı gıbı ÇARŞI yı ayakta alkıslıyorum ...
Beşiktaş’a Haciz Şoku 00:43
Beşiktaş’a Haciz Şoku 63 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Kulübü'ne Yıldırım Demirören'in başkanlığı döneminden Aktif Tanıtım'a olan 8 milyon 839 bin dolarlık borcu nedeniyle icra takibi başlatıldı. Beşiktaş ise KAP'a "Şirketimiz protokol gereği tüm yükümlülüklerini, ödemelerini eksiksiz olarak yerine getirmiştir" açıklaması yaptı. Son dönemde yaptığı özellikle futbolculara yaptığı ödemelerle rahat bir nefes alan Beşiktaş Yönetimi güne büyük bir şokla başladı. Beşiktaş Kulübü'ne Yıldırım Demirören'in başkanlığı döneminden Aktif Tanıtım'a olan 8 milyon 839 bin dolarlık borcu nedeniyle icra takibi başlatıldı. 8 milyon 839 bin dolarlık alacak için memurlar şu anda Beşiktaş Kulüp Binası’nda işlem için bulunuyor. İcra memurları Başkanın ve yönetimin oturduğu 13. kattaki tüm masa, sandalye ve eşyalara haciz koydurdu. İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetim haciz işlemini durdurmak için çalışmalarını sürdürüyor. Öte yandan Fikret Orman'ın başkanlık döneminde yapılandırılan borcun ödemelerinde aksama yaşanınca kulüp hakkında icra takibi başlatıldı. KAMYONLAR KULÜP BİNASINDA Beşiktaş Kulübü'ne gelen icra memurları, haczettikleri eşyaları götürebilmek için yük kamyonlarını kulüp binasına yakın bir noktada bekletiyor. Memurlar, binada çalışan herkesi dışarı çıkardıktan sonra eşyaların değerlerini biçmeye başladı. İCRA MEMURLARI İLE KULÜP AVUKATLARI ARASINDA ANLAŞMAZLIKLAR VAR Demirbaş malzemelere biçilen maddi değerler konusunda ise icra memurları ile kulüp avukatları arasında anlaşmazlıklar çıktığı iddia ediliyor. İcra memurlarının demirbaşların bedellerini düşük tuttuğu, kulüp avukatlarının ise buna itiraz ettiği belirtilirken, bu yüzden de tartışmalar yaşandığı ve olayların da bire bir Başkan Fikret Orman'a avukatlar tarafından telefonla aktarıldığı iddia ediliyor. Aktif Tanıtım adına Dedeoğlu Hukuk Bürosu'ndan yapılan açıklamada, borçla ilgili Fikret Orman döneminde ödeme protokolü yapıldığı ancak bu protokole uyulmadığı belirtilerek, "Yıldırım Demirören dönem borçlarından Beşiktaş Kulübü'nün Aktif Tanıtım'a olan 10 milyon dolara yakın borcu, İstanbul 1. İcra Müdürlüğü'nden ilamlı icra takibine konulması üzerine Sayın Fikret Orman yönetimi tarafından her ne kadar bir ödeme protokolüne bağlanarak, vadelere bağlanmışsa da söz konusu protokole uyulmadığından maalesef icra takibine kaldığı yerden devam edilerek, Beşiktaş Futbol Yatırımları San. ve Ticaret AŞ'nin tüm mal varlıklarına haciz işlemi uygulanmak zorunda kalınmıştır" denildi. Haciz işlemlerine başlanmadan önce Beşiktaş Kulübü'ne yapılan tüm başvuru ve görüşme taleplerinden olumlu bir sonuç alınamadığı vurgulanan açıklamada, "Borçlu Beşiktaş Futbol Yatırımları AŞ hakkında İstanbul 1. İcra Müdürlüğü'nden başlatılan icra takibi miktarı faizler hariç 8 milyon 839 bin 602 ABD dolarıdır" ifadesine yer verildi. HACİZ HABERİNİ DUYAN TARAFTARLAR KULÜBE KOŞTU Haciz olayı Beşiktaş taraftarları arasında büyük tepkiye neden oldu. Haberi duyan Çarşı ve Karagümrük Beşiktaşlılar Birliği'nin çok sayıda üyesi kulüp binasının önüne geldi. Tribün liderleri, özellikle başkan Fikret Orman aleyhine sert açıklamalar yaparak, "Beşiktaş Kulübü sahipsiz değildir. Gerekirse buraya taraftar yığar, başkanın koltuğu dahil tek bir çöp dahi aldırmayız" dediler. BEŞİKTAŞ'TAN KAP'A AÇIKLAMA! "BORÇ ÖDENMİŞTİ Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ, Aktif Tanıtım'ın başlattığı icra takibiyle ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıklama yaptı. Beşiktaş Futbol Yatırımları ve Sanayi AŞ ile Aktif Tanıtım ve Matbaa Hizm. Tic. Ltd. Şti. arasında daha önce sulh protokolü imzalandığı belirtilen açıklamada, "Şirketimiz protokol gereği tüm yükümlülüklerini, ödemelerini eksiksiz olarak yerine getirmiştir. Ancak Aktif Tanıtım ve Matbaa Hizm. Tic. Ltd. Şti., protokolün ihlal edilmiş olduğunu öne sürerek alacakları ile ilgili olarak şirketimiz aleyhine icra takibi başlatmıştır. Bunun üzerine şirketimiz tarafından borçlu bulunmadığımızın tespiti amacıyla menfii tespit davası açılmıştır. Hukuki süreç devam etmekte olup, yargı kararının beklenmesinin gerektiği açıktır" ifadelerine yer verildi.
cemile'ye haciz şoku! - yeni 1.ve 2.fragman 00:56
cemile'ye haciz şoku! - yeni 1.ve 2.fragman 173 izlenme - 6 yıl önce
Almanya'ya Haciz ve Tazminat 22:58
Almanya'ya Haciz ve Tazminat 55 izlenme - 2 yıl önce İşi dolayısıyla Almanya'ya vize başvurusunda bulunan ancak hiçbir sebep gösterilden vize alamayan mühendis ve iş adamı Hüseyin Çimşit, önce hukuk fakültesini bitirip avukat oldu. Daha sonra Almanya'ya dava açtı. Bu videoda Alman hükümetinin mallarına haciz koydurduğunu ve olayın işleyişini anlatıyor. Bugün açtığı dava başarıya ulaştı ve Almanya tazminat http://ekonomi.haberturk.com/para/haber/840184-turkiyenin-intikami Hiçbir neden göstermeden Türk vatandaşlarına karşı böyle bir tutumda bulunan diğer ülkelere emsal olması dileğiyle...
Trabzonspor, 1 Milyon 350 Bin Euro Ödemezse Şampiyonluk Kupaları Gidecek 00:56
Trabzonspor, 1 Milyon 350 Bin Euro Ödemezse Şampiyonluk Kupaları Gidecek 4 izlenme - 2 ay önce Trabzonspor, daha önce 1 milyon 350 bin Euro'luk menajerlik ücretini ödemediği için hacizle karşı karşıya. Eğer Bordo-Mavililer önümüzdeki hafta bu parayı ödemezse 6 şampiyonluk kupası gidecek.
Radyo Tiyatrosu - Haciz (Mansiyon Ödülü) 52:06
Radyo Tiyatrosu - Haciz (Mansiyon Ödülü) 25 izlenme - 3 yıl önce http://www.mahmutyalcin.com.tr/ Şanlı Türk tarihi, Türkçülük, Turan, Türk Birliği, Tarihe damgasını vuran Türk'ler, Tarihteki Türk imparatorlukları & Devletleri & Hanlıkları, Türkçü Yazarlar ve Eserleri, Türk Destanları, Her Telden Tarih Araştırmaları... Ve Çok Daha Fazlası İçin http://www.mahmutyalcin.com.tr/ Sitemize Bekleriz...
Mersin İdmanyurdu'na ikinci haciz şoku 01:20
Mersin İdmanyurdu'na ikinci haciz şoku 23 izlenme - 2 yıl önce İcra memurları, Mersin İdmanyurdu'nun kulüp otobüsüne, eski kalecisi Ahmet Şahin'e ödeme yapılmadığı gerekçisiyle polis refakatinde haciz işlemi uyguladı.
Mehmet Baransu’ya Haciz Şoku 01:11
Mehmet Baransu’ya Haciz Şoku 18 izlenme - 2 yıl önce Gazeteci Mehmet Baransu’nun Eyüp’teki evine haciz geldi. Eski eşi Esra Konur’a yapması gereken ödemeyi gerçekleştirmediği gerekçesiyle Baransu’nun Eyüp’teki evine haciz geldi. Baransu’ya, eski eşine 6 bin 898 TL’lik ödemeyi gerçekleştirmediği gerekçesiyle haciz geldiği öğrenildi. Haciz memurları, polisle birlikte Baransu’nun oturduğu siteye geldi. Bu sırada bir kamyonun da haciz işlemi için siteye getirildiği görüldü.
Hacizde ev eşyasını alma devri sona eriyor 02:45
Hacizde ev eşyasını alma devri sona eriyor 23 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/107204/Adnan-Oktar-Ne-Demisti-Ne-Oldu---Video/Hacizde-ev-esyasini-alma-devri-sona-eriyor A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Önce Sel Sonra Haciz Vurdu 01:26
Önce Sel Sonra Haciz Vurdu 2 izlenme - 5 ay önce Mersin'in Erdemli ilçesinde, evini sel sularından temizlemeye çalışan bir vatandaş, bu sırada bir de haciz şoku yaşadı.
Fikret Orman'dan ağır patlama 06:58
Fikret Orman'dan ağır patlama 11 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, icra haberlerinin ardından ağır açıklamalarda bulundu.