Hoşgeldiniz!

haddini

Kenan Dogulu Haddini Bileceksin Ayshelife 03:34
Kenan Dogulu Haddini Bileceksin Ayshelife 15.545 izlenme - 8 yıl önce ayshelife com dnsgrup magazin kültür sanat portalı istanbul kenan dogulu the kobay kenan dogulu haddini bileceksin ayshelife
Kavga Etmek İçin Tahrik Eden Adamın Dünyasını Şaşırtmak 01:36
Kavga Etmek İçin Tahrik Eden Adamın Dünyasını Şaşırtmak 6.015 izlenme - 2 yıl önce Benzinlikte nedenini bilmediğimiz bir sebepten bir tartışma yaşanıyor. Siyahi kardeşimiz olayın kavgaya dönüşmesi için epey uğraşıyor.
Şefkat Tepe - Memiş Uzmana Haddini Bildiriyor 03:45
Şefkat Tepe - Memiş Uzmana Haddini Bildiriyor 13.286 izlenme - 5 yıl önce Şefkat Tepe - Memiş Uzmana Haddini Bildiriyor
cm punk haddini bil 01:30
cm punk haddini bil 8.279 izlenme - 8 yıl önce cm punk herkesi ezip geçiyor ama sonunda undertaker ona haddini bildiriyor
 Kavga Etmek İçin Tahrik Eden Adamın Dünyasını Şaşırtmak 01:36
Kavga Etmek İçin Tahrik Eden Adamın Dünyasını Şaşırtmak 3.058 izlenme - 3 yıl önce Benzinlikte nedenini bilmediğimiz bir sebepten bir tartışma yaşanıyor. Siyahi kardeşimiz olayın kavgaya dönüşmesi için epey uğraşıyor.
Bekir Sıtkı Sezgin - İsyanım Haddini Geçti N'ideyim 03:04
Bekir Sıtkı Sezgin - İsyanım Haddini Geçti N'ideyim 1.440 izlenme - 3 yıl önce Bekir Sıtkı Sezgin - İsyanım Haddini Geçti N'ideyim
Hıncal Uluç - Atatürk Haddini Bilseydi 01:48
Hıncal Uluç - Atatürk Haddini Bilseydi 880 izlenme - 2 yıl önce Hıncal Uluç toplumuzdaki çok önemli bir soruna değinmiş aslında. Öz güven sorunu, yani ezilmişlik psikolojisi. Bizler öyle bir yetiştiriliyoruz ki her evde olsun sen konuşma, okulda sen sus sen kimsin,askerde haddini bil, senin daha yaşın kaç saygılı ol. Gerçekten sokakta tanımadığımız insanlara dikkat ederseniz sokak röportajlarına falan insanlar cevap verirken takılıyor, konuşamıyor bazen. Amerika gibi öz güven'in yüksek olduğu yerlerde küçücük çocuk bile takır takır cevaplar veriyor.
Herkes Haddini Bilecek 00:38
Herkes Haddini Bilecek 1.796 izlenme - 8 yıl önce arda turan maç sonu açıklaması....!
Yonca Evcimik - Kendine Gel 04:53
Yonca Evcimik - Kendine Gel 561 izlenme - 2 yıl önce klibin başındaki parmak şaklatmaları ve ayak seslerini duyunca maykıl ceksın gelicek sanan o zamanın çocukları şimdinin gençlerden oluşan topluluk, bu klip size.. 45. saniyede çıkan yamyamların.. pardon dansçıların, yoncimiki pişirip yiycek gibi dans etmeleri unutulmaz bi enstantane. dansçıları demişken; mayoz bölünmüşlerdi bi ara. çıtır kızlar ve birkaç iyi adam diye.. cennete mi ya da hangi cehenneme gittiler bilmiyorum. amaan bize ne cağnım. alkışlarlayaşıyorum.com gururla sunar.. bir zamanların çıtırı "yoncimik" sizlerle..
Arda Herkes Haddini Bilecek 03:15
Arda Herkes Haddini Bilecek 1.102 izlenme - 8 yıl önce arda herkes haddini bilecek
Murat Pelit - Haddini Aşma 03:42
Murat Pelit - Haddini Aşma 500 izlenme - 3 yıl önce Murat Pelit - Haddini Aşma
Haddini Bil Karabaş - Gülriz Sururi - Şamama (Keşanlı Ali Destanı) 02:55
Haddini Bil Karabaş - Gülriz Sururi - Şamama (Keşanlı Ali Destanı) 490 izlenme - 2 yıl önce Gülriz Sururi'nin TRT'de yayımlanan ilk müzikali, Keşanlı Ali Destanı'nın fakir iti ile, zengin iti arasındaki farkı gösteriyor.
Arda Herkes Haddini Bilecek 03:15
Arda Herkes Haddini Bilecek 853 izlenme - 8 yıl önce derbi maçta kavgayı aralamaya çalısırken semihten tokat yiyen ardadan hodri meydan.arda herkes haddini bilecek!
Mertcan Bahar - Biber Gazı 05:28
Mertcan Bahar - Biber Gazı 454 izlenme - 2 yıl önce Mertcan kardeşimizden güncel olaylara dair yorum ve alternatif biber gazı yöntemini izleyelim.
Captanegatif 03:01
Captanegatif 814 izlenme - 9 yıl önce super rap bi şarkı
Hakan Günel & Fatih Üstün - Haddini Bileceksin 05:12
Hakan Günel & Fatih Üstün - Haddini Bileceksin 375 izlenme - 3 yıl önce Youtube : Alper Uçmak
Can_kan_vatan 12:15
Can_kan_vatan 326 izlenme - 7 yıl önce
Titre ve Kendine Gel İt - Yalçın Çakır 01:08
Titre ve Kendine Gel İt - Yalçın Çakır 160 izlenme - 2 yıl önce Yalçın Çakır'a saygıda kusur edilmeyeceğini öğrenememişler, ibretlik bir video izleyeceksiniz. Aman Yalçın Reis sinirlenme, tamam sakin ol. Hele bir soluklan sana bir çay söyleyelim. Çoluk çocuk afiyettedirler, inşallah. Havalarda soğudu...
EBU HANZALA HADDİNİ BİL DİYEN MÜRCİ-E KAFİRLER TÜRK ORDUSUNA MEHMETÇİK VE ERDOĞANA MÜSLÜMAN DİYORLAR 11:48
EBU HANZALA HADDİNİ BİL DİYEN MÜRCİ-E KAFİRLER TÜRK ORDUSUNA MEHMETÇİK VE ERDOĞANA MÜSLÜMAN DİYORLAR 55 izlenme - 9 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Realist Aka - Herkeshaddinibilsin ! 01:42
Realist Aka - Herkeshaddinibilsin ! 143 izlenme - 6 yıl önce
Herkes Haddini Bilecek 02:31
Herkes Haddini Bilecek 219 izlenme - 7 yıl önce bye suskunhacker
gönülde haddini bilsin 03:49
gönülde haddini bilsin 197 izlenme - 7 yıl önce by_ferhat
KıZILCİn li iskender ahmet 2 herkes haddini bilecek 01:52
KıZILCİn li iskender ahmet 2 herkes haddini bilecek 96 izlenme - 5 yıl önce (KN group KızılciN grup) yeni sayfamızı beğenmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayıp sayfayı beğenin...https//www.facebook.com/KNgroup60
Bk2 Cephe Savasi S14 03:34
Bk2 Cephe Savasi S14 281 izlenme - 8 yıl önce bk2 nin cephe yi yok edisi..
God Is My Co-Pilot - Kendine Gel (Yonca Evcimik Cover) 01:43
God Is My Co-Pilot - Kendine Gel (Yonca Evcimik Cover) 51 izlenme - 2 yıl önce New York'lu ve sadece 90'larda müzik yapmış olan bir queercore-post punk grubu nasıl olmuşsa Yoncimik'in kasetini bulup 1995 yılında yorumlamışlar. İlginç ve başarılı bir çalışma olmuş. Albüm kapağında şöyle bir açıklama var: "This song was #1 on Turkce tape players across Hamburg when we were there last Fall. We bought the tape, and it quickly rose to the coveted "#1 in our touring van" slot. Soon, we had all learned it by heart. It means (get over yourself, girlfriend!)" Bu nadir bulunan kaydı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım.
kozmik bilinch kırmızı dehşet haddini bill 03:09
kozmik bilinch kırmızı dehşet haddini bill 73 izlenme - 6 yıl önce rap
By Daraske - Niğde Merkez Haddini Bilsin Herkes 09:12
By Daraske - Niğde Merkez Haddini Bilsin Herkes 93 izlenme - 4 yıl önce By Daraske Şahin Bülent Kaya
Herkez Haddini Bilsin Yk Fanatikleri 8 03:06
Herkez Haddini Bilsin Yk Fanatikleri 8 201 izlenme - 8 yıl önce herkez haddini bilsin yk fanatikleri 8
Edep Nedir : Edepli Olmak İçin Ne Yapmak Lazımdır ? 10:10
Edep Nedir : Edepli Olmak İçin Ne Yapmak Lazımdır ? 151 izlenme - 4 yıl önce Bu Sohbette, Edep’in Tarifi Yapılmakta, Edepli Olmanın Nasıl Mümkün Olacağı Ve Bunun Büyük Faziletleri Anlatılmaktadır.
kur anı herkes anlayabilir mi ? 11:51
kur anı herkes anlayabilir mi ? 89 izlenme - 6 yıl önce bu sohbette herkesi dini kuran-ı kerimden öğrenmeğe teşvik eden resulullahın kuranı kerimi tefsirine ve onun yolunda olan sahabe-i kiramdan ve evliyaullahtan ayırmağa çalışanların islamiyyeti sinsi bir şekilde yıkmak isteyen din düşmanları olduğu bildirilmektedir.