Hoşgeldiniz!

hadi anlat bakalım

Tarkan'la Sessiz Sinema Oynamak - Hadi Anlat Bakalım 05:07
Tarkan'la Sessiz Sinema Oynamak - Hadi Anlat Bakalım 525 izlenme - 3 yıl önce 90'lar TRT'sinde Halit Kıvanç'ın sunduğu Bir Başka Gece adlı programın Hadi Anlat bakalım diye bir bölümü vardı. İşte sessiz sinema gibi oynanırdı, ama tabii sadece film değil videoda da görüldüğü üzere film, dizi, kitap, deyim, atasözü gibi pek çok şey anlatılırdı. Eskiden bu kadar basit bişey bile çok eğlenceli gelirdi lan bana, çok mutlu oluyodum eğleniyodum falan. Bi de şarkısı vardı hadi anlat bakalım, hadi hadi durma anlat. Hey gidi. Tarkan hariç herşey değişti. Bi tek o aynı, bi tek o bozmadı.
Tarkan'la Sessiz Sinema Oynamak - Hadi Anlat Bakalım 05:07
Tarkan'la Sessiz Sinema Oynamak - Hadi Anlat Bakalım 330 izlenme - 3 yıl önce 90'lar TRT'sinde Halit Kıvanç'ın sunduğu Bir Başka Gece adlı programın Hadi Anlat bakalım diye bir bölümü vardı. İşte sessiz sinema gibi oynanırdı, ama tabii sadece film değil videoda da görüldüğü üzere film, dizi, kitap, deyim, atasözü gibi pek çok şey anlatılırdı. Eskiden bu kadar basit bişey bile çok eğlenceli gelirdi lan bana, çok mutlu oluyodum eğleniyodum falan. Bi de şarkısı vardı hadi anlat bakalım, hadi hadi durma anlat. Hey gidi. Tarkan hariç herşey değişti. Bi tek o aynı, bi tek o bozmadı.
Hadi Yine İyisin Tayfun - Hadi Anlat Bakalım Programı (90'lar) 03:30
Hadi Yine İyisin Tayfun - Hadi Anlat Bakalım Programı (90'lar) 263 izlenme - 3 yıl önce 90'larda ilgiyle izlenmiş,Halit Kıvanç'ın sunduğu Hadi Anlat Bakalım programına konuk olan Hadi Yine İyisin şarkısıyla o dönem çok büyük çıkış yakalamış Tayfun'un katıldığı güzel bir programdır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Tarkan'la Sessiz Sinema Oynamak - Hadi Anlat Bakalım 90'lar 05:07
Tarkan'la Sessiz Sinema Oynamak - Hadi Anlat Bakalım 90'lar 200 izlenme - 3 yıl önce 90'lar TRT'sinde Halit Kıvanç'ın sunduğu Bir Başka Gece adlı programın Hadi Anlat bakalım diye bir bölümü vardı. İşte sessiz sinema gibi oynanırdı, ama tabii...