Hoşgeldiniz!

hadi baba

Hadi Baba Patlıyoruz - Allahu Trapbar 2 02:28
Hadi Baba Patlıyoruz - Allahu Trapbar 2 8.200 izlenme - 7 ay önce İlki çok sevilince 2. sini paylaşmak istedim arkadaşlar.Hade Patlıyor muyuz beyler, kaldı mı patlamayan? İlki için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/299683/hadi-baba-patliyoruz-allahu-trapbar
yaşar kurt - hadi baba gene yap 03:08
yaşar kurt - hadi baba gene yap 1.071 izlenme - 5 yıl önce
tim-hadi baba gene yap 02:18
tim-hadi baba gene yap 1.191 izlenme - 8 yıl önce
Çünkü Biz Dostuz...! 03:11
Çünkü Biz Dostuz...! 1.085 izlenme - 8 yıl önce gİzem,ercan,ercİ,melİssa
Yol Ayrımı: Hadi Baba Gene Yap / Fragman 01:16
Yol Ayrımı: Hadi Baba Gene Yap / Fragman 353 izlenme - 3 yıl önce Yol Ayrımı: Hadi Baba Gene Yap / Fragman
Yaşar Kurt - Hadi Baba Gene Yap 03:11
Yaşar Kurt - Hadi Baba Gene Yap 245 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Sokak Şarkıları Çıkış Tarihi: 23.03.2000 Etnik Şarkı Sözleri: Hadi baba gene yap Gene yap baba gene yap Hani bana yalan söylerdin ya baba Özgür kırlangıçlardan söz ederdin ya Çok paramız olacağından baba ışlerin iyi gideceğinden söz ederdin ya Hani en büyük sen olurdun ya baba Hani beni hep korurdun ya baba Kabus görüp uyandığımda Yanımda sen olurdun ya baba ıyi bir insan olmanın baba Çok iyi olacağından söz ederdin ya Hadi baba gene yap Gene yap baba gene yap...
Yol Ayrımı: Hadi Baba Gene Yap Fragmanı 01:16
Yol Ayrımı: Hadi Baba Gene Yap Fragmanı 238 izlenme - 3 yıl önce İlk filmi Teslimiyet ile Ankara Uluslararası Film Festivalin'den ödülle dönen yeni kuşak yönetmenlerden Emre Yalgın’ın ikinci uzun metrajlı film projesi olan yapımda başrolleri Melih Selçuk ve Mustafa Avkıran paylaşıyor.
Yaşar Kurt - Hadi Baba Gene Yap 03:08
Yaşar Kurt - Hadi Baba Gene Yap 46 izlenme - 1 yıl önce Babalar Günü, babaların onuruna kutlanan ve pek çok ülkede her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan özel bir gündür. Anneler Günü kadar eski olmasa da Babalar Günü'nün de bir geçmişi vardır. Bazı tarihçiler, Babalar Günü'nün Antik Roma'da bile kutlandığını belirtiyor. Bazı araştırmacılar tarih belirtmezken Babalar Günü'nün Batı Virginia'da ortaya çıktığını savunuyor. Batı Virginia'da yaşayan John Dowdy'nin annesi öldükten sonra onun yerini alan babası için böyle bir gün kutlanmasını istediği söyleniyor. Annesinin ardından hayatını çocuklarına adayan babası William Smart'a özel bir gün armağan etmek amacıyla bu fikri ortaya attığını belirtiyor.
 Yol Ayrımı: Hadi Baba Gene Yap (2013) – Fragmanı 01:16
Yol Ayrımı: Hadi Baba Gene Yap (2013) – Fragmanı 78 izlenme - 3 yıl önce Silâhın ne olduğunu idrak edemeyecek bir yaşta iken, ağabeyini babasının tabancası ile vurarak ölümüne sebep olan ve hemen ardından aileden uzaklaştırılan Murat, yıllar sonra eve döner. Çünkü babası ile bir yolculuğa çıkmak zorundadır. Her ikisinin de birbirinden farklı beklentileri vardır. Davut, Murat’ı affetmek, Murat ise harcanmış hayatının hesabını sorma peşindedir.
Özer Saglam  Hadi Baba 02:40
Özer Saglam Hadi Baba 144 izlenme - 6 yıl önce cok güzel bir amatör parça lütfen dinleyin ve begeneceginizi görün...