Hoşgeldiniz!

Hafıza Kaybı Videoları İzle

Emrah'ın Kaybolan Hafızayı Şarkıyla Geri Getirmesi 05:06
Emrah'ın Kaybolan Hafızayı Şarkıyla Geri Getirmesi 597 izlenme - 2 yıl önce Bir adet en küçüğünden emrah ve bir adet selcan'ın bulunduğu, 86 yapımı, pekte acıklı film isminden de anlaşılacağı üzere "acı lokma" filminden bir kesit.Emrah tecavüz sonrası hafızasını kaybeden sevgilisini sarkı ile tedavi eder.
Hafızasını Kaybeden Adam ve Salak Akrabası 02:13
Hafızasını Kaybeden Adam ve Salak Akrabası 191 izlenme - 2 yıl önce Hatırlamak istiyorum ama kafamın içi öylesine bomboş ki boşluğu doldurmak için kendimi zorlarken gözlerim beynim acıyor. Bu acıyı dindirmek imkansız gibi gözüküyor lakin hasta yakını ve doktorun da pek zeki olduğu şüphelidir.
Clive Wearing (Gerçek Memento Amca) 03:04
Clive Wearing (Gerçek Memento Amca) 105 izlenme - 2 yıl önce Clive Wearing (müzikolog) 1985'te, kariyerinin zirvesindeyken, merkezi sinir sistemini etkileyen bir virüs nedeniyle hafıza işlemlerini tamamen yitiriyor. Artık sahip olduğu tek şey karısı ve müziği. Karısının deyimiyle: "Cümlesini söylerken ne demek istediğini çoktan unutmuş oluyor. Geçmişi çok bulanık, geleceğin varlığından bile habersiz. Hafızası genelde 7 saniye. Eğer anı yaşamak diye bir şey varsa, Clive Wearing vücut bulmuş halidir.
Zeusmice Filmi Hafıza Kaybı 15:00
Zeusmice Filmi Hafıza Kaybı 24 izlenme - 3 yıl önce Daha İlk Çekimi Anlayışla Karşılayın
Stresin Bellek Kaybı Üzerindeki Etkisi Nedir? 00:38
Stresin Bellek Kaybı Üzerindeki Etkisi Nedir? 22 izlenme - 2 yıl önce Hangi durumlarda geçici hangi durumlarda kalıcı olur? Hangi psikolojik rahatsızlıklardan kaynaklanabilir? İlaçlar hafıza kaybı yapabilir mi? Hafıza kaybının temel türleri nelerdir? http://kapsultv.com/ https://www.facebook.com/kapsultv https://twitter.com/kapsultv https://plus.google.com/+Kapsultv http://www.youtube.com/c/kapsultv http://www.dailymotion.com/kapsultv http://vimeo.com/kapsultv http://www.pinterest.com/kapsultv
Stresin Bellek Kaybı Üzerindeki Etkisi Nedir? 00:38
Stresin Bellek Kaybı Üzerindeki Etkisi Nedir? 9 izlenme - 1 yıl önce Hangi durumlarda geçici hangi durumlarda kalıcı olur? Hangi psikolojik rahatsızlıklardan kaynaklanabilir? İlaçlar hafıza kaybı yapabilir mi? Hafıza kaybının temel türleri nelerdir?
Hafıza Kaybı Olanlar Bildiği İki Sureyle Namaz Kılabilir Mi - A.metin Saruhan 01:34
Hafıza Kaybı Olanlar Bildiği İki Sureyle Namaz Kılabilir Mi - A.metin Saruhan 10 izlenme - 3 yıl önce A.Metin Saruhan Canlı yayın sohbetlerimiz Salı ve Cumartesi akşamları: Saat (TR) 20.30 - 22.00 arasıdır. http://www.asr-isaadet.net Video arşiv http://www.asr-isaadet.com