Hoşgeldiniz!

Hafize Videoları İzle

Sevgili Halam - Trabzonspor Antrenmanı (1975) 01:28
Sevgili Halam - Trabzonspor Antrenmanı (1975) 1.462 izlenme - 2 ay önce Rahmetli Adile Naşit in oynadığı Sevgili Halam filminden güzel bir sahne. Benim için her yönden nostalji değeri taşıyan video. İyi seyirler...
Adile Naşit'in Gençliği 02:04
Adile Naşit'in Gençliği 13.355 izlenme - 2 yıl önce Rahmetli Adile Naşit' in (Hababam Sınıfının Hafize anası, Bir kuşağın masalcı teyzesi) Lüküs Hayat, Kahpe Kurşun Filmlerinden gençliğine ait görüntüler. Adile Naşit ya da gerçek adıyla Adela Özcan, (d. 17 Haziran 1930 - ö. 11 Aralık 1987). Kaynak : Vikipedia. Aynı ve pek de seçilemeyen görüntülüsü için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/75535/lukus-hayat-1950-adile-nasit-20-yasinda
Hababam Sınıfı Whatsapp’ta 01:40
Hababam Sınıfı Whatsapp’ta 8.021 izlenme - 1 yıl önce Yayınlanan ilk Hababam Sınıfı filminin üzerinden tam 40 sene geçti. Bu 40 senede çok şey değişti belki ama bazı şeyler hiç değişmedi. Hala onları kahkahalarla izliyor, içtenliklerine hayran kalıyor, repliklerini kullanıyoruz. Bu video o zamanın efsane diyaloglarının bu zamanın iletişim aracına uyarlanmasıyla ortaya çıktı. Ve karşınızda 40. yılında #HababamSınıfıWhatsappta Sanırım Ömer Nacaklı adlı arkadaş hazırlamış videoyu çünkü onun kanalından aldım, ben izlerken keyif aldım. Hazırlayanın ellerine sağlık.
Adile Naşit - Sen Gidince (Hababam Sınıfı) 01:53
Adile Naşit - Sen Gidince (Hababam Sınıfı) 5.831 izlenme - 2 yıl önce Esasen Beyaz Kelebekler'in söylediği şarkının, 1976 yapımlı Hababam Sınıfı Uyanıyor filmindeki unutulmaz Adile Naşit yorumu. Sitede yalnızca ses olarak bulunuyordu kesitin de eklenmesi gerektiğini düşündüm.
abdullah şekeroğlu-hafize ana-2 10:40
abdullah şekeroğlu-hafize ana-2 5.403 izlenme - 7 yıl önce marmara elazığlılar derneği-mared-wwwmaredgentr-elazığ-harput-elaziz-mahmut kahraman arşivi
abdullah şeker oğlu - hafize ana 2 06:41
abdullah şeker oğlu - hafize ana 2 5.135 izlenme - 7 yıl önce marmara elazığlılar derneği-mared-wwwmaredgentr-elazığ-harput-elaziz-mahmut kahraman arşivi
Hababam Sınıfı - Yarışma 04:14
Hababam Sınıfı - Yarışma 2.927 izlenme - 2 yıl önce Ortak hafızamızda sarsılamaz bir yere sahip Hababam serisinin (1980 sonrası çekilenler hariç elbette) en güzel sahnelerinden biri.Damat Ferit, Güdük Necmi, İnek Şaban triosu kız lisesine karşı.''Oraya bi 10 puan daha yazmanızı rica ediciim'.Güzel olanı mütemadiyen hatırlatan site.
Hafize İle Şabanın Düğünü Gelin Çıkarma 01:21
Hafize İle Şabanın Düğünü Gelin Çıkarma 1.587 izlenme - 5 yıl önce
Hababam Sınıfı - Adile Naşit Sıfırcı Hafize Rolünde 01:54
Hababam Sınıfı - Adile Naşit Sıfırcı Hafize Rolünde 1.662 izlenme - 3 yıl önce
BangBros Nevriye ve Baltalı Hafize'den Sonraki Gururumuz 01:57
BangBros Nevriye ve Baltalı Hafize'den Sonraki Gururumuz 548 izlenme - 1 yıl önce Daha önceden güzide sitemiz Alkislarla.com'da yayınlanan BangBros Nevriye teyzemizin ve market soyguncusunu baltayla kovalayan amazonumuz Hafizeni'nin icraatlerini alkislarla, çığlıklarla takip etmiş ve gururlanmıstık. Bu sefer de bir Türk kızının yanına yanaşan Amerika'lı arkadaşımızın çiçekten dünyayı kucaklamaktan sonraki muhabbetine karşılık bulcağını sandığı sırada Türk kızımızın verdigi tepkiyle dumurlardan dumur beğenmesini Mehter Marşları kulağımızda çınlarcasına izliyoruz. Alkislarlayasiyorum.com gurbetçinin icraatlerini 45 cevat kelle gücünde izleyen site.
Hababam Sınıfı Müzikalinden Adile Naşit Kesiti 05:23
Hababam Sınıfı Müzikalinden Adile Naşit Kesiti 619 izlenme - 1 yıl önce Pek az kişinin bildiği hababam sınıfı müzikalinin bence en güzel sahnesi. Müfettiş rolünü bu oyunda Ahmet Gülhan oynamıştır. Ayrıca genel oyuncu kadrosu en az hababam sınıfı kadar sağlamdır.
Baltalı Hafize 01:28
Baltalı Hafize 513 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da işlettiği dükkanına gelen hırsızı baltayla uzaklaştıran, yetinmeyip peşine düşen Giresunlu Türk kızı Hafize'nin kahramanlık öyküsü. İnce görünümünün altında bir barbar yatan Hafize televizyonlara çıktığında hepimizi şaşırtmıştı.
Minik herküller Avrupa'da iddialı 03:44
Minik herküller Avrupa'da iddialı 455 izlenme - 1 yıl önce Bedensel Engelliler Avrupa Halter Şampiyonası'na hazırlanan, doğuştan boy kısalığı bulunan milli sporcular Hafize Bingül, Abdullah Kayapınar ve Besra Duman, Sivas'ta yoğun bir çalışma dönemi geçiriyor. Bedensel Engelliler Halter Milli Takımı'nın Sivas Sıcak Çermik Kaplıcaları'ndaki kampında bulunan üç halterci, Avrupa şampiyonasında iyi bir derece elde etmenin yanında, olimpiyat kotası almayı da hedefliyor.
Hababam Sınıfı Tatilde (Edip Akbayram Aldırma Gönül) 02:40
Hababam Sınıfı Tatilde (Edip Akbayram Aldırma Gönül) 595 izlenme - 2 yıl önce Hababam Sınıfı serisinin 4. filmidir. Kemal Sunal'ın da Hababam Sınıfı serisinde oynadığı son filmdir. Sınıf her zaman olduğu gibi kendi halinde günlerini yaşarken açıkgöz müdür o yıl okula kız öğrenci alarak değişiklik yapmaya karar vermiştir. Kızlar da Hababam Sınıfına gelince ilginç ve komik olaylar kaçınılmaz olmuştur. Başrollerini Münir Özkul, Adile Naşit, Kemal Sunal ve Şener Şen'in oynadığı filmin senaryosunu Sadık Şendil yazarken yönetmenliğini ise Ertem Eğilmez yapmıştır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/39281/hababam-sinifi-kapaniyor-aldirma-gonul
Kamuran Akkor - Şimdi Şimdi (1974) 03:08
Kamuran Akkor - Şimdi Şimdi (1974) 437 izlenme - 1 yıl önce Çok bildiğimiz Çilli Bom arajman şarkısının Yarın olmaz şimdili versiyonu. Hababam sınıfında Hafize Ana, Adile Naşit'te aynen bu sözlerle söyler.
TRT - Ömür Dediğin - Hafize Hala 13:02
TRT - Ömür Dediğin - Hafize Hala 237 izlenme - 1 yıl önce 13 dakikamızı ayırıp izleyelim. Bir nevi terapi oluyor, elimizdekilerin kıymetini biliyoruz.
Hafize İle Şabanın Düğünü Oryantal Şov 06:56
Hafize İle Şabanın Düğünü Oryantal Şov 658 izlenme - 5 yıl önce
Uğur Akdora - Neler Oluyor Hayatta 02:30
Uğur Akdora - Neler Oluyor Hayatta 331 izlenme - 1 yıl önce Pek çoğumuzun Hababam Sınıfında, Adile Naşitten dinlediği, yeni neslin Atiila Taş'tan öğrendiği güzel şarkı. Neler oluyor hayatta Bir de şu rüya gerçek olsa olsa Sabah olup uyanınca Her şey yine aynı kalsa Beni unuttu sanmıştım Bir de baktım ki, işte orda, orda Anladım ki çok yanılmışım Beni çok seviyormuş oysa Onun sesi Ta kendisi Geri gelmiş demek "Sensiz" diyor, "yaşanmıyor" Aşk bu olsa gerek Karanlıkta, sokaklarda Elinde bir çiçek Beni arıyor, beni soruyor Hayırdır inşallah Hey Hayırdır inşallah Hey
Hafize İle Şabanın Düğünü 04:07
Hafize İle Şabanın Düğünü 537 izlenme - 5 yıl önce
Armutalan Göleti İlginç Mi İlginç!!! 01:33
Armutalan Göleti İlginç Mi İlginç!!! 973 izlenme - 8 yıl önce Balıkesir Armutalan Göleti
Hababam Sınıfı -  Mufettiş Hafize Ana - Balkan Savaşı 05:40
Hababam Sınıfı - Mufettiş Hafize Ana - Balkan Savaşı 515 izlenme - 4 yıl önce Hababam Sınıfı - Mufettiş Hafize Ana - Balkan Savaşı
Hafize İle Şabanın Düğünü 04:15
Hafize İle Şabanın Düğünü 395 izlenme - 5 yıl önce
Hafize İle Şabanın  Düğünü 12:32
Hafize İle Şabanın Düğünü 339 izlenme - 5 yıl önce
Hafize İle  Şabanın Kına Merasimi 05:29
Hafize İle Şabanın Kına Merasimi 239 izlenme - 5 yıl önce
Hafize İle Şaban Dans Ediyor 12:32
Hafize İle Şaban Dans Ediyor 238 izlenme - 5 yıl önce
Mc Samk0 Ft. Dj Zafer Special For Miss Hafize Beat 03:01
Mc Samk0 Ft. Dj Zafer Special For Miss Hafize Beat 414 izlenme - 7 yıl önce kankım hafize cok uzun zamandır kendısıne yapılmasını ıstedıgı sarkı bu gune nasıpmıs :):)
Hafize Hala'nin 13 Dakika'da Dünya Tecrübesi 13:02
Hafize Hala'nin 13 Dakika'da Dünya Tecrübesi 169 izlenme - 5 yıl önce
Hafize 03:28
Hafize 65 izlenme - 5 yıl önce hafize
Giresunlu Baltalı Hafize Şahin 01:28
Giresunlu Baltalı Hafize Şahin 183 izlenme - 7 yıl önce giresunlu baltalı hafize şahin
Şerif Dede İle Hafize Nine, Futbola Geri Döndü 04:39
Şerif Dede İle Hafize Nine, Futbola Geri Döndü 75 izlenme - 2 yıl önce Kategori: SporŞerif Dede ile Hafize Nine, futbola geri döndü- Trabzon 2. Amatör Küme'de, 65 yaşındaki Şerif Kunt'un futbol oynadığı, başkanlık, antrenörlük yaptığı, eşi Hafize Kunt'un ise malzemecilik ve genel kaptanlık görevini yürüttüğü Zaferspor, ihracının ardından 1,5 yıl sonra lige geri döndü- Zaferspor'un yeni bir antrenörle anlaşmasıyla Şerif Kunt, ligde Arsinspor'le oynanılan maçta kaptan olarak sahaya çıkarken eşi Hafize Nine de kulübede genel kaptanlık görevinde yer aldı- Şerif Kunt: "Futboldan uzak kalmak çok acı oldu, anlatmam mümkün değil. Çok yara açtı.