Hoşgeldiniz!

hafta sonu

İlber Ortaylı - Türkiye Rusya İlişkileri 35:57
İlber Ortaylı - Türkiye Rusya İlişkileri 26.839 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. İlber Ortaylı gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi.
İlber Ortaylı: Trump Cahildir 01:54
İlber Ortaylı: Trump Cahildir 4.167 izlenme - 5 ay önce İlber Ortaylı: Trump Cahildir CNN Türk'te yayınlanan Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına katılan İlber Ortaylı çarpıcı açıklamalar yaptı.
Murat Bardakçı: Zeki Müren Türk Müziğinin Canına Okudu 03:41
Murat Bardakçı: Zeki Müren Türk Müziğinin Canına Okudu 563 izlenme - 3 hafta önce Murat Bardakçı, CNN TÜRK'te katıldığı Hafta Sonu programında klasik Türk müziğiyle igili görüşlerini açıklarken Zeki Müren'e değindi ve "Türk müziğinin canına okuyan kişidir" dedi. Kamuoyunda Zeki Müren hakkındaki "Çok iyi Türkçe konuştuğu" konusunu da değerlendiren Bardakçı, "Türkçeyi çok kötü konuşuyordu" dedi. Tarih, sanat ve kültür konularındaki sıra dışı açıklamalarıyla tanınan gazeteci - yazar Murat Bardakçı, CNN TÜRK'te katıldığı Hafta Sonu programında resim ve müzik sanatına dair çok önemli iddialarda bulundu. Türk resim sanatının geçmişi olmadığı için koleksiyon değeri taşımadığını söyleyen Murat Bardakçı, Osman Hamdi Bey'in tablolarının yurtdışında alıcı bulamayacağını iddia etti. Avrupa'da yapılan müzayedelerde satılan Türk ressamlarının eserlerinin yine Türkler tarafından satın alındığını belirten Bardakçı, "Sosyetik insanlar hava atmak için bunları alıyor" dedi. Türk müziği konusunda da ilginç iddialarda bulunan Murat Bardakçı, Zeki Müren'e "Türk müziğinin canına okuyan kişidir" dedi. Son dönemde düğün ve davetlerde rastlanan semazen gösterilerine de değinen Bardakçı, "Ben onlara döner sermaye diyorum. Çünkü sema bir ibadettir. Düğünlerde yapılması serseriliktir" dedi.
İlber Ortaylı - Türkiye'de Bazı Etnik Grupların, BuMemleketle Birlikte Olma Kapasitesi Kayıp 04:46
İlber Ortaylı - Türkiye'de Bazı Etnik Grupların, BuMemleketle Birlikte Olma Kapasitesi Kayıp 5.408 izlenme - 2 yıl önce Tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı, katıldığı özel bir televizyon programında, çözüm sürecinde hiçbir zaman umut verici bir gelişme görmediğini ifade etti. Ortaylı, "Türkiye'de bazı etnik grupların, bu memleketle birlikte olma kapasitesi kayıp." dedi. Türkiye'nin bölünme riski olmadığını belirten Ortaylı "Burası büyük bir memleket. Bunun kendine göre bir tarihi var. Bürokratik geleneği var. Asıl önemlisi askeri geleneği var" ifadesini kullandı. Ortaylı, "Türk-Kürt ayrılığından bir Avusturya-Macaristan çıkmaz. Ne biz Avusturyalıyız, ne arkadaşlar Macar" dedi.
Murat Bardakçı: Zeki Müren Türk Müziğinin Canına Okumuştur 03:41
Murat Bardakçı: Zeki Müren Türk Müziğinin Canına Okumuştur 257 izlenme - 3 hafta önce Murat Bardakçı, CNN TÜRK'te katıldığı Hafta Sonu programında klasik Türk müziğiyle igili görüşlerini açıklarken Zeki Müren'e değindi ve "Türk müziğinin canına okuyan kişidir" dedi. Kamuoyunda Zeki Müren hakkındaki "Çok iyi Türkçe konuştuğu" konusunu da değerlendiren Bardakçı, "Türkçeyi çok kötü konuşuyordu" dedi.
Ergin Ataman: Enes Kişiliği Nedeniyle (Hakan Çelik ile Hafta Sonu  7 Mayıs Cumartesi) 01:16
Ergin Ataman: Enes Kişiliği Nedeniyle (Hakan Çelik ile Hafta Sonu 7 Mayıs Cumartesi) 3.944 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray’ın yaşadığı ekonomik kriz, sezon sonunda basketbola takımına da sıçrayabilir… CNN TÜRK’te Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına konuk olan Galatasaray Odeabank ve Türkiye A Milli Takım Baş Antrenörü Ergin Ataman, dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Enes Kanter'le ilgili açıklamalar ise sosyal medyada hareketli anlar yaşanmasına neden oldu. Spordaki tüm branşlarda bütçenin önemine dikkat çeken Ergin Ataman, 2012 yılında Beşiktaş’tan ayrılmasına neden olan maddi krizin bir benzerinin, sezon sonunda Galatasaray’da yaşanması halinde görevinden ayrılabileceğini söyledi. Kulüp yöneticilerinin ve özellikle başkanların Türkiye’de medyada çok fazla yer almasını da eleştiren Ergin Ataman, “Hiçbir başkan ya da yönetici benim soyunma odama giremez” dedi.
Bakan Özlü Açıkladı: Türk Astronot İçin Çalışıyoruz 02:08
Bakan Özlü Açıkladı: Türk Astronot İçin Çalışıyoruz 204 izlenme - 2 hafta önce Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, CNN TÜRK’e özel açıklamalarda bulundu. Hafta Sonu programında Hakan Çelik’in sorularını yanıtlayan Bakan Özlü, Türkiye’nin uzay çalışmaları konusunda bilgi verdi. Türk uzay ajansı için gerekli düzenlemelerin yapıldığını açıklayan Bakan Özlü, gündemlerinde bir Türk astronot yetiştirmenin var olduğunu belirtti.
Buzlu Frappe Tarifi 00:42
Buzlu Frappe Tarifi 8.571 izlenme - 3 yıl önce İşte serinleten yaz içeceklerinden en lezzetlisi; buzlu frappe! Pratik soğuk içecek tarifimiz ile hafta sonu keyfinize bizim de katkımız olsun! Buyurmaz mısınız? http://migrostv.migros.com.tr/buzlu-frappe-tarifi/ Nefis yemek tarifleri ve pratik öneriler için bizden ayrılmayın; migrostv.migros.com.tr/
Elif Şafak: Ayasofya Kilise Olsun (Hakan Çelik ile Hafta Sonu) 01:28
Elif Şafak: Ayasofya Kilise Olsun (Hakan Çelik ile Hafta Sonu) 2.239 izlenme - 1 yıl önce Elif Şafak’tan çok tartışılacak öneri: Ayasofya haftanın bir günü kilise, bir günü cami bir günü de müze olsun. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Ahşap Ev 05:25
Ahşap Ev 23.372 izlenme - 9 yıl önce hafta sonu tatil evleri, - köy-dağ ve yayla evleri, - bağ-bahçe ve hobi evleri, - çiftlik evleri,villalar, - Şehir merkezindeki evler, - Şantiye binaları, - kreş ve anaokulu binaları, - dershane amaçlı yapılar, - sağlık ocakları, - eski mimari tarzda ahşap evler, tüm yapılarınızı (konutlarınızı) ister kaba teslim, isterseniz anahtar teslimi yapıyoruz. arsanızı
Damla Çikolatalı Kek Ve Kek Yapmanın Püf Noktaları (İclal Aydın İle Yaşasın Hafta Sonu) 16:05
Damla Çikolatalı Kek Ve Kek Yapmanın Püf Noktaları (İclal Aydın İle Yaşasın Hafta Sonu) 5.504 izlenme - 3 yıl önce Yaşasın Hafta Sonu programında sevgili İclal Aydın ile birlikte tadına doyulmaz bir sohbet eşliğinde damla çikolatalı kek yaptık ve kek yapmanın püf noktaları üzerine konuştuk.
Ev Yapımı Fıstık Ezmesi 00:47
Ev Yapımı Fıstık Ezmesi 4.735 izlenme - 3 yıl önce Enerjinizi yükseltecek lezzetli bir fıstık ezmesine ne dersiniz? Ev yapımı fıstık ezmesinin detaylarını izleyerek hemen uygulamanız mümkün; http://migrostv.migros.com.tr/ev-yapimi-fistik-ezmesi-tarifi/ Nefis, pratik ve sofralarınıza yakışan tarifler için; migrostv.migros.com.tr/
Hafta Sonu Gelince Ruh Halim 01:11
Hafta Sonu Gelince Ruh Halim 1.543 izlenme - 1 yıl önce Hafta sonu için planım olsa param olmaz, param olsa planım olmaz, ikisi birden olsa hava kötü olur. Hava iyi olsa keyfim olmaz ))
Fikret Orman'dan Euroleague İçin Söylediklerine Açıklama 06:08
Fikret Orman'dan Euroleague İçin Söylediklerine Açıklama 214 izlenme - 2 ay önce Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe'nin, basketbolun Şampiyonlar Ligi olarak kabul edilen Euroleague'deki başarısıyla ilgili "Hırsızlık Organizasyonu" şeklindeki sözlerine açıklama getirdi. Orman, "Sözlerim maksadını aştı, yanlış ifadeler kullandım" dedi. Beşiktaş'ın 15. Şampiyonluğu kutladığı gün Başkan Fikret Orman CNN TÜRK'e önemli açıklamalar yaptı… Hakan Çelik'in sorularını yanıtlayan Fikret Orman, basketbolun Şampiyonlar Ligi olarak kabul edilen Euroleague konusundaki sözlerine açıklık getirdi. Fenerbahçe'nin başarısını kesinlikle küçümsemediğini vurgulayan Fikret Orman, "Hırsızlık Organizasyonu" şeklindeki sözlerini oruçlu olmasına bağladı ve "Sözlerim maksadını aştı, yanlış ifadeler kullandım ama düşüncelerimin tamamen arkasındayım. Euroleague tamamen ticari bir organizasyondur ve onu düzenleyen şirketin FİFA, UEFA ya da FİBA gibi şeffaf bir yapısı yoktur. Şirketin para kazanmaktan başka amacı yoktur" dedi. Euroleague kurallarının keyfe keder işlediğinin de altını çizen Fikret Orman; "Kafalarına göre, istedikleri takımı lige kabul edip, Wildcard veriyorlar. UEFA kafasına göre Rizespor'u Şampiyonlar Ligi'ne kabul edebilir mi? Ama Euroleague bunu yapıyor" dedi.
Koma Se Bıra İmc Tv'de Güler Yıldız'la Hafta Sonu Programından 03:17
Koma Se Bıra İmc Tv'de Güler Yıldız'la Hafta Sonu Programından 4.221 izlenme - 4 yıl önce Koma Se Bıra İmc Tv'de Güler Yıldız'la Hafta Sonu Programından
Gülben Ergen'den Büyük Sürpriz (Hafta Sonu 14 Mayıs Cumartesi) 02:34
Gülben Ergen'den Büyük Sürpriz (Hafta Sonu 14 Mayıs Cumartesi) 970 izlenme - 1 yıl önce CNN TÜRK'te Hakan Çelik'in sunduğu "Hafta Sonu" programına katılan Gazeteci Erhan Çelik'e eşi ünlü sanatçı Gülben Ergen canlı yayında sürpriz yaptı. Programda Hakan Çelik'in gündeme yönelik sorularını yanıtlayan Erhan Çelik bir anda Gülben Ergen'i stüdyoda görünce büyük şok yaşadı. İlk kez bir canlı yayına birlikte konuk olan Erhan Çelik ve Gülben Ergen, özel hayatları ve yeni projelerine dair merak edilen her şeyi Hakan Çelik ile Hafta Sonu'nda anlattı.
Haftasonu Gelince Ben 00:14
Haftasonu Gelince Ben 1.930 izlenme - 2 yıl önce Yine haftasonu muhabbeti için yapılmış bir casp, çok da fazla bir şeyler anlatmaya gerek yok herhalde. Sayfamızı takip edip, yüklenilen tüm videolardan anında haberdar olmak için: http://www.izlesene.com/komikcapsler#subscribe
Murat Bardakçı'dan İlginç Ayasofya Ve Wikipedia Açıklaması 03:06
Murat Bardakçı'dan İlginç Ayasofya Ve Wikipedia Açıklaması 66 izlenme - 3 hafta önce Tarih, sanat ve kültür konularındaki sıra dışı açıklamalarıyla tanınan gazeteci - yazar Murat Bardakçı, CNN TÜRK'te katıldığı Hafta Sonu programında yine dikkat çekici iddialarda bulundu. Ayasofya'nın acil olarak müze sınıfından çıkarılıp cami olarak kullanılmaya başlanması gerektiğini söyleyen Bardakçı, bu durumun nedenini de İslamiyet'teki kılıç hakkı olarak açıkladı. Ayasofya'nın İstanbul'un fethinin sembolü olduğunu dile getiren Bardakçı bu nedenle cami olarak ibadete açılması gerektiğini belirtti. Türkiye'de kapatılması tartışmalara neden olan Wikipedia hakkında da konuşan Bardakçı, internet sitesinin kapanmasına sevindiğini söyledi. Wikipedia'nın bir bilgi çöplüğü olduğunu iddia eden Murat Bardakçı başta kendi ailevi bilgileri olmak üzere, Wikipedai'daki bir çok konuda yanlış bilgi yazılı olduğunu dile getirdi.
11 Ocak 2015 Pazar / Deniz Akkaya - Aşkım Kapışmak 53:02
11 Ocak 2015 Pazar / Deniz Akkaya - Aşkım Kapışmak 1.712 izlenme - 3 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Bitmeyen Haftasonu Yapılsın 00:21
Bitmeyen Haftasonu Yapılsın 451 izlenme - 6 ay önce Ayyyyy bitmesin haftasonu hiiiç? Neyse bir günümüz daha var ooh? Bugün kitapçıda güne başladık. Sahi gidiyor musunuz tatlı yavruyla kitapevlerine? Çoook çok küçücükten kitapçılara gitmeye başladı Demir. Şimdilerde zor çıkarıyoruz. O kitap bu kitap derken bir saate yakın kitap okuyor, her seferinde seçtiği kitaplardan alıyoruz. Önce uzun süre çocuk kitaplarıyla ilgilendikten sonra yetişkin kitaplarına da bakıyor. Merak edip isimlerini soruyor ne güzel? Ben de "Bu kitaplar sana uygun değil boşver n'apcaksın!" demiyorum tabi ki? Bakıyorum kitaba, anlatıyorum içeriğini anlayabileceği şekilde. Tamam itiraf ediyorum eğer çok ağır felsefik bir kitap seçtiyse ve anlamakta zorlanacaksa kapağına bakıyorum uyduruyorum bir şeyler? Kitapları sevmesi, okuyan, düşünen, yazan bir birey olması en büyük dileklerimden... Günün geri kalanı ise sonbaharın tadını çıkararak yaprakların arasında geçti. Az sonra onu da paylaşayım?Yaprakların çocuklarımızın gelişimini nasıl desteklediğini yazayım. Gelişimi destekliyor desteklemesine de ruhumuza da nasıl iyi geliyor sonbaharın rengarenk yaprakları... Biliyorum biliyorum bazlama tarifi bekleyenler var? Onu da yarın sabah yazayım anlaştık mı? Hadi görüşürüüüz?
Salam Ve Kaşarlı Ekmek Tarifi 01:11
Salam Ve Kaşarlı Ekmek Tarifi 2.628 izlenme - 3 yıl önce Hafta sonu kahvaltıları için şahane bir lezzet önerisine ne dersiniz? Kendi ekmeğinizi kendiniz yapabilirsiniz üstelik çok pratik! Salamlı ve kaşarlı ekmek yapıyoruz. http://migrostv.migros.com.tr/salam-ve-kasarli-ekmek-tarifi/ Nefis yemek tarifleri, pratik öneriler ve harika fikirler için bizden ayrılmayın; http://migrostv.migros.com.tr/
Murat Bardakçı: Tarihi Saraylar Düğünlere Açılmalı 04:42
Murat Bardakçı: Tarihi Saraylar Düğünlere Açılmalı 60 izlenme - 3 hafta önce Efes Antik Kenti'nde düğün yapıldığı iddialarına ilginç bir yorum da Murat Bardakçı'dan geldi. Tarih, sanat ve kültür konularındaki sıra dışı açıklamalarıyla tanınan gazeteci - yazar Murat Bardakçı, CNN TÜRK'te katıldığı Hafta Sonu programında Topkapı Sarayı dışındaki tüm saray ve tarihi yerlerin bu tip etkinliklere açık olması gerektiğini söyledi. Bu mekanların kullanılmayarak fetiş haline getirildiğini savunan Bardakçı, "Bu tip etkinlikler diğer ülkelerde de hep yapılıyor ve tarihi yerlerin yaşaması için gelir sağlanıyor" dedi.
Paris'te Bir Hafta Sonu Türkçe Fragman 02:08
Paris'te Bir Hafta Sonu Türkçe Fragman 1.349 izlenme - 3 yıl önce Paris'te Bir Hafta Sonu Türkçe Fragman
Thy Katarlılara Satılıyor Mu? Thy Yönetim Kurulu Başkanı Açıkladı 01:37
Thy Katarlılara Satılıyor Mu? Thy Yönetim Kurulu Başkanı Açıkladı 167 izlenme - 3 ay önce CNN TÜRK'te Hafta Sonu programında Hakan Çelik'in sorularını yanıtlayan THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, kurumun Katarlılara satışının söz konusu olduğu yönündeki iddiaları yanıtladı. Hakan Çelik ile Hafta Sonu Türkiye’nin en değerli markalarından biri olan Türk Hava Yolları başındaki ismi, Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı’yı ağırladı. THY’nin geleceğine dair çok önemli açıklamalarda bulunan İlker Aycı, şirketin Katarlılar’a satıldığı yönündeki iddialara da yanıt verdi. Aycı, söylentileri kesin bir dille yalanladı ve Türki Hava Yolları’nın Avrupa’dan sonra, dünyanın en iyisi yapmak için çalıştıklarını açıkladı.
Hafta Sonu Gelince Ben 00:21
Hafta Sonu Gelince Ben 1.815 izlenme - 4 yıl önce Güneş Ayısı (helarctos Malayanus) Olarak Bilinen Ayı Türünün Nadir Üyelerinden Biriyle Karşı Karşıyasınız. Kendisi Düşmüş Bir Ağacın Üzerinde Güneşlenerek Rahatına Bakıyor.
Ercan Akışık - Recep Tayyip Erdoğan Taklidi 01:05
Ercan Akışık - Recep Tayyip Erdoğan Taklidi 2.864 izlenme - 5 yıl önce Ercan Akışık - Recep Tayyip Erdoğan Taklidi
Bakan Açıkladı: Avrupa'ya Vizesiz Giriş İçin… 01:21
Bakan Açıkladı: Avrupa'ya Vizesiz Giriş İçin… 143 izlenme - 3 ay önce Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik CNN TÜRK'te Hafta Sonu programına konuk oldu ve gündemdeki önemli sorulara yanıtlar verdi. AB Bakanı Ömer Çelik, programda Türk vatandaşlarının Avrupa ülkelerine vizesiz girişi konusuna da açıklık getirdi. Türkiye'nin geri kabul anlaşması kapsamında tüm görevlerini yerine getirdiğinin altını çizen Bakan Çelik, raporların mayıs ayında sunulacağını ve Avrupa Birliği'nden yanıt bekleneceğini açıkladı.
Mustafa Yolaşan ve Çeşitli Meşhur Sanatçılar (80'ler ve 90'lar) 02:56
Mustafa Yolaşan ve Çeşitli Meşhur Sanatçılar (80'ler ve 90'lar) 931 izlenme - 2 yıl önce Ayşegül Aldinç, Atilla Arcan, İbrahim Tatlıses, Ajda Pekkan, Ferdi Özbeğen, Neşe Karaböcek, Adnan Şenses, Atilla Atasoy, Hakan Peker Dans Grubu ve Uzaylı Mustafa Topaloğlu eşliğinde; Trt'nin kibar ve beyefendi sunucusu, 80'ler ve 90'lar da hafta sonu eğlence programları ile gönüllere yerleşmiş Mustafa Yolaşan bizlerle...
1 Mart 2015 Pazar / Nebil Özgentürk - Can Dündar - Coşkun Aral 49:05
1 Mart 2015 Pazar / Nebil Özgentürk - Can Dündar - Coşkun Aral 1.079 izlenme - 2 yıl önce Üç usta belgeselci Nebil Özgentürk, Can Dündar ve Coşkun Aral Hafta Sonu Keyfi'ne konuk oldu. Türkiye'nin kaybolmaya yüz tutmuş renklerinin peşine düştükleri "Biz Kültür Yolcuları" belgeselini anlattılar. "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Yerli otomobil için geri sayım! 03:02
Yerli otomobil için geri sayım! 23 izlenme - 2 hafta önce Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, CNN TÜRK’e özel açıklamalarda bulundu. Hafta Sonu programında Hakan Çelik’in sorularını yanıtlayan Bakan Özlü, yerli otomobil için yürütülen çalışmalarda artık sona yaklaşıldığını açıkladı. Türkiye’nin hali hazırda otomobil üreten bir ülke olduğuna değinen Bakan Özlü, ihtiyaç duyulan tek şeyin bir marka olduğunu belirtti. Yerli otomobilin yollara çıkacağı tarihi de açıklayan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı, bu otomobilin dünyada Pazar payı alabilmesi için de doğru zamanı yakaladıklarını söyledi.