Hoşgeldiniz!

Haftasonu Videoları İzle

Marmaray'da Olaylı Haftasonu 02:29
Marmaray'da Olaylı Haftasonu 6.517 izlenme - 3 yıl önce Marmaray'da Haftasonunda Da İmdat Kollarını Çekenler, Yürüyen Merdiveni Durduranlar Oldu, Seferler Aksadı.
İlber Ortaylı - Roma'yı Anlatan Filmler Üzerine 03:16
İlber Ortaylı - Roma'yı Anlatan Filmler Üzerine 4.221 izlenme - 1 yıl önce İlber Ortaylı, Roma dönemini anlatan filmleri oldukça sığ bulduğunu söylüyor ve Hollywood yapımlarının Roma'yı gladyatörlükten ibaretmiş gibi göstermelerinden şikayet ediyor. Augustus döneminde yapılan çok başarılı toplumsal düzenlemeler ve Tanrıların devletin çıkarına göre şekillendirilmesi gibi olaylar ve Roma'nın ayakta kaldığı süre boyunca Roma hukukunun da devamlı olarak içerik kazanması ve bugün de Avrupa devletlerinin hukuk sistemlerinde hayat bulması göz önünde bulundurulduğunda bu sitem pek de haksız sayılamayacaktır. ''Alman imparatorları iktidarlarını hem yerel güçlere hem de Kiliseye karşı kabul ettirmede Roma'yı ve hukukunu kullanmışlardır. Fransız kralları ve Napoléon da iktidarlarını Roma'ya bağlamışlardır.'' (Pax Romana, Tahiroğlu-Erdoğmuş, s.83, 128 numaralı dipnot) Napolyon'un Paris'teki anıt mezarının etrafındaki heykellerden hukuku temsil eden heykelin sağ elinde Roma hukukunu temsilen Iustinianus'un Institutiones'i, sol elinde ise daha sonra Fransız Medeni Kanunu olacak olan Code Napoléon bulunmaktadır. Bu durum yukarıdaki alıntının objektif bir doğru oluşunu adeta sembolize ediyor. Bu arada, videonun sonundaki Spartaküs eleştirisi büyük ihtimalle Kubrick'in 1960 tarihli filmi içindi. Ortaylı büyük ihtimalle Spartacus diye bir dizinin varlığından bile haberdar değildir.
İrem Derici - Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı (Canlı Performans) 04:07
İrem Derici - Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı (Canlı Performans) 8.442 izlenme - 3 yıl önce İrem Derici - Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı (Canlı Performans - Burası Haftasonu) Şarkı Sözleri: ,Gittin mi sahiden gittin mi Bir devir daha bitti mi böyle Sen hep biraz benim kalmıştın E hep kalamazdın ya öyle Mühim haber tez duyulur malum Rüyasını da gördüm önce Açıkcası biraz buruldum Ama sevindim de duyunca Üzülme üzülürüm kıyamam sana Bilirsin kötü söz diyemem sana Ben düşler ülkesinin gelgit akıllısıyım Ayrılık hakikaten sonradan koydu bana Ne emeğini inkar etmem Ne hakkını ödemem mümkün Hakkettiğin içine sinsin Oof sen altın kalpli bir adamsın Üzülme üzülürüm kıyamam sana Bilirsin kötü söz diyemem sana Ben düşler ülkesinin gelgit akıllısıyım Ayrılık hakikaten sonradan koydu bana Benim hemen geceye akmam lazım Bu gece beyoğlunu yıkmam lazım Anı için ruhuna orta yerinde Pasajın çiçek gibi ah be cancağızım
Hafta Sonu Gelince Ben 00:10
Hafta Sonu Gelince Ben 1.710 izlenme - 2 yıl önce Yogun iş temposundan, iş stresinden sıkıldığımızda haftasonu geldiğinde hangimiz bu ufaklık gibi sevinmiyoruz ki...
 Haftasonundan Beklenen ve Gerçekte Olan 00:06
Haftasonundan Beklenen ve Gerçekte Olan 2.879 izlenme - 3 yıl önce Haftasonundan Beklenen ve Gerçekte Olan
Şener Şen Hürriyet Reklamı 00:28
Şener Şen Hürriyet Reklamı 1.441 izlenme - 2 yıl önce Şener Şen'in ne zaman yayınlandığını bilmediğim nostaljik Hürriyet reklamı karşınızda hep beraber izleyelim.
Hasan Erginle Hafta Sonunda - Mert Eyin | Erkut Aktaş 15:22
Hasan Erginle Hafta Sonunda - Mert Eyin | Erkut Aktaş 2.227 izlenme - 3 yıl önce Canlı Canlı Keyifli Bir Sohbet...
Haftasonu Gelince Ben 00:10
Haftasonu Gelince Ben 1.527 izlenme - 2 yıl önce Yorgun bir haftanın ardından Cuma gecesi için düşünülen rahat bir uyku, sonrasında doya doya yapılacak bir kahvaltı. Sayfamızı takip edip, yüklenilen tüm videolardan anında haberdar olmak için: http://www.izlesene.com/komikcapsler#subscribe
pinhani - haftanın sonu bağlama gitar canlı 02:20
pinhani - haftanın sonu bağlama gitar canlı 4.123 izlenme - 8 yıl önce pinhani - haftanın sonu bağlama gitar canlı
İrem Derici - Zorun Ne Sevgilim (Canlı Performans) 03:37
İrem Derici - Zorun Ne Sevgilim (Canlı Performans) 2.858 izlenme - 3 yıl önce İrem Derici - Zorun Ne Sevgilim (Canlı Performans - Burası Haftasonu) Şarkı Sözleri: Neslimiz tükeniyor azalıyoruz, Peki neden hep böyle biz üzülüyoruz? Yüreğini ortaya koyan kalmadı. Aşk meleği bunu açıklamalı. Üstüne düşüyorum kendini çekiyor, Umarsamıyorum olay çıkıyor. Aşk da bir taraf erken bıkıyor, Gariplik bizde mi, gidenlerde mi? Senin benimle zorun ne sevgilim? Bu kalbi kırıp kırıp neden parçalıyorsun? Açık açık anlat, zorun ne sevgilim? Neden şimdi yeni bir savaş başlatıyorsun?
Evlerden Irak Gelin - Şeyda Senem 04:52
Evlerden Irak Gelin - Şeyda Senem 1.521 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Temel Gürsu senaristliğini Safa Önal üstlenen, başrollerinde Mine Mutlu, Ünsal Emre, Şeyda Senem olan Kadınım(1975) filminden bir kesit. Kaynanalar için gelin, gelinler için kaynana tanimi olan "Evlerden Irak" sözünün filme yansımış hali, Allah düşmanımın başına vermesin ama hatun da güzelmiş kararsız kaldım site ahalisi.. Yorumları size bırakıyorum.
the long weekend 01:03
the long weekend 3.845 izlenme - 6 yıl önce filmde bir reklamcının hayatı anlatılmaktadır. çok iyi bir insan ve de işine çok düşkün biri olan eddy hayatının aşkını bulur ancak aşkı onu aldatır ve eddy de hayata küser. ancak çılgın abisi cooper ona yardım için ayaktadır.
İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun (Canlı Performans) 03:21
İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun (Canlı Performans) 2.579 izlenme - 3 yıl önce İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun (Canlı Performans - Burası Haftasonu) Şarkı Sözleri: Geceleri paylaşır düşlerle, Bir çözümü yok ki bunun. Yanlışa düşer çıkmazlara, Bir dönüşü yok ki bunun. Sevgi olsun, taştan olsun, Ama benimle olsun. Çile çeken aşkın mapusun da, Bir kaçışı yok ki bunun. Koşmayı seviyor aşkın yollarına, Kendini yormayıp. bıktırmadan. Her acıyı çekip alışa alışa, Aşkı öğreniyor. Sevmeyi seviyor diyorum ya sana, Kalpleri kırmayıp, aldatmadan. Farklı dünyalar tanıya tanıya, Doğrusunu arıyor. Yar bana bakmasa da, Yar benim olmasa da, Heyecan duymayı seviyor bu gönlüm, Bir sonuç almasa da.
Kanal 7 Haber 11 yaşında 11 aleti çalan Müzik deha AnaHaber Küçük çocuk Müzisyen,minik,mini, Güneş 04:32
Kanal 7 Haber 11 yaşında 11 aleti çalan Müzik deha AnaHaber Küçük çocuk Müzisyen,minik,mini, Güneş 5.644 izlenme - 8 yıl önce Kanal 7 Haber 11 yaşında 11 aleti çalan Müzik deha AnaHaber Küçük çocuk Müzisyen,minik,mini, Güneş Yakartepe kanal yedi HAFTASONU HABERLERİ Haftanın ve günün gelişen olayları, Hülya Seloni'nin sunumuyla Haftasonu Haberleri'nde. Meryem Yapıcı yamaha sax ve keman videos mp3 vaw saksofon muzik video topon top on kanald show you tube metacafe habercilik ciddi bir iş olmalı sanıyorum. bu ciddiyetin altını tüp, köşesini cep telefonu, soldaki bantı banka, sağdaki bantı hijyenik kadın bağı ile süslediklerine göre sanırım ciddiyet anlayışlarımız biraz farklı. Mer zaten neden dinlenir bu haber Küçük çocuk, eser,ana haber,Klarnet,çaldı, tv ,Canlı ,televizyon Küçük Müzisyen,minik,mini, Güneş yakartepe, Klip, Kral, Kraltv, Minik, Mp3, Nota,dahi,deha,yetenek,ufak,piyanist oplumda veya tabiatta meydana gelen çeşitli olay, durum ve görünümle ilgili bilgi ve duyurulara “haber”; bu haberlerin halka duyurulması amacıyla hazırlanan yazılara da “haber yazısı” denir. Haber yazıları, belli bir zamanda ve yerde olmuş olayları merakı giderecek düzeyde ayrıntılı ve anlaşılır bir dille aktarır. Haber yazılarında inandırıcılık, belgelere dayanma, olayı tüm boyutlarıyla aktarma, yansız davranma, okuyucunun farklı yorumlamasına imkân vermeyecek şekilde, açık ve anlaşılır bir dil ve üslupla aktarılması gibi unsurlara dikkat edilir. Duyulduğunda halk arasında heyecan yaratan haberlere sansasyonel haber denir. Doğru olmayan haberlere ise asparagas (uydurma) haber denir. Haber toplayan, haber yazan kişilere muhabir denir. Haber yazılarının özellikleri şunlardır: Haber yazılarının günlük ve önemli olması gerekir. Kolay anlaşılır; akıcı, açık ve duru olmalıdır. Haber yazıları toplumun büyük bir kısmını ilgilendirmelidir. Yazan kişi anlattıkları karşısında tarafsız kalmalı, yorumdan kaçınmalıdır. Yanlış anlaşılmalara yer verecek cümlelerden uzak durmalıdır. Anlatılanlar ilgi çekici olmalıdır. Haber planı, tersine dönmüş piramit diye bilinir. Tersine dönmüş piramitte, haberin giriş bölümünde olay birkaç cümle ile özetlenir. Gelişme bölümünde sözü uzatmadan gerekli ayrıntılar verilir. Sonuç bölümünde ise olayın etkisi, olaya el koyma anlatılır. Haber ilginç olmalıdır. Haberin başlığı da ilginç olmalı, başlığa gözü takılan okuyucu, gerisini okumak için can atmalıdır. Haber duyulmamış olmalıdır. Okuyucu duyduğu bir olayı ikinci kez okumaz. Haber önemli olmalıdır. Haberin ilgilendirdiği okuyucu kitlesi çok olmalıdır. Haber doğru olmalıdır. Muhabir haberi tarafsız yazmalı, habere yorum katmamalıdır. Yorum köşe yazarlarının işidir. Haber yazılarında, muhabir okuyucuyu haberle başbaşa bırakmalı, okuyucusuna kendi varlığını hissettirmemelidir. 5N 1K Özellikleri
Texas'ta Yaşayan Türk Kızının Bir Haftasonu 12:56
Texas'ta Yaşayan Türk Kızının Bir Haftasonu 730 izlenme - 1 yıl önce Teksas'ta yaşayan ve youtube'da kadınlara yönelik bir kanalı olan Melis'in bir haftasonu nasıl geçer? Oralarda neler yapar? Onu öğreneceğimiz video. İyi seyirler.
Linet - Nisan Yağmuru (Burası Haftasonu) 05:49
Linet - Nisan Yağmuru (Burası Haftasonu) 1.585 izlenme - 4 yıl önce Linet - Nisan Yağmuru Şarkı Sözleri; Yine nisan yagmurunda ıslanacagım Yine sensiz bulutlarla dertleşecegim Farkında olmadan üşüdügümün Hasret ateşiyle kavrulacagım Benim böyle feryadımı duymuyor musun Sensin benim tek tesellim anlamıyorsun Şimdi çok uzaklarda gurbet ellerindeyim Hayatın çekilmeyen pençesindeyim İstersen sessiz gel haber vermeden Göreceksin beni ben ne haldeyim Belki birgün uzaklardan koşup gelirsin Belki gördügünde beni tanıyamazsın Gücenirim diye sakın düşünme Hayli zaman oldu canım sende haklısın Gelde bitsin dertlerimiz kederlerimiz Gelde gülsün gözlerimiz gönüllerimiz Şimdi çok uzaklarda gurbet ellerindeyim Hayatın çekilmeyen pençesindeyim İstersen sessiz gel haber vermeden Göreceksin beni ben ne haldeyim
Ayşenur Arslan Habertürk Burası Haftasonu 44:00
Ayşenur Arslan Habertürk Burası Haftasonu 1.099 izlenme - 4 yıl önce Simge Fıstıkoğlu İle Burası Haftasonu - 11 Kasım 2012
Hafta Sonu Rutinin Dışına Çıkın 01:33
Hafta Sonu Rutinin Dışına Çıkın 619 izlenme - 2 yıl önce Rutin dedik normal çıktı :D Kahvaltı, Güzel bir kahvaltı yapın kendinize vakit ayırarak kitap okuyun mısır patlatıp film izleyin maç özelerine falan takılın alışveriş merkezine gidip ayakkabı alın eş ve zır kelimeli oyunlar türetin gibi bi saçmalık da söylediğim doğrudur :/ hiç mi olmadı uyuyun ve pazartesiye kadar yataktan çıkmayın :) HalicMehmet kanalımızda eğlenceli, komik, ilginç, iddaalı videolar yayımlıyorum. Bana eğlenceli gelen bilgileri topluyorum, komik bir ifade takınıp video çekiyorum, enteresan durumlarla karşılaştığım oluyor, yemek konusunda rekor denemesi yapıp meydan okuyorum, bazen ise şaşırıyorum ama çoğu zaman eğleniyorum ve sizleri de güldürmeyi hedefleyerek bu işi yapıyorum. (Eleştiriye her zaman açığım fakat küfretmek eleştirmek değildir..) Facebook https://www.facebook.com/HalicMehmet Twitter https://twitter.com/HalicMehmet İnstagram https://www.instagram.com/HalicMehmet Abone Olmayı Unutmayın :D
İbrahim Saraçoğlu - Polen Bitkisel Tedavisi 02:49
İbrahim Saraçoğlu - Polen Bitkisel Tedavisi 1.383 izlenme - 4 yıl önce İbrahim Saraçoğlu, sorulan bir soru üzerine polenlere doğal çözüm yollarını ve alerji sebeplerini anlatıyor.
Simge Fıstıkoğlu Göz Yaşlarıyla Veda Etti 02:57
Simge Fıstıkoğlu Göz Yaşlarıyla Veda Etti 1.049 izlenme - 4 yıl önce Yedi yıl boyunca Habertürk TV'de görev yapan ve haftasosonları ''Burası Haftasonu'' programında renkli konukları ile izleyiciyi buluşturan Simge Fıstıkoğlu, sunduğu son programda ekip arkadaşlarına ve Habertürk ekranlarına duygusal bir sahne ile veda etti.
Atalay Demirci'nin Şiiri Okuyarak Sunucuyu Ağlatması 02:55
Atalay Demirci'nin Şiiri Okuyarak Sunucuyu Ağlatması 538 izlenme - 2 yıl önce Habertürk televizyonunda bir programa katılan Atalay Demirci seyircilerden gelen yoğun istek üzerine 'Boyacı' şiirini okudu. Demirci okuduğu bu şiir ile programın sunucusu dahil ekran başında olan bir çok kişiyi ağlattı.
Duygu CANBAŞ ile Burası Haftasonu | Metin HARA | Haber Türk 26:51
Duygu CANBAŞ ile Burası Haftasonu | Metin HARA | Haber Türk 846 izlenme - 3 yıl önce Metin HARA, HaberTürk'te yayınlanan Duygu CANBAŞ ile Burası Haftasonu isimli programın konuğuydu.
Atarlı Sunucu - Murat Güloğlu 00:15
Atarlı Sunucu - Murat Güloğlu 551 izlenme - 2 yıl önce Fox'un enerjik ve kıpır kıpır sunucusu evinizin oğlu Murat Güloğlu'nun canlı yayında gelen Tweet'e verdiği tepkiyi izleyeceksiniz. Kendisi 3,5 saat boyunca dolu dolu konuşmaktadır.
Gaye Turgut & Deniz Evin - İclal Aydın İle Yaşasın Haftasonu 21:04
Gaye Turgut & Deniz Evin - İclal Aydın İle Yaşasın Haftasonu 592 izlenme - 2 yıl önce Beni Affet dizisinde tanışıp evlenen Gaye Turgut ile Deniz Evin, İclal Aydın ile Yaşasın Hayat programına konuk oluyor.
Ertem Şener İbrahimovic'in O Golünü Tekrar Anlattı! 01:17
Ertem Şener İbrahimovic'in O Golünü Tekrar Anlattı! 861 izlenme - 4 yıl önce Burası Haftasonu'nda Ertem Şener'den İbrahimoviç'in efsane golü
Hande Kazanova ile Burası Haftasonu - Metin Hara - Haber Türk 28:57
Hande Kazanova ile Burası Haftasonu - Metin Hara - Haber Türk 616 izlenme - 3 yıl önce HaberTürk Tv'de yayınlanan Hande Kazanova'nın sunduğu "Burası Haftasonu" programına katılan kurucu eğitmenimiz Metin Hara'nın program kaydı.
Atv Safari Sapanca 00:59
Atv Safari Sapanca 1.825 izlenme - 8 yıl önce atv safari sapanca eğlendiriyor dere parkurunda çamurda yanlıyoruzzzzz ve düşüyoruz:) eme erkul hiç belli etmiyor:)
Simge Fıstıkoğlu'nu Şaşırtan Yanıt 01:21
Simge Fıstıkoğlu'nu Şaşırtan Yanıt 900 izlenme - 4 yıl önce Habertürk'e konuk olan Tuğba Özay ve Burcu Çetinkaya sorulara verdikleri yanıtlarla Simge Fıstıkoğlu'nu hayrete düşürdüler... GAZETECİLER.COM (ÖZEL İÇERİK) Habertürk ekranlarında Burası Haftasonu programını sunmaya başlayan Simge Fıstıkoğlu'nun dünkü konukları TV8'in merakla beklenen yarışması Trophy Türk'ün iki güzel yarışmacısı Tuğba Özay ve Burcu Çetinkaya'ydı. Yarışmada iki farklı takımda yer alan ancak kurdukları sıcak ilişki ve yakınlık ile birbirlerine sürekli destek olan iki isim verdikleri bir yanıtla Simge Fıstıkoğlu'nu oldukça şaşırttılar. Simge Fıstıkoğlu: Ençok neyi özlediniz? Tuğba Özay: Dostluğu... Simge Fıstıkoğlu: Dostluğu mu? Tuğba Özay: Oradaki paylaşımı. Simge Fıstıkoğlu: Ben Türkiye'den neyi özlediniz Kenya'da diye sormuştum. Tuğba Özay: Haa... Çok özür dilerim. Ben de Türkiye'ye dönünce diye... Burcu Çetinkaya: Tuğba çünkü Kenya'yı özledi... Ben de aynı şeyi söyleyebilirdim. Oradaki kaygısız dostluğu, doğayla iç içe saf sohbetleri özledim.
Haftasonu Keyfi - 19 Ekim 2014 Pazar Tanıtım / Nihat Hatipoğlu 00:24
Haftasonu Keyfi - 19 Ekim 2014 Pazar Tanıtım / Nihat Hatipoğlu 446 izlenme - 2 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Mehmet Ali Birand Tarzı Dil Sürçmesi - Murat Güloğlu 00:35
Mehmet Ali Birand Tarzı Dil Sürçmesi - Murat Güloğlu 323 izlenme - 2 yıl önce Fox'un atarlı sabah spikeri Murat Güloğlu, programda rahmetli Mehmet Ali Birand'a benzer bir üslupla ilginç bir imla hatasına imza attı.