Hoşgeldiniz!

haftasonu

Rahmi Koç Müzesi 04:52
Rahmi Koç Müzesi 10.071 izlenme - 10 ay önce Ankara Kalesi'ndeki Rahmi Koç Müzesi'ne gittik ailecek. Müze yenilendikten ve büyütüldükten sonra ilk gidişimizdi bu. Ama son gidişimi olmayacak sanırım. Çünkü Demir bayıldı oraya. Ama gerçekten son derece güzel bir müze olmuş. Koç Ailesi'ni ve müzeye emek verip bugünkü haline getirenleri takdir ve tebrik ediyorum...
İngiltere'de Son Ses Müzik Açıp Gezmek 02:36
İngiltere'de Son Ses Müzik Açıp Gezmek 4.181 izlenme - 7 ay önce İngiltere'de müziğin sesini açarak gezen arkadaş çevrenin de kendisine katılmasıyla güzel görüntüler kaydetmiş.
İlber Ortaylı - Kahvehane Tarihçilerine İtibar Etmeyin 01:58
İlber Ortaylı - Kahvehane Tarihçilerine İtibar Etmeyin 3.999 izlenme - 6 ay önce İlber Hoca Çanakkale Destanı 'nı küçültmeye çalışan maraş dondurmacısının ağzına sıçıyor.
Marmaray'da Olaylı Haftasonu 02:29
Marmaray'da Olaylı Haftasonu 6.517 izlenme - 4 yıl önce Marmaray'da Haftasonunda Da İmdat Kollarını Çekenler, Yürüyen Merdiveni Durduranlar Oldu, Seferler Aksadı.
İrem Derici - Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı (Canlı Performans) 04:07
İrem Derici - Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı (Canlı Performans) 8.477 izlenme - 4 yıl önce İrem Derici - Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı (Canlı Performans - Burası Haftasonu) Şarkı Sözleri: ,Gittin mi sahiden gittin mi Bir devir daha bitti mi böyle Sen hep biraz benim kalmıştın E hep kalamazdın ya öyle Mühim haber tez duyulur malum Rüyasını da gördüm önce Açıkcası biraz buruldum Ama sevindim de duyunca Üzülme üzülürüm kıyamam sana Bilirsin kötü söz diyemem sana Ben düşler ülkesinin gelgit akıllısıyım Ayrılık hakikaten sonradan koydu bana Ne emeğini inkar etmem Ne hakkını ödemem mümkün Hakkettiğin içine sinsin Oof sen altın kalpli bir adamsın Üzülme üzülürüm kıyamam sana Bilirsin kötü söz diyemem sana Ben düşler ülkesinin gelgit akıllısıyım Ayrılık hakikaten sonradan koydu bana Benim hemen geceye akmam lazım Bu gece beyoğlunu yıkmam lazım Anı için ruhuna orta yerinde Pasajın çiçek gibi ah be cancağızım
İlber Ortaylı - Roma'yı Anlatan Filmler Üzerine 03:16
İlber Ortaylı - Roma'yı Anlatan Filmler Üzerine 4.466 izlenme - 2 yıl önce İlber Ortaylı, Roma dönemini anlatan filmleri oldukça sığ bulduğunu söylüyor ve Hollywood yapımlarının Roma'yı gladyatörlükten ibaretmiş gibi göstermelerinden şikayet ediyor. Augustus döneminde yapılan çok başarılı toplumsal düzenlemeler ve Tanrıların devletin çıkarına göre şekillendirilmesi gibi olaylar ve Roma'nın ayakta kaldığı süre boyunca Roma hukukunun da devamlı olarak içerik kazanması ve bugün de Avrupa devletlerinin hukuk sistemlerinde hayat bulması göz önünde bulundurulduğunda bu sitem pek de haksız sayılamayacaktır. ''Alman imparatorları iktidarlarını hem yerel güçlere hem de Kiliseye karşı kabul ettirmede Roma'yı ve hukukunu kullanmışlardır. Fransız kralları ve Napoléon da iktidarlarını Roma'ya bağlamışlardır.'' (Pax Romana, Tahiroğlu-Erdoğmuş, s.83, 128 numaralı dipnot) Napolyon'un Paris'teki anıt mezarının etrafındaki heykellerden hukuku temsil eden heykelin sağ elinde Roma hukukunu temsilen Iustinianus'un Institutiones'i, sol elinde ise daha sonra Fransız Medeni Kanunu olacak olan Code Napoléon bulunmaktadır. Bu durum yukarıdaki alıntının objektif bir doğru oluşunu adeta sembolize ediyor. Bu arada, videonun sonundaki Spartaküs eleştirisi büyük ihtimalle Kubrick'in 1960 tarihli filmi içindi. Ortaylı büyük ihtimalle Spartacus diye bir dizinin varlığından bile haberdar değildir.
Renk Cümbüşü Ortanca 00:28
Renk Cümbüşü Ortanca 1.330 izlenme - 1 yıl önce Sabahki paylaşımımdan sonra, 4 saksı dikilmiş ve tutmuş ortanca fidesi ve bir tane de yeni dikilmiş ve oğlum tarafımdan can suyu verilmiş ortamcalarımla Sapanca'dan ayrıldık. @eskicininevi @nuray_caskurlu @muratcas @habibecas misafirperverliğiniz için çook kocaman teşekkürler. Hele ki hediyeniz ortancalar beni çook duygulandırdı... Artık bu ortancalar tutar mı yaşar mı diye endişeli değilim dostlar. Bu kadar sevgi dolu el değdikten sonra, taş koysan çiçek açar... Demir Sapanca'da ev ev gezdi. Her evden bir süpürge aldı! Tüm kedileri kovaladı, tutabildiklerini sevdi. Veee asıl haber sabaha kadar 14 saat deliksiz uyudu. Şimdi de arabada uyuyor. Doğa ile iç içe olmak kadar çocuklarımıza iyi gelen bir şey yok sanırım... Haydi bakalım arabadan inme zamanı gelmiş! Akşama da düğün dernek var, hazırlanma zamanı...
Ahmet Ercan: Yoksul İnsanlar Ya Açlıktan Ya da Şehit Olma Gazıyla Ölüyor (Burası Haftasonu) 02:38
Ahmet Ercan: Yoksul İnsanlar Ya Açlıktan Ya da Şehit Olma Gazıyla Ölüyor (Burası Haftasonu) 18 izlenme - 5 gün önce Prof. Dr. Ahmet Ercan, Habertürk ekranlarında konuk olduğu programda "Yoksul insanlar açlıktan ya da şehit olma gazıyla ölüyor" diyerek skandal bir ifade kullandı.
Şener Şen Hürriyet Reklamı 00:28
Şener Şen Hürriyet Reklamı 1.711 izlenme - 3 yıl önce Şener Şen'in ne zaman yayınlandığını bilmediğim nostaljik Hürriyet reklamı karşınızda hep beraber izleyelim.
 Haftasonundan Beklenen ve Gerçekte Olan 00:06
Haftasonundan Beklenen ve Gerçekte Olan 2.879 izlenme - 4 yıl önce Haftasonundan Beklenen ve Gerçekte Olan
Hafta Sonu Gelince Ben 00:10
Hafta Sonu Gelince Ben 1.748 izlenme - 3 yıl önce Yogun iş temposundan, iş stresinden sıkıldığımızda haftasonu geldiğinde hangimiz bu ufaklık gibi sevinmiyoruz ki...
Evlerden Irak Gelin - Şeyda Senem 04:52
Evlerden Irak Gelin - Şeyda Senem 2.612 izlenme - 3 yıl önce Yönetmenliğini Temel Gürsu senaristliğini Safa Önal üstlenen, başrollerinde Mine Mutlu, Ünsal Emre, Şeyda Senem olan Kadınım(1975) filminden bir kesit. Kaynanalar için gelin, gelinler için kaynana tanimi olan "Evlerden Irak" sözünün filme yansımış hali, Allah düşmanımın başına vermesin ama hatun da güzelmiş kararsız kaldım site ahalisi.. Yorumları size bırakıyorum.
Hasan Erginle Hafta Sonunda - Mert Eyin | Erkut Aktaş 15:22
Hasan Erginle Hafta Sonunda - Mert Eyin | Erkut Aktaş 2.229 izlenme - 4 yıl önce Canlı Canlı Keyifli Bir Sohbet...
pinhani - haftanın sonu bağlama gitar canlı 02:20
pinhani - haftanın sonu bağlama gitar canlı 4.131 izlenme - 9 yıl önce pinhani - haftanın sonu bağlama gitar canlı
the long weekend 01:03
the long weekend 4.390 izlenme - 7 yıl önce filmde bir reklamcının hayatı anlatılmaktadır. çok iyi bir insan ve de işine çok düşkün biri olan eddy hayatının aşkını bulur ancak aşkı onu aldatır ve eddy de hayata küser. ancak çılgın abisi cooper ona yardım için ayaktadır.
Haftasonu Gelince Ben 00:10
Haftasonu Gelince Ben 1.747 izlenme - 3 yıl önce Yorgun bir haftanın ardından Cuma gecesi için düşünülen rahat bir uyku, sonrasında doya doya yapılacak bir kahvaltı. Sayfamızı takip edip, yüklenilen tüm videolardan anında haberdar olmak için: http://www.izlesene.com/komikcapsler#subscribe
İrem Derici - Zorun Ne Sevgilim (Canlı Performans) 03:37
İrem Derici - Zorun Ne Sevgilim (Canlı Performans) 2.862 izlenme - 4 yıl önce İrem Derici - Zorun Ne Sevgilim (Canlı Performans - Burası Haftasonu) Şarkı Sözleri: Neslimiz tükeniyor azalıyoruz, Peki neden hep böyle biz üzülüyoruz? Yüreğini ortaya koyan kalmadı. Aşk meleği bunu açıklamalı. Üstüne düşüyorum kendini çekiyor, Umarsamıyorum olay çıkıyor. Aşk da bir taraf erken bıkıyor, Gariplik bizde mi, gidenlerde mi? Senin benimle zorun ne sevgilim? Bu kalbi kırıp kırıp neden parçalıyorsun? Açık açık anlat, zorun ne sevgilim? Neden şimdi yeni bir savaş başlatıyorsun?
İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun (Canlı Performans) 03:21
İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun (Canlı Performans) 2.593 izlenme - 4 yıl önce İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun (Canlı Performans - Burası Haftasonu) Şarkı Sözleri: Geceleri paylaşır düşlerle, Bir çözümü yok ki bunun. Yanlışa düşer çıkmazlara, Bir dönüşü yok ki bunun. Sevgi olsun, taştan olsun, Ama benimle olsun. Çile çeken aşkın mapusun da, Bir kaçışı yok ki bunun. Koşmayı seviyor aşkın yollarına, Kendini yormayıp. bıktırmadan. Her acıyı çekip alışa alışa, Aşkı öğreniyor. Sevmeyi seviyor diyorum ya sana, Kalpleri kırmayıp, aldatmadan. Farklı dünyalar tanıya tanıya, Doğrusunu arıyor. Yar bana bakmasa da, Yar benim olmasa da, Heyecan duymayı seviyor bu gönlüm, Bir sonuç almasa da.
Bitmeyen Haftasonu Yapılsın 00:21
Bitmeyen Haftasonu Yapılsın 620 izlenme - 1 yıl önce Ayyyyy bitmesin haftasonu hiiiç? Neyse bir günümüz daha var ooh? Bugün kitapçıda güne başladık. Sahi gidiyor musunuz tatlı yavruyla kitapevlerine? Çoook çok küçücükten kitapçılara gitmeye başladı Demir. Şimdilerde zor çıkarıyoruz. O kitap bu kitap derken bir saate yakın kitap okuyor, her seferinde seçtiği kitaplardan alıyoruz. Önce uzun süre çocuk kitaplarıyla ilgilendikten sonra yetişkin kitaplarına da bakıyor. Merak edip isimlerini soruyor ne güzel? Ben de "Bu kitaplar sana uygun değil boşver n'apcaksın!" demiyorum tabi ki? Bakıyorum kitaba, anlatıyorum içeriğini anlayabileceği şekilde. Tamam itiraf ediyorum eğer çok ağır felsefik bir kitap seçtiyse ve anlamakta zorlanacaksa kapağına bakıyorum uyduruyorum bir şeyler? Kitapları sevmesi, okuyan, düşünen, yazan bir birey olması en büyük dileklerimden... Günün geri kalanı ise sonbaharın tadını çıkararak yaprakların arasında geçti. Az sonra onu da paylaşayım?Yaprakların çocuklarımızın gelişimini nasıl desteklediğini yazayım. Gelişimi destekliyor desteklemesine de ruhumuza da nasıl iyi geliyor sonbaharın rengarenk yaprakları... Biliyorum biliyorum bazlama tarifi bekleyenler var? Onu da yarın sabah yazayım anlaştık mı? Hadi görüşürüüüz?
Kanal 7 Haber 11 yaşında 11 aleti çalan Müzik deha AnaHaber Küçük çocuk Müzisyen,minik,mini, Güneş 04:32
Kanal 7 Haber 11 yaşında 11 aleti çalan Müzik deha AnaHaber Küçük çocuk Müzisyen,minik,mini, Güneş 5.647 izlenme - 9 yıl önce Kanal 7 Haber 11 yaşında 11 aleti çalan Müzik deha AnaHaber Küçük çocuk Müzisyen,minik,mini, Güneş Yakartepe kanal yedi HAFTASONU HABERLERİ Haftanın ve günün gelişen olayları, Hülya Seloni'nin sunumuyla Haftasonu Haberleri'nde. Meryem Yapıcı yamaha sax ve keman videos mp3 vaw saksofon muzik video topon top on kanald show you tube metacafe habercilik ciddi bir iş olmalı sanıyorum. bu ciddiyetin altını tüp, köşesini cep telefonu, soldaki bantı banka, sağdaki bantı hijyenik kadın bağı ile süslediklerine göre sanırım ciddiyet anlayışlarımız biraz farklı. Mer zaten neden dinlenir bu haber Küçük çocuk, eser,ana haber,Klarnet,çaldı, tv ,Canlı ,televizyon Küçük Müzisyen,minik,mini, Güneş yakartepe, Klip, Kral, Kraltv, Minik, Mp3, Nota,dahi,deha,yetenek,ufak,piyanist oplumda veya tabiatta meydana gelen çeşitli olay, durum ve görünümle ilgili bilgi ve duyurulara “haber”; bu haberlerin halka duyurulması amacıyla hazırlanan yazılara da “haber yazısı” denir. Haber yazıları, belli bir zamanda ve yerde olmuş olayları merakı giderecek düzeyde ayrıntılı ve anlaşılır bir dille aktarır. Haber yazılarında inandırıcılık, belgelere dayanma, olayı tüm boyutlarıyla aktarma, yansız davranma, okuyucunun farklı yorumlamasına imkân vermeyecek şekilde, açık ve anlaşılır bir dil ve üslupla aktarılması gibi unsurlara dikkat edilir. Duyulduğunda halk arasında heyecan yaratan haberlere sansasyonel haber denir. Doğru olmayan haberlere ise asparagas (uydurma) haber denir. Haber toplayan, haber yazan kişilere muhabir denir. Haber yazılarının özellikleri şunlardır: Haber yazılarının günlük ve önemli olması gerekir. Kolay anlaşılır; akıcı, açık ve duru olmalıdır. Haber yazıları toplumun büyük bir kısmını ilgilendirmelidir. Yazan kişi anlattıkları karşısında tarafsız kalmalı, yorumdan kaçınmalıdır. Yanlış anlaşılmalara yer verecek cümlelerden uzak durmalıdır. Anlatılanlar ilgi çekici olmalıdır. Haber planı, tersine dönmüş piramit diye bilinir. Tersine dönmüş piramitte, haberin giriş bölümünde olay birkaç cümle ile özetlenir. Gelişme bölümünde sözü uzatmadan gerekli ayrıntılar verilir. Sonuç bölümünde ise olayın etkisi, olaya el koyma anlatılır. Haber ilginç olmalıdır. Haberin başlığı da ilginç olmalı, başlığa gözü takılan okuyucu, gerisini okumak için can atmalıdır. Haber duyulmamış olmalıdır. Okuyucu duyduğu bir olayı ikinci kez okumaz. Haber önemli olmalıdır. Haberin ilgilendirdiği okuyucu kitlesi çok olmalıdır. Haber doğru olmalıdır. Muhabir haberi tarafsız yazmalı, habere yorum katmamalıdır. Yorum köşe yazarlarının işidir. Haber yazılarında, muhabir okuyucuyu haberle başbaşa bırakmalı, okuyucusuna kendi varlığını hissettirmemelidir. 5N 1K Özellikleri
Texas'ta Yaşayan Türk Kızının Bir Haftasonu 12:56
Texas'ta Yaşayan Türk Kızının Bir Haftasonu 1.048 izlenme - 2 yıl önce Teksas'ta yaşayan ve youtube'da kadınlara yönelik bir kanalı olan Melis'in bir haftasonu nasıl geçer? Oralarda neler yapar? Onu öğreneceğimiz video. İyi seyirler.
Linet - Nisan Yağmuru (Burası Haftasonu) 05:49
Linet - Nisan Yağmuru (Burası Haftasonu) 1.653 izlenme - 5 yıl önce Linet - Nisan Yağmuru Şarkı Sözleri; Yine nisan yagmurunda ıslanacagım Yine sensiz bulutlarla dertleşecegim Farkında olmadan üşüdügümün Hasret ateşiyle kavrulacagım Benim böyle feryadımı duymuyor musun Sensin benim tek tesellim anlamıyorsun Şimdi çok uzaklarda gurbet ellerindeyim Hayatın çekilmeyen pençesindeyim İstersen sessiz gel haber vermeden Göreceksin beni ben ne haldeyim Belki birgün uzaklardan koşup gelirsin Belki gördügünde beni tanıyamazsın Gücenirim diye sakın düşünme Hayli zaman oldu canım sende haklısın Gelde bitsin dertlerimiz kederlerimiz Gelde gülsün gözlerimiz gönüllerimiz Şimdi çok uzaklarda gurbet ellerindeyim Hayatın çekilmeyen pençesindeyim İstersen sessiz gel haber vermeden Göreceksin beni ben ne haldeyim
Ayşenur Arslan Habertürk Burası Haftasonu 44:00
Ayşenur Arslan Habertürk Burası Haftasonu 1.103 izlenme - 5 yıl önce Simge Fıstıkoğlu İle Burası Haftasonu - 11 Kasım 2012
İbrahim Saraçoğlu - Polen Bitkisel Tedavisi 02:49
İbrahim Saraçoğlu - Polen Bitkisel Tedavisi 1.493 izlenme - 5 yıl önce İbrahim Saraçoğlu, sorulan bir soru üzerine polenlere doğal çözüm yollarını ve alerji sebeplerini anlatıyor.
Simge Fıstıkoğlu Göz Yaşlarıyla Veda Etti 02:57
Simge Fıstıkoğlu Göz Yaşlarıyla Veda Etti 1.113 izlenme - 4 yıl önce Yedi yıl boyunca Habertürk TV'de görev yapan ve haftasosonları ''Burası Haftasonu'' programında renkli konukları ile izleyiciyi buluşturan Simge Fıstıkoğlu, sunduğu son programda ekip arkadaşlarına ve Habertürk ekranlarına duygusal bir sahne ile veda etti.
Çoban ve Kangal Köpekleri Canlı Yayında Habertürk TV'de 32:45
Çoban ve Kangal Köpekleri Canlı Yayında Habertürk TV'de 340 izlenme - 10 ay önce Kangal köpekleri hakkında merak edilenler, Burası haftasonu stüdyosunda...
Hafta Sonu Rutinin Dışına Çıkın 01:33
Hafta Sonu Rutinin Dışına Çıkın 633 izlenme - 3 yıl önce Rutin dedik normal çıktı :D Kahvaltı, Güzel bir kahvaltı yapın kendinize vakit ayırarak kitap okuyun mısır patlatıp film izleyin maç özelerine falan takılın alışveriş merkezine gidip ayakkabı alın eş ve zır kelimeli oyunlar türetin gibi bi saçmalık da söylediğim doğrudur :/ hiç mi olmadı uyuyun ve pazartesiye kadar yataktan çıkmayın :) HalicMehmet kanalımızda eğlenceli, komik, ilginç, iddaalı videolar yayımlıyorum. Bana eğlenceli gelen bilgileri topluyorum, komik bir ifade takınıp video çekiyorum, enteresan durumlarla karşılaştığım oluyor, yemek konusunda rekor denemesi yapıp meydan okuyorum, bazen ise şaşırıyorum ama çoğu zaman eğleniyorum ve sizleri de güldürmeyi hedefleyerek bu işi yapıyorum. (Eleştiriye her zaman açığım fakat küfretmek eleştirmek değildir..) Facebook https://www.facebook.com/HalicMehmet Twitter https://twitter.com/HalicMehmet İnstagram https://www.instagram.com/HalicMehmet Abone Olmayı Unutmayın :D
Duygu CANBAŞ ile Burası Haftasonu | Metin HARA | Haber Türk 26:51
Duygu CANBAŞ ile Burası Haftasonu | Metin HARA | Haber Türk 862 izlenme - 4 yıl önce Metin HARA, HaberTürk'te yayınlanan Duygu CANBAŞ ile Burası Haftasonu isimli programın konuğuydu.
Atalay Demirci'nin Şiiri Okuyarak Sunucuyu Ağlatması 02:55
Atalay Demirci'nin Şiiri Okuyarak Sunucuyu Ağlatması 567 izlenme - 3 yıl önce Habertürk televizyonunda bir programa katılan Atalay Demirci seyircilerden gelen yoğun istek üzerine 'Boyacı' şiirini okudu. Demirci okuduğu bu şiir ile programın sunucusu dahil ekran başında olan bir çok kişiyi ağlattı.
Atv Safari Sapanca 00:59
Atv Safari Sapanca 1.826 izlenme - 9 yıl önce atv safari sapanca eğlendiriyor dere parkurunda çamurda yanlıyoruzzzzz ve düşüyoruz:) eme erkul hiç belli etmiyor:)