Hoşgeldiniz!

haine

Bob Marley - Burnin' And Lootin' 04:14
Bob Marley - Burnin' And Lootin' 11.668 izlenme - 3 yıl önce Güzel insan Bob Marley'in 1973'teki Burnin' albümünden güzel bir şarkı. Sözleri isyan içerir ve kendisine aittir. Get Up, Stand Up gibi başka bir anlamlı şarkı da bu albümdedir. Düzgün bir çeviri bulamadım ama yazacak biri çıkarsa iyi olur. Aynı zamanda La Haine filminin girişinde çalar ve şarkıyla görüntüler birleştiğinde etkisi bir kat daha artar. This morning I woke up in a curfew Oh god, I was a prisoner too - yeah Could not recognise the faces standing over me They were all dressed in uniforms of brutality How many rivers do we have to cross Before we can talk to the boss All that we got seems lost We must have really paid the cost (That's why we gonna be) Burnin' and a-lootin' tonight (Say we gonna burn and loot) Burnin' and a-lootin' tonight (One more thing) Burnin all pollution tonight (Oh yeah, yeah) Burning all illusions tonight Oh stop them Give me the food and let me grow Let the roots man take a blow All them drugs gonna make you slow now It's not the music of the ghetto Weeping and a-wailing tonight (Ooh can't stop the tears) Weepin' and a-wailin' tonight (We've been suffering all these long, long years) Weeping and a-wailing tonight Give me the food and let me grow Let the roots man take a blow All them drugs gonna make you slow now It's not the music of the ghetto
La Haine Fragman 01:04
La Haine Fragman 8.117 izlenme - 5 yıl önce Fransız yapımı La Haine'nin başrollerinde Vincent Cassel, Hubert Koundé ve Saïd Taghmaoui gibi isimler yer alıyor. Dram türündeki La Haine'nin resmi fragmanı.
La Haine - Banyo Sahnesi (Vinz) 00:32
La Haine - Banyo Sahnesi (Vinz) 2.170 izlenme - 2 yıl önce 1995 yapımı La Haine (Protesto) adlı filmden akıllarda kalıcı bir kesit. 'Vinz' karakterini canlandıran Vincent Cassel.
Kıraç - Yurdunu Haine Verme Türkiye! 02:10
Kıraç - Yurdunu Haine Verme Türkiye! 613 izlenme - 3 yıl önce Türkiye başkanlık sistemine emin adımlarla giderken, günaydoğu anadolunun elimizden kayıp gitmesine karşı çıkarak Kıraç'ın hazırladığı Türkiye Marşı. Şüphesiz Haziran seçimlerinde de kullanılacak olan marş. Al kana bezenmiş şanlı bayrağın, Düşürme yerlere, ezme Türkiye, Zalime eğilme, Arsıza güvenme, Yurdunu haine, Verme Türkiye! Gençliğe verilen büyük emanate, Sahip ol ülkene diril Türkiye, Unutma Atanı, verdiğin onca canı, Düşürme bayrağı, Uyan Türkiye, Zalime eğilme, Arsıza güvenme, Yurdunu haine, Verme Türkiye!
La Haine - Protesto - (1995) 01:13
La Haine - Protesto - (1995) 354 izlenme - 3 yıl önce Vinz yahudi, sayid arap, hubert ise afrikalıdır. Polisle olan mücadeleleri anlatılmış fransız yapımı bir filmdir. Varoşlardaki bir ayaklanma sırasında yaralanıp hastaneye kaldırılan Abdel’in arkadaşı Vinz, polisin çatışma alanında kaybettiği silahı bulur ve arkadaşı ölürse bir polis öldüreceğine dair yemin eder. *Polis: Polisler sizi dövmek için değil, sizi korumak için sokakta. Eylemci: Bizi sizden kim koruyacak? *Eğer Tanrı sıçmanı istiyorsa, kakanı o da itiyordur.
La Haine Filminin Girişi 05:03
La Haine Filminin Girişi 242 izlenme - 3 yıl önce 1995 yapımı La Haine (Nefret veya Protesto) filminin her sahnesi ayrı bir etkileyicidir. Ama bir introsu, girişi vardır ki insanı içine çeker, isyan isteğini arttırır ve bu bölüm efsaneleşmiştir. Vinz, Hubert ve Said etrafında Fransa'da banliyödeki gençliğin kısa bir zamanını anlatır bize film. Bu girişin özelliği ilk başta polis-basın kamerasından çekilen görüntüleri izliyoruz. Bazen göstericiler tarafına geçiyoruz. Sonra bir spiker bize olayı taraflı anlatıyor. İşte sonra televizyon öyle bir kapatılıyor ki "susun artık, bizi bizden öğrenin" diyor. Artık kamera o gençlerin yanında oluyor. Görüntülerin gerçek olması hem önemli hem de arşiv niteliğinde. Çalan şarkı ise Bob Marley'den Burnin' And Lootin'. "50 katlık bir binadan düşen adamın hikayesidir"
La Haine Trailer 01:04
La Haine Trailer 119 izlenme - 6 yıl önce
La Haine, Cut Killer - Nique La Police (1995) 01:57
La Haine, Cut Killer - Nique La Police (1995) 119 izlenme - 3 yıl önce 1995 Fransız yapımı La Haine filminin soundtracklerinden biri.
kaçak sigara alma aldirma! haine para kazandirma! 04:52
kaçak sigara alma aldirma! haine para kazandirma! 121 izlenme - 7 yıl önce kaçak sigara
La Haine - More Bounce To The Ounce 04:47
La Haine - More Bounce To The Ounce 61 izlenme - 3 yıl önce Her albümü grubun adını taşıyan, bu konuda Star wars serisiyle yarış edebilecek Zapp'ın, 1980'de çıkan Zapp I albümüne ait hareketli parçası. Şarkı Vice City'deki Wildystyle radyosunda da karşımıza çıkıyordu. Parçaya klip çekilmediği için, La Haine'deki break dansla beraber kullanılan sahneyi koyuyorum. Video, Vinz(Vincent Cassel) ve Said'in saç muhabbetinden başlıyordu, daha anlaşılır olması için malum sahneyi de aldım. Altyazı küfür ve argo kelimeler içermekte.
King Hiss - La Haine 03:35
King Hiss - La Haine 15 izlenme - 3 yıl önce King Hiss - La Haine (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics) Kneel down ‘cause I am the arm of justice Conscience is blurred, so I came back Hello, my name is hate I’m gonna steal your fate Your world is crumbling down But you all need me I hit like thunder, disappear like smoke I come crashing down like the walls of Jericho Hello, my name is hate A dark and cold embrace Your world is crumbling down again But you still feed me Men are made of flesh and bone. I can see you! Brother make a fist or fall. I can see you! Come on killer, cast a stone I can see you! I can see you now! Step into the shadow world. I can see you! Trouble woven in your crown. I can see you! Come on killer, cast a stone I can see you! I can see you now! Hello, my name is hate I’m gonna seal your fate I can see you , I can see you I can see the venom in you’re eyes I can see you, I can see you, I can see you, I can see you now ____________________________________________________________ En Yeni Videolar İçin Abone Olabilirsin; www.izlesene.com/kadirbaykal ____________________________________________________________