Hoşgeldiniz!

Hair Transplantation Videoları İzle

Swedish Clinic Turkey Hair Transplantation 00:56
Swedish Clinic Turkey Hair Transplantation 5 izlenme - 2 hafta önce ?http://isvecestetik.com/klinik ? WhatsApp : 00 90 532 059 81 85 ? Randevu Hattı : 0090 0212 215 55 35 Swedish Clinic Turkey Hair Transplantation Saç ekimi günümüzde sıklıkla yapılan bir operasyon. Hemen hemen her estetik cerrahi uzmanı bu ameliyatı yapıyor. Evet herkesin yaptırdığı bir ameliyat ama başarı oranları o kadar da yüksek olan bir işlem değil. Bu işi ciddi olarak meslek edinmiş ve bu iş üzerine araştırmalar yapmış kişiler ve gelişen teknoloji takibi malesef yok. Her eline mikro motor alan ben saç ekimi yapıyorum dese de, siz siz olun mutlaka iyi bir araştırma süreci sonrasında bu işlemi yaptıracağınız merkezi seçin. Size bu makalemizde işlemin nasıl yapıldığını anlatmaya çalışalım; ? Almanya Hattı : 0049 69 9675 9551 ? İngiltere Hattı : 0044 20 3695 5388 ?Tüm Türkiye Randevu Hattı : 0850 460 55 35 ?Facebook : https://facebook.com/isvecklinik ? İnstagram : https://instagram.com/isvecklinik ? Twitter : https://twitter.com/isvecklinik
Saç Ekimi - Is İt Possible To Stop Hair Loss 00:41
Saç Ekimi - Is İt Possible To Stop Hair Loss 36 izlenme - 3 yıl önce
Hairestetik Turkey Hair Transplantation Center    04:06
Hairestetik Turkey Hair Transplantation Center 14 izlenme - 1 yıl önce Hairestetik Turkey Hair Transplantation Center FUE Hair transplantation is, with its basic terms, to take the hair follicles having no genetics of hair-loss from the area behind the head, between two ears and under the skin, and to transfer them to the area in the front where we wish to grow hair. the-fue-method In men, because of the sensitivity to the hormone testosterone, especially the hair follicles on the top and forehead are easily got harm and lost.
Saç Ektirme - What İs The Difference Of Turk Hair Trans İn Hair Transplantation 00:40
Saç Ektirme - What İs The Difference Of Turk Hair Trans İn Hair Transplantation 26 izlenme - 3 yıl önce
Saç Ektirme - What İs The İnterest For Hair Transplantation İn Turkey 00:43
Saç Ektirme - What İs The İnterest For Hair Transplantation İn Turkey 16 izlenme - 3 yıl önce
Sac ekimi operasyonlarında basarı garanti midir? 00:51
Sac ekimi operasyonlarında basarı garanti midir? 7 izlenme - 1 yıl önce Şimdi her hangi bir cerrahi girişimde başarı garanti diye önceden söylemek mümkün değildir etik de bir davranış olmayacaktır. Burda ki başarı garantisi kriteri nakledilen kök sayısının çok yüksek oranda tutmasıdır. Kliniğimizde biz yaklaşık • oranında kökleri canlı olarak tutma başarısını yakalamış durumdayız. Onun haricinde hastalarımızda ki memnuniyet oranı da son derece yüksektir. Burda ki esas kriter 3000 greft veya 3000 kök nakli yapıyorsanız bunun yaklaşık • oranında başarılı bir şekilde tutmasıdır. Ayriyetten biz hastalarımıza işlem sonrasında ilgili hastamıza şu şu tarifte 3000 greft yapıldı ve ya 3500 greft yapıldı şeklinde bir yazılı belge de veriyoruz.
Türkiye'de Saç Ekimi - Why İs Turkey Preferred For Hair Transplantation 01:25
Türkiye'de Saç Ekimi - Why İs Turkey Preferred For Hair Transplantation 13 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de Saç Ekimi
Saç ekimi sonrası, ekilen saçlar doğal görünür mü? 01:00
Saç ekimi sonrası, ekilen saçlar doğal görünür mü? 6 izlenme - 1 yıl önce Uygun teknik ve doğru ekip tarafından yapılan saç ekimleri doğala son derece yakın sonuçlar verir. Doğallığı etkileyen en önemli faktör kanal açma işlemidir.
Saç Ekimi - How Are Mesotherapy And Prp Methods Applied İn Hair Treatment 01:49
Saç Ekimi - How Are Mesotherapy And Prp Methods Applied İn Hair Treatment 12 izlenme - 3 yıl önce hair transplant,hair transplant turkey,turkey hair transplant,hair transplant turkey,hair transplant turkey
Op.Dr. Erkut Özdamar Önce Sağlık Emel Aktan 02 20:04
Op.Dr. Erkut Özdamar Önce Sağlık Emel Aktan 02 6 izlenme - 1 yıl önce Op. Dr. Erkut Özdamar ve saç ekimi yapılan hastamızın konuk olduğu Önce Sağlık programında , konu ile ilgili detaylı bilgiler veriliyor ve hastamız yaşadığı tecrübeleri anlatıyor.
Saç ekimi işlemi nerede yaptırılmalıdır? 01:15
Saç ekimi işlemi nerede yaptırılmalıdır? 4 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi işlemi cerrahi bir işlemdir. Hastane veya cerrahi tıp merkezlerinde yaptırılmalıdır. İşlem yapılan ortamın uygunluğu ve kullanılan aletlerin sterilitesi son derece önemlidir.
Saç Ekimi - What Should Be The Procedure To Follow After Deciding For Hair Transplantation 01:17
Saç Ekimi - What Should Be The Procedure To Follow After Deciding For Hair Transplantation 7 izlenme - 3 yıl önce
Sac ekimi operasyonu oncesi hasta nelere dikkat etmeli? 00:55
Sac ekimi operasyonu oncesi hasta nelere dikkat etmeli? 3 izlenme - 1 yıl önce Tabi bunun için uzun bir listemiz mevcut. Ama benim kişisel olarak en önem verdiğim konu kan sulandırıcı ilaçların kullanılmaması. Özellikle aspirin, yeşil çay bu tarz ilaçların yani kanama zamanını uzatacak ilaçların kullanılmaması. Her hangi bir ilave hastalığın olmaması, soğuk algınlığı, nezle gibi, veyahutta çeşitli kalp rahatsızlıkları, şeker, kalp, tansiyon bu çeşitli rahatsızlıkların işlem öncesinde doktora mutlaka bildirilmesi gerekirse ilgili doktorlardan konsültasyon istenmesi gerekebilir. Onun haricinde açıkçası çokta fazla dikkat edilecek bir şey yok işlem öncesinde. Gayet rahat bir şekilde yapılabilir. Zaten hastamızın hazırlığı, traşı her türlü ameliyat öncesi hazırlığı merkezimizde tamamlanmaktadır.
Saç Ekiminde Başarı Yüzde Yüz Mü? 00:51
Saç Ekiminde Başarı Yüzde Yüz Mü? 2 izlenme - 1 yıl önce
Sac ekimi operasyonu mevcut sacların kaybedilmesine neden olur mu? 00:38
Sac ekimi operasyonu mevcut sacların kaybedilmesine neden olur mu? 1 izlenme - 1 yıl önce Açıkçası mevcut saçlarınızın hiç bir zarar görmemesi gerekir hatta bir miktar fayda gördükleri bile söylenir ama bu çok geçici bir fayda. Hastaların buna açıkçası ben çok bel bağlamalarını istemiyorum. Özellikle kanal açımı esnasında, kanal dediğimiz şey de saçları içine yerleştireceğimiz küçük minnacık kesiler. Eğer o kesilerle mevcut saç kökleriniz zarar görmeden bir şekilde açılırsa saç nakli işleminden mevcut saçlarınız hiç bir zarar görmez. Bu teknik bir detaydır. Bu detaya önem verildiği taktirde mevcut saçlarınız herhangi bir şekilde zarar görmeyecektir.
Güncel saç ekimi yöntemleri nelerdir? 00:26
Güncel saç ekimi yöntemleri nelerdir? 0 izlenme - 1 yıl önce En güncel saç ekim yöntemi FUE yöntemidir. Donör alandan , saç kökleri bir mikromotor yardımıyla tek tek alınarak ekim işlemi gerçekleştirilir. FUT yöntemine göre iyileşme süreci çok daha hızlıdır. Yara izi açısından FUT yöntemine göre çok avantajlıdır.
Saç ekiminde beklenti ne olmalıdır? 01:29
Saç ekiminde beklenti ne olmalıdır? 0 izlenme - 1 yıl önce Saç ekimi yaptıran kişinin beklentisi gerçekçi olmalıdır. İşlem öncesinde çok detaylı bilgi alınarak işlem sonrası oluşacak sonuç ile ilgili doğru bir tahmin ve beklenti içine girilmelidir.