Hoşgeldiniz!

hakan balamir

Kuma - Büyü Sahnesi 02:49
Kuma - Büyü Sahnesi 6.624 izlenme - 8 ay önce Yönetmenliğini Atıf Yılmaz'ın yaptığı Kuma filminden bir sahne
Ailedeki Tüm Dişileri Sırayla Sevmek - Hakan Balamir 03:54
Ailedeki Tüm Dişileri Sırayla Sevmek - Hakan Balamir 15.585 izlenme - 3 yıl önce Ponente Feneri, konusuz yeşilçam filmlerini bile aşacak entirika sahibi zamanının ötesinde bir yapımdır. Filmin başında kaybolan eşek ve intihar eden büyükanneden de Hakan Balamir'in mesul olduğu konusunda şüphelerim mevcuttur. Gün gelirde bir adaya düşerseniz. Hakan Balamir gibi davranmayınız.
türkan şoray'la hakan balamir yılar sonra sinema d 05:10
türkan şoray'la hakan balamir yılar sonra sinema d 5.897 izlenme - 9 yıl önce türkan şoray'la hakan balamir yılar sonra,sinema
Nikah Filmi Saykodelik Final Sahnesi 05:50
Nikah Filmi Saykodelik Final Sahnesi 1.321 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçamın saykodelik yönetmeni Remzi Jöntürk'ün şanına yakışır bir final sahnesi."Vay anam vay neler dönmüş Serhat ya" dedirten, kim kimin babası belli olmayan satırla düşmanının hayasını kesmeye yeltenen adamın hazin sonunu izleyeceğiz.
Yeşilçam'dan Sayko Tepki 00:27
Yeşilçam'dan Sayko Tepki 518 izlenme - 3 yıl önce Hakan Balamir'in başrolünde oynadığı dadaş hasan filminden akıllara ziyan bir kesit. Başrolümüz mekana girip bir güzel dayak atar ama figüranların tepkisi dayağın önüne geçmiştir.
Kuma - Orijinal Jenerik 01:53
Kuma - Orijinal Jenerik 139 izlenme - 8 ay önce 1974 yapımı Atıf Yılmaz'ın yönettiği,Fatma Girik ile Hakan Balamir'in oynadığı Kuma filminin orijinal jeneriğidir
Gramofon Avrat - Cemile'nin Yusuf'a Oynaması 02:48
Gramofon Avrat - Cemile'nin Yusuf'a Oynaması 265 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen: Yusuf Kurçenli Eser : Sabahattin Ali Senaryo Yazarı : Yusuf Kurçenli,Ayşe Şasa Yapımcı : Lokman Kondakçı, Tufan Güner, Varlık Film Müzik : Arif Erkin Görüntü Yönetmeni :Kenan Davutoğlu Oyuncular Türkân Şoray, Hakan Balamir, Emin And, Güzin Özipek, Menderes Samancılar, Ferda Ferdağ Gramafon Avrat, Sabahattin Ali'nin aynı isimli hikâyesinden esinlenilerek senaryolaştırılmış 1987 yapımı Yusuf Kurçenli filmi Cumhuriyetin yeni kurulduğu yıllarda, Konya'da oturak alemlerinde dans eden ve bade sunan Cemile ile onu bu alemlere taşıyan faytoncu Murat arasında geçen dramı anlatır. Oturak alemlerinin gözdesi olan Cemile kendisi gibi eski bir oturak kadını olan Azime ile birlikte yaşamaktadır. Yaşadığı hayattan kurtulup bir kente göç etmek için para biriktirmeye çalışır. Faytoncu Murat'ın kendisine aşık olmasıyla birlikte kendisine aşık olan diğer erkeklerle sorunlar yaşamaya başlar. Bunlardan bir tanesi tüccar Ali'dir. Kasabanın ileri gelenlerinden zengin bir hovarda ; Cemile'yi zorla bir oturak alemine götürmek isteyince Faytoncu Murat katil olur. Kasaba'da yaşadığı sorunlar yüzünden Tüccar Ali'ye sığınır. Bu arada hapishanede sık sık Murat'ı ziyaret etmesi Ali'yi rahatsız eder. Kıskançlıklarına dayanamayıp geneleve yerleşir. (vikipedi)