Hoşgeldiniz!

Hakan Bayrakçı Videoları İzle

CHP İzmir'de 31 Çeker 00:34
CHP İzmir'de 31 Çeker 365 izlenme - 2 yıl önce Didem Arslan Yılmaz'ın moderatörlüğünü yaptığı Türkiye'nin Nabzı programından kısa bir kesit izliyoruz. Yerel seçimlerle ilgili tahminlerini sunan abilerden İbrahim Uslu AKP'nin altı ilçede seçimi kazanacağını iddia ederken Hakan Bayrakçı'nın iddiası ise daha çarpıcı...
CHP İzmir'de 31 Çeker 00:30
CHP İzmir'de 31 Çeker 378 izlenme - 3 yıl önce HaberTürk'te Didem Arslan Yılmaz'ın yönettiği; Hakan Bayrakçı, İbrahim Uslu, Özer Sencar ve Faruk Acar'ın konuk olduğu Türkiye'nin Nabzı programında 2014 Yerel Seçimleri konuşuldu ve mevcut konu, İzmir'deki belediyeleri hangi partinin alacağı
Hakan Bayrakçı Kimdir? 01:23
Hakan Bayrakçı Kimdir? 119 izlenme - 2 yıl önce Hakan Bayrakçı Biyografi, Hakan Bayrakçı Kim, Hakan Bayrakçı Kimdir, Hakan Bayrakçı Yaşamı, Hakan Bayrakçı Hayatı, Hakan Bayrakçı
Amerika'nın Tarihi - Hakan Bayrakçı 15:25
Amerika'nın Tarihi - Hakan Bayrakçı 171 izlenme - 2 yıl önce Tartışma programlarında seçim anketlerinin sonuçlarını açıklayan asabi abimiz hakan bayrakçının amerikan tarihi üzerine aktardığı bilgileri izliyoruz...
Chp İzmir'de 31 Çeker - Hakan Bayrakçı 00:32
Chp İzmir'de 31 Çeker - Hakan Bayrakçı 201 izlenme - 3 yıl önce Habertürk programında 2014 yerel seçimlerinin İzmir tahminlerinde Hakan Bayrakçı CHP izmir'de 31 çeker dedi.
Hakan Bayrakçı: ''chp İzmir'de 31 Çeker'' 00:30
Hakan Bayrakçı: ''chp İzmir'de 31 Çeker'' 162 izlenme - 3 yıl önce HaberTürk'te Didem Arslan Yılmaz'ın yönettiği; Hakan Bayrakçı, İbrahim Uslu, Özer Sencar ve Faruk Acar'ın konuk olduğu Türkiye'nin Nabzı programında 2014 Yerel Seçimleri konuşuldu ve mevcut konu, İzmir'deki belediyeleri hangi partinin alacağıydı.
Gökçek'ten Seçim Almak İçin Sihirbaz Olmak Lazım 02:39
Gökçek'ten Seçim Almak İçin Sihirbaz Olmak Lazım 162 izlenme - 3 yıl önce "Gökçek'ten Seçim Almak İçin Sihirbaz Olmak Lazım" Beyaz TV'de yayınlanan 'Objektif' programına konuk olan Sonar Başkanı Hakan Bayrakçı "Ankara'da Melih Gökçek'ten seçim almak için sihirbaz olmak lazım" dedi. Kadir Çelik'in moderatörlüğünü yaptığı Mansur Topçuoğlu, Cem Küçük, Metin Özkan ve Hakan Bayrakçı'nın konukluk ettiği 'Objektif' isimli tartışma programında yerel seçim analizleri yapıldı. Programın konuğu olan Sonar Başkanı Hakan Bayrakçı 20 yıldır Melih Gökçek'i gözlediğini belirterek, "Ankara'da Melih Gökçek'ten seçim almak için sihirbaz olmak lazım" dedi. Bayrakçı şunları söyledi: Benim en son yaptığım bir anket yok ama Mansur Yavaş'ın aday oluşundan hemen önce yapılmış anketler var elimde. Benim gözlemim şudur; Ankara'da ben bu mesleğe girdiğimden beri 20 yıldır gözlediğim çok kişiden birisi Melih Gökçek. Ankara'da Melih Gökçek'ten seçim almak için 4 tane Mandrake, 4 tane Zatı Sungur çıkartacaksınız. Mandrake meşhur Amerikalı sihirbaz, Zatı Sungur'da Türkiye'nin en ünlü sihirbazı. Gerçekten bu konuda çok mahir bir adam. 20 yıldır gözlüyorum politikası, tarzı, üslubu bir şekilde bir politika getiriyor, bir şey söylüyor. Şuan itibariyle Mansur Yavaş CHP için en doğru adaydır. Çünkü Mansur Yavaş aday olmasaydı 30-31'de CHP'nin oyu sınırlıydı.
Hakan Bayrakçı olması gereken adayı tarif etti 01:44
Hakan Bayrakçı olması gereken adayı tarif etti 11 izlenme - 2 ay önce Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti'ye dönüşü, CHP'nin 2019 stratejisi ve siyasetin işleyişinde yaşanacak değişim konuşuldu. Konuklardan SONAR Başkanı Hakan Bayrakçı cumhurbaşkanlığına aday olması gereken kişiyi tarif etti. Bayrakçı tarifinde, "CHP'nin şerbetinden içmiş olacak ama merkez sağ dediğimiz büyük kitleyle de barışık olacak. Aynı zamanda da Kürt vatandaşlarımızdan oy alabilecek biri olması gerekiyor. Bu tarife sığan belli isimler var" diye konuştu.
Hakan Bayrakçı: Atatürk Hariç... 01:32
Hakan Bayrakçı: Atatürk Hariç... 6 izlenme - 2 ay önce Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AK Parti’ye dönüşü, CHP’nin 2019 stratejisi ve siyasetin işleyişinde yaşanacak değişim konuşuldu. Konuklardan Sonar Başkanı Hakan Bayrakçı CHP'de yaşanan genel başkan tartışmalarına değindi. Bayrakçı, "CHP'nin başına Atatürk dışında kimi getirirseniz getirin, yüzde 35'in üzerine çıkamaz" dedi.
Bayrakçı: Irak, Türkiye için bir numaralı dış pazardı 00:58
Bayrakçı: Irak, Türkiye için bir numaralı dış pazardı 8 izlenme - 5 ay önce CNN TÜRK'te Gündem Özel programına konuk olan Sonar Araştırma Şirketi Başkanı Hakan Bayrakçı, Irak ile varılan mutabakatı değerlendirdi. Başbakan Binali Yıldırım'ın Irak ziyaretinin her açıdan faydalı olacağını belirten Bayrakçı, ''Türkiye, ticari ilişkilerini düzenlemek ve ekonomisini toparlamak bakımından bir numaralı pazar olan Irak ile ilgili ne kadar unsur varsa onlarla iyi olmak ve uzlaşmak zorunda'' dedi.
2019'da kimler aday olacak? Türkiye’nin Gündemi 3 Mayıs 2017 Çarşamba 03:11:06
2019'da kimler aday olacak? Türkiye’nin Gündemi 3 Mayıs 2017 Çarşamba 3 izlenme - 2 ay önce Ahu Özyurt’un sunduğu Türkiye’nin Gündemi’ne, hukukçular Prof. Dr. Bahadır Erdem, Yrd. Doç. Dr. Selman Öğüt, kamuoyu araştırmacıları Hakan Bayrakçı ve İbrahim Uslu konuk oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AK Parti’ye dönüşü, CHP’nin 2019 stratejisi ve siyasetin işleyişinde yaşanacak değişim. Ahu Özyurt sordu, konukları yanıtladı.
Akıl Çemberi   2 Aralık 2016 03:21:57
Akıl Çemberi 2 Aralık 2016 9 izlenme - 7 ay önce AK Parti ve MHP yeni anayasa konusunda uzlaştı. Anayasa teklifi haftaya meclise gelecek peki bundan sonra ne olacak? Yeni anayasa başkanlık temelli mi olacak? Referandum yapılacak mı? Başak Şengül sordu, Prof. Dr. Muharrem Kılıç, Doç.Dr. Barış Doster, Araştırmacı İhsan Aktaş, Araştırmacı Hakan Bayrakçı, Araştırmacı Murat Sarı ve Hukukçu Selami Öztürk Akıl Çemberi’nde tartıştı.
Ne Oluyor  -  17 Mayıs 2016 01:55:29
Ne Oluyor - 17 Mayıs 2016 10 izlenme - 1 yıl önce Dokunulmazlıklarda birinci tur oylaması… AK Parti’de temayül yoklaması… MHP’de yargı krizi... Şirin Payzın sordu; Halil Şıvgın, Fikri Sağlar, Rahim Er, Hakan Bayrakçı ve Hasan Basri Yıldız Ne Oluyor?da tartışıldı