Hoşgeldiniz!

Hakan Çelik ile Hafta Sonu

Ergin Ataman: Enes Kişiliği Nedeniyle (Hakan Çelik ile Hafta Sonu 7 Mayıs Cumartesi) 01:16
Ergin Ataman: Enes Kişiliği Nedeniyle (Hakan Çelik ile Hafta Sonu 7 Mayıs Cumartesi) 4.022 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray’ın yaşadığı ekonomik kriz, sezon sonunda basketbola takımına da sıçrayabilir… CNN TÜRK’te Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına konuk olan Galatasaray Odeabank ve Türkiye A Milli Takım Baş Antrenörü Ergin Ataman, dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Enes Kanter'le ilgili açıklamalar ise sosyal medyada hareketli anlar yaşanmasına neden oldu. Spordaki tüm branşlarda bütçenin önemine dikkat çeken Ergin Ataman, 2012 yılında Beşiktaş’tan ayrılmasına neden olan maddi krizin bir benzerinin, sezon sonunda Galatasaray’da yaşanması halinde görevinden ayrılabileceğini söyledi. Kulüp yöneticilerinin ve özellikle başkanların Türkiye’de medyada çok fazla yer almasını da eleştiren Ergin Ataman, “Hiçbir başkan ya da yönetici benim soyunma odama giremez” dedi.
Elif Şafak: Ayasofya Kilise Olsun (Hakan Çelik ile Hafta Sonu) 01:28
Elif Şafak: Ayasofya Kilise Olsun (Hakan Çelik ile Hafta Sonu) 2.368 izlenme - 2 yıl önce Elif Şafak’tan çok tartışılacak öneri: Ayasofya haftanın bir günü kilise, bir günü cami bir günü de müze olsun. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Hafta Sonu Keyfi Pazar - Tanıtım 00:24
Hafta Sonu Keyfi Pazar - Tanıtım 471 izlenme - 3 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Hafta Sonu Keyfi - 16 Kasım 2014 Pazar / Erdil Yaşaroğlu - Varol Yaşaroğlu 45:32
Hafta Sonu Keyfi - 16 Kasım 2014 Pazar / Erdil Yaşaroğlu - Varol Yaşaroğlu 226 izlenme - 3 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk" Hafta Sonu Keyfi' iş yaşamlarını, hayata ve mizaha dair ...
Selda Bağcan: Hapishanede İşkence Görmedim (Hakan Çelik ile Hafta Sonu 26 Haziran Pazar)      05:26
Selda Bağcan: Hapishanede İşkence Görmedim (Hakan Çelik ile Hafta Sonu 26 Haziran Pazar) 76 izlenme - 2 yıl önce Protest müziğin önemli isimlerinden Selda Bağcan bugün CNNTürk’te Hakan Çelik’in konuğu oldu. Atatürk en büyük aşkımız diyen Bağcan, hayatına dair çarpıcı açıklamalar yaptı. Bir dönem yaptığı müzik yüzünden hapse giren Bağcan, hapishanede hiç işkence görmediği ancak işkence gören birçok kişinin sesini duyduğunu söyledi. Dünyada ve Türkiye’de protest müzik yapanların azaldığını söyleyen Bağcan, bunu insanların apolitikleşmesine bağladı.
Okul Yemeklerindeki Gizli Tehlike! 02:51
Okul Yemeklerindeki Gizli Tehlike! 22 izlenme - 4 ay önce Okullar açılıyor, veliler ve öğrenciler tatlı bir telaş içinde. Ancak okullarda çocukları neler bekliyor? Geçtiğimiz hafta İstanbul’da yaşanan servisçi terörü dikkatleri bir anda okulların güvenliğine çevirdi. Ancak ünlü tıp uzmanlarına göre çocukları okullarda bekleyen büyük bir tehlike daha var. Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına konuk olan Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Bingür Sönmez ve Onkoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Yavuz Dizdar, velileri ve öğrencileri okul yemekleri ve kantinlerde satılan ürünler konusunda uyardı. Toplumun büyük bir mısır şurubu tehdidi altında olduğunu ve Avrupa ülkelerinde gıdalarda kullanımı kısıtlanan mısır şurubunun, Türkiye’de çok yüksek oranlarda kullanıldığına dikkat çeken Prof. Dr. Bingür Sönmez, bu ürünlerin ne yazık ki okullarda verilen yemeklerde ve kantinlerde satılan gıdalarda da bulunduğunu açıkladı. Kantinlerde doğal ürünler bulunmadığına ve çocukların mecburen ambalajlı ürünlere yöneldiğine değinen Yrd. Doç. Dr. Yavuz Dizdar ise, “bir paket fındık bile ne yazık ki okullarda bulunmuyor” dedi. Yavuz Dizdar çocuklara verilen yemeklerde de şerbetli tatlı ve unlu mamullerine sıkça yer verilmesinin doğru olmadığını vurguladı.
Hafta Sonu 25 Şubat 2017 Pazar 46:11
Hafta Sonu 25 Şubat 2017 Pazar 33 izlenme - 11 ay önce Hakan Çelik ile Hafta Sonu Türkiye ve dünya gündemini Prof. Dr. İlber Ortaylı ile masaya yatırdı.Suriye’de yaşananlar yeni bir dünya savaşını tetikler mi? Batı’da Türklere yönelik nefretin kaynağı ne? ABD’nin yeni başkanı siyasetiyle dünyayı değiştirebilir mi? Hakan Çelik sordu, Prof. Dr. İlber Ortaylı yanıtladı.
Hafta Sonu Keyfi - 26 Ekim Pazar Tanıtım / Birol Güven - Karpat Polat 00:26
Hafta Sonu Keyfi - 26 Ekim Pazar Tanıtım / Birol Güven - Karpat Polat 38 izlenme - 3 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Melih Gökçek: FETÖ'cüler hapishanelerde isyan çıkaracak 01:59
Melih Gökçek: FETÖ'cüler hapishanelerde isyan çıkaracak 14 izlenme - 11 ay önce Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Hakan Çelik'in hazırladığı Hafta Sonu programında merak edilen soruları yanıtladı. Gökçek, cezaevinde bulunan FETÖ'cülerin, hapishanelerde isyan çıkaracağını ifade ederek şunları söyledi: "FETÖ'cüler hapishanelerde büyük bir hazırlık içinde. Adli suçlulları da yanlarına alıp hapishanelerde isyan çıkartacaklar. Aileleri de bu isyana katacaklar. Bu kargaşada hapishanelerden kaçmayı düşünüyorlar. Merak Akşener'in FETÖ'cülerle ilişkisi var. Söylemlerine bakın. Mitinglerini FETÖ'cüler organize ediyor. Beni dava etti takipsizlik aldım. CHP' de de ilişkili olan vekiller var. Bunu televizyonlarda söyledim. Beni dava edemediler. Ben kitap yazdım bu konuda yakında piyasada olacak. Beni mahkemeye versinler. Bu kitabın içindeki herşey belgeli."
Burhan Kuzu: Avrupa Birliği batacak 02:52
Burhan Kuzu: Avrupa Birliği batacak 12 izlenme - 1 yıl önce 'Hakan Çelik ile Hafta Sonu' Türkiye gündemini AK Parti'nin önde gelen isimlerinden İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Burhan Kuzu ile masaya yatırdı. 14 Askerin şehit düştüğü Kayseri'deki saldırıyı değerlendiren Burhan Kuzu, PKK'nın en büyük desteği Avrupa ülkelerinden aldığına dikkat çekti. Avrupa Birliği'ni PKK'nın gerçek yüzünü görememekle suçlayan Burhan Kuzu, topluluğun geleceğine dair de iddialı açıklamalarda bulundu. Kuzu, "Avrupa Birliği batacak" dedi ve topluluğun Türkiye'yi hiçbir zaman üye olarak kabul etmeyeceğini savundu.
Hafta Sonu  2 Nisan 2016 45:48
Hafta Sonu 2 Nisan 2016 20 izlenme - 2 yıl önce Hakan Çelik ile Hafta Sonu toplum sağlığını Dr. Ender Saraç’la masaya yatırdı. Terör korkusu ile bozulan ruh sağlığı nasıl düzelir? Depresyondan kurtulmanın ilaçsız yöntemleri neler? Geçmeyen hastalıkların arkasında yediklerimiz mi var? Hakan Çelik sordu, Ender Saraç yanıtladı.
Hafta Sonu  30 Ocak 2016 48:52
Hafta Sonu 30 Ocak 2016 20 izlenme - 2 yıl önce Hakan Çelik ile Hafta Sonu Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri iki deneyimli gazeteci Mehmet Tezkan ve Muharrem Sarıkaya ile masaya yatırdı. Cenevre görüşmelerinden Suriye için barış çıkar mı? Hükümet terör sorunu konusunda ne yapmalı? Başkanlık sistemi gündemin ana maddesi haline gelir mi? Hakan Çelik sordu, deneyimli gazeteciler yantıladı.
Hafta Sonu 25 Şubat 2017 Cumartesi 46:00
Hafta Sonu 25 Şubat 2017 Cumartesi 7 izlenme - 11 ay önce Hakan Çelik ile Hafta Sonu gündemdeki sıcak gelişmeleri Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile masaya yatırdı. Başkent Ankara depreme ne kadar dayanıklı? Olası bir sistem değişikliğinde yerel yönetimlerin rolü ne olacak? Referandum sürecinde Türkiye’yi neler bekliyor? Hakan Çelik sordu, Melih Gökçek yanıtladı.
Hafta Sonu  2 Ocak 2016 42:26
Hafta Sonu 2 Ocak 2016 18 izlenme - 2 yıl önce Hakan Çelik ile Hafta Sonu yemekleri ve değerleriyle Gaziantep’i ekrana taşıdı. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, kentin yaşadığı değişimi ve Suriyeli mültecilerle ilgili gelişmeleri Hafta Sonu’nda anlattı.
Hafta Sonu  20 Şubat 2016 49:47
Hafta Sonu 20 Şubat 2016 16 izlenme - 2 yıl önce Hakan Çelik ile Hafta Sonu Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu’nu ağırladı.Türkiye terörle nasıl mücadele etmeli? Terör davalarında verilen cezalar yeterli mi? Adalete güven duygusu neden azaldı? Metin Feyzioğlu Hafta Sonu’nda yanıtladı.
Hafta Sonu - 9 Ocak 2016 50:10
Hafta Sonu - 9 Ocak 2016 12 izlenme - 2 yıl önce Hakan Çelik ile Hafta Sonu ekonomideki sıcak gelişmeleri Hürriyet Gazetesi ekonomi yazarı Vahap Munyar ve ekonomist Aslı Şafak ile masaya yatırdı.Doların çıkışı devam eder mi?Borsalardaki çalkantı yeni bir kriz habercisi mi?Asgari Ücret zammı piyasayı nasıl etkiler?
Hafta Sonu  19 Mart 2016 47:44
Hafta Sonu 19 Mart 2016 9 izlenme - 2 yıl önce Hakan Çelik ile Hafta Sonu sanat ve düşünce dünyasının önde gelen isimlerinden Zülfü Livaneli’yi ağırladı. Türkiye terör ve şiddet sarmalından nasıl kurtulur Demokratikleşme, reformlar ve sanat dünyasının gündemini Zülfü Livaneli Hafta Sonu’nda değerlendirdi
Hafta Sonu  14 Şubat 2016 54:25
Hafta Sonu 14 Şubat 2016 9 izlenme - 2 yıl önce Hakan Çelik ile Hafta Sonu müzik dünyasının güçlü sesi Kubat’ı konuk etti. Kubat, sıra dışı sesiyle söylediği şarkılarını ve yeni albümünü Hafta Sonu’nda anlattı.
Hafta Sonu 23 Ocak 2016 53:14
Hafta Sonu 23 Ocak 2016 10 izlenme - 2 yıl önce Hakan Çelik ile Hafta Sonu Türkiye'nin en ünlü kalp cerrahlarından Prof. Dr. Bingür Sönmez'i ağırladı. Her dört ölümden birinin sebebi olan kalp hastalıkları nasıl önlenir? Kalp krizi geliyorum der mi? Sağlığımızı nasıl koruruz? Hakan Çelik sordu, Prof. Dr. Bingür Sönmez yanıtladı.
Hafta Sonu  8 Mayıs 2016 45:36
Hafta Sonu 8 Mayıs 2016 7 izlenme - 2 yıl önce Hakan Çelik ile Hafta Sonu hükümetteki değişim sürecini başarılı gazeteci Murat Yetkin ile masaya yatırdı. Yeni Başbakan kim olacak, hükümette kimler yer alacak? AK Parti’deki beklenmedik kongre kararının sebebi ne?HDP ve MHP bu değişimden nasıl etkilenecek? Hakan Çelik sordu, Murat Yetkin yanıtladı.
Hafta Sonu 19 Aralık 2015 46:28
Hafta Sonu 19 Aralık 2015 8 izlenme - 2 yıl önce Onlar Türk havacılığının gururu…Onlar inanılması güç gösterilerin pilotları…Onlar Türk Ordusunun korkusuz birer subayı…Göklerin kahramanı Türk Yıldızları başarılarının perde arkasını "Hakan Çelik ile Hafta Sonu"nda anlattı.
Hafta Sonu - 10 Ocak 2016 42:31
Hafta Sonu - 10 Ocak 2016 7 izlenme - 2 yıl önce Hakan Çelik ile Hafta Sonu dünyaya ve olaylara farklı bir açıdan bakmaya devam ediyor. Avrupalı Türk Markalar Birliği Başkanı Cafer Mahiroğlu, yurtdışında yaşamanın ve iş kurmanın yollarını ve Dr. Mustafa Aydın gençleri sigaradan uzak tutmak için verdiği mücadeleyi Hafta Sonu’nda anlattı.
Hafta Sonu  12 Mart 2016 49:51
Hafta Sonu 12 Mart 2016 6 izlenme - 2 yıl önce Hakan Çelik ile Hafta Sonu YGS sınavı öncesinde, Türkiye’de gençlerin ve eğitimin durumunu Abbas Güçlü ile masaya yatırdı. Üniversite okumak öğrencilerin önündeki tek seçenek mi? Gençler gelecekten umutlu mu?Eğitim sisteminde nasıl bir yenilik gerekli? Hakan Çelik sordu, Gazeteci Abbas Güçlü yanıtladı.
Hafta Sonu  13 Şubat 2016 50:31
Hafta Sonu 13 Şubat 2016 5 izlenme - 2 yıl önce Hakan Çelik ile Hafta Sonu muhalefetin iddialı ismi Meral Akşener’i ağırladı. MHP’de kurultayı kimler neden istemiyor?Devlet Bahçeli’nin planı ne? Türkiye terör ve Suriye sorunlarını nasıl çözer? Hakan Çelik sordu, Meral Akşener yanıtladı.
Hafta Sonu  6 Şubat 2016 46:52
Hafta Sonu 6 Şubat 2016 5 izlenme - 2 yıl önce CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay parti içinde yaşananları Hakan Çelik ile Hafta Sonu’nda yorumladı.İhraç talepleri partiyi nasıl etkiler? CHP’de güç dengeleri nasıl yerine oturur? Hakan Çelik sordu, Mustafa Balbay yanıtladı.
Hafta Sonu  3 Nisan 2016 47:42
Hafta Sonu 3 Nisan 2016 4 izlenme - 2 yıl önce Hakan Çelik ile Hafta Sonu sanat dünyasının renkli isimlerini ekrana taşıdı.Müzisyen Burcu Güneş sevilen şarkılarıyla…Anjelika Akbar ve Bülent Özükan Pitoresk İstanbul sergisiyle Hafta Sonu’na konuk oldu.
Hafta Sonu  26 Mart 2016 47:56
Hafta Sonu 26 Mart 2016 4 izlenme - 2 yıl önce Hakan Çelik ile Hafta Sonu Türkiye ve Avrupa’yı saran terör korkusunu deneyimli gazeteci Uğur Cebeci ile masaya yatırdı. Havaalanları ne kadar güvenli? Terör eylemleri korkusuyla sekteye uğrayan gündelik hayat nasıl normale döner?Uğur Cebeci Hafta Sonu’nda yanıtladı.
Hafta Sonu - 7 Mayıs 2016 - Cnn Türk 43:54
Hafta Sonu - 7 Mayıs 2016 - Cnn Türk 4 izlenme - 2 yıl önce Hakan Çelik ile Hafta Sonu uluslararası turnuvalarda kazandığı kupalarla Türk spor tarihine geçen, basketbol antrenörü Ergin Ataman’ı ağırladı. Türkiye’nin spor politikası ne kadar doğru? Sporda uluslar arası başarının formülü ne?Milli Takım ve kulüpler basketbolda nasıl daha çok kupa kazanır? Milli Takım ve Galatasaray basketbol takımının antrenörü Ergin Ataman, Hafta Sonu’nda yanıtladı.
Hafta Sonu - 10 Ekim 2015 32:01
Hafta Sonu - 10 Ekim 2015 7 izlenme - 2 yıl önce Hakan Çelik ile Hafta Sonu, Türkiye ve Rusya arasında yaşanan krizi masaya yatırdı. Hakan Çelik sordu, Emekli Büyükelçi Ünal Çeviköz ve Galatasaray Ünv. Öğr. Üyesi Doç. Dr. Ali Faik Demir yanıtladı.
Hafta Sonu  20 Aralık 2015 46:08
Hafta Sonu 20 Aralık 2015 4 izlenme - 2 yıl önce Hakan Çelik ile Hafta Sonu ekonomi ve piyasalardaki son durumu masaya yatırdı. CNN TÜRK Ekonomi Haber Müdürü Ebru Baki ve yatırımcı Selçuk Yorgancığlu, iş dünyasındaki yeni fırsatları ve e-ticarette başarılı olmanın yollarını, Hafta Sonu’nda anlattı.