Hoşgeldiniz!

hakan fidan

Putin'den Hakan Fidan Göndermeli Espri 02:24
Putin'den Hakan Fidan Göndermeli Espri 6.169 izlenme - 1 yıl önce G20 zirvesinde Putin ile biraraya gelen Recep Tayyip Erdoğan heyetini tanıtırken "gördüğünüz gibi son derece geniş heyetle buradayız. birçok bakanın yanı sıra mit müsteşarımız hakan fidan da burada" dedi. erdoğan'ın bu sözleri üzerine kgb geçmişi olan putin, "istihbarat şefi burada olduğuna göre konuşacak bir şeyimiz kalmıyor. o size zaten her şeyi anlatmıştır" esprisini yaptı. putin'in sözleri üzerine fidan'ın gülümsediği kameralara yansıdı İnce görmüş reyiz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: MİT Müsteşarını Aradım Ama Ulaşamadım 01:13
Cumhurbaşkanı Erdoğan: MİT Müsteşarını Aradım Ama Ulaşamadım 2.533 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Reuters'a konuştu. Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişiminin yaşandığı gün Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarı Hakan Fidan'ı aradığını ve ulaşamadığını belirtti.
Mehdi Eker: O Gece Hakan Fidan'a Ulaştım Bizi Zorluyorlar Dedi 02:32
Mehdi Eker: O Gece Hakan Fidan'a Ulaştım Bizi Zorluyorlar Dedi 1.687 izlenme - 2 yıl önce AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, katıldığı programda 15 Temmuz darbe girişimine dair kritik bir açıklamada bulundu. Mehdi Eker 15 Temmuz günü MİT Müsteşarı Hakan Fidan ile telefonda konuştuğunu, Fidan’ın kendisine, ‘Çok sıkıntı var’ dediğini belirtti.
RTE Göklerden Gelen Haberle Karar Alma 00:54
RTE Göklerden Gelen Haberle Karar Alma 2.509 izlenme - 2 yıl önce 7 Şubat MİT krizinin yıldönümünde a hbr’de yayınlanan bir belgeselde Kıymetli CB RTE nin Başbakan iken Hakan Fidan'ı nasıl göklerden! gelen kararla kurtardığı anlatılıyor ayrıca bu söylemi bazı mitinglerinde de kullanmasına binaen kendisinin Uzaylılar tarafından yardım gördüğü kanaati bende oluşmuştur. Yoksa haaşaa kendilerine peygamber benzetmesi yaptıkları yoktur.. Hakan fidan için bir anektod ki şöyle konuşmuştu muhterem şahıs:"Suriye'ye savaş için bahane lazımsa, Sülehman Şah Türbesine ben 4 adam gönderirim oraya, 8 tane füze fırlatırım, gerekçe olur" Aytıca kendisine ululuk verenler aşağıda hatırlanmaktadır; –Takvim Köşe Yazarı Mehmet Akarca: Yüce Kattan Gönderilen tür; Her yüzyılın başında bunlardan bir adedi öbür âlemden görevlendirilir! Memlekette ne eksikse tamamlar, sorunları giderir, akort yapar, ayar verir, hamur gibi yoğurur-pişirirler… –AKP Düzce Milletvekili Fevai Arslan : Dünya Liderliği kabiliyetinde ve Allah’ın bütün vasıflarını üzerinde toplayan bir lider var. İşte bunun önünü kesmek istediler. –AKP Kırklareli İl Başkanı Hüsmen Ağa Terkin; Hz. Muhammed’in AKP amblemli nüfus cüzdanını yaptırdı ve “Tayyip” ismini çocuklarının arasına koydu. –AKP Aydın İl Başkanı İsmail Hakkı Eser: Genel başkanımız ve Başbakanımız sayın Tayyip Erdoğan’a biz o kadar bağlıyız ve aşığız ki, bizim için adeta ikinci peygamberdir –AKP Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin: Sayın Başbakanımıza dokunmak bile inanın bence ibadettir -Egemen Bağış : Ülkemizde eğer Urfa şanlıysa, Antep gaziyse, Maraş kahramansa, Rize, İstanbul ve Siirt de mübarektir. Çünkü bu 3 şehir, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük liderinin doğmasına vesile olmuştur –Sağlık Bakan Yardımcısı ve eski AK Parti Milletvekili Agah Kafkas: Başbakan sözü Peygamber sünnetidir -Denizli’de camilerde bedava dağıtılan şiir kitabı: Tayyip Allah yolunun bekçisidir. Tayyip’i üzmek Allah’ı üzmektir. –Trabzon’un Of ilçesinin AKP’li Belediye Başkanı Oktay Saral: Allah, Başbakanımızı bizim başımıza nasip ettiği için her gün iki rekat şükür namazı kılmamız gerekir -AKP Gençlik Teşkilatı: Erdoğan’ın Mitingi için. Kazlıçeşme Meydanı’na gitmek farz-ı ayndır (İslam’da Farz-ı Ayn: Her Müslüman’ın kendisinin yapması gereken, bir başkasının yapmasıyla ödenmeyen farzlardır… Namaz, zekât, oruç gibi.)
Hakan Fidan Ve Erdoğan Neden Hedefte 01:50
Hakan Fidan Ve Erdoğan Neden Hedefte 1.619 izlenme - 4 yıl önce Sosyal paylaşım sitelerinde "Hakan Fidan ve Tayyip Erdoğan neden hedefte?" konulu bu video paylaşım rekoru kırıyor.
Hakan Fidan Kimdir ? - Cüneyt Özdemir 17:47
Hakan Fidan Kimdir ? - Cüneyt Özdemir 308 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Özdemir'in sunduğu 5N1K'da herkesin merak ettiği ama kimsenin hakkında pek de bilgi sahibi olmadığı Hakan Fidan anlatılmış.
Hakan Fidan Ve Erdoğan Neden Hedefte 01:50
Hakan Fidan Ve Erdoğan Neden Hedefte 542 izlenme - 4 yıl önce Hakan Fidan Ve Erdoğan Neden Hedefte
İsrail'in Tırstığı Hakan Fidan Kimdir 01:38
İsrail'in Tırstığı Hakan Fidan Kimdir 383 izlenme - 3 yıl önce Mit Muşteşarı Hakan Fidan
Hakan Fidan Kimdir? 01:30
Hakan Fidan Kimdir? 231 izlenme - 2 yıl önce Hakan Fidan Kimdir, Hakan Fidan Biyografi, Hakan Fidan Yaşamı, Hakan Fidan Hayatı, Hakan Fidan Belgesel. 13.08.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'Hakan Fidan Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bahçeli, Hakan Fidan İçin Sert Konuştu! 01:31
Bahçeli, Hakan Fidan İçin Sert Konuştu! 329 izlenme - 4 yıl önce MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada MİT Müsteşarı Hakan Fidan'la ilgili ABD basınında yer alan iddiaları değerlendirdi. Bahçeli, "Oslo'da pazarlık yapanların, MHP'yi böcek gibi sararak dinleyenlerin kim olduğunu biliyoruz" dedi.
Mit Müsteşarı Hakan Fidan: Nokta Operasyonuna geçtik 04:06
Mit Müsteşarı Hakan Fidan: Nokta Operasyonuna geçtik 101 izlenme - 2 yıl önce Mit Müsteşarı Hakan Fidan: Nokta Operasyonuna geçtik MİT Müsteşarı Hakan Fidan: "Sistematik operasyon bitti. Nokta operasyonuna geçtik"
Erdoğan-Putin Zirvesinde Hakan Fidan Esprisi 02:28
Erdoğan-Putin Zirvesinde Hakan Fidan Esprisi 68 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rus lideri Vladimir Putin, G20 zirvesi için gittikleri Çin'de, dün akşam Türkiye saati ile 18:10'da bir araya geldi. Bir saatten fazla bir süre gecikmeyle başlayan görüşme yaklaşık 2 saat sürdü. Görüşme öncesi iki lider basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Ziyarete Putin'in, 'istihbarat' esprisi damgasını vurdu.
Hakan Fidan, Fethullah Gülen İle İki Kez Görüşmüş 02:42
Hakan Fidan, Fethullah Gülen İle İki Kez Görüşmüş 201 izlenme - 4 yıl önce Hakan Fidan, Fethullah Gülen ile iki kez görüşmüş
Mit Müsteşarı Hakan Fidan: Nokta Operasyonuna Geçtik 04:06
Mit Müsteşarı Hakan Fidan: Nokta Operasyonuna Geçtik 68 izlenme - 2 yıl önce MİT Müsteşarı Hakan Fidan: "Sistematik operasyon bitti. Nokta operasyonuna geçtik" MİT Müsteşarı Hakan Fidan, "Sistematik operasyon bitti. Nokta operasyonuna geçtik, 1-2 saate biter" açıklamasını yaptı.
Komplo Teorisi Hakan Fidan Neden Hedefte 42:46
Komplo Teorisi Hakan Fidan Neden Hedefte 148 izlenme - 3 yıl önce Komplo Teorisi Hakan Fidan Neden Hedefte Tek Parça
Mehdi Eker: O Gece Hakan Fidan'a Ulaştım Bizi Zorluyorlar Dedi 02:32
Mehdi Eker: O Gece Hakan Fidan'a Ulaştım Bizi Zorluyorlar Dedi 77 izlenme - 2 yıl önce AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, katıldığı programda 15 Temmuz darbe girişimine dair kritik bir açıklamada bulundu. Mehdi Eker 15 Temmuz günü MİT Müsteşarı Hakan Fidan ile telefonda konuştuğunu, Fidan’ın kendisine, ‘Çok sıkıntı var’ dediğini belirtti.
Mehmet Ali Birand'ın Mit Müsteşarını 'Kaplan' Yapması 01:00
Mehmet Ali Birand'ın Mit Müsteşarını 'Kaplan' Yapması 120 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Ali Birand artık bir üstat olarak sadece Kanal D anahaber de değil katıldığı diğer programlarda bile gaf yapmaktadır. Mit müsteşarı Hakan Fidan'ı anlaşılmaz bir şekilde "Kaplan" yapmış meslektaşlarını bile şaşırtmıştır.
Cüneyt Özdemir'den Canlı Yayında Hakan Fidan'a Röportaj Teklifi 02:01
Cüneyt Özdemir'den Canlı Yayında Hakan Fidan'a Röportaj Teklifi 132 izlenme - 3 yıl önce Kanal D Ana Haber sunucusu Cüneyt Özdemir, siyasete atılan Hakan Fidan'la ilgili, "Türkiye'nin en sessiz ve en gizemli adamı" diyerek canlı yayında röportaj teklifinde bulundu.
Hakan Fidan, Fethullah Gülen ile iki kez görüşmüş 02:42
Hakan Fidan, Fethullah Gülen ile iki kez görüşmüş 113 izlenme - 3 yıl önce ABD'de Fethullah Gülen ile görüşen Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı, CNN TÜRK'te 5N1K programında Cüneyt Özdemir'e önemli açıklamalarda bulundu. MİT Başkanı Hakan Fidan'ın kendisini arayarak Gülen ile görüşmek istediğini söyleyen Dumanlı, Fidan ile Gülen arasında iki görüşme yapıldığını belirtti. Dumanlı, bu görüşmelerden Başbakan Erdoğan'ın da bilgisinin olduğunu kaydetti.
İsrail'den Hakan Fidan'a Açıkça Suikast Tehditi 02:40
İsrail'den Hakan Fidan'a Açıkça Suikast Tehditi 87 izlenme - 3 yıl önce Jewis Press'de Yori Yanover İmzası İle Çıkan "Turkey Exposed 10 Israeli Agents İn Iran" Başlıklı Makalede Hakan Fidan Açıkça Tehdit Edildi. göreve Geldiği Günden Bu Yana İsrail Kaynaklı İmaj Zedeleme Ve Algı Operasyonlarına Maruz Kalan Mit Müsteşarı Hakan Fidan'a Yönelik Uluslar Arası Kamuoyu Nezdinde İtibarsızlaştırma Saldırılarına Yeni Bir Halka Eklendi. washington Post Makalesinde, Mit Müsteşarı'nın İran'a İsrail Hesabına Çalışan Ajanların Listesini Verdiği Öne Sürüldü. Jewis Press İsimli Gazetede Yori Yanover İmzası İle Çıkan "turkey Exposed 10 Israeli Agents İn Iran" Başlıklı Makalede Hakan Fidan Açıkça Suikaste Uğramakla Tehdit Edildi. Jewish Press Resmen "eğer Biri Bir Sabah Arabasında Sürpriz Bulmayı Hak Ediyorsa O Kişi Türkiye İstihbarat Şefi Hakan Fidan'dır." Dedi. daha Önce Washington Times Ve Wall Street Journal'da Yayınlanan Ve Fidan'a Yönelik "iftira" Olarak Nitelenen Suçlamalarda Bulunan Makalelerin Devamı Niteliğinde Bir Yazı Washington Post Gazetesinde Yayınlandı. başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Davos Dünya Ekonomik Forumu Sırasında İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres'e "one Minute" Çıkışını Yaptığı Panelin Moderatörü Olan Gazeteci David İgnatius İmzasıyla Yayınlanan Makalede, Mit Müsteşarı Fidan'a Yönelik Ağır İthamlarda Bulunuldu. mit Müsteşarı Fidan'în, 2012 Yılında İsrail Adına Casusluk Yapan İranlıların Kimliklerini Tahran'a Verdiği Öne Sürülen Haberde, Amerikan Yönetiminin Bu İddialara Prim Vermediği Ve Türkiye İle İlişkilerini Olumlu Mecrada Sürdürmeye Devam Ettiği Şeklindeki Vurgu Da Dikkat Çekti. başbakan Erdoğan'ın Danışmanı Mustafa Varank, Ankara'nın Mossad İçin Çalışan 10 İranlı Ajanı Tahran'a İhbar Ettiği İddiasını Ortaya Atan Washington Post'un Köşe Yazarlarından David Ignatius'a Yanıt Vererek, "hükümete Ve İstihbarata Karşı Uluslararası Psikolojik Harp Harekatından Önümüzdeki Uzun Seçim Döneminde Vazife Çıkaranlar Mutlaka Olacaktır" Dedi. varank, Twitter Hesabından Yaptığı Açıklamada, "ıgnatius Yazısı O Kadar Tutarsız Ki. İstihbarat Dünyasında İşler Anlaşmalarla Yürür, 'ummazdı' 'hayal Etmezdi'lerle İstihbaratçılık Mı Olur? Sonbahar Sıcak Geçecekti Ya Hani? Baktılar Olmuyor, Hükümetin Ve İstihbaratın İtibarına Yönelik Uluslararası Kampanyaya Hız Verdiler. Hükümete Ve İstihbarata Karşı Uluslararası Psikolojik Harp Harekatından Önümüzdeki Uzun Seçim Döneminde Vazife Çıkaranlar Mutlaka Olacaktır" İfadelerini Kullandı. bir Adım İleri Giden "the Jewish Press" Adlı İnternet Sitesinde Haberle İlgili Yayınlanan Analizde De Mit Müsteşarı Hakan Fidan Şu İfadelerle Adeta Tehdit Edildi: "amerikalılara Göre, Burada Suçlanması Gereken 50 Yılık İşbirliğinin Ardından Türkiye'nin Bunu Yapmayacağını Düşünmüş Olan Mossad. Bu Da Demek Oluyor Ki, Mossad Naif Davranmış Olabilir. Bir Sabah Arabasında Özel Bir Sürprizi Hak Eden Varsa O Da Türkiye İstihbarat Şefi Hakan Fidan'dır." konya'da Soruları Yanıtlayan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu Haberde Yer Alan İddiaları Yalanladı. Davutoğlu, "aslında Hakan Fidan İle İlgili Ortaya Konan İddialar Gerçekdışı Olmanın Yanında, Sayın Fidan'ın Görevini Ne Kadar Mükemmelen Yaptığını Da Ortaya Koyuyor. Kara Propaganda." Dedi
MİT'in Ele Geçirdiği Gizli Raporlar (Gezi Parkı) 17:23
MİT'in Ele Geçirdiği Gizli Raporlar (Gezi Parkı) 77 izlenme - 2 yıl önce - Alman istihbarat teşkilatı BND'nin 2009 yılından beri Türkiye'yi neden dinlediğini anlayamayanlar sizler ayrıca izleyin. - 15:38 (tıklayın) Harekatın nihayi hedefi "İslam"dır. - 12:24 (tıklayın) Milli İstihbarat tarafından ele geçirilmesi - http://youtu.be/w-Wov5wmsZg (tıklayın) Komplo teorisi mi? - 11:23 (tıklayın) O İki ülkeden biri İngiltere'dir.Diğeri Almanya'dır. --------------------------Rapordan Korkunç Detaylar-------------------------- Türkiye 2009 başı itibariyle özellikle IMF ile ilişkisinin kesilmesiyle kontrol edilemez bir noktaya kaymış, belirlenen yeni hedefler ve alınacak önlemler doğrultusunda uygulanabilecek senaryolarda yer alacak paramiliter ve sivil unsurların yeniden gözden geçirilmesi zorunlu hale gelmiştir. -Son 300 yıldır hiçbir İslam ülkesinin etkin ve aktif olmasına izin vermeyen emperyalist strateji Türkiye'nin de bu insiyatifi ele geçirmesine asla izin veremez. -Türkiye'nin bu çıkışı ve durdurulmadığı takdirde bu gidişatı küresel emperyal denklemi bozacağı gibi varlıkları tamamen emperyal odaklarımız tarafından yönetilen İslam ülkelerini akıllarında olmayan yeni bir bağımsızlık yoluna itebilir. -Bu gidişat varlıklarımız ve etki alanlarımız için bütün denklerimizin yeniden tanımlanması anlamını taşıdığı gibi dünya denklemi açısından da kabul edilemez. -Bu çalışmada kullanılacak kriterler Güney Amerika ülkelerinde dikkate alınan kriterlerden farklı olup Ortadoğu ve Türkiye databeseleri dikkate alınmalıdır. Yayılması Gereken 1. Etap 1- Türkiye'nin ekonomik büyümesi ve siyasi bağımsızlığı rahatsız edici olup emperyal çıkarlarımız için kabul edilemez bir dayatmaya dönüşebilir. 2- Ekonomik üstünlük, özellikle petrol ve gaz arzına ulaşımdaki üstünlük oluşabilecek bir bağımsızlık bilinciyle birleşirse özellikle kısa ve orta vadede çok ciddi sorunlar yaratacaktır. 3- Bu bağlamda varolan iktidarın 10. yılına girmeden sonlandırılması, ekonomik ve siyasi bağımsızlık bilincinin kamuoyunda itibarsızlaştırılması ve özellikle beraber çalıştığımız sivil unsurların güçlü hale getirilmesi gerekmektedir. 2. Etap 1- Emperyal çıkarlarımızla ortak hareket edecek iç sermaye gruplarıyla (İsimleri de yazıyor) X,Y ve Z ülkeleriyle varlıkları da dikkate alınarak yeni imtiyazlar sağlanması ve bağlılıkları orada uğrayabilecekleri zararın fazlasıyla telafisi ve yeni avantajlar sağlanarak artırılması sermaye piyasası endeksi içerisinde endeks ağırlığını oluşturan hisse senetlerindeki küresel fonlarımızın aracılığıyla varlık toplanılması ve artırılması... 2- Kamuoyu önünde zamanı geldiğinde uyandırılmak üzere güçlü figürler yaratılması veya varolanlarla işbirliği imkanının araştırılması ve kesinlikle sağlanması, beraber çalışılacak kamuoyu figürlerinin internet ve sosyal medya varlıklarının etki alanlarının güçlendirilmesi, gerekirse bunun için yazılımlar kullanılması... 3- İşbirliği yapılan medya kuruluşlarıyla sivil toplum görünümlü olağanüstü hal senaryolarının yeniden gözden geçirilmesi ve iliştirilmiş medya mensuplarıyla fiziki temasın artırılması... 4- İşbirliği yapmayan güçlü figürlerin kazanılması; kazanılamaması durumunda özellikle kurumlarına ihtiyaç varsa kurumların başındaki isimlerin itibarsızlaştırılarak yerine işbirliği yapacak ve ya çeşitli unsurlarla kontrol edilebilecek isimlerin getirilmesi... Etap 3 / Aksiyon 1- Toplumun sinir uçları tespit edilerek oluşabilecek çatışmaların önceden rapor edilmesi... 2- Bu çatışma potansiyelleri üzerinden uyuyan hücrelerin herekete geçirilmesi... 3- Çatışma dinaminiği körükleyecek dezenformasyonun sağlanması... 4- Operasyonlar başladıktan sonra devlet ile hükümet; hükümet ile güvenlik güçleri arasında psikolojik duvarların oluşturulması... 5- Operasyonlara karşı operasyonları yürütenlerin itibarsızlaştırılması... 6- Kamuoyunda güçlü figürler tarafından güvenlik güçlerine hükümetin emirlerine uymayın çağrısının yaptırılması.
Davutoğlu, Peşmerge Eğitim Kampını Ziyaret Etti 02:40
Davutoğlu, Peşmerge Eğitim Kampını Ziyaret Etti 155 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, Erbil'de bir peşmerge eğitim kapmını ziyaret etti.
Canlı Yayında Hakan Fidan'a Röportaj Teklifi 00:21
Canlı Yayında Hakan Fidan'a Röportaj Teklifi 54 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayında Hakan Fidan'a röportaj teklifi Cüneyt Özdemir, Hakan Fidan'la ilgili, "Türkiye'nin en sessiz ve en gizemli adamı" diyerek canlı yayında röportaj teklifinde bulundu. Siyasete atılan Milli İstihbarat Teşkilatı eski Müsteşarı Hakan Fidan, Ak Parti Ankara İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Fidan, binaya girişinde ve çıkışında gazetecilere hiç bir açıklama yapmadı. Konuyla ilgili haberi sunan Cüneyt Özdemir, "Nasıl olacak bu iş inanın bilmiyorum. Türkiye'nin en sessiz ve en gizemli adamı siyasete giriyor ve gördüğünüz gibi hiç konuşmuyor, konuşmaya da niyeti yok gibi gözüküyor" dedi. "İLK RÖPORTAJA TALİBİZ" Özdemir daha sonra Hakan Fidan'a canlı yayında röportaj teklif etti. Özdemir, "Önümüzdeki günlerde kim bilir belki biz Hakan Fidan'la ilk röportajı yaparız. Tabi kabul ederse. Buradan da açıkça söylüyorum. Hakan bey, haberimizi izliyorsanız talibiz, ilk röportajınızı bizle yaparsanız çok seviniriz" şeklinde konuştu.
Başbakan Davutoğlunun Açıklamaları (3) 04:33
Başbakan Davutoğlunun Açıklamaları (3) 50 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ile ilgili, “Hangi görevi alırsa, nerede bulunursa hakkını verir; cesurdur, yiğittir, attığı adımdan geri dönmez. Bu memlekete daha çok hizmet edeceği alanlar olacaktır.
Erdoğan: Abdullah Gül'ün Adaylığı Güzel Olur, İsabetli Olur 01:34
Erdoğan: Abdullah Gül'ün Adaylığı Güzel Olur, İsabetli Olur 75 izlenme - 3 yıl önce Abdullah Gül'ün adaylığına ilişkin açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Siyasi kararlar Abdullah Bey'in kendi kararıdır, düşünürse güzel olur, isabetli olur." dedi.
Davutoğlu: Hakan Fidan'a Gelen İstihbarat Darbe Değil Suikast 01:29
Davutoğlu: Hakan Fidan'a Gelen İstihbarat Darbe Değil Suikast 20 izlenme - 1 yıl önce Ahmet Davutoğlu, "Geçmişe dönük bakıldığında bir istihbarat bilgisi var. Ben geç ve doğal yollarla bilgi sahibi oldum. İlk ihbar Hakan Fidan'a suikast şeklinde geldi." dedi. ski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, darbe girişimiyle ilgili ilk istihbaratın "Hakan Fidan'a suikast" şeklinde geldiğini söyledi. Davutoğlu, uçak kriziyle ilgili ise, özellikle bir Rus uçağının düşürülmesi şeklinde bir talimat vermediğini, yapılanın angajman kuralları çerçevesinde olduğunu ifade etmek için söz konusu açıklamayı yaptığını belirtti. "GÜVENLİ BİR BÖLGEYE GİTTİK" Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, NTV canlı yayınında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Darbe girişimi gecesine değinen Davutoğlu, "Günler vardır bir asra bedel... 15 Temmuz öyle bir gündü. Bu gece karanlık olabilir ama yarın Türkiye aydınlık bir güne uyanacak demiştim. O gün üst üste iki düğüne katılmak üzere Ankara'daydık. Sonra olağanüstü haberler bize de intikal etmeye başladı. Koruma müdürümüze güvenlik tedbiri alması talimatı iletildi. Güvenli bir bölgeye gittik. Güvenlik koruma amirimizin tanıdığı bir eve gittik. Cumhurbaşkanı ve Başbakanımıza ulaşmak için çabalarımız oldu. TV kanallarına gece boyunca demeçler verdik. Herkes kader gecesinde doğru yerde olmak zorunda. Özellikle yabancı kanallara, izahat eksikliği olduğunu gördüğümde, açıklamalar yaptık. Bir algı oluşturulmaya çalışılıyordu" diye konuştu. "O GECE BİZİM İÇİN BİR ONUR GECESİYDİ" Sabah tablo netleşinceye kadar ayakta olduklarını ifade eden Davutoğlu, "Zor bir geceydi. Medya riski üstlendi. O gece bizim için bir onur gecesiydi. Büyük bir sarsıntıydı. Çoğunu tanıdığım komutanların enternesi söz konusuydu. Ordu, diyanet ve adliyeye güven yüzde 100 olmak zorundadır. Önce düşündüğünüz şey şu oluyor; ya rabbim bu ülkeyi koru. Biz tarihte çok isyan gördük; Osmanlı'daki Yeniçeri isyanları da Cumhuriyet dönemindeki darbeler de dahil. Ama milletin kendisine saldıran alçakça bir darbe olmadı. Halk nezdinde devletin kaybettiği itibar öylesine olabilirdi ki bir daha devletten söz etmek imkanı kalmayabilirdi. O gün başka güne uyansaydık çok kanlı kitlesel çatışmalar olabilirdi" dedi. "SAPIK ZİHNİYET" Paralel yapının bürokrasiye sızması ve ürettiği adaletsizlik bakımından son derece tehlikeli olduğunu belirten AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, "Ama en fazla da zihniyeti tehlikelidir. Böyle bir sapık zihniyet etrafında örgütlenen bir yapı var. Önce bu zihniyete savaş açmak lazım. Hiç kimse vatandaşlarımızı böyle bir haşhaşi mantıkla esir alamaz. Bu yapı devletin sırlarını dışarı yansıtan ve Türkiye Cumhuriyeti Devletini terörist bir devlet gibi göstermeye çalışan habis bir urdur. Bütün hedefleri meşruiyeti sarsmak oldu. Onların oyunlarını bozan bir bakıma 1 Kasım oldu. Cumhurbaşkanını seçtirmemek planları atıl kaldı. 1 Kasım seçimlerinde AK Parti tekrar demokrasi sınavından geçti. 2015 YAŞ'ı kritikti, orada bir güçleri kırılmıştı. Siyasi iktidarı 4 yıl boyunca değiştirmek mümkün değildi" ifadelerini kullandı. "GÖREVDEN ALDIĞINIZDA MAHKEME KARARIYLA GERİ DÖNÜYORDU" Dışişleri Bakanıyken ofisinin bu terör örgütünce dinlendiğini hatırlatan Davutoğlu, "Bunu dinleyen alçak yapının hedefi çok açıktı. Suriye bağlamında Türkiye'yi suçlu yerine oturmak ve Şam rejimini aklamaktı. Geçen gün bu yapıya bağlı bir hakimin çekmecesinden çıkan iddianamede eğer darbe olsaydı. Bir numarada Cumhurbaşkanımız, iki numarada ben vardım. İçişleri Bakanımız, MİT Müsteşarı vardı. Suçlama terör örgütlerine yardım. Bu aylar öncesinden hazırlanan bir kumpas. Dinlemenin faillerini o zaman çok araştırdık, bakanlık içerisinden olduğu kesindi. Şüpheli isimleri pasif göreve getirdik. Görevden aldığınızda mahkeme kararıyla geri dönüyordu. Bu nedenle kontrol altına alıyorduk" dedi. "İLK İHBAR HAKAN FİDAN'A SUİKAST YAPILACAĞI ŞEKLİNDE GELDİ"
GENELKURMAY BAŞKANI HULİSİ AKAR HAİNDİR BOYNUNDAKİ İZDE DÜZMECEDİR MİT MÜSTEŞARI HAKAN FİDAN HAİNDİR 03:01
GENELKURMAY BAŞKANI HULİSİ AKAR HAİNDİR BOYNUNDAKİ İZDE DÜZMECEDİR MİT MÜSTEŞARI HAKAN FİDAN HAİNDİR 30 izlenme - 2 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN: TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ: ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE: “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ: KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN: 1-BUHARİ: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM: ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ: ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD: ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ: ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE: ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA: İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED: AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN : 1-EL-KAFİ: CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH: ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ "BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ" DİYENLERİN HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB: ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA> TORUNLARIDA> TALEBELERİDE> BABASIDA> DEDESİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ: ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK: HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA: 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN: TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Erdoğan'dan Hakan Fidan'a: Çok Kötü Sınav Verdiniz 01:53
Erdoğan'dan Hakan Fidan'a: Çok Kötü Sınav Verdiniz 21 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'a "Çok kötü sınav verdiniz" dediği, Fidan'ın da "Ne emrederseniz onu yapmaya hazırım" yanıtı verdiği öğrenildi.
Hakan Fidan'ı Gözaltına Almaya Kalkan Yurt Atayün'e 25 Yıl Hapis Cezası 02:34
Hakan Fidan'ı Gözaltına Almaya Kalkan Yurt Atayün'e 25 Yıl Hapis Cezası 4 izlenme - 3 ay önce FETÖ'nün Tahşiyecilere kumpas davasında, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı gözaltına almaya kalkan eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Yurt Atayün, 25 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Kulislerde Milletvekili Olacağı Konuşulan Hakan Fidan İçin Karar Zamanı 00:29
Kulislerde Milletvekili Olacağı Konuşulan Hakan Fidan İçin Karar Zamanı 33 izlenme - 3 yıl önce Milletvekili adayı olmak isteyen kamu görevlilerinin istifa etmeleri için son gün 10 Şubat. Kulislerde vekilliğe aday olacağı konuşulan Fidan için de karar zamanı geldi.