Hoşgeldiniz!

Hakan Günday Videoları İzle

Hakan Günday - Hepsiburada Söyleşisi 10:45
Hakan Günday - Hepsiburada Söyleşisi 1.363 izlenme - 3 yıl önce Hakan Günday yeni kitabı ''Daha'' ile Hepsiburada'nın konuğuydu. Facebook'tan canlı olarak yayınlanan söyleşiyi Radikal Gazetesi yazarı Cem Erciyes yönetti. Okurlar Hakan Günday'a sorularını #HakanGundayDaha etiketiyle ilettiler. Hakan Günday Hepsiburada için 300 adet kitap imzaladı.
Hiç Filmi Kısa Klip 1 01:03
Hiç Filmi Kısa Klip 1 1.544 izlenme - 4 yıl önce Hiç Teaser Yapım Yılı :2012 Modern Türk edebiyatının en başarılı isimlerinden Hakan Günday'ın 'Piç' adlı romanı, 'Hiç' adıyla sinemaya aktarılacak. Günday, senaryosunu Ümit Ünal'ın yazacağı filmi merakla beklediğini söylüyor.
Hiç Filmi Kısa Klip 4 01:04
Hiç Filmi Kısa Klip 4 727 izlenme - 4 yıl önce Hiç Teaser Yapım Yılı 2012 Yeni kuşak romancılar arasında adından en çok söz edilen yazarlardan biri olan Hakan Günday'ın 'Piç' adlı romanı sinemaya aktarılıyor. Daha önce 'Malafa' isimli romanı Murat Daltaban tarafından tiyatro sahnesine taşınan Günday'ın 'Piç' isimli romanı ise beyazperdeye 'Hiç' olarak taşınacak. Senaryosunu Ümit Ünal'ın yazdığı, Selim Demirdelen'in yöneteceği film için oyuncu ve mekan seçimleri geçtiğimiz Nisan ayında başlamıştı.
Hiç Filmi Kısa Klip 2 01:02
Hiç Filmi Kısa Klip 2 451 izlenme - 4 yıl önce Hiç Teaser Yapım Yılı:2012 Yeni kuşak romancılar arasında adından en çok söz edilen yazarlardan biri olan Hakan Günday'ın 'Piç' adlı romanı sinemaya aktarılıyor. Daha önce 'Malafa' isimli romanı Murat Daltaban tarafından tiyatro sahnesine taşınan Günday'ın 'Piç' isimli romanı ise beyazperdeye 'Hiç' olarak taşınacak. Senaryosunu Ümit Ünal'ın yazdığı, Selim Demirdelen'in yöneteceği film için oyuncu ve mekan seçimleri geçtiğimiz Nisan ayında başlamıştı.