Hoşgeldiniz!

hakan kurtaş

Hazal Kaya'nın Yeni Dizisi A.Ş.K. Eylül'de Başlıyor! 01:17
Hazal Kaya'nın Yeni Dizisi A.Ş.K. Eylül'de Başlıyor! 25.755 izlenme - 5 yıl önce Kanal D’nin yeni yayın döneminde ekrana getireceği yeni ve iddialı dizisi “A.Ş.K”ın da oyuncu kadrosu belli oldu. Nebahat Çehre, Hazal Kaya, Hakan Kurtaş, Kaan Urgancıoğlu, Aslı Tandoğan ve Erkan Can’ın başrollerini paylaştıkları, Eylül’de ekrana gelecek dizinin oyuncu kadrosu ve konusu şöyle: Oyuncular :Nebahat Çehre (Neslihan), Hazal Kaya (Azra), Hakan Kurtaş (Kerem), Kaan Urgancıoğlu (Can), Aslı Tandoğan (Şebnem), Erkan Can (Rıza), Sevtap Özaltun (Ece), Nihal Koldaş (Sırma), Tugay Mercan (Abdurrahman), Osman Akça (Abdurrahman Adam), Güneş Emir (Melis), Elit İşcan (Semra), Servet Pandur (Müzeyyen), Gökay Müftüoğlu (Fırat) Hazal Kaya ve Hakan Kurtaş, yaşadıkları tutkulu aşk ve aldıkları kararlar ile izleyiciye, tüm hayatını sorgulatacak. Aşkınız için ne kadar ileri gidebilirsiniz? “A.Ş.K” Eylül’de Kanal D’de!
A.Ş.K Dizisine Damga Vuran Sahne! 01:00
A.Ş.K Dizisine Damga Vuran Sahne! 19.284 izlenme - 5 yıl önce A.Ş.K Dizisine Damga Vuran Sahne!
hakan kurtaş - bir çocuk sevdim 01:25
hakan kurtaş - bir çocuk sevdim 1.098 izlenme - 7 yıl önce bir tarafta istanbulun orta sınıf mahallelerinden birinde yaşayan bir ailenin küçük kızı mine... diğer tarafta zengin bir ailenin tek oğlu hayatta ne istediyse önüne serilmiş üniversiteyi bitirmiş master yapmak üzere yurtdışına gitmeye hazırlanan sinan birbirlerine müthiş bir tutkuyla bağlı bu iki genç farklı aile yapıları ve sosyal çevrelerine rağmen ilk aşklarını doludizgin yaşamaktadırlar. hayatın kendilerine oynayacağı oyundan habersiz hiç ayrılmamak üzere söz verirler birbirlerine birlikte
Aşk 12. Bölüm Fragmanı (23 Aralık 2013) 00:38
Aşk 12. Bölüm Fragmanı (23 Aralık 2013) 328 izlenme - 4 yıl önce Kerem, Şebnem'e daha da yakınlaşıyor Kerem, artık ne olursa olsun Şebnem’i bırakmayı düşünmüyor ve ona, gittikçe daha yakın oluyor. Azra, Şebnem’in hayatını kurtarmıştır. Kendini artık iyi hisseden Şebnem, en büyük desteğini de Kerem’den alır. Kerem artık ne olursa olsun Şebnem’i bırakmayı düşünmemektedir. Gittikçe Şebnem’e daha yakın olur. Azra, Şebnem’e yardım ettikten sonra ortalıktan kaybolur. Bir süre uzaklaşmak ister. Ama onu merak eden, onun için endişelenen biri vardır. Can, Azra’ya ulaşamamanın verdiği üzüntüyle Kerem'e Azra’nın evine sorar. Kerem, kıskançlık hallerinden vazgeçmez ve Can’a hiçbir şey söylemez. Can’a bu da engel olamaz. Can, Azra’ya ulaşır. Azra da şaşırır. Can, artık aşkından emindir ve Azra’yı mutlu etmek için elinden geleni yapmaya hazırdır. Peki Neslihan durumu nasıl kabullenecektir? Kerem bütün bu olaylara karşı nasıl bir tavır içinde olacaktır? Her şeye rağmen Azra, Can’dan etkilenmiştir.
bir çocuk sevdim-16.bölüm 2.fragman 00:43
bir çocuk sevdim-16.bölüm 2.fragman 160 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/hknkurtas
Aşk 12. Bölüm Fragmanı 00:38
Aşk 12. Bölüm Fragmanı 136 izlenme - 4 yıl önce Kerem, Şebnem'e daha da yakınlaşıyor Kerem, artık ne olursa olsun Şebnem’i bırakmayı düşünmüyor ve ona, gittikçe daha yakın oluyor. Azra, Şebnem’in hayatını kurtarmıştır. Kendini artık iyi hisseden Şebnem, en büyük desteğini de Kerem’den alır. Kerem artık ne olursa olsun Şebnem’i bırakmayı düşünmemektedir. Gittikçe Şebnem’e daha yakın olur. Azra, Şebnem’e yardım ettikten sonra ortalıktan kaybolur. Bir süre uzaklaşmak ister. Ama onu merak eden, onun için endişelenen biri vardır. Can, Azra’ya ulaşamamanın verdiği üzüntüyle Kerem'e Azra’nın evine sorar. Kerem, kıskançlık hallerinden vazgeçmez ve Can’a hiçbir şey söylemez. Can’a bu da engel olamaz. Can, Azra’ya ulaşır. Azra da şaşırır. Can, artık aşkından emindir ve Azra’yı mutlu etmek için elinden geleni yapmaya hazırdır. Peki Neslihan durumu nasıl kabullenecektir? Kerem bütün bu olaylara karşı nasıl bir tavır içinde olacaktır? Her şeye rağmen Azra, Can’dan etkilenmiştir.