Hoşgeldiniz!

hakemin

Kadın Hakemi Elle Taciz ! 00:32
Kadın Hakemi Elle Taciz ! 12.290 izlenme - 5 yıl önce
Hakemin kafasını kestiler! Yok böyle vahşet! 01:00
Hakemin kafasını kestiler! Yok böyle vahşet! 5.798 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'da oynanan bir amatör lig futbol karşılaşmasında yaşanan gerilim, dehşet verici olaylarla şekilde sonuçlandı. Octavio da Silva adlı hakem, Josenir dos Santos adlı bir futbolcuyla münakaşaya girdi. Münakaşa fiziksel kavgaya dönüşünce hakem, çıkardığı bıçakla futbolcuyu ağır şekilde yaraladı.
hakemin bozukluğu kalmadı 01:05
hakemin bozukluğu kalmadı 1.569 izlenme - 7 yıl önce Manchester - Juventus maçından önce hakem pepsi almak için otomata gidiyor, fakat herkes ondan önce davranıyor. Sonra ise maç başlarken bir şeyin eksikliği farkediliyor.
Bayan Hakemin Başına Bakın Ne Geldi! 01:08
Bayan Hakemin Başına Bakın Ne Geldi! 1.234 izlenme - 5 yıl önce Wimbledon'da Tsonga ve Fish arasında oynanan maçta tenis topu 190 km hızla bayan hakemlerden birinin gözüne çarptı. Bayan hakem Mardy Fish ' in servis atışında gözüne aldığı top darbesiyle oyunu terk etmesine neden oldu. Olay geçtiğimiz gün 4. Raund maçında Fransız Jo-Wilfried Tsonga ile Amerikalı Mardy Fish arasındaki maçta meydana geldi.
Erkek Hakeme Atar Yapan Kadın Kalecinin Soyunarak Sahayı Terketmesi 00:58
Erkek Hakeme Atar Yapan Kadın Kalecinin Soyunarak Sahayı Terketmesi 723 izlenme - 3 yıl önce Efendim Romanya kadınlar futbol liginde CFR Timisoara ile REAL Craiova'yı karşı karşıya getiren maç sonunda Craiova kalecisi hakemin üzerine yürüdüğü görüntüleri izliyorsunuz. Hanım ablamız kaleciyi gözüne kestirmiş olmalı. Bu arada hakemin yüzünde oluşan o gülüşte epey manidar olsa gerek. Takım arkadaşları tarafından zor tutulan kaleci daha sonra formasını çıkararak sahayı terk ediyor. Soyunmayı yarıda bırakmış sanırım. İzleyelim..
Kadın Hakemin Göğsünü Elledi 00:32
Kadın Hakemin Göğsünü Elledi 736 izlenme - 5 yıl önce Kadın Hakemin Göğsünü Elledi
Ruh hastası hakemin 9 15 inadı 00:39
Ruh hastası hakemin 9 15 inadı 408 izlenme - 5 yıl önce
Top Hakemin Suratında 01:18
Top Hakemin Suratında 467 izlenme - 8 yıl önce yanlış yerde duruyo bence kenardan takıp etmesi gerekiyodu
hakemin böylesi wwwmediafaresicom 00:48
hakemin böylesi wwwmediafaresicom 326 izlenme - 7 yıl önce hakemin böylesi wwwmediafaresicom
Kadın hakemin büyük şanssızlığı 00:49
Kadın hakemin büyük şanssızlığı 212 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'da oynanan bir maçta kadın yan hakem, büyük bir talihsizlik yaşadı. Başına sert şekilde top çarpan hakem.
Hakemin Sarı Kartına Protesto Eden Futbolcu (Tobi Moonwalker Yaptı) 00:43
Hakemin Sarı Kartına Protesto Eden Futbolcu (Tobi Moonwalker Yaptı) 248 izlenme - 5 yıl önce Hakemin Sarı Kartına Protesto Eden Futbolcu (Tobi Moonwalker Yaptı)
Sahaya atladı hakemin boğazına sarıldı! 01:16
Sahaya atladı hakemin boğazına sarıldı! 116 izlenme - 5 yıl önce Ukrayna'da Chernomorets İle FC Metalist arasında oynanan karşılaşmada bir anda sahaya giren taraftar yan hakemin boğazına sarıldı.Güvenlik güçleri tarafından güçlükle kontrol edilen taraftar gözaltına alınırken uzun süre sakinleşmedi.
Taraftar Yan Hakemin Boğazını Sıktı 01:14
Taraftar Yan Hakemin Boğazını Sıktı 98 izlenme - 5 yıl önce Taraftar sahaya dalıp aniden yan hakemin boğazına yapıştıgı o anlar