Hoşgeldiniz!

hakkarili

Gördükleri Her Sakallıya İşidçi Diyen Hakkarililer 01:28
Gördükleri Her Sakallıya İşidçi Diyen Hakkarililer 7.447 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz ekim ayında ülkemizde yaşayan pkk sempatizanları işidin kobani kentine saldırmasını protesto ederek ortalığı yakıp yıkmış ve bir grupta sınır hattına gelerek kabaniye geçmek istemişti. bu olay sonunda asker ve polislerle karşı karşıya gelerek taşlı sopalı çatışmalar meydana gelmiş ve yaklaşık 200 kişilik grup tel örgüleri aşarak kobaniye ulaşmıştı. ancak ne acıdır ki göt korkusu üstün gelerek sınırı geçen 200 kişi tekrardan türkiyeye dönmek istemeleri üzerine ülkeye alınmamıştı ve türkiye sınırının karşısında bir müddet beklemişlerdi. bknz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/221333/gaza-gelerek-siniri-gecip-gt-korkusuyla-geri-donmek tüm bunlar yaşanırken ülkemizde yaşayan pkk sempatizanlarıda sakallı herkesi işidçi ilan edip kimilerini sokak ortasında linç ederek öldürmüşlerdi. geçtiğimiz günlerde yine hakkaride aynı şekilde sakallı bir vatandaşımız dolaşırken hakkarililerin işidçi diyerek linç etmeye çalıştıklarını izliyoruz. bir yanda çinli diye kovalanan koreliler diğer yanda işidçi diye kovalanan sakallılar. izleyin siz karar verin adamlar mallıkta adete bir birleriyle yarışır duruma gelmiş sizce en mal kim???
hakkarili zeki müren 03:43
hakkarili zeki müren 2.015 izlenme - 9 yıl önce hakkarinin bağrından kopup gelmiş bu gençe bir kulak verin zeki mürene rakip olaçak bir ses
Hakkarili Öğrenciler - Alıştım Susmaya 03:51
Hakkarili Öğrenciler - Alıştım Susmaya 1.353 izlenme - 7 yıl önce hakkarili öğrenciler - alıştım susmaya
Hakkarili küçük cocuk polise Kafa Tutuyor 07:54
Hakkarili küçük cocuk polise Kafa Tutuyor 788 izlenme - 6 yıl önce http//erdemcansivas.tr.gg
Melhem Ve Sevgilisi 01:05
Melhem Ve Sevgilisi 613 izlenme - 3 yıl önce Hakkarili Melhem
hamza gewerİ-al yazmalim-cahit berkay 04:42
hamza gewerİ-al yazmalim-cahit berkay 933 izlenme - 8 yıl önce keké: herşey kültür ve sanat İçin...
hamza gewerİ-gözlerin aklımda kaldı-ankaralı namık 03:33
hamza gewerİ-gözlerin aklımda kaldı-ankaralı namık 1.063 izlenme - 8 yıl önce keké. herşey kültür ve sanat İçin...
hamza gewerİ-uçun kuşlar-ahmet kaya 03:19
hamza gewerİ-uçun kuşlar-ahmet kaya 619 izlenme - 8 yıl önce keké. herşey kültür ve sanat için...
Muhammed Çiftçi 04:09
Muhammed Çiftçi 298 izlenme - 8 yıl önce isyankar rapcı memo
hamza gewerİ-küçüksün güzel-zerrin özer 04:05
hamza gewerİ-küçüksün güzel-zerrin özer 472 izlenme - 8 yıl önce keke: her şey kültür ve sanat için...
Hakkarili Zeki Tarık Müren 01:24
Hakkarili Zeki Tarık Müren 324 izlenme - 9 yıl önce hakkarili tarık baba nuranım nuran
hamza gewerİ-seyyah olup- yavuz bingöl 04:55
hamza gewerİ-seyyah olup- yavuz bingöl 541 izlenme - 8 yıl önce keké: herşey kültür ve sanat İçin...
Hakkarili Petmen - Boğaçizi Köprüsü Eylemi 04:31
Hakkarili Petmen - Boğaçizi Köprüsü Eylemi 100 izlenme - 2 yıl önce Hakkarili ünlü türkücü Aydın Aydın yoğun kar yağışını sahne olan İstanbul’da gece yarısı giydiği ilginç kutsimle İstanbul Boğaziçi köprüsünde Çevre ve doğa katliamına dikkat çekmek amacıyla “PIT PET” albümünün tanıtımını yaptı. Türkiye’de belki de dünyada ilk defa hayvanlarla düet yapan ve her defasında yaptığı klip ve şarkılarla gündeme gelen Hakkarili ünlü türkücü Aydın Aydın “Dünya için bu görev hepimizin diyerek Petmen oldu. Pet, poşet, ömrü bitmiş piller ve yere atılan çikletlerden tasarladığı elbiseyi giyen ünlü türkücü Aydın Aydın gece yarısı Anadolu ve Avrupa yakasını birbirine bağlayan dünyanın gözbebeği olan İstanbul Boğaziçi köprüsünde ilginç bir albüm tanıtımına ev sahipliği yaptı. Türkiye’nin dört bir yanından Hakkari’den Edirne’ye kuşların, köpüklerin ve birçok hayvan türünün zarar gördüğü çöplüklerde çok değişik çekimler yaparak “Pıt Pet” adını verdiği albümünün tanıtımını İstanbul Boğaziçi köprüsünde yapan ünlü türkücü Aydın Aydın ilginç kutsimi ile İstanbul Boğaz köprüsünde biranda ortala çıkması ve burada albüm tanıtımını yapması sürücüleri olduğu gibi trafik polislerini de şaşırttı. Trafik polislerinin ünlü türkücüyü uyarması ile birlikte tanıtımını yaptıktan sonra buradan ayrıldı.
hamza gewerİ-sevmek günahsa eğer-zerrin özer 04:18
hamza gewerİ-sevmek günahsa eğer-zerrin özer 411 izlenme - 8 yıl önce keke: herşey kültür ve sanat İçin...
Muhammed Çiftçi 03:18
Muhammed Çiftçi 192 izlenme - 8 yıl önce hayranımm pelin sanaaa
Biricik Askma 06:16
Biricik Askma 235 izlenme - 7 yıl önce askım bitanem seniiii sviormmmm
hamza gewerİ-yağma dolu-kalo 06:50
hamza gewerİ-yağma dolu-kalo 280 izlenme - 8 yıl önce keké: herşey kültür ve sanat sanat için...
hamza gewerİ-  gizli sevdam 03:51
hamza gewerİ- gizli sevdam 237 izlenme - 8 yıl önce keké: herşey kültür ve sanat sanat için...
Hakkarili Dedenin Komutanları Duygulandıran Duası 02:11
Hakkarili Dedenin Komutanları Duygulandıran Duası 97 izlenme - 5 yıl önce ''Evet eskiden yanlış yapan vardı. Ama bir kişi iki kişi toplum değildir devlet bizi koruyor, devlete bakıyoruz ki maşallah." ''Bu ülkeye yan bakan göz cenneti bulmasın.'' Dilinden komutanlar ve ülkesi için dua eksik olmuyor: "Başta Allah´u Teala sizleri muhafaza etsin. Bu devlete bu bayrağa bu orduya yan gözü ile bakan benim canım bile olsa inşallah o can, cenneti bulmasın. " Komutanın sözleri de bu dostluğu açıklar nitelikteydi: "Bizde sizin için buradayız bizde sizin canınızın malınızın, ırzınızın, namusunuzun her şeyinizin bekçisiyiz. Biz yeterki omuz omuza verelim güçlerimizi birleştirelim, siz bizi bağrınıza bastınız bizde sizin için buradayız." Bu hoş ziyaretten geriye Latifan Kırdar'ın bir anlamda bölücülere verdiği ders ve komutanın sözleri kaldı.
Hakkarili dedenin  duası 02:11
Hakkarili dedenin duası 71 izlenme - 5 yıl önce Latifan Katırcı Hakkari Dağlıca Köyünde yaşayan, bölgede kanaat önderi ve sözüne saygı gösterilen biri.