Hoşgeldiniz!

hakkı devrim

Şafak sezer, hakkı devrim olmuş vodafone yeni rekl 01:10
Şafak sezer, hakkı devrim olmuş vodafone yeni rekl 8.609 izlenme - 8 yıl önce çok komik bir reklam olmuş :d
Makina Jenerik (2006 / 2007) 04:28
Makina Jenerik (2006 / 2007) 697 izlenme - 7 ay önce Bir daha benzeri gelmeyecek olan Makina'nın jeneriği. Okan Bayülgen yavaş yavaş bu ekibi dağıttı, en büyük azalma da TV8'e geçince oldu. Neredeyse bu videodaki kimse kalmadı. Zaten Disko Kralı'nın son zamanları da Makina kadar keyif vermemeye başlamıştı. (Ve bir daha hiç bir programı o keyfi veremedi.) Bu arada Hakkı Devrim'in de ruhu şad olsun.
vodafone'un yeni reklamı... 01:09
vodafone'un yeni reklamı... 6.811 izlenme - 8 yıl önce Şafak sezer'in oynadığı vodafone'un yeni reklamı...
Okan Bayülgen & Hakkı Devrim, Yaşar Nuri Öztürk Tartışması 08:40
Okan Bayülgen & Hakkı Devrim, Yaşar Nuri Öztürk Tartışması 1.724 izlenme - 2 yıl önce Hakkı Devrim'in peygamberimiz için kabile şefi demesi ve ardından Yaşar Nuri Öztürk'ün bu tanımlamaya karşı çıkması ve hemen akabinde Okan Bayülgen'in Hakkı Devrim'i kurtarma çabaları, maalesef tüm bu çabalar Yaşar Nuri Öztürk'ün ne dediğini bilen tavrı sayesinde boşa çıkmış oluyor.
Hakkı Devrim - Oradaydım Belgeseli (27 Mayıs) 01:12
Hakkı Devrim - Oradaydım Belgeseli (27 Mayıs) 675 izlenme - 1 yıl önce 1960 Darbesi sonrasında halktaki kutuplaşmaya bir örnek. Hakkı Devrim, hocası Şükrü Baban'ın uyarısı üzerine, darbeye ve diğer darbelere karşı aldığı tavrı anlatıyor. Kendisi bu gün vefat etti. Nur içinde yatsın.
Hakkı Devrim - Evlilik, Özlem ve Hüzün (Beyaz Dil Surçmesi İçerir) 02:20
Hakkı Devrim - Evlilik, Özlem ve Hüzün (Beyaz Dil Surçmesi İçerir) 746 izlenme - 2 yıl önce videonun başındaki beyazın dil sürçmesi komik gelicektir, iyice gülün derim çünkü videonun sonunda gözleriniz dolarken aklınıza bile gelmeyecek o komiklikler. not: yıllar önce bu programı izlemiştim aniden aklıma geldi bu konuşma aradım, buldum ve paylaşıyorum.
Hakkı Devrim Peygamberimize 'kabile Şefi' Dedi 08:40
Hakkı Devrim Peygamberimize 'kabile Şefi' Dedi 780 izlenme - 6 yıl önce illuminati yeni dünya düzeni
Hakkı Devrim - Erol Köse'ye Laf Koymak 01:16
Hakkı Devrim - Erol Köse'ye Laf Koymak 601 izlenme - 2 yıl önce Tv8'e transfer olan Okan Bayülgen'in ilk Medya Kralı programında Erol Köse konuktu. Hakkı Devrim eline geçen bu fırsatı çok iyi değerlendirdi. Lafları koydu da koydu Erol Köseye. Şimdi bu ustaca koyuşları dikkatle izleyelim. Dip Not: Erol Köse bu ayarlardan sonra herşeyden elini eteğini çekip, komedi dans üçlüsünü tekrar kurup, eskiye döneceğinin söylentileri var.
Songül Karlı - Damdan Düşenin Halinden Damdan Düşen Anlar (Anlamlı Atasözü) 00:23
Songül Karlı - Damdan Düşenin Halinden Damdan Düşen Anlar (Anlamlı Atasözü) 277 izlenme - 9 ay önce Songül Karlı, yaklaşık 8-10 yıl önce dilimize eşsiz bir atasözü armağan etmişti. "Damdan Düşenin Halinden Damdan Düşen Anlar." adlı atasözünü Mehmet Ali Erbil ve Okan Bayülgen yorumluyor. Ziynet Zali de beğenisini gülerek belli ediyor. Hakkı Devrim'i bu vesileyle saygıyla anıyoruz. İzliyoruz efenim..
Hakkı Devrim - Erol Köse Atışması 01:05
Hakkı Devrim - Erol Köse Atışması 509 izlenme - 6 yıl önce
Hakkı Devrim: Facebook Neresi Yav? 02:00
Hakkı Devrim: Facebook Neresi Yav? 254 izlenme - 7 yıl önce
Facebook Neresi Yav? 02:00
Facebook Neresi Yav? 207 izlenme - 7 yıl önce
Hakkı Devrim Bombası Gülsüm Hangisi 03:01
Hakkı Devrim Bombası Gülsüm Hangisi 127 izlenme - 7 yıl önce
Gazeteci Hakkı Devrim Hayatını Kaybetti 01:36
Gazeteci Hakkı Devrim Hayatını Kaybetti 3 izlenme - 1 yıl önce Türk medyasının usta kalemi gazeteci Hakkı Devrim, 87 yaşında hayatını kaybetti.