Hoşgeldiniz!

Hakkı Devrim Videoları İzle

Makina Jenerik (2006 / 2007) 04:28
Makina Jenerik (2006 / 2007) 681 izlenme - 4 ay önce Bir daha benzeri gelmeyecek olan Makina'nın jeneriği. Okan Bayülgen yavaş yavaş bu ekibi dağıttı, en büyük azalma da TV8'e geçince oldu. Neredeyse bu videodaki kimse kalmadı. Zaten Disko Kralı'nın son zamanları da Makina kadar keyif vermemeye başlamıştı. (Ve bir daha hiç bir programı o keyfi veremedi.) Bu arada Hakkı Devrim'in de ruhu şad olsun.
Şafak sezer, hakkı devrim olmuş vodafone yeni rekl 01:10
Şafak sezer, hakkı devrim olmuş vodafone yeni rekl 8.586 izlenme - 7 yıl önce çok komik bir reklam olmuş :d
vodafone'un yeni reklamı... 01:09
vodafone'un yeni reklamı... 6.790 izlenme - 7 yıl önce Şafak sezer'in oynadığı vodafone'un yeni reklamı...
Okan Bayülgen & Hakkı Devrim, Yaşar Nuri Öztürk Tartışması 08:40
Okan Bayülgen & Hakkı Devrim, Yaşar Nuri Öztürk Tartışması 1.664 izlenme - 2 yıl önce Hakkı Devrim'in peygamberimiz için kabile şefi demesi ve ardından Yaşar Nuri Öztürk'ün bu tanımlamaya karşı çıkması ve hemen akabinde Okan Bayülgen'in Hakkı Devrim'i kurtarma çabaları, maalesef tüm bu çabalar Yaşar Nuri Öztürk'ün ne dediğini bilen tavrı sayesinde boşa çıkmış oluyor.
Hakkı Devrim - Oradaydım Belgeseli (27 Mayıs) 01:12
Hakkı Devrim - Oradaydım Belgeseli (27 Mayıs) 657 izlenme - 10 ay önce 1960 Darbesi sonrasında halktaki kutuplaşmaya bir örnek. Hakkı Devrim, hocası Şükrü Baban'ın uyarısı üzerine, darbeye ve diğer darbelere karşı aldığı tavrı anlatıyor. Kendisi bu gün vefat etti. Nur içinde yatsın.
Hakkı Devrim - Evlilik, Özlem ve Hüzün (Beyaz Dil Surçmesi İçerir) 02:20
Hakkı Devrim - Evlilik, Özlem ve Hüzün (Beyaz Dil Surçmesi İçerir) 741 izlenme - 2 yıl önce videonun başındaki beyazın dil sürçmesi komik gelicektir, iyice gülün derim çünkü videonun sonunda gözleriniz dolarken aklınıza bile gelmeyecek o komiklikler. not: yıllar önce bu programı izlemiştim aniden aklıma geldi bu konuşma aradım, buldum ve paylaşıyorum.
Songül Karlı - Damdan Düşenin Halinden Damdan Düşen Anlar (Anlamlı Atasözü) 00:23
Songül Karlı - Damdan Düşenin Halinden Damdan Düşen Anlar (Anlamlı Atasözü) 262 izlenme - 6 ay önce Songül Karlı, yaklaşık 8-10 yıl önce dilimize eşsiz bir atasözü armağan etmişti. "Damdan Düşenin Halinden Damdan Düşen Anlar." adlı atasözünü Mehmet Ali Erbil ve Okan Bayülgen yorumluyor. Ziynet Zali de beğenisini gülerek belli ediyor. Hakkı Devrim'i bu vesileyle saygıyla anıyoruz. İzliyoruz efenim..
Hakkı Devrim - Erol Köse'ye Laf Koymak 01:16
Hakkı Devrim - Erol Köse'ye Laf Koymak 584 izlenme - 2 yıl önce Tv8'e transfer olan Okan Bayülgen'in ilk Medya Kralı programında Erol Köse konuktu. Hakkı Devrim eline geçen bu fırsatı çok iyi değerlendirdi. Lafları koydu da koydu Erol Köseye. Şimdi bu ustaca koyuşları dikkatle izleyelim. Dip Not: Erol Köse bu ayarlardan sonra herşeyden elini eteğini çekip, komedi dans üçlüsünü tekrar kurup, eskiye döneceğinin söylentileri var.
Hakkı Devrim Peygamberimize 'kabile Şefi' Dedi 08:40
Hakkı Devrim Peygamberimize 'kabile Şefi' Dedi 780 izlenme - 5 yıl önce illuminati yeni dünya düzeni
Hakkı Devrim - Erol Köse Atışması 01:05
Hakkı Devrim - Erol Köse Atışması 509 izlenme - 6 yıl önce
Hakkı Devrim: Facebook Neresi Yav? 02:00
Hakkı Devrim: Facebook Neresi Yav? 254 izlenme - 7 yıl önce
Facebook Neresi Yav? 02:00
Facebook Neresi Yav? 207 izlenme - 7 yıl önce
Okan Bayülgen Vefat Eden Hakkı Devrim'i Anlattı 04:57
Okan Bayülgen Vefat Eden Hakkı Devrim'i Anlattı 16 izlenme - 10 ay önce Okan Bayülgen Vefat Eden Hakkı Devrim'i Anlattı Hakkı Devrim Hayatını Kaybetti, Oğlu Serdar Devrim Babasını Anlattı 15.06.2016 Hakkı Devrim hayatını kaybetti Gazeteci, köşe yazarı ve yayımcı Hakkı Devrim, 87 yaşında hayatını kaybetti. Türk basınının duayen isimlerinden Hakkı Devrim bugün 10.00 sıralarında hayatını kaybetti. Hakkı Devrim'in ölümü basın ve sanat dünyasında büyük üzüntüye boğdu. Uzun yıllar Hakkı Devrim ile program yapan Okan Bayülgen, Twitter hesabından "Hakkı ağabeyi, "aklımı","hafızamı","gençliğimi" yitirdim. O bana gidenleri anlattı ben de yeni gelenlere onu anlatacağım. #hakkıdevrim" mesajını paylaştı. Hakkı Devrim'in vefat haberini doğrulayan oğlu Serdar Devrim babasının saat 10:00 sularında hayatını kaybettiğini duyurdu. ÖLÜM HABERİ SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Ünlü gazeteci Hakkı Devrim'in hayatını kaybetmesi sevenlerini yasa boğdu.. OKAN BAYÜLGEN'İN PROGRAMLARIYLA FENOMEN OLMUŞTU CNN Türk'te "Hakkıyla Sohbet" ve "Günbegün" adıyla sohbet programları yapan Hakkı Devrim, 2005-2011 yılları arası Okan Bayülgen'in birçok programlarında daimi konuk olmasıyla ününe ün katmıştı. HAKKI DEVRİM KİMDİR 1947 yılında Kabataş Erkek Lisesi'ni bitirdi ve 1951 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. 1950-1954 yılları arasında İstanbul Radyosu söz ve temsil yayınlarında reji asistanı olarak çalıştı. Gazeteciliğe, 1952 yılında Son Saat'te röportaj yazarı olarak başladı. Daha sonraları Tercüman, Havadis, Yeni Sabah, Ege Ekspres ve Tasvir gazetelerinde çeşitli görevlerde bulundu. Yeni Sabah'ta genel yayın yönetmenliği yaptı; "Fısıltı" köşesinin yazarıydı. 1965'te Meydan Dergisi'nin kurucuları arasında yer aldı. Meydan Larousse ansiklopedisinin genel yayın müdürlüğünü yaptı. 1973 yılında, arkadaşlarıyla birlikte Kaynak Kitaplar Yayınevi'ni kurdu. Bir süre basın-yayın dünyasından uzaklaştıktan sonra 1990'da Doğan Yayın Grubu'nda gazeteciliğe döndü ve tanıtım (promosyon) programlarında yer alan ansiklopedilerin hazırlanmasına katıldı. Daha sonraları, AD Kitapçılık'ta Genel Yayın Yönetmeni olarak çalıştı (halen yayın kurulu üyesidir.) 1995'te Posta'da Telaynak köşesini yazdı.
Hakkı Devrim Bombası Gülsüm Hangisi 03:01
Hakkı Devrim Bombası Gülsüm Hangisi 127 izlenme - 7 yıl önce
Hakkı Devrim Hayatını Kaybetti 00:58
Hakkı Devrim Hayatını Kaybetti 4 izlenme - 10 ay önce Hakkı Devrim'den bu sabah kötü haber geldi. Alınan bilgiye göre, bir süredir kanser ve yaşlılığa bağlı hastalıklardan dolayı tedavi gören Hakkı Devrim, bu sabah evinde hayatını kaybetti. Hakkı Devrim'in cenazesi, yarın öğle vakti kılınacak cenaze namazının ardından Kilyos'taki aile mezarlığında toprağa verilecek. Türk basınının duayen isimlerinden Hakkı Devrim'in oğlu gazeteci Serdar Devrim, babasının saat 10.00 sıralarında evinde vefat ettiğini söyledi. Bir süredir kanser ve yaşlılığa bağlı hastalıklardan dolayı tedavi gören Devrim'in cenazesi, yarın öğle cenaze namazının ardından Levent Camisi'nden alınarak Kilyos'taki aile mezarlığında toprağa verilecek. HAKKI DEVRİM KİMDİR? Hakkı Devrim 1929 yılında Eskişehir'de dünyaya geldi. Hakkı Devrim eğitim hayatını İstanbul'da sürdürdü. 1947 yılında Kabataş Erkek Lisesi'ni bitirdi ve 1951 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.1950-1954 yılları arasında İstanbul Radyosu söz ve temsil yayınlarında reji asistanı olarak çalıştı. Hakkı Devrim gazeteciliğe, 1952 yılında Son Saat'te röportaj yazarı olarak başladı. Daha sonraları Tercüman, Havadis, Yeni Sabah, Ege Ekspres ve Tasvir gazetelerinde çeşitli görevlerde bulundu. Yeni Sabah'ta genel yayın yönetmenliği yaptı; "Fısıltı" köşesinin yazarıydı. 1965'te Meydan Dergisi'nin kurucuları arasında yer aldı. Meydan Larousse ansiklopedisinin genel yayın müdürlüğünü yaptı. 1973 yılında, arkadaşlarıyla birlikte Kaynak Kitaplar Yayınevi'ni kurdu. Bir süre basın-yayın dünyasından uzaklaştıktan sonra 1990'da Doğan Yayın Grubu'nda gazeteciliğe döndü ve tanıtım programlarında yer alan ansiklopedilerin hazırlanmasına katıldı. Hakkı Devrim daha sonraları, AD Kitapçılık'ta Genel Yayın Yönetmeni olarak çalıştı 1995'te Posta'da Telaynak köşesini yazdı. CNN Türk'te "Hakkıyla Sohbet" ve "Günbegün" adıyla sohbet programları yaptı. 2005-2011 yılları arası Okan Bayülgen'in birçok programlarında daimi konuk oldu. Radikal'de köşe yazarlığı yaptı. Hakkı Devrim'in eşi Gülseren Devrim 26 Nisan 2008'de hayatını kaybetmişti.
Gazeteci Hakkı Devrim Hayatını Kaybetti 01:36
Gazeteci Hakkı Devrim Hayatını Kaybetti 3 izlenme - 10 ay önce Türk medyasının usta kalemi gazeteci Hakkı Devrim, 87 yaşında hayatını kaybetti.