Hoşgeldiniz!

haktan akdoğan

cnntürk - haktan akdoğan - saba tümer konuğu - 200 10:01
cnntürk - haktan akdoğan - saba tümer konuğu - 200 12.772 izlenme - 8 yıl önce cnntürk - haktan akdoğan - saba tümer konuğu - 2009
Korcan Karar' la ŞOK - Ufo ile Randevu 05:30
Korcan Karar' la ŞOK - Ufo ile Randevu 3.395 izlenme - 3 yıl önce Hergün randevusuna sadık şekilde uzaylı dostların kendini ziyarete geldiğini söyleyen amatör tiyatrocu abinin Atv ekibini ayartıp Çorlu ilçesi mücavir alanı sınırları içinde balık avlar gibi ufo avına çıkmasına dair absürd-anti ciddi-rating yanlısı Türk özel televizyon kanalları anlayışına ufaktan bir dokunuş görüntülerde bahsi edilen.. Lakin Korcan Karar'ın Vietnam'da operasyona giden Rambo ruh haline ve programı sunan Cansel Özzengin'in Alpay Özalan'a "o kafasını havuzun dibine çarpmış" hissiyatına özellikle vurgu yapmamak elde değil.
Haktan Akdoğan - Ufo Gerçekleri Neden Gizleniyor? 02:33
Haktan Akdoğan - Ufo Gerçekleri Neden Gizleniyor? 1.248 izlenme - 3 yıl önce Muhabbet Kralı'nda Haktan Akdoğan UFO gerçeklerinin dünyayı nasıl değiştirebileceğini ve bu gerçeklerin nasıl engellendiğini anlatmış.
Ömer Çelakıl Haktan Akdoğan Saba Tümer 01:51
Ömer Çelakıl Haktan Akdoğan Saba Tümer 3.225 izlenme - 8 yıl önce insan özeldir
Rize'de UFO 04:44
Rize'de UFO 941 izlenme - 3 yıl önce Ula ula ula orda bişe var. Yandıriy söndüriy. Tabi ki dünya televizyonlarında ilk kez Flash TV'de ve tabi ki ufo haberlerinin olmazsa olmazı sirius Haktan Akdoğan yorumuyla. Nedense bu görüntüler hep bulanık olur.
1 Şubat 2015 Pazar / Haktan Akdoğan - Ceylan Pirinçcioğlu 51:35
1 Şubat 2015 Pazar / Haktan Akdoğan - Ceylan Pirinçcioğlu 724 izlenme - 3 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Brezilya'daki Protestolarda Görüntülenen UFO 01:27
Brezilya'daki Protestolarda Görüntülenen UFO 287 izlenme - 3 yıl önce Berezilya'da yaşanan protestolarda halkın kaydettiği görüntülerden biri bu, birkaç örneği var ama en net olanı bu, Haktan abimiz de hemen yapıştırmış sitesine. Bizler inandık siz de inanın.