Hoşgeldiniz!

halat

Tesla Model X - Toyota Land Cruiser Halat Çekme Yarışı 02:21
Tesla Model X - Toyota Land Cruiser Halat Çekme Yarışı 6.330 izlenme - 1 ay önce Görüntüde Tesla Model X - Toyota Land Cruiser arasında halet çekme yarışı yapılarak araçların sağlamlığı ölçüldü
 At Gizli Kameraya Yakalandı 02:13
At Gizli Kameraya Yakalandı 82.586 izlenme - 2 yıl önce At bağlı olduğu halattan inanılmaz bir şekilde kurtuluyor. Bulunduğu yerin kapısı kapandıktan sonra harekete geçen, yaptığı hareketlerle duvara bağlı olduğu halattan kurtulmayı başarıyor. Atın o anlarını sahibinin koyduğu gizli kamera kayda alıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Profesyonel Halat Çekme Yarışması 01:43
Profesyonel Halat Çekme Yarışması 1.534 izlenme - 2 ay önce İrlanda ile Çin arasındaki 560 kilo erkekler yarı final karşılaşmasından bir kesit.
Halat Çekerken Sıkışan Kızlar 00:23
Halat Çekerken Sıkışan Kızlar 51.896 izlenme - 9 yıl önce halat oyunundan görüntüler
Çin Malı İpin Kuku'dan İntikamı 00:36
Çin Malı İpin Kuku'dan İntikamı 8.421 izlenme - 1 yıl önce Play Çin'de geçiyor arkadaşlar, dayanıksız ipin zararlarını gözlemliyoruz.
Ağaç Kökü Çıkarmaya Çalışan Adamların Talihsizliği 00:29
Ağaç Kökü Çıkarmaya Çalışan Adamların Talihsizliği 6.086 izlenme - 3 yıl önce Ağacın kökünü çıkarmak için, halat yardımıyla arabaya bağlayan adamlar. Hiç beklemedikleri bir sahne ile karşılaştılar.
Case Jx80pro Td75d Blue Master 01:12
Case Jx80pro Td75d Blue Master 6.128 izlenme - 3 yıl önce Case Jx80pro Td75d Blue Master Traktörlerin çekim gücünü görmek için video izlemeyi unutmayın.
SkySaver Acil Kaçış Çantası 01:59
SkySaver Acil Kaçış Çantası 3.641 izlenme - 1 yıl önce Yangın..vb durumlarda yüksek katlardan acil kaçışlar için güzel ve pratik bir düşüncenin ürünü.
Halat Koptu Vali Yere Düştü 00:30
Halat Koptu Vali Yere Düştü 4.267 izlenme - 2 yıl önce İzmit'te 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında yapılan etkinlikte, çocukların halat çekme yarışmasına vali Hasan Basri Güzeloğlu da katıldı. Halatın bir ucuna geçen vali, halat kopunca yere düştü. Vali Güzeloğlu'nu düştüğü yerden korumalar yardımıyla kaldırıldı.
Amerikan Donanması Rus Donanmasına Karşı - Halat Çekme 00:47
Amerikan Donanması Rus Donanmasına Karşı - Halat Çekme 5.158 izlenme - 3 yıl önce Efendim bu Amerika donanması Rus donanmasıyla bir halat çekme yarışması yapıyor soldakiler Rus sağdakiler amerikan, şimdi soldakilere mozambikli desende inanırız diyecek arkadaşlar vardır haklısınız ne yazıkki kayıt eden arkadaş büyük ihtimalle amerikan olduğundan pekte diğer tarafı net göremiyoruz.
Dalgın Şoför Mitsubishi ile BMW M5'i Pert Etti 01:18
Dalgın Şoför Mitsubishi ile BMW M5'i Pert Etti 233 izlenme - 1 ay önce Mitsubishi Delica ile BMW M5 arasındaki halat yarışı sırasında aracını geri viteste unutan dalgın şoför, 200 bin liralık BMW M5'in bagajını çökertmiş.
Dev Balinayı Kurtaran Dalgıç 01:28
Dev Balinayı Kurtaran Dalgıç 1.852 izlenme - 2 yıl önce Okyanusun derinliklerinde böyle bir işe kalkışan koca yürekli dalgıç abiyi saygıyla alkışlıyoruz.
Kaplanla halat çekme yarışı 00:21
Kaplanla halat çekme yarışı 5.795 izlenme - 6 yıl önce Abd'de bir hayvanat bahçesi ziyaretçilerine kaplanlarla yarışma fırsatı veriyor. kaplanlara karşı savaşmak isteyen yüzlerce kişi oyuna katılmak için facebook üzerinden başvuruyor
Martı Avlamak İsterken Karaya Vuran Köpek Balığı 04:15
Martı Avlamak İsterken Karaya Vuran Köpek Balığı 4.993 izlenme - 3 yıl önce Chatham, Massachusetts’te gerçekleşen olayda sahilde bir köpek balığı can çekişiyor. Yetkililer ise onu hayatta tutabilmek için su ile ıslatıyor. Olaya tanıklık eden insanların verdikleri bilgilere göre köpek balığı martıları avlamak isterken karaya vurmuş ve can çekişmeye başlamış. Normal olarak korkan insanlar köpek balığına yaklaşamasa da yetkililer onu hayatta tutabilmeyi başararak okyanusa geri bıraktılar.
jet uçağını tutacak halat koparsa.. 01:25
jet uçağını tutacak halat koparsa.. 12.321 izlenme - 8 yıl önce jet uçağını tutacak halat koparsa..
hera halat şow. pİtbull_raja 01:28
hera halat şow. pİtbull_raja 6.660 izlenme - 8 yıl önce hera halat şow. pİtbull_raja
Koltuktaki Kaç Kişiyi Halatla Cekebilirsin? - Güç Gosterisi 06:33
Koltuktaki Kaç Kişiyi Halatla Cekebilirsin? - Güç Gosterisi 1.930 izlenme - 2 yıl önce Yeni bir güç gösterisi videosu ile karşınızdayız. Bu kez Fırat ve Okaner insanları koltuğa oturtup çekmeye çalışıyor. Güç Gösterisi formatındaki diğer videolar tam şurada: https://goo.gl/yQqGqg Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Amon Goeth'ün Trajikomik İnfazı (Schindler List'deki Nazi Subayı) 01:20
Amon Goeth'ün Trajikomik İnfazı (Schindler List'deki Nazi Subayı) 1.656 izlenme - 2 yıl önce Hollywood filmlerinde ki,kötülerin kolay ölmediği klişesinin çıkış kaynağı olan insan kasabı amon goeth'ün(direkt göt diye okunur) gerçek infaz videosudur. Konu insanlık suçları işlemiş kişiler olunca onlar hakkında ki bu tip videoların etik dışı olmadığını düşündüğüm için görüntüleri paylaşıyorum.
Ankaralı Dayıların Yolda Kalan Arabayı İtme Yöntemi 00:06
Ankaralı Dayıların Yolda Kalan Arabayı İtme Yöntemi 563 izlenme - 11 ay önce Halat bulamayınca arabayı çekmek yerine adamla iten Ankaralı dayıların kameralara yansıyan görüntüleri sizlerle...
Otomobili Nehirden Halatla Geçirdiler 00:28
Otomobili Nehirden Halatla Geçirdiler 1.362 izlenme - 4 yıl önce Nehirden Halatla Geçirdikleri otomobili geçirmeye çalıştılar fakat Şiddetli yağmurun etkisiyle yıkılan köprüden geçemeyen araç sahipleri yinede nehirden ilginç bir çözümle geçmeyi başardı. Sibirya'da bir köprü, yağışlar nedeniyle yıkılınca, karşıya geçemeyen araç sahipleri ilginç bir çözüm buldu. Askıya aldıkları koca otomobili nehrin üzerinden halatlarla çekerek karşı çıkardılar. Araçların karşıya geçmesi sosyal medyada rekora koşuyor
Çin'de Vinç İle Taşınan Kamyon İşçinin Üzerine Devrildi 00:10
Çin'de Vinç İle Taşınan Kamyon İşçinin Üzerine Devrildi 177 izlenme - 5 ay önce Çin’de bir kamyonun vinç tarafından inşaat sahasına indirilmesi sırasında korkunç bir kaza yaşanmış. Vincin halatlarından biri kopunca kamyon bir işçinin üzerine devrilmesi talihsiz işçi olay yerinde hayatını kaybetmiş.
Bikiniyle Halat Çekince :))) 00:23
Bikiniyle Halat Çekince :))) 2.549 izlenme - 8 yıl önce bikinili japon kızlar halat çekme oyunu oynayınca bakın başlarına ne geldi.
Böyle Ralli Yapan Görülmedi ( Freestyle Rally ) 00:14
Böyle Ralli Yapan Görülmedi ( Freestyle Rally ) 1.144 izlenme - 4 yıl önce Adam yarışta yolda kalmış ama aracı çekilirken bile ralli yapmak istiyor :)
Halatla Uçak Temizlemek 00:26
Halatla Uçak Temizlemek 395 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz günlerde damacana ile THY uçağına yapılan işlem tüm dünyada yankı bulurken benzer bir görüntü de yurtdışından geldi. Bu görüntülerde çalışanlar, uçağın yatay stabilizerini halat ile temizlemeye çalıştığı görülüyor.
Bikiniyle Halat Çekince 07:17
Bikiniyle Halat Çekince 1.838 izlenme - 8 yıl önce bikinili japon kızlar halat çekme oyunu oynayınca bakın başlarına ne geldi
Traktör Savaşları 2 - Alternatif Anadolu Eğlencesi 00:46
Traktör Savaşları 2 - Alternatif Anadolu Eğlencesi 724 izlenme - 2 yıl önce Yozgatlı çiftçilerde modaya uymuş traktörleriyle birbirlerini çekmeye çalışıyolar. Bu arada Valtra'nın (namı değer Manstra Cunstra) yenileceğini anladığında el frenini çektiğini de görmedik değil. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/77402/traktor-savaslari-alternatif-anadolu-eglencesi
Hayatı Sınırlarda Yaşayan İş Makinesi Operatörü 01:29
Hayatı Sınırlarda Yaşayan İş Makinesi Operatörü 284 izlenme - 9 ay önce Çelik halatların üzerine konan tahtalardan oluşan asma köprünün üzerinden 15 tonluk bir iş makinesi böyle geçti.
Atlayış Yaparken ip Koptu 01:42
Atlayış Yaparken ip Koptu 562 izlenme - 2 yıl önce Çin'de yaşanan olayda bungee jumping yapan genç kızın bağlı olduğu kalın lastikli ip koptu. Kız, düşüş sırasında hızı kesilince ölümün kıyısından döndü. Nehre düşen kız, akıntılı suda bir süre sürüklendikten sonra yaralı olarak karaya çıkmayı başardı.
Bunu Hesaba Katmamışlardı 00:48
Bunu Hesaba Katmamışlardı 671 izlenme - 3 yıl önce Kepçenin tanker kurtarma çalışması kaş yaparken göz çıkarma eylemine dönüşüyor. Çamura saplanıp kalan tankerin imdadına bir kepçe yetişiyor. Bağlanan halat sayesinde kepçenin çamurdan kurtardığı tanker biraz ilerledikten sonra geri geri gitmeye başlıyor. Yetersiz kalan halatın da kopmasıyla boşlukta kalan tankerin frenleri de tutmayınca kötü son kaçınılmaz oluyor.
İntihar Etmeli Arabesk Rap - Aşk Süründürür Halat Öldürür 04:03
İntihar Etmeli Arabesk Rap - Aşk Süründürür Halat Öldürür 465 izlenme - 2 yıl önce Sözleriyle olsun, klibiyle olsun tam anlamıyla gerçek bir başyapıt. Kar topu oynamak, geçen arabalara kar topu fırlatmak varken nedir bu gereksiz isyan, yaralı ruh hali deyip ufak bi öneride bulunalım. Aslında onlar gerçek kankalardır, kar kış dinlemeden ani bi topuk girişimi ile olay yerine yarışırlar. Gördükleri acı gerçek karşısında merhumu lahana dolması gibi kefene sarma işlemini gerçekleştirirler ve gerisi malum.