Hoşgeldiniz!

halat

 At Gizli Kameraya Yakalandı 02:13
At Gizli Kameraya Yakalandı 54.077 izlenme - 12 ay önce At bağlı olduğu halattan inanılmaz bir şekilde kurtuluyor. Bulunduğu yerin kapısı kapandıktan sonra harekete geçen, yaptığı hareketlerle duvara bağlı olduğu halattan kurtulmayı başarıyor. Atın o anlarını sahibinin koyduğu gizli kamera kayda alıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
SkySaver Acil Kaçış Çantası 01:59
SkySaver Acil Kaçış Çantası 2.586 izlenme - 2 ay önce Yangın..vb durumlarda yüksek katlardan acil kaçışlar için güzel ve pratik bir düşüncenin ürünü.
Halat Çekerken Sıkışan Kızlar 00:23
Halat Çekerken Sıkışan Kızlar 51.834 izlenme - 8 yıl önce halat oyunundan görüntüler
Halat Koptu Vali Yere Düştü 00:30
Halat Koptu Vali Yere Düştü 4.169 izlenme - 5 ay önce İzmit'te 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında yapılan etkinlikte, çocukların halat çekme yarışmasına vali Hasan Basri Güzeloğlu da katıldı. Halatın bir ucuna geçen vali, halat kopunca yere düştü. Vali Güzeloğlu'nu düştüğü yerden korumalar yardımıyla kaldırıldı.
Dev Balinayı Kurtaran Dalgıç 01:28
Dev Balinayı Kurtaran Dalgıç 1.821 izlenme - 4 ay önce Okyanusun derinliklerinde böyle bir işe kalkışan koca yürekli dalgıç abiyi saygıyla alkışlıyoruz.
Ağaç Kökü Çıkarmaya Çalışan Adamların Talihsizliği 00:29
Ağaç Kökü Çıkarmaya Çalışan Adamların Talihsizliği 6.045 izlenme - 1 yıl önce Ağacın kökünü çıkarmak için, halat yardımıyla arabaya bağlayan adamlar. Hiç beklemedikleri bir sahne ile karşılaştılar.
Case Jx80pro Td75d Blue Master 01:12
Case Jx80pro Td75d Blue Master 5.274 izlenme - 2 yıl önce Case Jx80pro Td75d Blue Master Traktörlerin çekim gücünü görmek için video izlemeyi unutmayın.
Martı Avlamak İsterken Karaya Vuran Köpek Balığı 04:15
Martı Avlamak İsterken Karaya Vuran Köpek Balığı 4.559 izlenme - 1 yıl önce Chatham, Massachusetts’te gerçekleşen olayda sahilde bir köpek balığı can çekişiyor. Yetkililer ise onu hayatta tutabilmek için su ile ıslatıyor. Olaya tanıklık eden insanların verdikleri bilgilere göre köpek balığı martıları avlamak isterken karaya vurmuş ve can çekişmeye başlamış. Normal olarak korkan insanlar köpek balığına yaklaşamasa da yetkililer onu hayatta tutabilmeyi başararak okyanusa geri bıraktılar.
Kaplanla halat çekme yarışı 00:21
Kaplanla halat çekme yarışı 5.720 izlenme - 4 yıl önce Abd'de bir hayvanat bahçesi ziyaretçilerine kaplanlarla yarışma fırsatı veriyor. kaplanlara karşı savaşmak isteyen yüzlerce kişi oyuna katılmak için facebook üzerinden başvuruyor
jet uçağını tutacak halat koparsa.. 01:25
jet uçağını tutacak halat koparsa.. 12.204 izlenme - 6 yıl önce jet uçağını tutacak halat koparsa..
hera halat şow. pİtbull_raja 01:28
hera halat şow. pİtbull_raja 6.609 izlenme - 7 yıl önce hera halat şow. pİtbull_raja
Amon Goeth'ün Trajikomik İnfazı (Schindler List'deki Nazi Subayı) 01:20
Amon Goeth'ün Trajikomik İnfazı (Schindler List'deki Nazi Subayı) 1.031 izlenme - 1 yıl önce Hollywood filmlerinde ki,kötülerin kolay ölmediği klişesinin çıkış kaynağı olan insan kasabı amon goeth'ün(direkt göt diye okunur) gerçek infaz videosudur. Konu insanlık suçları işlemiş kişiler olunca onlar hakkında ki bu tip videoların etik dışı olmadığını düşündüğüm için görüntüleri paylaşıyorum.
Otomobili Nehirden Halatla Geçirdiler 00:28
Otomobili Nehirden Halatla Geçirdiler 1.360 izlenme - 3 yıl önce Nehirden Halatla Geçirdikleri otomobili geçirmeye çalıştılar fakat Şiddetli yağmurun etkisiyle yıkılan köprüden geçemeyen araç sahipleri yinede nehirden ilginç bir çözümle geçmeyi başardı. Sibirya'da bir köprü, yağışlar nedeniyle yıkılınca, karşıya geçemeyen araç sahipleri ilginç bir çözüm buldu. Askıya aldıkları koca otomobili nehrin üzerinden halatlarla çekerek karşı çıkardılar. Araçların karşıya geçmesi sosyal medyada rekora koşuyor
Böyle Ralli Yapan Görülmedi ( Freestyle Rally ) 00:14
Böyle Ralli Yapan Görülmedi ( Freestyle Rally ) 1.132 izlenme - 2 yıl önce Adam yarışta yolda kalmış ama aracı çekilirken bile ralli yapmak istiyor :)
Bikiniyle Halat Çekince :))) 00:23
Bikiniyle Halat Çekince :))) 2.545 izlenme - 7 yıl önce bikinili japon kızlar halat çekme oyunu oynayınca bakın başlarına ne geldi.
Atlayış Yaparken ip Koptu 01:42
Atlayış Yaparken ip Koptu 424 izlenme - 1 yıl önce Çin'de yaşanan olayda bungee jumping yapan genç kızın bağlı olduğu kalın lastikli ip koptu. Kız, düşüş sırasında hızı kesilince ölümün kıyısından döndü. Nehre düşen kız, akıntılı suda bir süre sürüklendikten sonra yaralı olarak karaya çıkmayı başardı.
Traktör Savaşları 2 - Alternatif Anadolu Eğlencesi 00:46
Traktör Savaşları 2 - Alternatif Anadolu Eğlencesi 524 izlenme - 1 yıl önce Yozgatlı çiftçilerde modaya uymuş traktörleriyle birbirlerini çekmeye çalışıyolar. Bu arada Valtra'nın (namı değer Manstra Cunstra) yenileceğini anladığında el frenini çektiğini de görmedik değil. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/77402/traktor-savaslari-alternatif-anadolu-eglencesi
Bikiniyle Halat Çekince 07:17
Bikiniyle Halat Çekince 1.824 izlenme - 7 yıl önce bikinili japon kızlar halat çekme oyunu oynayınca bakın başlarına ne geldi
Bunu Hesaba Katmamışlardı 00:48
Bunu Hesaba Katmamışlardı 668 izlenme - 2 yıl önce Kepçenin tanker kurtarma çalışması kaş yaparken göz çıkarma eylemine dönüşüyor. Çamura saplanıp kalan tankerin imdadına bir kepçe yetişiyor. Bağlanan halat sayesinde kepçenin çamurdan kurtardığı tanker biraz ilerledikten sonra geri geri gitmeye başlıyor. Yetersiz kalan halatın da kopmasıyla boşlukta kalan tankerin frenleri de tutmayınca kötü son kaçınılmaz oluyor.
İntihar Etmeli Arabesk Rap - Aşk Süründürür Halat Öldürür 04:03
İntihar Etmeli Arabesk Rap - Aşk Süründürür Halat Öldürür 287 izlenme - 1 yıl önce Sözleriyle olsun, klibiyle olsun tam anlamıyla gerçek bir başyapıt. Kar topu oynamak, geçen arabalara kar topu fırlatmak varken nedir bu gereksiz isyan, yaralı ruh hali deyip ufak bi öneride bulunalım. Aslında onlar gerçek kankalardır, kar kış dinlemeden ani bi topuk girişimi ile olay yerine yarışırlar. Gördükleri acı gerçek karşısında merhumu lahana dolması gibi kefene sarma işlemini gerçekleştirirler ve gerisi malum.
Bungee Jumping Halatı Kopunca! 01:21
Bungee Jumping Halatı Kopunca! 390 izlenme - 2 yıl önce Maceraperest genç kız metrelerce yükseklikten kendisini aşağıya bıraktı. Gerilen halat kopunca genç kız bir anda sulara gömüldü. Akıntının sürüklediği genç kız büyük bir mucizeye imza atarak hayatta kalmayı başardı.
Dodge ve Land Rover Çekişmesi 01:48
Dodge ve Land Rover Çekişmesi 369 izlenme - 2 yıl önce Landrover 300 tdi ve Dodge Ram 5.9 L. Sonucunu tahmin etmekte zorlanacağınız bir çekişme.
Türk Eri ile Abd Komandosunun Kapışması 02:40
Türk Eri ile Abd Komandosunun Kapışması 271 izlenme - 2 yıl önce Türk ün gücünü kaslı, şekilli şukullu Abd komandosuna gösteren Er! Abd askeri neticesinden solumaya başlamış ve arkadaşı en sonunda yanına gelip "sakin ol şampiyon" demek zorunda kalmıştır. Erimizi büyük bir heyecanla izliyoruz efendim. Yer incirlik üssü edesem inanacaksınız, hayatıızda incirlik e mi gittiniz sanki amk.
Y 11 Fen A Halat Çekme 00:19
Y 11 Fen A Halat Çekme 1.576 izlenme - 8 yıl önce y 11 fen a halat çekme
Kilyos Batık Çıkarma 1 02:07
Kilyos Batık Çıkarma 1 936 izlenme - 7 yıl önce batık geminin parçaların çekme çalışması
1912 Olimpiyat Oyunları - Halat Çekme 00:43
1912 Olimpiyat Oyunları - Halat Çekme 215 izlenme - 1 yıl önce Stockholm'de 1912 Olimpiyat Oyunlarında halat çekmede İsviçre ile İngiltere karşı karşıya geliyor.
Abd Deniz Kuvvetleri Ve Rus Denizciler Halat Yarışı 00:47
Abd Deniz Kuvvetleri Ve Rus Denizciler Halat Yarışı 514 izlenme - 3 yıl önce Süper Halat Çekme Yarışı
Amerikan Donanması Rus Donanmasına Karşı - Halat Çekme 00:47
Amerikan Donanması Rus Donanmasına Karşı - Halat Çekme 191 izlenme - 1 yıl önce Efendim bu Amerika donanması Rus donanmasıyla bir halat çekme yarışması yapıyor soldakiler Rus sağdakiler amerikan, şimdi soldakilere mozambikli desende inanırız diyecek arkadaşlar vardır haklısınız ne yazıkki kayıt eden arkadaş büyük ihtimalle amerikan olduğundan pekte diğer tarafı net göremiyoruz.
Cücünatör - Sandalyede Oturarak Adam Öldürme Sanatı 01:40
Cücünatör - Sandalyede Oturarak Adam Öldürme Sanatı 282 izlenme - 2 yıl önce Cücünatör, düşmanlarını balık gibi avlayan, yumrukları çelikten, silahını güdümlü füze gibi noktasal atış yaparken kullanabilen, sandalyede oturuken bile adam öldüren ve 150 metreden kazık saplayabilen bir makinadır. Artık yükselişe geçme zamanı gelmiştir.
otomatik çekme halatı 00:31
otomatik çekme halatı 1.031 izlenme - 7 yıl önce İki aracın bir yerden bir yere çekilmesi esnasında halatın yerde sürüklenmesine engel olup, ani çekme esnasında boşluk olmaması sebebi ile halatın kopmasına mani olmaktadır.