Hoşgeldiniz!

Halat Videoları İzle

 At Gizli Kameraya Yakalandı 02:13
At Gizli Kameraya Yakalandı 72.721 izlenme - 2 yıl önce At bağlı olduğu halattan inanılmaz bir şekilde kurtuluyor. Bulunduğu yerin kapısı kapandıktan sonra harekete geçen, yaptığı hareketlerle duvara bağlı olduğu halattan kurtulmayı başarıyor. Atın o anlarını sahibinin koyduğu gizli kamera kayda alıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çin Malı İpin Kuku'dan İntikamı 00:36
Çin Malı İpin Kuku'dan İntikamı 8.283 izlenme - 7 ay önce Play Çin'de geçiyor arkadaşlar, dayanıksız ipin zararlarını gözlemliyoruz.
Halat Çekerken Sıkışan Kızlar 00:23
Halat Çekerken Sıkışan Kızlar 51.867 izlenme - 9 yıl önce halat oyunundan görüntüler
Ağaç Kökü Çıkarmaya Çalışan Adamların Talihsizliği 00:29
Ağaç Kökü Çıkarmaya Çalışan Adamların Talihsizliği 6.073 izlenme - 2 yıl önce Ağacın kökünü çıkarmak için, halat yardımıyla arabaya bağlayan adamlar. Hiç beklemedikleri bir sahne ile karşılaştılar.
SkySaver Acil Kaçış Çantası 01:59
SkySaver Acil Kaçış Çantası 3.250 izlenme - 10 ay önce Yangın..vb durumlarda yüksek katlardan acil kaçışlar için güzel ve pratik bir düşüncenin ürünü.
Halat Koptu Vali Yere Düştü 00:30
Halat Koptu Vali Yere Düştü 4.231 izlenme - 1 yıl önce İzmit'te 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında yapılan etkinlikte, çocukların halat çekme yarışmasına vali Hasan Basri Güzeloğlu da katıldı. Halatın bir ucuna geçen vali, halat kopunca yere düştü. Vali Güzeloğlu'nu düştüğü yerden korumalar yardımıyla kaldırıldı.
Case Jx80pro Td75d Blue Master 01:12
Case Jx80pro Td75d Blue Master 5.826 izlenme - 2 yıl önce Case Jx80pro Td75d Blue Master Traktörlerin çekim gücünü görmek için video izlemeyi unutmayın.
Dev Balinayı Kurtaran Dalgıç 01:28
Dev Balinayı Kurtaran Dalgıç 1.848 izlenme - 1 yıl önce Okyanusun derinliklerinde böyle bir işe kalkışan koca yürekli dalgıç abiyi saygıyla alkışlıyoruz.
Martı Avlamak İsterken Karaya Vuran Köpek Balığı 04:15
Martı Avlamak İsterken Karaya Vuran Köpek Balığı 4.819 izlenme - 2 yıl önce Chatham, Massachusetts’te gerçekleşen olayda sahilde bir köpek balığı can çekişiyor. Yetkililer ise onu hayatta tutabilmek için su ile ıslatıyor. Olaya tanıklık eden insanların verdikleri bilgilere göre köpek balığı martıları avlamak isterken karaya vurmuş ve can çekişmeye başlamış. Normal olarak korkan insanlar köpek balığına yaklaşamasa da yetkililer onu hayatta tutabilmeyi başararak okyanusa geri bıraktılar.
Kaplanla halat çekme yarışı 00:21
Kaplanla halat çekme yarışı 5.764 izlenme - 5 yıl önce Abd'de bir hayvanat bahçesi ziyaretçilerine kaplanlarla yarışma fırsatı veriyor. kaplanlara karşı savaşmak isteyen yüzlerce kişi oyuna katılmak için facebook üzerinden başvuruyor
Ankaralı Dayıların Yolda Kalan Arabayı İtme Yöntemi 00:06
Ankaralı Dayıların Yolda Kalan Arabayı İtme Yöntemi 545 izlenme - 4 ay önce Halat bulamayınca arabayı çekmek yerine adamla iten Ankaralı dayıların kameralara yansıyan görüntüleri sizlerle...
jet uçağını tutacak halat koparsa.. 01:25
jet uçağını tutacak halat koparsa.. 12.310 izlenme - 7 yıl önce jet uçağını tutacak halat koparsa..
hera halat şow. pİtbull_raja 01:28
hera halat şow. pİtbull_raja 6.639 izlenme - 8 yıl önce hera halat şow. pİtbull_raja
Hayatı Sınırlarda Yaşayan İş Makinesi Operatörü 01:29
Hayatı Sınırlarda Yaşayan İş Makinesi Operatörü 260 izlenme - 2 ay önce Çelik halatların üzerine konan tahtalardan oluşan asma köprünün üzerinden 15 tonluk bir iş makinesi böyle geçti.
Koltuktaki Kaç Kişiyi Halatla Cekebilirsin? - Güç Gosterisi 06:33
Koltuktaki Kaç Kişiyi Halatla Cekebilirsin? - Güç Gosterisi 1.806 izlenme - 1 yıl önce Yeni bir güç gösterisi videosu ile karşınızdayız. Bu kez Fırat ve Okaner insanları koltuğa oturtup çekmeye çalışıyor. Güç Gösterisi formatındaki diğer videolar tam şurada: https://goo.gl/yQqGqg Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Amerikan Donanması Rus Donanmasına Karşı - Halat Çekme 00:47
Amerikan Donanması Rus Donanmasına Karşı - Halat Çekme 1.772 izlenme - 2 yıl önce Efendim bu Amerika donanması Rus donanmasıyla bir halat çekme yarışması yapıyor soldakiler Rus sağdakiler amerikan, şimdi soldakilere mozambikli desende inanırız diyecek arkadaşlar vardır haklısınız ne yazıkki kayıt eden arkadaş büyük ihtimalle amerikan olduğundan pekte diğer tarafı net göremiyoruz.
Halatla Uçak Temizlemek 00:26
Halatla Uçak Temizlemek 393 izlenme - 5 ay önce Geçtiğimiz günlerde damacana ile THY uçağına yapılan işlem tüm dünyada yankı bulurken benzer bir görüntü de yurtdışından geldi. Bu görüntülerde çalışanlar, uçağın yatay stabilizerini halat ile temizlemeye çalıştığı görülüyor.
Amon Goeth'ün Trajikomik İnfazı (Schindler List'deki Nazi Subayı) 01:20
Amon Goeth'ün Trajikomik İnfazı (Schindler List'deki Nazi Subayı) 1.429 izlenme - 2 yıl önce Hollywood filmlerinde ki,kötülerin kolay ölmediği klişesinin çıkış kaynağı olan insan kasabı amon goeth'ün(direkt göt diye okunur) gerçek infaz videosudur. Konu insanlık suçları işlemiş kişiler olunca onlar hakkında ki bu tip videoların etik dışı olmadığını düşündüğüm için görüntüleri paylaşıyorum.
Otomobili Nehirden Halatla Geçirdiler 00:28
Otomobili Nehirden Halatla Geçirdiler 1.362 izlenme - 4 yıl önce Nehirden Halatla Geçirdikleri otomobili geçirmeye çalıştılar fakat Şiddetli yağmurun etkisiyle yıkılan köprüden geçemeyen araç sahipleri yinede nehirden ilginç bir çözümle geçmeyi başardı. Sibirya'da bir köprü, yağışlar nedeniyle yıkılınca, karşıya geçemeyen araç sahipleri ilginç bir çözüm buldu. Askıya aldıkları koca otomobili nehrin üzerinden halatlarla çekerek karşı çıkardılar. Araçların karşıya geçmesi sosyal medyada rekora koşuyor
Bikiniyle Halat Çekince :))) 00:23
Bikiniyle Halat Çekince :))) 2.548 izlenme - 8 yıl önce bikinili japon kızlar halat çekme oyunu oynayınca bakın başlarına ne geldi.
Böyle Ralli Yapan Görülmedi ( Freestyle Rally ) 00:14
Böyle Ralli Yapan Görülmedi ( Freestyle Rally ) 1.141 izlenme - 3 yıl önce Adam yarışta yolda kalmış ama aracı çekilirken bile ralli yapmak istiyor :)
Bikiniyle Halat Çekince 07:17
Bikiniyle Halat Çekince 1.833 izlenme - 7 yıl önce bikinili japon kızlar halat çekme oyunu oynayınca bakın başlarına ne geldi
Traktör Savaşları 2 - Alternatif Anadolu Eğlencesi 00:46
Traktör Savaşları 2 - Alternatif Anadolu Eğlencesi 660 izlenme - 2 yıl önce Yozgatlı çiftçilerde modaya uymuş traktörleriyle birbirlerini çekmeye çalışıyolar. Bu arada Valtra'nın (namı değer Manstra Cunstra) yenileceğini anladığında el frenini çektiğini de görmedik değil. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/77402/traktor-savaslari-alternatif-anadolu-eglencesi
Atlayış Yaparken ip Koptu 01:42
Atlayış Yaparken ip Koptu 493 izlenme - 2 yıl önce Çin'de yaşanan olayda bungee jumping yapan genç kızın bağlı olduğu kalın lastikli ip koptu. Kız, düşüş sırasında hızı kesilince ölümün kıyısından döndü. Nehre düşen kız, akıntılı suda bir süre sürüklendikten sonra yaralı olarak karaya çıkmayı başardı.
Bunu Hesaba Katmamışlardı 00:48
Bunu Hesaba Katmamışlardı 671 izlenme - 3 yıl önce Kepçenin tanker kurtarma çalışması kaş yaparken göz çıkarma eylemine dönüşüyor. Çamura saplanıp kalan tankerin imdadına bir kepçe yetişiyor. Bağlanan halat sayesinde kepçenin çamurdan kurtardığı tanker biraz ilerledikten sonra geri geri gitmeye başlıyor. Yetersiz kalan halatın da kopmasıyla boşlukta kalan tankerin frenleri de tutmayınca kötü son kaçınılmaz oluyor.
İntihar Etmeli Arabesk Rap - Aşk Süründürür Halat Öldürür 04:03
İntihar Etmeli Arabesk Rap - Aşk Süründürür Halat Öldürür 363 izlenme - 2 yıl önce Sözleriyle olsun, klibiyle olsun tam anlamıyla gerçek bir başyapıt. Kar topu oynamak, geçen arabalara kar topu fırlatmak varken nedir bu gereksiz isyan, yaralı ruh hali deyip ufak bi öneride bulunalım. Aslında onlar gerçek kankalardır, kar kış dinlemeden ani bi topuk girişimi ile olay yerine yarışırlar. Gördükleri acı gerçek karşısında merhumu lahana dolması gibi kefene sarma işlemini gerçekleştirirler ve gerisi malum.
Dodge ve Land Rover Çekişmesi 01:48
Dodge ve Land Rover Çekişmesi 460 izlenme - 2 yıl önce Landrover 300 tdi ve Dodge Ram 5.9 L. Sonucunu tahmin etmekte zorlanacağınız bir çekişme.
Halat Çekme 00:26
Halat Çekme 47 izlenme - 3 ay önce Kız öğrencilerle erkek öğrencilerin kıran kırana "halat çekme" oyunu nefesleri kesti. Kız öğrenciler, erkek öğrencilere unutamayacakları bir ders verdi.
Kilyos Batık Çıkarma 1 02:07
Kilyos Batık Çıkarma 1 961 izlenme - 7 yıl önce batık geminin parçaların çekme çalışması
Y 11 Fen A Halat Çekme 00:19
Y 11 Fen A Halat Çekme 1.576 izlenme - 9 yıl önce y 11 fen a halat çekme