Hoşgeldiniz!

halat çekme

Tesla Model X - Toyota Land Cruiser Halat Çekme Yarışı 02:21
Tesla Model X - Toyota Land Cruiser Halat Çekme Yarışı 6.330 izlenme - 1 ay önce Görüntüde Tesla Model X - Toyota Land Cruiser arasında halet çekme yarışı yapılarak araçların sağlamlığı ölçüldü
Profesyonel Halat Çekme Yarışması 01:43
Profesyonel Halat Çekme Yarışması 1.534 izlenme - 2 ay önce İrlanda ile Çin arasındaki 560 kilo erkekler yarı final karşılaşmasından bir kesit.
Halat Koptu Vali Yere Düştü 00:30
Halat Koptu Vali Yere Düştü 4.267 izlenme - 2 yıl önce İzmit'te 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında yapılan etkinlikte, çocukların halat çekme yarışmasına vali Hasan Basri Güzeloğlu da katıldı. Halatın bir ucuna geçen vali, halat kopunca yere düştü. Vali Güzeloğlu'nu düştüğü yerden korumalar yardımıyla kaldırıldı.
Dalgın Şoför Mitsubishi ile BMW M5'i Pert Etti 01:18
Dalgın Şoför Mitsubishi ile BMW M5'i Pert Etti 233 izlenme - 1 ay önce Mitsubishi Delica ile BMW M5 arasındaki halat yarışı sırasında aracını geri viteste unutan dalgın şoför, 200 bin liralık BMW M5'in bagajını çökertmiş.
Kaplanla halat çekme yarışı 00:21
Kaplanla halat çekme yarışı 5.795 izlenme - 6 yıl önce Abd'de bir hayvanat bahçesi ziyaretçilerine kaplanlarla yarışma fırsatı veriyor. kaplanlara karşı savaşmak isteyen yüzlerce kişi oyuna katılmak için facebook üzerinden başvuruyor
Amerikan Donanması Rus Donanmasına Karşı - Halat Çekme 00:47
Amerikan Donanması Rus Donanmasına Karşı - Halat Çekme 5.158 izlenme - 3 yıl önce Efendim bu Amerika donanması Rus donanmasıyla bir halat çekme yarışması yapıyor soldakiler Rus sağdakiler amerikan, şimdi soldakilere mozambikli desende inanırız diyecek arkadaşlar vardır haklısınız ne yazıkki kayıt eden arkadaş büyük ihtimalle amerikan olduğundan pekte diğer tarafı net göremiyoruz.
Y 11 Fen A Halat Çekme 00:19
Y 11 Fen A Halat Çekme 1.577 izlenme - 10 yıl önce y 11 fen a halat çekme
Halat Çekme Yarışması Yapan Arabalar 00:52
Halat Çekme Yarışması Yapan Arabalar 622 izlenme - 5 yıl önce Halat Çekme Yarışması Yapan Arabalar
1912 Olimpiyat Oyunları - Halat Çekme 00:43
1912 Olimpiyat Oyunları - Halat Çekme 267 izlenme - 3 yıl önce Stockholm'de 1912 Olimpiyat Oyunlarında halat çekmede İsviçre ile İngiltere karşı karşıya geliyor.
Halat Çekme 00:26
Halat Çekme 70 izlenme - 10 ay önce Kız öğrencilerle erkek öğrencilerin kıran kırana "halat çekme" oyunu nefesleri kesti. Kız öğrenciler, erkek öğrencilere unutamayacakları bir ders verdi.
Kaplanla Halat Çekme Yarışı 01:24
Kaplanla Halat Çekme Yarışı 276 izlenme - 3 yıl önce Herkesin bildiği halat çekme yarışını kaplanlarla yaparsan ne olur. ''Kaplan -Ben tek siz hepiniz diyerek başmatmış yarışmayı.''
Pepee Halat Çekme Oyunu - Pepee İle Niloya, Şila Ve Maymuşla İp Çekme Oynuyor 01:43
Pepee Halat Çekme Oyunu - Pepee İle Niloya, Şila Ve Maymuşla İp Çekme Oynuyor 124 izlenme - 2 yıl önce Abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Dev Pepee Sürpriz yumurtası için tıklayın: https://goo.gl/eXv68w Tüm Pepee ile Niloya videoları için tıklayın: https://goo.gl/TizhFj Tüm oyuncaklı videolar için tıklayın: https://goo.gl/KQGXHm Bu bölüm dışında Pepee ile Niloya peluş tiyatrosu, gösterisi gibi başka bölümleri aşağıdaki linkleri tıklayarak 1080p FULL HD 60 FPS olarak izleyebilirsiniz. Pepee ve Niloya, Müge ile zıp zıp kurbağa oynuyorlar videosu için tıklayın: http://youtu.be/8cYgEYJ-gpQ Pepee ve Niloya, Canım kardeşim Mine ve Müge ile Bowling oynuyor videosu için tıklayın: http://youtu.be/APd4pLvFt2k Pepee, Şila ve Niloya Parmak Ailesi videosu için tıklayın: http://youtu.be/eB72TrvUhi8 Pepee ve Niloya, Bebee seni seviyorum abiş videosu için tıklayın: http://youtu.be/brp1nSO2AKo Pepee ve Niloya Ali Babanın çiftliği şarkısını söylüyor videosu için tıklayın: http://youtu.be/vuFJ8ZInbtQ Pepee ile Niloya tartıya çıkıyor. Pepee kaç kilo? Niloya kaç kilo videosu için tıkalyın: http://youtu.be/W_x7Q4RjsgY Pepee ve Niloya Kırmızı Balık şarkısı söylüyor videosu için tıklayın. http://youtu.be/w86a6JGSCJc Niloya ile Pepe futbol oynuyor, canım kardeşim bebe gol atıyor videosu için tıklayın: http://youtu.be/8IKo4rxg5x8 Niloya, Pepee'nin şapkasını kesiyor videosu için tıklayın: http://youtu.be/p4qdvOwksZ8 Pepee ile Niloya 1. Sezon tüm bölümler için tıklayın: http://youtu.be/42_KdDXODEk Pepee çizgifilm olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Düşyeri lisanslı oyuncaklar çocukların yeni gözdesi oldu. Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları ve Canım Kardeşim Bambi lisanlı oyuncakları kullanılmıştır. Pepee ve Niloya'nın bu bölümünü beğendiyseniz, kanalımıza abone olun yeni bölümleri ilk siz izleyin! HİKAYE: PEPEE HALAT ÇEKME OYUNU PEPEE İLE NİLOYA, ŞİLA VE MAYMUŞLA İP ÇEKME OYUNU OYNUYOR. Canım kardeşim Mine de Dedenin bu oyuna hakemlik etmesini keyifle seyrediyor.
Kaplanla halat çekme yarışı 00:21
Kaplanla halat çekme yarışı 249 izlenme - 6 yıl önce Kaplanla halat çekme yarışı
Halat Çekme 00:16
Halat Çekme 141 izlenme - 4 yıl önce Jatomi Fitness
Ankara'nın Dikmen'i - Halat Çekme Oyunu 03:33
Ankara'nın Dikmen'i - Halat Çekme Oyunu 188 izlenme - 4 yıl önce Dikmen, Halat Çekme Oyununda Tilbe'yi Yere Düşürüyor.
Yenipazar İöo Halat Çekme Yarışması 23 Nisan 2011 00:35
Yenipazar İöo Halat Çekme Yarışması 23 Nisan 2011 223 izlenme - 7 yıl önce yenipazar iöo halat çekme yarışması 23 nisan 2011
Halat Çekme 01:58
Halat Çekme 194 izlenme - 9 yıl önce 1.piknikten halat cekme yarismasi
pilav günü 03:38
pilav günü 100 izlenme - 7 yıl önce halat çekme
Halat Bulamayınca Arabayı İten Dayılar 00:06
Halat Bulamayınca Arabayı İten Dayılar 23 izlenme - 11 ay önce
 Amerikan Donanması Rus Donanmasına Karşı - Halat Çekme 00:47
Amerikan Donanması Rus Donanmasına Karşı - Halat Çekme 53 izlenme - 3 yıl önce Efendim bu Amerika donanması Rus donanmasıyla bir halat çekme yarışması yapıyor soldakiler Rus sağdakiler amerikan, şimdi soldakilere mozambikli desende inanırız diyecek arkadaşlar vardır haklısınız ne yazıkki kayıt eden arkadaş büyük ihtimalle amerikan olduğundan pekte diğer tarafı net göremiyoruz.
Jatomi Fitness Halat Çekme Yarışması 00:55
Jatomi Fitness Halat Çekme Yarışması 56 izlenme - 4 yıl önce Hocalarlada Kapıştıkta Video Çekmedik Keşke Çekseydik Ya :d
Halat Çekme Yarışı Sonrası Kavga Çıktı 01:43
Halat Çekme Yarışı Sonrası Kavga Çıktı 7 izlenme - 7 ay önce Halat çekme yarışı sonrası kavga çıktı Kavga sonrası çok sayıda kadın baygınlık geçirdiDÜZCE - Akçakoca'da 1 Temmuz kabotaj bayramında kavga çıktı, çok sayıda kadın baygınlık geçirdi.
Bu da Artvin'in Zorvayvırı 05:23
Bu da Artvin'in Zorvayvırı 6 izlenme - 8 ay önce Bu da Artvin'in Zorvayvırı Protokol üyelerinin kendi aralarında yaptığı Halat Çekme ve Basket Atma Yarışmaları renkli karelere sahne olduARTVİN - 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında, aşırı rüzgar ve yağmur nedeniyle bugüne ertelenen Zorvayvır, Şişme Oyun Parkuru,...