Hoşgeldiniz!

Halay Çekmek Videoları İzle

Halay Çekmek Deyince Hemen Akla Gelen 12 Şey 03:30
Halay Çekmek Deyince Hemen Akla Gelen 12 Şey 1.865 izlenme - 2 ay önce Bu Hayat Okulu'nda halay çekerken yaşananları liste videosu haline getirdik. Halay sevenler bu videoyu çok sevecek! OHA Diyorum’daki diğer Hayat Okulu videoları tam şurada: https://goo.gl/F7chnA Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Halayı İcat Eden Siyah Elbiseli Kız 05:20
Halayı İcat Eden Siyah Elbiseli Kız 25.756 izlenme - 2 yıl önce Davul ve zurnanın coşkusuna kapılıp tüm hünelerini gösteren siyah elbiseli bu kıza iyi bakın. Hayatınızda görmediğiniz dans figürleriyle halaya yeni bir bakış açısı getiriyor.
Yatcaz Kalkcaz Şarkısı ile Halay Çekmek 01:18
Yatcaz Kalkcaz Şarkısı ile Halay Çekmek 28.232 izlenme - 4 yıl önce
Halay Çekerken Kendinden Geçen Dayı 03:58
Halay Çekerken Kendinden Geçen Dayı 4.003 izlenme - 8 ay önce Şimdiye kadar izlediğiniz bütün halay videolarını unutun ve sadece bu dayıya odaklanın çünkü o çalan müziğe kendini öyle bir kaptırmış ki halay oynarken farklı bir boyuta geçmiş.
Ampulle Halay Çeken AKP'li Vatandaş 00:59
Ampulle Halay Çeken AKP'li Vatandaş 2.649 izlenme - 2 yıl önce AK Partinin seçimleri kazanmasının ardından AKP'yi destekleyen vatandaşların bazıları ilginç sevinç gösterilerinde bulundu. Bunlardan biri Şanlıurfa'da yaşandı. Şanlıurfa'da esnafların sevinci halay çekerek kutlandı. Halay çekenlerin arasında yer alan bir esnaf ise elindeki ampullerle dans etmesi ilginç anların yaşanmasına neden oldu.
Göğüsleriyle Halaya Yön Veren Kadın 03:13
Göğüsleriyle Halaya Yön Veren Kadın 4.569 izlenme - 5 yıl önce Bu kadının göğüsleri yakında ayrı eve çıkmak isteyebilir
Yağmur Yağınca Sevinçten Halay Çekmek 00:15
Yağmur Yağınca Sevinçten Halay Çekmek 2.170 izlenme - 2 yıl önce Memleketim diye demiyorum ama biz Adanalıların yeri başka ya kesinlikle. Malum yazın sıcaktan güneşe ateş açan insanların yaşadığı bir memleket yağmur yağıp sel götürünce sevinçten Adana'nın en işlek caddesinde halay çekiyor.
Ahmet Kaya & Serdar Ortaç - Halay Çekmek (1993) 00:14
Ahmet Kaya & Serdar Ortaç - Halay Çekmek (1993) 1.299 izlenme - 2 yıl önce Gazeteci Burhan Akdağ'ın arşivinde sakladığı, Kanal D'ye ait olan 1993 yılı televizyon görüntüleridir. Daha sonra 12 Şubat 1999’da Magazin Gazetecileri Derneği’nin ödül töreninde ödül alan ve Kürtçe bir klip çekeceğini söyleyen Ahmet Kaya'ya Serdar Ortaç'ın da aralarında bulunduğu bir grup insan çatal-bıçak fırlatmıştır.
Akbaba Gibi Halay Çekmek 00:40
Akbaba Gibi Halay Çekmek 678 izlenme - 2 yıl önce Efendim gün geçmiyor ki kamera kadrajına giren gençlerimiz kendilerinden geçmesin. Videodaki siyah montlu arkadaşımız kadraja girince akbaba moduna giriyor kanat çırpışlarını gerçekleştiriyor. biraz daha çabalasa uçacak zannediyorum. İyi seyirler
İskelenin Üzerinde Halay Çeken İşçilerin Hazin Sonu! 01:13
İskelenin Üzerinde Halay Çeken İşçilerin Hazin Sonu! 626 izlenme - 2 yıl önce İskelenin üzerinde sıva yaparken birden halay çekmeye başlayan işçiler, eğlencenin dozunu aşınca yere düşmekten kurtulamadılar.
Ankaralı Ayşe – Tımbır Leydi Ay O Da Neydi (Flash Tv) 04:51
Ankaralı Ayşe – Tımbır Leydi Ay O Da Neydi (Flash Tv) 706 izlenme - 2 yıl önce “Tımbır leydi tımbır leydi ay ay ay o da neydi” şeklinde çarpıcı sözlere sahip , arada da Harem Otogar yazıhane camekanı gibi “erzincan , diyarbakır , ığdır , antalya” şeklinde şehirlerin sıralandığı Ankaralı Ayşe performansı ... Türkiye’de gündem ne olursa olsun asla çizgisini bozmayan tek televizyon kanalı olarak dikkatimizi çeken Flash TV ‘de , kına gecesi-pavyon alemi tadında bir performansa tanık olacağız. Uyarı : Şarkı fena halde dile dolanmaktadır. Sitemizdeki diğer Ankaralı Ayşe performansı için >> http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113311/flash-tvde-eglenmek-kocum-benim-ankarali-ayse
Telefon Kulübesinde Halay Çekmek 00:13
Telefon Kulübesinde Halay Çekmek 494 izlenme - 3 yıl önce Kpss Telefon Kulübesinde Halay Çekmek
E-5'te Halay Çekmek 01:27
E-5'te Halay Çekmek 474 izlenme - 2 yıl önce Yer: Pendik Güzelyalı, bir anda halay çekme isteği gelen yurdum insanımız toplanmış ve Flash Tv'ye selam çakarak, eğlenmeye başlamışlar.
Halay Çekmek Dinimizde Yoktur 00:23
Halay Çekmek Dinimizde Yoktur 375 izlenme - 2 yıl önce Halay çekmek dinimizde yoktur. Aklını başına al ey millet, her düğünde kafir gibi halay çekiyorsunuz.
Almanların Halay Çekmesi 03:05
Almanların Halay Çekmesi 216 izlenme - 2 yıl önce Yapılarına pek uygun olmamasına rağmen halay çekmeyi becerebilmişler.bir de single takılan bir ablamız var o hala club havasında.
Harmandalı Kıvamında Halay Çekmek 01:43
Harmandalı Kıvamında Halay Çekmek 289 izlenme - 4 yıl önce Dayılar sindire sindire çekiyorlar halayı
Zehra Nur'un Halay Çekişi 02:26
Zehra Nur'un Halay Çekişi 163 izlenme - 3 yıl önce 1 Yaşındaki Küçük Kızın Halay Çekişi
Molotofla Şemmamme Oynamak 00:43
Molotofla Şemmamme Oynamak 91 izlenme - 2 yıl önce Olay Diyarbakır'da geçiyor,ve gördüğümüz kişi elinde molotof kokteyli ile birlikte şemmamme oynayıp halay çekiyor ibretlik.
Kpss 2014 Telefon Kulübesinde Halay Çekmek 00:13
Kpss 2014 Telefon Kulübesinde Halay Çekmek 110 izlenme - 3 yıl önce Kpss 2014 Telefon Kulübesinde Halay Çekmek
Halaybaşı Alex 01:00
Halaybaşı Alex 62 izlenme - 2 yıl önce Janisery arkadasimizin istegiyle bu videoyu vermis oldugu linkten alkislarlayasiyorum.com'a yükledim. Bir Fenerbahce taraftarı olarak Alex'in gidişinin şokunu hala atlatamadim. O bizim kralımızdı, o bizim herşeyimizdi ama gitti. Söyleyecek pek bir şey yok. Onun da burda son kez mutlu olduğu anı buyrun siz izleyin. Güle güle Alex seni asla ama asla unutmayacağız.