Hoşgeldiniz!

halay çekmek

Halayı İcat Eden Siyah Elbiseli Kız 05:20
Halayı İcat Eden Siyah Elbiseli Kız 28.418 izlenme - 3 yıl önce Davul ve zurnanın coşkusuna kapılıp tüm hünelerini gösteren siyah elbiseli bu kıza iyi bakın. Hayatınızda görmediğiniz dans figürleriyle halaya yeni bir bakış açısı getiriyor.
Yatcaz Kalkcaz Şarkısı ile Halay Çekmek 01:18
Yatcaz Kalkcaz Şarkısı ile Halay Çekmek 28.279 izlenme - 5 yıl önce
Halay Çekerken Kendinden Geçen Dayı 03:58
Halay Çekerken Kendinden Geçen Dayı 4.434 izlenme - 2 yıl önce Şimdiye kadar izlediğiniz bütün halay videolarını unutun ve sadece bu dayıya odaklanın çünkü o çalan müziğe kendini öyle bir kaptırmış ki halay oynarken farklı bir boyuta geçmiş.
Halay Çekmek Deyince Hemen Akla Gelen 12 Şey 03:30
Halay Çekmek Deyince Hemen Akla Gelen 12 Şey 2.148 izlenme - 1 yıl önce Bu Hayat Okulu'nda halay çekerken yaşananları liste videosu haline getirdik. Halay sevenler bu videoyu çok sevecek! OHA Diyorum’daki diğer Hayat Okulu videoları tam şurada: https://goo.gl/F7chnA Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Ampulle Halay Çeken AKP'li Vatandaş 00:59
Ampulle Halay Çeken AKP'li Vatandaş 2.693 izlenme - 3 yıl önce AK Partinin seçimleri kazanmasının ardından AKP'yi destekleyen vatandaşların bazıları ilginç sevinç gösterilerinde bulundu. Bunlardan biri Şanlıurfa'da yaşandı. Şanlıurfa'da esnafların sevinci halay çekerek kutlandı. Halay çekenlerin arasında yer alan bir esnaf ise elindeki ampullerle dans etmesi ilginç anların yaşanmasına neden oldu.
Göğüsleriyle Halaya Yön Veren Kadın 03:13
Göğüsleriyle Halaya Yön Veren Kadın 4.762 izlenme - 6 yıl önce Bu kadının göğüsleri yakında ayrı eve çıkmak isteyebilir
Yağmur Yağınca Sevinçten Halay Çekmek 00:15
Yağmur Yağınca Sevinçten Halay Çekmek 2.204 izlenme - 3 yıl önce Memleketim diye demiyorum ama biz Adanalıların yeri başka ya kesinlikle. Malum yazın sıcaktan güneşe ateş açan insanların yaşadığı bir memleket yağmur yağıp sel götürünce sevinçten Adana'nın en işlek caddesinde halay çekiyor.
Ahmet Kaya & Serdar Ortaç - Halay Çekmek (1993) 00:14
Ahmet Kaya & Serdar Ortaç - Halay Çekmek (1993) 1.407 izlenme - 3 yıl önce Gazeteci Burhan Akdağ'ın arşivinde sakladığı, Kanal D'ye ait olan 1993 yılı televizyon görüntüleridir. Daha sonra 12 Şubat 1999’da Magazin Gazetecileri Derneği’nin ödül töreninde ödül alan ve Kürtçe bir klip çekeceğini söyleyen Ahmet Kaya'ya Serdar Ortaç'ın da aralarında bulunduğu bir grup insan çatal-bıçak fırlatmıştır.
İnşaat İskelesinde Halay Çekmek - Adıyaman 01:24
İnşaat İskelesinde Halay Çekmek - Adıyaman 185 izlenme - 9 ay önce Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde yedi katlı binanın dış cephesine kurulan iskelede çalışan işçiler müzik eşliğinde halay çekti
Akbaba Gibi Halay Çekmek 00:40
Akbaba Gibi Halay Çekmek 733 izlenme - 3 yıl önce Efendim gün geçmiyor ki kamera kadrajına giren gençlerimiz kendilerinden geçmesin. Videodaki siyah montlu arkadaşımız kadraja girince akbaba moduna giriyor kanat çırpışlarını gerçekleştiriyor. biraz daha çabalasa uçacak zannediyorum. İyi seyirler
İskelenin Üzerinde Halay Çeken İşçilerin Hazin Sonu! 01:13
İskelenin Üzerinde Halay Çeken İşçilerin Hazin Sonu! 708 izlenme - 3 yıl önce İskelenin üzerinde sıva yaparken birden halay çekmeye başlayan işçiler, eğlencenin dozunu aşınca yere düşmekten kurtulamadılar.
Ankaralı Ayşe – Tımbır Leydi Ay O Da Neydi (Flash Tv) 04:51
Ankaralı Ayşe – Tımbır Leydi Ay O Da Neydi (Flash Tv) 795 izlenme - 3 yıl önce “Tımbır leydi tımbır leydi ay ay ay o da neydi” şeklinde çarpıcı sözlere sahip , arada da Harem Otogar yazıhane camekanı gibi “erzincan , diyarbakır , ığdır , antalya” şeklinde şehirlerin sıralandığı Ankaralı Ayşe performansı ... Türkiye’de gündem ne olursa olsun asla çizgisini bozmayan tek televizyon kanalı olarak dikkatimizi çeken Flash TV ‘de , kına gecesi-pavyon alemi tadında bir performansa tanık olacağız. Uyarı : Şarkı fena halde dile dolanmaktadır. Sitemizdeki diğer Ankaralı Ayşe performansı için >> http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113311/flash-tvde-eglenmek-kocum-benim-ankarali-ayse
Telefon Kulübesinde Halay Çekmek 00:13
Telefon Kulübesinde Halay Çekmek 496 izlenme - 4 yıl önce Kpss Telefon Kulübesinde Halay Çekmek
E-5'te Halay Çekmek 01:27
E-5'te Halay Çekmek 525 izlenme - 3 yıl önce Yer: Pendik Güzelyalı, bir anda halay çekme isteği gelen yurdum insanımız toplanmış ve Flash Tv'ye selam çakarak, eğlenmeye başlamışlar.
Halay Çekmek Dinimizde Yoktur 00:23
Halay Çekmek Dinimizde Yoktur 482 izlenme - 3 yıl önce Halay çekmek dinimizde yoktur. Aklını başına al ey millet, her düğünde kafir gibi halay çekiyorsunuz.
Almanların Halay Çekmesi 03:05
Almanların Halay Çekmesi 294 izlenme - 3 yıl önce Yapılarına pek uygun olmamasına rağmen halay çekmeyi becerebilmişler.bir de single takılan bir ablamız var o hala club havasında.
Harmandalı Kıvamında Halay Çekmek 01:43
Harmandalı Kıvamında Halay Çekmek 296 izlenme - 5 yıl önce Dayılar sindire sindire çekiyorlar halayı
Zehra Nur'un Halay Çekişi 02:26
Zehra Nur'un Halay Çekişi 168 izlenme - 4 yıl önce 1 Yaşındaki Küçük Kızın Halay Çekişi
Molotofla Şemmamme Oynamak 00:43
Molotofla Şemmamme Oynamak 122 izlenme - 3 yıl önce Olay Diyarbakır'da geçiyor,ve gördüğümüz kişi elinde molotof kokteyli ile birlikte şemmamme oynayıp halay çekiyor ibretlik.
Kpss 2014 Telefon Kulübesinde Halay Çekmek 00:13
Kpss 2014 Telefon Kulübesinde Halay Çekmek 110 izlenme - 4 yıl önce Kpss 2014 Telefon Kulübesinde Halay Çekmek
Halaybaşı Alex 01:00
Halaybaşı Alex 65 izlenme - 3 yıl önce Janisery arkadasimizin istegiyle bu videoyu vermis oldugu linkten alkislarlayasiyorum.com'a yükledim. Bir Fenerbahce taraftarı olarak Alex'in gidişinin şokunu hala atlatamadim. O bizim kralımızdı, o bizim herşeyimizdi ama gitti. Söyleyecek pek bir şey yok. Onun da burda son kez mutlu olduğu anı buyrun siz izleyin. Güle güle Alex seni asla ama asla unutmayacağız.
Dans Etmek Halay Çekmek Müzik Dinlemek Haraemdır Fakat Hu Diyerek Halay Çekmek Dans Etmek Şirktir 02:11
Dans Etmek Halay Çekmek Müzik Dinlemek Haraemdır Fakat Hu Diyerek Halay Çekmek Dans Etmek Şirktir 12 izlenme - 8 ay önce DİGAT! ÇOK MÜHİM UYARI: DÜNYE-E'DAKİ TÜM GUR-ENİ KERIYM’LER: TECWİYD ŞİRKİ İLE HARAKE'LENDİRİLEREK, TEHRIYF EDİLMİŞ'TİR! HARF'LER KESİLİYOR, BİÇİLİYOR, YOK SAYI'LIYOR, TAM OKUNMUYOR. TECWİYD ŞİRKİ İLE GUR-ENİ MÜBİYNİ OKU'YANLAR, EL-LEHÜ TEAELEYE WE NEBİY'LERE, RASÜWLE'RE SAWAŞ AÇAN KİMSE'LERDİR TECWİYD'SİZ GUR-ENİ AZİYMİ YALNIZ BU SAHIYFE'DE BULA'BİLİRSİNİZ SAHIYFEM’DEKİ PAYLAŞIM’LARI WİDEO’LARI FOTO’LARI YAZI’LARI NOT’LARI SİTE’LERİ FORUM’LARI WİDEO SAHIYFE’LERİ BEĞENEN KENDİ SAHIYFE’SİNDE PAYLAŞAN ÖNEREN TEWSİYE EDEN BAŞKALARI’NA ETİKET’LİYEN WEYA BUNLARA YORUM YAPAN KİMSE’LERİN İSİM’LERİ FACEBOOKUN SİTE’LERİN TWİTTEREN İNSTAGRAMIN FORUM’LARIN WİDEO SAHIYFE’LERİN SİSTEMİN’DEN DOLAYI GÖRÜNMEKTE’DİR . BU KİŞİ’LERİN SAHIYFE’LERİNDEKİ ŞİRK KÜFÜR HARAEM’LARI RAD İNKE-ER EDİYO’RUM WE BÖYLE BİR İÇERİĞE BENİM PAYLAŞIM’LARIM ÜZERİNDEN ULAŞMA’NIZ HAELİNDE HİÇ’BİR SORUMLU’LUK ASLA KABUL ETMİYO’RUM PAYLAŞ'TIĞIM TÜM WİDEO'LARDA, KONUŞAN'LAR KE-EFİR'DİR. HİÇ BİR WİDEO BANA AİT DEĞİL'DİR. HEPSİ KE-EFİR'LERE AİT'TİR. SADECE 'HAG', DOĞRU, YARAR'LI PAYLAŞIM OLDU'ĞU İÇİN PAYLAŞIYO'RUM. BU KONUŞAN KİŞİ'LERLE AGIYDEM ASLA AYNI DEĞİL'DİR. HEPSİ MÜSLİM DEĞİL'DİR, KE-EFİR'DİR, EBEDİ CEHENEM'LİKLERDİR. . BU WİDEO'LAR SİZ'LER UYANIN DİYE YAYIN'LANIYOR WE GERÇEĞİ GÖRMENİZ İÇİN'DİR. BU SAHIYFE'DE ŞİRK EHLİ'Nİ, İFŞE-E ETME'LERİ, DÜNYE-E'DAKİ HİÇ'BİR SAHIYFE'DE BULAMAZ'SINIZ! BU SAHIYFE: HAGI, İSLE-EMİ, İYME-ENİ, GUR-ENİ KERIYMİ, EYET'LERİ, GERÇEK DİYNİ YAYMAK'TADIR. CENETE GİR'MEK İSTİYOR'SANIZ: MİLETİ İBRAEHİYM'LERDEN OLUN. . EMEK WEREREK, WEGIT ZEME-EN HARCAYARAK, ÖZEN’LE TİTİZ’LİKLE YAZI’NIN RENK’LENDİRİLMİŞ HALİY’LE OKU’YUN, PAYLAŞIN, YAYIN, TEWSİYE EDİN. RENK’Lİ HAELDE OKUR’SANIZ GÖĞSE, GALBE, BEYİNE, AGLE, GÖZE DAHA İYİ, DAHA GÜZEL HITAEB EDER GÖNLÜNÜZ, GALBİ’NİZ, AGLİ’NİZ, GÖZÜNÜZ, GÖĞSÜ’NÜZ AÇILIR. YORULMA’DAN, SIKIL’MADAN, DAHA ÇOK AKICI ŞEKİL’DE, İSTEK’LE OKUR’SUNUZ. AŞAĞI’DAKİ LİNK’LERE TEK TEK TIKLA’YIN BAKIN İNCELE’YİN. . 1.JUST: www.justpaste.it/EL-FE-ETIHATI-1 . 2.JUST: www.justpaste.it/YENI-IYME-EN-ETTIM . 1333 SENE İÇİNDE YER'YÜZÜ TE-ERIYHIN'DE BİR İLK! MİLETİ İBRAEHİYM, İSLE-EM, İYME-EN, GUR-EN ÜZERE BİNE-E EDİLEN SİTE'LERİ WE WİDEO KANAL'LARI, HEPSİNİ TEAGIYB EDİN, HERKESE TEWSİYE EDİN, ÇEKİNME'YİN, KORKMA'YIN, PAYLAŞIN, BEĞENİN. . İYME-EN LE-E İ-LEHE İ-LE-E EL-LEHÜ MÜHAMEDÜ RASÜWLÜ EL-LEHİ. . İSLE-EM MİLETİ İBRAEHİYM KEFER NE-E BİKÜM BİZ SİZİ TEKFİYR ET-TİK EL-LEHÜ EKBER. . 3.İNSTAGRAM: www.instagram.com/tekfiyr2019 . 4.SİTE: www.mileti-ibraehiym.simplesite.com . 5.SİTE: www.gurenihakiym.wordpress.com . 6.SİTE: www.eyet-wehy.tumblr.com . 7.WİDEO: www.izlesene.com/iz/sunethadiys . 8.WİDEO: www.dailymotion.com/gur-en-hadiys . 9.WİDEO: www.tune.pk/suneti-ellehi . 10.WİDEO: www.youtube.com/channel/UCRPtWy-e1058_sTy0UlITDg/about . 11.TWİTTER: www.twitter.com/miletiibraehiym . EL-ŞEYHU MÜHAMED ABDÜ EL-MÜNTEGIM RADIYE EL-LEHÜ ANHÜ.