Hoşgeldiniz!

Haldun Dormen Videoları İzle

Adım Adım (2016) Fragman 02:20
Adım Adım (2016) Fragman 26.512 izlenme - 10 ay önce Adım Adım, 6 Mayıs 2016'da sinemalarda. Filmde Haldun Dormen, Asuman Dabak ve Yüksel Ünal gibi isimlerle birlikte engelliler rol alıyor.
Ülkemizde Muhalefet Ne İşe Yarar (Ali Sunal, Haldun Dormen, Haluk Bilginer) 01:11
Ülkemizde Muhalefet Ne İşe Yarar (Ali Sunal, Haldun Dormen, Haluk Bilginer) 3.059 izlenme - 2 ay önce Haluk Bilginer, Haldun Dormen ve Ali Sunal'ın kısa bir kesiti fakat gerçeğe ışık tutmuşlar.
Popstar Finali (2003) 38:28
Popstar Finali (2003) 4.713 izlenme - 1 yıl önce Haldun Dormen ve Gamze Özçelik'in sunduğu, Ercan Saatçi,Armağan Çağlayan, Ahmet San ve Deniz Seki ile Zerrin Özer'in jüri koltuğunda oturduğu, Abidin'in birinci, Firdevs'in ikinci, Bayhan'ın ise üçüncü olduğu ilk Popstar finalinin 38dk.sını izleyebilirsiniz.
Haftanın Sohbeti Ali Şen - Şener Şen (1984) 01:31
Haftanın Sohbeti Ali Şen - Şener Şen (1984) 4.387 izlenme - 2 yıl önce 1984 yılında Haldun Dormen'in sunduğu Haftanın sohbeti Programına Ülkemizin Efsane Olmuş Sanatcılarından Baba Oğul Ali Şen Ve Şener Şen'in Konuk Olduğu Kısa Bir Kesit İzliyoruz.
Hüdaverdi - Lahmacun 01:16
Hüdaverdi - Lahmacun 2.352 izlenme - 2 yıl önce Kapıyı yumrukla tekmeyle çalan,gözlüğünü sevdiğim, -Ali Bey amca -heeee -lahmacun istemiştin ya -eee -bulamadım bende diş macunu aldım. vb. replikeriyle aklımıza kazınan çocuk Hüdaverdi.ömür törpüsü mübarek....
Bizimkiler - Hüdaverdi - Pırtık 03:20
Bizimkiler - Hüdaverdi - Pırtık 1.395 izlenme - 1 yıl önce Sezgin Burak' ın Bizimkiler adlı eserinin sinema versiyonunu seyrederken muzip Hüdaverdi' nin tahammül ötesi esprilerine tanık olacak,sinirden belkide ev ahalisine tekme tokat,uçan tekme girişeceksiniz.
Bizimkiler - Hüdaverdi Pırtık (1971 - 81 dk) 01:20:26
Bizimkiler - Hüdaverdi Pırtık (1971 - 81 dk) 2.122 izlenme - 1 yıl önce Macera İstanbul'un bir kenar mahallesinde geçer. Pırtık ilk kez geldiği bu mahallede daha önce hiçbir yerde rastlamadığı komik ve neşeli insanlar görür. Bütün hayatını gezerek ve komiklikler yaparak geçiren Pırtık, Bizimkiler adlı bu neşeli mahalleden ayrılmak istemez.
Kibarlık Budalası 01:29
Kibarlık Budalası" Bodrum'da Sahnelendi 580 izlenme - 2 yıl önce "Kibarlık Budalası" Bodrum'da sahnelendi Başrolünü Haldun Dormen'in oynadığı Moliere'in ölümsüz eseri Kibarlık Budalası adlı oyun, Bodrum'da sahnelendi.
Hadi Çaman  1   Unutmayalım Pekcan Türkeş 21:13
Hadi Çaman 1 Unutmayalım Pekcan Türkeş 1.488 izlenme - 7 yıl önce ünlü tiyatro oyuncusu hadi çaman ın vefatı sebebiyle orda neler oluyor programına katılan abdullah Şahin,pekcan türkeş,gülriz sururi,haldun dormen,halit akçatepe'nin rahmetli hakkındaki görüşleri
Bir Yıldız Masalı - Ali Poyrazoğlu 07:02
Bir Yıldız Masalı - Ali Poyrazoğlu 1.311 izlenme - 7 yıl önce ali poyrazoğlu tiyatrosu
Hisseli Harikalar Kumpanyası - Kartal Kaan 02:13
Hisseli Harikalar Kumpanyası - Kartal Kaan 354 izlenme - 2 yıl önce 1980 li yıllarda trtde ekranlarında da yayınlanan ünlü müzikalin ünlü giriş parçası, Egemen Bostancı ve Haldun Dormen tarafından sahneye konan müzikalde; Erol Evgin, Nevra Serezli, Mehmet Ali Erbil, Adile Naşit, Ayşen Gruda, İlyas Salman, Belkıs Dilligil ve Turgut Boralı gibi oyuncular rol aldı.
Dadı -  Jenerik 00:28
Dadı - Jenerik 197 izlenme - 1 yıl önce Her ne kadar ABD uyarlaması bir dizi olsada bize sitkomu sevdiren dizilerden biriydi. Ocak 2001- Ekim 2002 arasında 2 sezon yayınlanmıştır.
Sorun Söyleyelim - İlk Türk Filmi 01:32
Sorun Söyleyelim - İlk Türk Filmi 176 izlenme - 2 yıl önce Defne Dumer ve Haldun Dormen'in sunuculuğunu yaptığı 1987 yapımı Kamera Arkası isimli sinema programının Sorun Söyleyelim köşesinde, izleyicilerin sorularını yanıtlanıyor. Bu bölümde ise mektupla sorulan sorular doğrultusunda ilk türk filmi ve oyuncuları açıklanmaktadır.
Sorun Söyleyelim - Oscar Ödülleri 01:19
Sorun Söyleyelim - Oscar Ödülleri 122 izlenme - 2 yıl önce Defne Dumer ve Haldun Dormen' in sunuculuğunu yaptığı 1987 yapımı Kamera Arkası isimli sinema programının Sorun Söyleyelim köşesinde, izleyicilerin sorularını yanıtlanıyor. Bu bölümde konumuz Oscar Ödülleri. Oscar Ödüllerinin adının Betty Davis' in heykelciği ilk gördüğünde ''ay ne kadar amcam oscar' a benziyor'' demesinden geldiği bilgisi ise kayda değer.
Gazanfer Özcan ve Diğerlerinin Anısına / Fatih Erkoç - Anı 03:28
Gazanfer Özcan ve Diğerlerinin Anısına / Fatih Erkoç - Anı 106 izlenme - 1 yıl önce Ölüm ardıma düşüp de yorulma, Var git ölüm bir zaman da gene gel, Akıbet alırsın komazsın beni, Var git ölüm bir zaman da gene gel. Şöyle bir vakitler yiyip içerken Yiyip içip yaylalarda gezerken Gene mi geldin ben senden kaçarken Var git ölüm bir zaman gene gel Çıkıp boz kurtlayın ulaşamadım Yalan dünya sana çıkışamadım Eşimle dostumla buluşamadım Var git ölüm bir zaman da gene gel Karac´oğlan der ki derdim pek beter Bahçede bülbüller şakıyıp öter Anayı atayı dün aldın yeter Var git ölüm bir zaman gene gel
Radyo Tiyatrosu - Mazurka 57:55
Radyo Tiyatrosu - Mazurka 59 izlenme - 2 yıl önce Meral Taygun,Suna Keskin, Göksel Kortay, Aytaç Yörükaslan, İsmet Ay, Dinçer Çekmez, Kerem Yılmazer, Yüksel Gözen, Erkal Gözden, Fehmi Yaşar'ın sesleriyle yol verdiği Mazurka.
Off The Wall 05:45
Off The Wall 129 izlenme - 4 yıl önce 15 Ve 16 Mart 2013 Tarihlerinde Cirque Du Soleil’in Michael Jackson Anısına Organize Ettiği Immortal Gösterisine Gittim. Fakat Kamera Ve Fotoğraf Çekimi Yasaktı. Yine De Güvenlik Görevlilerine Rağmen Birkaç Kaçamak Kamera Çekimi Yapmıştım Gösterinin Başlarında... Daha Sonra Sürekli Omzuma Vurup Uyardıkları İçin Kamera Çekemedim Ama Birazcık Da Fotoğraf Çekimi Yapmıştım Daha Sonra Gizlice... İşte O Azıcık Kamera Çekimlerimi Klip Yapmaya Karar Verdim, Şarkının Boşluklarını Biraz Fotoğraf İle Doldurdum. Evet, Immortal Dvd Olarak Çıkacaktır Elbet Ama Turnenin İstanbul Ayağını Dvd Yapacaklarını Sanmıyorum. O Yüzden Bir İstanbul Hatırası Olarak "off The Wall"a Klip Yaptım. Gösteride Çalınmamasına Rağmen Off The Wall'u Neden Seçtiğime Gelince... Hem Klip Yapmadığım Bir Şarkıydı, Hem De Çekebildiğim Birkaç Dakikalık Kamera Görüntüsünün Bir Bölümünde Daha Sonra Devre Arasında Fotoğraf Çektireceğim Immortal Dansçılarının "off The Wall" Albümünden "working Day And Night" Eşliğinde Duvar Önünde Dans Etmeleriydi. Ayrıca İntro'da Da Ekran Duvar Gibi Kırılıyordu. Sadece Cirque Du Soleil Dansçılarıyla Değil, Haldun Dormen İle De Fotoğraf Çektirdim. Video Tamamen Benim Çekimlerimle Yapılmıştır. İzlenimlerimi İse
Haldun Dormen 314  Kez Sahneledi 04:54
Haldun Dormen 314 Kez Sahneledi 41 izlenme - 2 yıl önce Aliağa Belediyesi, Ramazan ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında usta oyuncu Haldun Dormen’in şimdiye dek 313 defa sahneye taşıdığı Kibarlık Budalası adlı oyununu tiyatro severler ile buluşturdu.
Usta Tiyatrocudan Şahan Gökbakar'a Cevap! 03:42
Usta Tiyatrocudan Şahan Gökbakar'a Cevap! 63 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Beyaz TV'de yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" programına katılan usta tiyatrocu Haldun Dormen, Türkiye'nin iki komedyen ismi Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'ı değerlendirdi. Usta oyuncunun yaptığı açıklama Şahan Gökbakar'ın tepkisine yol açtı ve Gökbakar "Sakin ol ihtiyar" diyerek bir tweet attı. Haldun Dormen programa tekrar katılarak, sözlerine açıklık getirdi ve "Yanlış anlaşıldım" dedi.
Sorun Söyleyelim - Sinemada Nasıl Uçulur 03:58
Sorun Söyleyelim - Sinemada Nasıl Uçulur 56 izlenme - 2 yıl önce Kamera Arkası adlı eski TRT yapımından Sorun Söyleyelim köşesinde Defne Dümer'in nasıl uçulduğunu gösterdiği anlar. Türk televizyonlarında sorulan her şeye yanıt verilen zamanlara Alkışlarla Yaşıyorum farkıyla dönüyoruz efenim. Defne de dünden hazırmış uçmaya. Seyircimiz için gerekirse uçarız efem.
Adım Adım - Fragman 02:20
Adım Adım - Fragman 22 izlenme - 10 ay önce ''ADIM ADIM'' 6 MAYIS'TA SİNEMALARDA
Şahan Gökbakar'dan Haldun Dormen'e Sert Yanıt - Pazar Sürprizi 09:57
Şahan Gökbakar'dan Haldun Dormen'e Sert Yanıt - Pazar Sürprizi 29 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; şahan gökbakar hakkında çıkan iddialara yanıt verdi.
Açelya Özcan, Haldun Dormen'in yönettiği müzikalde Sabırtaşı'nı yorumluyor 02:25
Açelya Özcan, Haldun Dormen'in yönettiği müzikalde Sabırtaşı'nı yorumluyor 6 izlenme - 1 yıl önce Açelya Özcan, Haldun Dormen'in yönettiği müzikalde Sabırtaşı'nı yorumluyor
Adım Adım - Fragman 02:20
Adım Adım - Fragman 3 izlenme - 10 ay önce ''ADIM ADIM'' 6 MAYIS'TA SİNEMALARDA