Hoşgeldiniz!

haldun dormen

Adım Adım (2016) Fragman 02:20
Adım Adım (2016) Fragman 27.152 izlenme - 2 yıl önce Adım Adım, 6 Mayıs 2016'da sinemalarda. Filmde Haldun Dormen, Asuman Dabak ve Yüksel Ünal gibi isimlerle birlikte engelliler rol alıyor.
Haftanın Sohbeti - Şener Şen - Ali Şen (1984 - 19dk) 19:15
Haftanın Sohbeti - Şener Şen - Ali Şen (1984 - 19dk) 5.999 izlenme - 12 ay önce Trt arşivini açtıktan sonra bizlere bu harika programları izlemek düştü. Daha önce kısa bir versiyonu paylaşılan haftanın sohbeti programının tam hali. Haldun dormen'in sonuculuğunda Şener Şen ve babası Ali Şen'in hoş sohbeti. Not: Ali şen 16:25'den sonra yayına dahil oluyor. Şener Şen'in karşılarken önünü iliklemesi ve elini öpmesi çok hoş,samimi bir ayrıntı olmuş. Keyifle izlenebilecek 19 dakika. iyi seyirler.
Ülkemizde Muhalefet Ne İşe Yarar (Ali Sunal, Haldun Dormen, Haluk Bilginer) 01:11
Ülkemizde Muhalefet Ne İşe Yarar (Ali Sunal, Haldun Dormen, Haluk Bilginer) 3.403 izlenme - 1 yıl önce Haluk Bilginer, Haldun Dormen ve Ali Sunal'ın kısa bir kesiti fakat gerçeğe ışık tutmuşlar.
Popstar Finali (2003) 38:28
Popstar Finali (2003) 7.343 izlenme - 2 yıl önce Haldun Dormen ve Gamze Özçelik'in sunduğu, Ercan Saatçi,Armağan Çağlayan, Ahmet San ve Deniz Seki ile Zerrin Özer'in jüri koltuğunda oturduğu, Abidin'in birinci, Firdevs'in ikinci, Bayhan'ın ise üçüncü olduğu ilk Popstar finalinin 38dk.sını izleyebilirsiniz.
Haftanın Sohbeti Ali Şen - Şener Şen (1984) 01:31
Haftanın Sohbeti Ali Şen - Şener Şen (1984) 5.586 izlenme - 3 yıl önce 1984 yılında Haldun Dormen'in sunduğu Haftanın sohbeti Programına Ülkemizin Efsane Olmuş Sanatcılarından Baba Oğul Ali Şen Ve Şener Şen'in Konuk Olduğu Kısa Bir Kesit İzliyoruz.
Hüdaverdi - Lahmacun 01:16
Hüdaverdi - Lahmacun 3.157 izlenme - 3 yıl önce Kapıyı yumrukla tekmeyle çalan,gözlüğünü sevdiğim, -Ali Bey amca -heeee -lahmacun istemiştin ya -eee -bulamadım bende diş macunu aldım. vb. replikeriyle aklımıza kazınan çocuk Hüdaverdi.ömür törpüsü mübarek....
Bizimkiler - Hüdaverdi Pırtık (1971 - 81 dk) 01:20:26
Bizimkiler - Hüdaverdi Pırtık (1971 - 81 dk) 3.067 izlenme - 3 yıl önce Macera İstanbul'un bir kenar mahallesinde geçer. Pırtık ilk kez geldiği bu mahallede daha önce hiçbir yerde rastlamadığı komik ve neşeli insanlar görür. Bütün hayatını gezerek ve komiklikler yaparak geçiren Pırtık, Bizimkiler adlı bu neşeli mahalleden ayrılmak istemez.
Bizimkiler - Hüdaverdi - Pırtık 03:20
Bizimkiler - Hüdaverdi - Pırtık 1.844 izlenme - 3 yıl önce Sezgin Burak' ın Bizimkiler adlı eserinin sinema versiyonunu seyrederken muzip Hüdaverdi' nin tahammül ötesi esprilerine tanık olacak,sinirden belkide ev ahalisine tekme tokat,uçan tekme girişeceksiniz.
Kibarlık Budalası 01:29
Kibarlık Budalası" Bodrum'da Sahnelendi 831 izlenme - 3 yıl önce "Kibarlık Budalası" Bodrum'da sahnelendi Başrolünü Haldun Dormen'in oynadığı Moliere'in ölümsüz eseri Kibarlık Budalası adlı oyun, Bodrum'da sahnelendi.
Hadi Çaman  1   Unutmayalım Pekcan Türkeş 21:13
Hadi Çaman 1 Unutmayalım Pekcan Türkeş 1.551 izlenme - 8 yıl önce ünlü tiyatro oyuncusu hadi çaman ın vefatı sebebiyle orda neler oluyor programına katılan abdullah Şahin,pekcan türkeş,gülriz sururi,haldun dormen,halit akçatepe'nin rahmetli hakkındaki görüşleri
Bir Yıldız Masalı - Ali Poyrazoğlu 07:02
Bir Yıldız Masalı - Ali Poyrazoğlu 1.314 izlenme - 8 yıl önce ali poyrazoğlu tiyatrosu
Hisseli Harikalar Kumpanyası - Kartal Kaan 02:13
Hisseli Harikalar Kumpanyası - Kartal Kaan 530 izlenme - 3 yıl önce 1980 li yıllarda trtde ekranlarında da yayınlanan ünlü müzikalin ünlü giriş parçası, Egemen Bostancı ve Haldun Dormen tarafından sahneye konan müzikalde; Erol Evgin, Nevra Serezli, Mehmet Ali Erbil, Adile Naşit, Ayşen Gruda, İlyas Salman, Belkıs Dilligil ve Turgut Boralı gibi oyuncular rol aldı.
Sorun Söyleyelim - İlk Türk Filmi 01:32
Sorun Söyleyelim - İlk Türk Filmi 303 izlenme - 3 yıl önce Defne Dumer ve Haldun Dormen'in sunuculuğunu yaptığı 1987 yapımı Kamera Arkası isimli sinema programının Sorun Söyleyelim köşesinde, izleyicilerin sorularını yanıtlanıyor. Bu bölümde ise mektupla sorulan sorular doğrultusunda ilk türk filmi ve oyuncuları açıklanmaktadır.
Dadı -  Jenerik 00:28
Dadı - Jenerik 250 izlenme - 3 yıl önce Her ne kadar ABD uyarlaması bir dizi olsada bize sitkomu sevdiren dizilerden biriydi. Ocak 2001- Ekim 2002 arasında 2 sezon yayınlanmıştır.
Sorun Söyleyelim - Oscar Ödülleri 01:19
Sorun Söyleyelim - Oscar Ödülleri 189 izlenme - 3 yıl önce Defne Dumer ve Haldun Dormen' in sunuculuğunu yaptığı 1987 yapımı Kamera Arkası isimli sinema programının Sorun Söyleyelim köşesinde, izleyicilerin sorularını yanıtlanıyor. Bu bölümde konumuz Oscar Ödülleri. Oscar Ödüllerinin adının Betty Davis' in heykelciği ilk gördüğünde ''ay ne kadar amcam oscar' a benziyor'' demesinden geldiği bilgisi ise kayda değer.
Gazanfer Özcan ve Diğerlerinin Anısına / Fatih Erkoç - Anı 03:28
Gazanfer Özcan ve Diğerlerinin Anısına / Fatih Erkoç - Anı 134 izlenme - 3 yıl önce Ölüm ardıma düşüp de yorulma, Var git ölüm bir zaman da gene gel, Akıbet alırsın komazsın beni, Var git ölüm bir zaman da gene gel. Şöyle bir vakitler yiyip içerken Yiyip içip yaylalarda gezerken Gene mi geldin ben senden kaçarken Var git ölüm bir zaman gene gel Çıkıp boz kurtlayın ulaşamadım Yalan dünya sana çıkışamadım Eşimle dostumla buluşamadım Var git ölüm bir zaman da gene gel Karac´oğlan der ki derdim pek beter Bahçede bülbüller şakıyıp öter Anayı atayı dün aldın yeter Var git ölüm bir zaman gene gel
Off The Wall 05:45
Off The Wall 131 izlenme - 5 yıl önce 15 Ve 16 Mart 2013 Tarihlerinde Cirque Du Soleil’in Michael Jackson Anısına Organize Ettiği Immortal Gösterisine Gittim. Fakat Kamera Ve Fotoğraf Çekimi Yasaktı. Yine De Güvenlik Görevlilerine Rağmen Birkaç Kaçamak Kamera Çekimi Yapmıştım Gösterinin Başlarında... Daha Sonra Sürekli Omzuma Vurup Uyardıkları İçin Kamera Çekemedim Ama Birazcık Da Fotoğraf Çekimi Yapmıştım Daha Sonra Gizlice... İşte O Azıcık Kamera Çekimlerimi Klip Yapmaya Karar Verdim, Şarkının Boşluklarını Biraz Fotoğraf İle Doldurdum. Evet, Immortal Dvd Olarak Çıkacaktır Elbet Ama Turnenin İstanbul Ayağını Dvd Yapacaklarını Sanmıyorum. O Yüzden Bir İstanbul Hatırası Olarak "off The Wall"a Klip Yaptım. Gösteride Çalınmamasına Rağmen Off The Wall'u Neden Seçtiğime Gelince... Hem Klip Yapmadığım Bir Şarkıydı, Hem De Çekebildiğim Birkaç Dakikalık Kamera Görüntüsünün Bir Bölümünde Daha Sonra Devre Arasında Fotoğraf Çektireceğim Immortal Dansçılarının "off The Wall" Albümünden "working Day And Night" Eşliğinde Duvar Önünde Dans Etmeleriydi. Ayrıca İntro'da Da Ekran Duvar Gibi Kırılıyordu. Sadece Cirque Du Soleil Dansçılarıyla Değil, Haldun Dormen İle De Fotoğraf Çektirdim. Video Tamamen Benim Çekimlerimle Yapılmıştır. İzlenimlerimi İse
Radyo Tiyatrosu - Mazurka 57:55
Radyo Tiyatrosu - Mazurka 77 izlenme - 3 yıl önce Meral Taygun,Suna Keskin, Göksel Kortay, Aytaç Yörükaslan, İsmet Ay, Dinçer Çekmez, Kerem Yılmazer, Yüksel Gözen, Erkal Gözden, Fehmi Yaşar'ın sesleriyle yol verdiği Mazurka.
Sorun Söyleyelim - Sinemada Nasıl Uçulur 03:58
Sorun Söyleyelim - Sinemada Nasıl Uçulur 74 izlenme - 3 yıl önce Kamera Arkası adlı eski TRT yapımından Sorun Söyleyelim köşesinde Defne Dümer'in nasıl uçulduğunu gösterdiği anlar. Türk televizyonlarında sorulan her şeye yanıt verilen zamanlara Alkışlarla Yaşıyorum farkıyla dönüyoruz efenim. Defne de dünden hazırmış uçmaya. Seyircimiz için gerekirse uçarız efem.
Haldun Dormen Kimdir ? 02:03
Haldun Dormen Kimdir ? 13 izlenme - 11 ay önce Babası, Kıbrıslı aydın bir işadamı olan Sait Ömer Bey, annesi İstanbullu bir paşa kızı olan Nimet Rüştü Hanım'dır.Bir yaşına basmadan, ailesi İstanbul, Şişli'ye yerleşti. Sahneye ilk defa Galatasaray Lisesi’nde ortaokul öğrencisi iken Demirbank oyununda yirmibeş kuruş rolüyle çıktı.Lise öğrenimini Robert Kolej’de tamamladı.Sekiz yaşında geçirdiği bir kaza sonucu sol ayağı sakatlandı. Tiyatro eğitimini ABD'de Yale Üniversitesi’nde aldı.Yüksek lisans derecesiyle mezun oldu. İki yıl süreyle Amerika Birleşik Devletleri'nde çeşitli tiyatrolarda oyunculuk ve yönetmenlik yaptı. Hollywood'da Pasadena Playhouse'da 4 oyunda oynadı. İstanbul'a döndüğünde önce Muhsin Ertuğrul yönetimindeki Küçük Sahne'ye girdi ve Cinayet Var adlı oyundaki dedektif rolüyle ilk kez Türk seyirci karşısına çıktı.O sıralarda Beyoğlu Parmakkapı sokakta gençlerle birlikte 60 kişilik cep tiyatrosunu açtı. Vikipedi : https://tr.wikipedia.org/wiki/Haldun_Dormen
Usta Tiyatrocudan Şahan Gökbakar'a Cevap! 03:42
Usta Tiyatrocudan Şahan Gökbakar'a Cevap! 67 izlenme - 4 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Beyaz TV'de yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" programına katılan usta tiyatrocu Haldun Dormen, Türkiye'nin iki komedyen ismi Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'ı değerlendirdi. Usta oyuncunun yaptığı açıklama Şahan Gökbakar'ın tepkisine yol açtı ve Gökbakar "Sakin ol ihtiyar" diyerek bir tweet attı. Haldun Dormen programa tekrar katılarak, sözlerine açıklık getirdi ve "Yanlış anlaşıldım" dedi.
Haldun Dormen'den Gençlere Tavsiyeler 01:29
Haldun Dormen'den Gençlere Tavsiyeler 16 izlenme - 10 ay önce Usta tiyatrocu Haldun Dormen, konuk olduğu Aslı Öymen ile Afiş'te gençlere tavsiyelerde bulundu. "Gençler umutlarını yitirmesinler. Umut olunca insan yolunda daha sağlam ve mutlu ilerliyor." dedi.
Haldun Dormen'den Afiş'e Özel Açıklamalar - 19 Mayıs 2017 Cuma 22:35
Haldun Dormen'den Afiş'e Özel Açıklamalar - 19 Mayıs 2017 Cuma 5 izlenme - 10 ay önce Aslı Öymen ile Afiş, tiyatro ve sinema dünyasının duayen oyuncularından Haldun Dormen’i konuk etti. Dormen, eş zamanlı rol aldığı üç tiyatro oyununu ve yeni sinema filmini Aslı Öymen’e anlattı.