Hoşgeldiniz!

haldun taner

Counter-Strike Global Ofenssive Kadıköy 03:51
Counter-Strike Global Ofenssive Kadıköy 4.871 izlenme - 2 yıl önce Her zaman oynadığımız sıkıcı maplerin yanında bu sefer Kadiköy map ini görüyoruz.
Ferhan Şensoy'un Dilinden Ustası Haldun Taner 05:05
Ferhan Şensoy'un Dilinden Ustası Haldun Taner 1.852 izlenme - 2 yıl önce Kabarenin babası Haldun Taner'in 26. ölüm yıldönümünde Kabare Dev Aynası Tiyatrosu tarafından organize edilen Haldun Taner Anma Gecesi için Usta Ferhan Şensoy ile yapılan röportaj.
gözlerimi kaparım vazifemi yaparım 10:13
gözlerimi kaparım vazifemi yaparım 1.962 izlenme - 8 yıl önce
Ferhan Şensoy - Haldun Taner Anlatımı 05:05
Ferhan Şensoy - Haldun Taner Anlatımı 563 izlenme - 3 yıl önce Kabarenin babası Haldun Taner'in 26. ölüm yıldönümünde Kabare Dev Aynası Tiyatrosu tarafından organize edilen Haldun Taner Anma Gecesi için Usta Ferhan Şensoy ile yapılan röportaj. http://www.kabaredevaynasi.com
Ferhan Şensoy - Milletvekili Aday Kursu 05:53
Ferhan Şensoy - Milletvekili Aday Kursu 500 izlenme - 3 yıl önce Usta tiyatrocu ferhan şensoyun haldun taner kabare adlı oyunundan bir bölüm, müthiş bir performans fazla söze gerek yok ...
Keşanlı Ali Destanı - İnsanın Ceddi (Genco Erkal 1988) 03:19
Keşanlı Ali Destanı - İnsanın Ceddi (Genco Erkal 1988) 467 izlenme - 3 yıl önce Keşanlı Ali Destanı, Haldun Taner'in yazdığı müzikal oyun. Oyun ilk kez 31 Mart 1964 tarihine Gülriz Sururi-Engin Cezzar tiyatrosunda sahnelendi. 1970 yılına gelinceya kadar Türkiye'nin büyük kentlerinde toplam 493 kez sahnelenen "Keşanlı Ali Destanı", aradan yıllar geçmesine rağmen Türk tiyatrosunun temel taşlarından olma özelliğini yitirmemiştir. dizi ve sinema filmi olarak da çevrilen Keşanlı Ali Destanı'nın yönetmenliğini Genco Erkal üstlenmiştir.
Haldun Taner - Keşanlı Ali Destanı (1988) 04:11
Haldun Taner - Keşanlı Ali Destanı (1988) 285 izlenme - 3 yıl önce Dün Haldun Tanerin 28. ölüm yıldömüydü, ustayı saygıyla anıyoruz. bu kayıt anadolu üniversitesinde çekilmiş ve trtde yayınlanmıştır.
Haldun Taner'den Yazarlık Dersi 01:21
Haldun Taner'den Yazarlık Dersi 151 izlenme - 1 yıl önce Ferhan Şensoy, Haldun Taner'den öğrendiği yazarlık disiplinini anlatıyor.
Keşanlı Ali Destanı 02:55
Keşanlı Ali Destanı" Mdob Sahnesinde 42 izlenme - 1 yıl önce Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB), Haldun Taner'in yazdığı "Keşanlı Ali Destanı" müzikalinin Mersin prömiyerini gerçekleştirdi.
Ferhan Şensoy - Milletvekili Aday Kursu 05:53
Ferhan Şensoy - Milletvekili Aday Kursu 99 izlenme - 3 yıl önce Ferhan Şensoy'un ölümsüz eseri Haldun Taner Kabare adlı oyunundan bir bölüm...
Haldun Taner - Sancho'nun Sabah Yürüyüşü (Sesli Kitap) 23:48
Haldun Taner - Sancho'nun Sabah Yürüyüşü (Sesli Kitap) 55 izlenme - 3 yıl önce http://www.mahmutyalcin.com.tr/ Şanlı Türk tarihi, Türkçülük, Turan, Türk Birliği, Tarihe damgasını vuran Türk'ler, Tarihteki Türk imparatorlukları & Devletleri & Hanlıkları, Türkçü Yazarlar ve Eserleri, Türk Destanları, Her Telden Tarih Araştırmaları... Ve Çok Daha Fazlası İçin http://www.mahmutyalcin.com.tr/ Sitemize Bekleriz...