Hoşgeldiniz!

halep

Halep İçin Haykıran Nihat Doğan 04:34
Halep İçin Haykıran Nihat Doğan 7.005 izlenme - 7 ay önce Yorumculuk yaptığı programda Halep konusunda duyarsız kalındığını belirten Nihat Doğan "Devletimiz Halep'e girsin artık" diyerek ağlaya ağlaya yayını terk etti.
Halep'te Bir Şehir, iki Farklı Hayat 01:12
Halep'te Bir Şehir, iki Farklı Hayat 3.805 izlenme - 11 ay önce Suriye'de devam eden iç savaş bugüne kadar yüz binlerce insanın ölümüne yol açsa da, bazı vatandaşların hayatlarında hiçbir değişikliğe sebep olmuyor. İzlediğiniz bu görüntüler Rus jetleri ve Esed güçleri tarafından son günlerde yoğun bir şekilde bombalanan Suriye'nin kuzeyindeki sınır şehri Halep'ten... Muhaliflerin bulunduğu kısımlarda çatışmalar devam ederken, Esed taraftarı Suriyelerin olduğu bölgelerde havuza giren vatandaşlar savaşın gölgesi altında hayatlarına kaldıkları yerden devam ediyor.
Yaralı Rolüne Geç Giren Suriyeli Cihadcı 00:11
Yaralı Rolüne Geç Giren Suriyeli Cihadcı 4.209 izlenme - 10 ay önce Genç mücahid rolüne genç girince El Cezire'de kurguda atmayı unutunca ortaya ilginç bir görüntü çıkmış.
Siz Ateş Altındasınız Bu Parayı Kabul Edemem 01:34
Siz Ateş Altındasınız Bu Parayı Kabul Edemem 3.914 izlenme - 2 yıl önce Bu ninem Halep'in göbeğinde bombardıman ve silah sesleri arasında yarısı yıkık, bir duvarı olmayan evinde yaşamaktadır. Tertemiz Türkçesi ve yüzündeki çile izleri bana Kurtuluş savaşı sırasındaki Anadolu kadınlarını hatırlattı. Oğlu, gelini ve torunları bu ölüm çemberinden kurtulmak için Türkiye ye sığınmış. Kendisini de götürmek istemişler ama Vatan sevgisi ağır basmış, gitmemiş. "Toprağımda öleceğim" diyordu bize gözleri dolu iken. Ama bir türlü anlamlandıramadığım bir ifade vardı ninemde. Gülüyor muydu ağlıyor muydu çözemedim. Yiyecek lokma ekmeği yok, su ve elektrik Halep’te zaten hiç yok. Buna rağmen utana sıkıla verdiğimiz azcık parayı almamak için " Siz ateş altındasınız, alamam. Size daha çok lazım" dediğinde yıllar sonra ilk defa ağladım. Bizi Halep’te kollayan ve misafir eden Muntasır Billah Tugayı Komutanı Firas Paşa teyzemi ve oğlunu önceden tanıyor ve hikâyesini biliyordu. Ancak orada yaşadığından haberi yoktu. Muntasır Billahın yiğit komutanı ve savaşçıları ile birlikte yardım dağıttığımız için Ninem bizi de asker sanmış ve daha çok ihtiyacımız olacağını düşündüğünden parayı almak istememişti. Firas Komutanın nineme görüntüsünü kaydedip oğluna gönderebileceğini söylediğinde ise her şey sustu. Ne bomba sesleri ne de silah sesleri kalmadı kulağımda. Ninemin acı ve umut dolu bakışı o anki sevinci dünyaya isyan ettiren türdendi. Muntasır Billah Tugayı bundan sonra kendisi ile yakından ilgilenecektir, eminim. Onların da elinde fazla bir şey olmadığı halde ulaşabildikleri gıda, ilaç, battaniye tarzı malzemeleri halka dağıtıyor olmalarından biliyorum Firas Komutanın Ninemi artık yalnız bırakmayacağını. Allah oradaki sivil halka ve Vatanlarını terk etmeyen ve asla da terk etmeyecek olan Türkmen savaşçılarımıza yardımcı olsun. (Arkadaşlar açıklamadaki yazı videoyu aldıgım kanalın açıklamasıdır.1.agızdan yazmış degiştirmeden yolluyorum bilginize)
Şam Cephesinin IŞİD'e İnsanlık Dersi Vermesi 08:16
Şam Cephesinin IŞİD'e İnsanlık Dersi Vermesi 6.064 izlenme - 2 yıl önce Muhalif Şam Cephesi Halep'te esir aldığı IŞİD militanları'nın itiraflarını yayınlamış ve ışid'e karşı onların kendi prodüksiyonunu hazırlamış, fakat ...
Halep Keçisi Yetiştiriciliği 01:59
Halep Keçisi Yetiştiriciliği 9.233 izlenme - 4 yıl önce Torunoğlu Keçi Çiftliğimizde Keçilerimizin Bütün Aşıları Ve Kan Testleri Yapılmıştır.yüksek Et Ve Süt Verimli Olan Keçilerimizde İkizlik Ve Üçüzlük Oranı Da Yüksektir.
Halep Bu Gol Kaçarmı Be Salak 00:24
Halep Bu Gol Kaçarmı Be Salak 20.375 izlenme - 9 yıl önce halep bu gol kaçarmı be salak........
Keskin Nişancı Kadını Böyle Vurdu 03:10
Keskin Nişancı Kadını Böyle Vurdu 9.420 izlenme - 4 yıl önce Halep'te sokakta yürüyen bir kadın Esad destekçisi keskin nişancılar tarafından vuruldu.
Al İttihad Halep - Fenerbahce 02:38
Al İttihad Halep - Fenerbahce 19.423 izlenme - 10 yıl önce
Halep Teröristleri Türkiye'ye Sürecek Bir Sıçrama Tahtası Olacak 01:11
Halep Teröristleri Türkiye'ye Sürecek Bir Sıçrama Tahtası Olacak 2.692 izlenme - 9 ay önce Suriye ordusu muhaliflerin kontrolündeki Halep'in doğusuna bomba yağdırırken, Devlet Başkanı Beşar Esad kenti geri almanın teröristleri Türkiye'ye sürecek bir sıçrama tahtası sağlayacağını savundu. Bir Rus gazetesine konuşan Esad Türkiye'nşn Fırat Kalkanı Operasyonu'nu da eleştirdi: "Temizlemelisiniz. Bu bölgeyi temizlemeye devam etmek zorundasınız ve teröristleri geldikleri yer olan Türkiye'ye geri püskürtecek ya da öldürmelisiniz. Bundan başka bir seçenek yok.
Nihat Doğan Hüngür Hüngür Ağlayıp Canlı Yayını Terk Etti - Söylemezsem Olmaz 13 Aralık Salı 06:14
Nihat Doğan Hüngür Hüngür Ağlayıp Canlı Yayını Terk Etti - Söylemezsem Olmaz 13 Aralık Salı 1.072 izlenme - 7 ay önce Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu Nihat Doğan canlı yayında gözyaşlarına boğuldu.Halep'deki katliamlara daha fazla seyirci kalamayacağını söyleyip hüngür hüngür ağlayıp programı terk etti.
Halep'ten Kaçan 70 Bin Kişinin Türkiye Sınırına Dayanması 02:15
Halep'ten Kaçan 70 Bin Kişinin Türkiye Sınırına Dayanması 2.993 izlenme - 1 yıl önce Rusya ve rejim güçleriyle İşid'in karşı karşıya geldiği Halep'ten kaçan halk Türkiye sınırına dayandı.İlerleyen günlerde sayının 300 Bin ile 1 Milyon arasında olabileceği tahmin ediliyor Ürdün'ün artık Suriyeli mülteci almayacağını açıklaması,suudi arabistan ve katar'ın hiç mülteci almaması, Ahmet Davutoğlununda "sayıları kaç milyon olursa olsun tüm suriyelilere kapımız açıktır" açıklamasından sonra bütün mülteciler Türkiye'ye akmaya başladı. geri kabul anlaşmasıyla Almanyanın büyük miktarda suriyeliyi geri yollayacağını düşünürsek, İsveç içişleri bakanının 200-300 bin Suriyeliyi gemilerle Türkiye'ye geri yollayacağız açıklamasından sonra Türkiye'deki suriyeli sayısının 5 milyonu bulacağını rahatlıkla söylebiliriz.üreme hızlarına bakılırsa 10-15 yıl sonra nur topu gibi bir azınlık sorunu bizi bekliyor.artık arapça resmi dil olsun mu isterler,şeriat mı isterler,özerklik mi isterler göreceğiz.bu iş artık demografik yapıyı Türkiye Cumhuriyetinin varlığını tehdit eder noktaya geldi.
Halep Halkına Dua Şiî Milislere Beddua - Cübbeli Ahmet Hoca Efendi 05:37
Halep Halkına Dua Şiî Milislere Beddua - Cübbeli Ahmet Hoca Efendi 986 izlenme - 7 ay önce Halep halkına dua şiî milislere beddua (Mutlaka izleyelim acil !) - Cübbeli Ahmet Hoca Efendi
Halep'e Girmek İsteyen Çinli'ye No Smoking Demek 00:59
Halep'e Girmek İsteyen Çinli'ye No Smoking Demek 946 izlenme - 7 ay önce Halep'e Girmek İsteyen Çinli'ye No Smoking Demek Neticede sigara sağlığa zararlı önden biz uyaralım da one göre girsin demek istemiş olabilirler ))
halep keçi çiftliği nasıl kurulurhalep keçi yetiştiriciliği 02:57
halep keçi çiftliği nasıl kurulurhalep keçi yetiştiriciliği 6.561 izlenme - 6 yıl önce http//www.halepkecisi.info http//www.halepkecisi.org halep keçisi barınakları nasıl olmalı ? halep keçileri kuru sıcak ve havadar ağıllarda yatmayı sever.halep keçileri için ağıl yapımında çiftçilerimize yol göstermekteyiz.
Kasaba İnsanının Kafa Yapısını Hâlâ Çözebilmiş Değiliz! 02:38
Kasaba İnsanının Kafa Yapısını Hâlâ Çözebilmiş Değiliz! 2.805 izlenme - 1 yıl önce İlber Ortaylı, Türkiye'ye egemen olan kasaba zihniyetini anlatıyor.
Tavşanlar 00:43
Tavşanlar 3.222 izlenme - 5 yıl önce Halep Keçisi sessiz, sakin ve zarif bir süt keçisidir. Hem et keçisi hem de süt keçisidir.
Halep keçisi yetiştiriciliği 00:11
Halep keçisi yetiştiriciliği 3.820 izlenme - 5 yıl önce torunogluhayvancilik sitemizden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Halepte Bir İnsanlik Drami Yaşanıyor 02:19
Halepte Bir İnsanlik Drami Yaşanıyor 426 izlenme - 7 ay önce Halepte bir insanlik drami yaşanıyor
Asım Kuzuluk - Halebi (Halep Garibi) 05:18
Asım Kuzuluk - Halebi (Halep Garibi) 5.198 izlenme - 5 yıl önce
halep keçisi  halep keçisi özellikleri  süt keçisi  halep keçisi fiyatları 01:06
halep keçisi halep keçisi özellikleri süt keçisi halep keçisi fiyatları 4.000 izlenme - 6 yıl önce halep keçisi hakkında daha fazla bilgi almak için www.kecial.com
Halepli Çocuk: Kesmeyin Cici Kıyafetlerimi 00:26
Halepli Çocuk: Kesmeyin Cici Kıyafetlerimi 1.056 izlenme - 1 yıl önce Suriye rejimi ve Rusya ordusuna ait savaş uçakları Halep'i bombalamaya devam ediyor. Savaş uçaklarının yoğun bombardımanı altındaki kentte sadece bugün ikisi çocuk en az 15 kişi öldü.
Halep Golden Sonra Soyunan Kız 00:23
Halep Golden Sonra Soyunan Kız 5.783 izlenme - 9 yıl önce
Hz Zeynebin Mezarı 01:52
Hz Zeynebin Mezarı 3.819 izlenme - 7 yıl önce peygamber efendimizin torunu hüseyin in kızı zeynep in mezarıdır
Halep Ölüyor 00:54
Halep Ölüyor 337 izlenme - 7 ay önce halep ölüyor
saanen keçi fiyatlarıboer keçilerihalep keçileri fiyatları 02:57
saanen keçi fiyatlarıboer keçilerihalep keçileri fiyatları 5.327 izlenme - 6 yıl önce saanenler sakin yaratılışlı keçilerdir.saanen süt keçilerinin en büyük özelliği sağım yeteneği ve sütcü karekterleridir ayrıca doğurgan hayvanlardır.canlı ve sürü uyumları çok iyidir.saanen keçileri zeki karekterlisağlam yapılı ve dirençli hayvanlardır.sarp yerlere tırmanma ve hafif yükleri taşıma yetenekleri nedeniyle yer yer dağçılar tarafından malzeme taşımada kulanılmaktadır.halep keçileri dünyada en çok et ve süt veren keçi ırklarından biridir.sıcak ve soğuk bölgelerde sorunsuz beslenir.bun
satılık halep keçisihalep keçisi özellikleri 02:57
satılık halep keçisihalep keçisi özellikleri 2.375 izlenme - 6 yıl önce http//www.halepkecisi.org http/www.halepkecisi.net halep keçilerimiz güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşın diğer keçi ırklarına karşın 2 kat daha fazla dirence sahiptir.kısa sürede değişen sert meterolojik hava koşullarına çok iyi adepte olması halepşam keçilerini dünyada tartışılmaz üstünlüktedir.halep keçiler yağmur ve soğuktan korunmada çok ustadır.şami keçileri insan yaşantısına çabuk ayak uydurur.damascus keçileri sessiznazik güzel görünüşlün milli bir süt keçisidir..şami keçil
Suriye - Halep 04:46
Suriye - Halep 2.657 izlenme - 6 yıl önce süriye halep hatırası
Suriye Ordusuna Halep'te Klor Gazı Saldırısı Suçlaması 01:02
Suriye Ordusuna Halep'te Klor Gazı Saldırısı Suçlaması 529 izlenme - 11 ay önce Suriye’nin Halep kentinde rejim güçleri tarafından şehrin banliyölerine helikopterlerden klor gazı içeren varil bombaları atıldığı öne sürüldü.İngiliz yayın kuruluşu BBC’nin haberine göre; gönüllü kurtarma ekipleri, insanların Sakari semtinde yönelik bir saldırıdan sonra solunum güçlüğü çektiğini söyledi. İddialar bağımsız kaynaklarca henüz doğrulanmasa da Birleşmiş Milletler tarafından yürütülen bir soruşturma sonucu Ağustos ayında rejim güçlerinin en az iki kez klor gazı kullandığı ortaya çıkmıştı. Suriye hükümeti kimyasal silah kullandığına yönelik iddiaları her zaman yalanlıyor. Suriye Sivil Savunma örgütünden İbrahim Alhac, saldırıdan kısa süre sonra olay yerine gittiğini söyleyerek, helikopterden atılan varil bombalarının dört klorin tüpü içerdiğini öne sürdü. Muhalefetin kontrolü altında bulunan bölgelerde acil durumlara cevap veren bir örgüt olan Suriye Sivil Savunma, Facebook hesabında nefes almak için oksijen tüpü kullanan çocukları yansıtan bir video yayınladı.
PYD/PKK'dan Afrin Sokaklarında Vahşet 00:53
PYD/PKK'dan Afrin Sokaklarında Vahşet 736 izlenme - 1 yıl önce Terör örgütü PYD, Halep'in kuzeyindeki çatışmalarda öldürdüğü ÖSO mensuplarını bir tırın arkasında Afrin caddelerinde teşhir etti. Yerel kaynaklardan ve ÖSO komutanlarından alınan bilgiye göre Halep'in Tel Rıfat ilçesinde bulunan PYD güçleriyle ÖSO arasında Ayn Dakna köyünde dün akşam yaklaşık 10 saat süren çatışmalar yaşandı. Şubat ayından beri PYD'nin kontrolünde olan Ayn Dakna'yı geri almak için operasyon düzenleyen ÖSO'nun saldırısı, PYD güçlerince püskürtüldü.