Hoşgeldiniz!

halep

Halep'te Kameralara Yansıyan Azrail Görüntüleri Şok Etti 01:01
Halep'te Kameralara Yansıyan Azrail Görüntüleri Şok Etti 17.352 izlenme - 1 hafta önce Halep'te silahlı çatışma sırasında amatör kameralara yansıyan Azrail'e benzeyen görüntü şoke etti.
Türk F-16'sının bomba ile hedefi imha etmesi (Kokpit içi görüntü) 00:45
Türk F-16'sının bomba ile hedefi imha etmesi (Kokpit içi görüntü) 5.672 izlenme - 4 ay önce Görevini başarıyla ifa eden F-16'nın Targeting Pod kamerasından patlama anını kaydetmesi.
Cerablusun Hızlı Gelişimi ( Bım İçerir) 04:00
Cerablusun Hızlı Gelişimi ( Bım İçerir) 4.856 izlenme - 4 ay önce Öncüpınar ve karkamış sınır kapılarının karşısında yer alan şehir. Halep iline bağlı olup antep-halep arasında bulunur.
Halep İçin Haykıran Nihat Doğan 04:34
Halep İçin Haykıran Nihat Doğan 7.126 izlenme - 1 yıl önce Yorumculuk yaptığı programda Halep konusunda duyarsız kalındığını belirten Nihat Doğan "Devletimiz Halep'e girsin artık" diyerek ağlaya ağlaya yayını terk etti.
Orhan Osmanoğlu: Halep'in Kuzeyi Ve ElBab Abdülhamid'in Malı 00:58
Orhan Osmanoğlu: Halep'in Kuzeyi Ve ElBab Abdülhamid'in Malı 2.173 izlenme - 8 ay önce Sultan 2. Abdülhamid'in 4'üncü kuşak torunu Orhan Osmanoğlu, 'Filistin'den toprak alma 1880'lerde başladı. Sultan, Gazze'ye çok önem verdi. Bunu sadece Filistin'de değil o coğrafyadaki birçok yerde yaptı. Halep'in kuzeyi ve El-Bab Sultan Abdülhamid'in tapulu malıdır.' dedi.
Halep Bu Gol Kaçarmı Be Salak 00:24
Halep Bu Gol Kaçarmı Be Salak 20.376 izlenme - 10 yıl önce halep bu gol kaçarmı be salak........
Halep Sokak Festivali 02:47
Halep Sokak Festivali 1.204 izlenme - 6 ay önce Uzun süren bir savaştan sonra Halep'te bir sokak festivali yapılmış. Barışın hakim olacağı bir dünya dileğiyle..
Halep Keçisi Yetiştiriciliği 01:59
Halep Keçisi Yetiştiriciliği 9.422 izlenme - 5 yıl önce Torunoğlu Keçi Çiftliğimizde Keçilerimizin Bütün Aşıları Ve Kan Testleri Yapılmıştır.yüksek Et Ve Süt Verimli Olan Keçilerimizde İkizlik Ve Üçüzlük Oranı Da Yüksektir.
Keskin Nişancı Kadını Böyle Vurdu 03:10
Keskin Nişancı Kadını Böyle Vurdu 9.809 izlenme - 5 yıl önce Halep'te sokakta yürüyen bir kadın Esad destekçisi keskin nişancılar tarafından vuruldu.
Halep'te Bir Şehir, iki Farklı Hayat 01:12
Halep'te Bir Şehir, iki Farklı Hayat 3.863 izlenme - 2 yıl önce Suriye'de devam eden iç savaş bugüne kadar yüz binlerce insanın ölümüne yol açsa da, bazı vatandaşların hayatlarında hiçbir değişikliğe sebep olmuyor. İzlediğiniz bu görüntüler Rus jetleri ve Esed güçleri tarafından son günlerde yoğun bir şekilde bombalanan Suriye'nin kuzeyindeki sınır şehri Halep'ten... Muhaliflerin bulunduğu kısımlarda çatışmalar devam ederken, Esed taraftarı Suriyelerin olduğu bölgelerde havuza giren vatandaşlar savaşın gölgesi altında hayatlarına kaldıkları yerden devam ediyor.
Al İttihad Halep - Fenerbahce 02:38
Al İttihad Halep - Fenerbahce 19.425 izlenme - 11 yıl önce
Siz Ateş Altındasınız Bu Parayı Kabul Edemem 01:34
Siz Ateş Altındasınız Bu Parayı Kabul Edemem 3.925 izlenme - 2 yıl önce Bu ninem Halep'in göbeğinde bombardıman ve silah sesleri arasında yarısı yıkık, bir duvarı olmayan evinde yaşamaktadır. Tertemiz Türkçesi ve yüzündeki çile izleri bana Kurtuluş savaşı sırasındaki Anadolu kadınlarını hatırlattı. Oğlu, gelini ve torunları bu ölüm çemberinden kurtulmak için Türkiye ye sığınmış. Kendisini de götürmek istemişler ama Vatan sevgisi ağır basmış, gitmemiş. "Toprağımda öleceğim" diyordu bize gözleri dolu iken. Ama bir türlü anlamlandıramadığım bir ifade vardı ninemde. Gülüyor muydu ağlıyor muydu çözemedim. Yiyecek lokma ekmeği yok, su ve elektrik Halep’te zaten hiç yok. Buna rağmen utana sıkıla verdiğimiz azcık parayı almamak için " Siz ateş altındasınız, alamam. Size daha çok lazım" dediğinde yıllar sonra ilk defa ağladım. Bizi Halep’te kollayan ve misafir eden Muntasır Billah Tugayı Komutanı Firas Paşa teyzemi ve oğlunu önceden tanıyor ve hikâyesini biliyordu. Ancak orada yaşadığından haberi yoktu. Muntasır Billahın yiğit komutanı ve savaşçıları ile birlikte yardım dağıttığımız için Ninem bizi de asker sanmış ve daha çok ihtiyacımız olacağını düşündüğünden parayı almak istememişti. Firas Komutanın nineme görüntüsünü kaydedip oğluna gönderebileceğini söylediğinde ise her şey sustu. Ne bomba sesleri ne de silah sesleri kalmadı kulağımda. Ninemin acı ve umut dolu bakışı o anki sevinci dünyaya isyan ettiren türdendi. Muntasır Billah Tugayı bundan sonra kendisi ile yakından ilgilenecektir, eminim. Onların da elinde fazla bir şey olmadığı halde ulaşabildikleri gıda, ilaç, battaniye tarzı malzemeleri halka dağıtıyor olmalarından biliyorum Firas Komutanın Ninemi artık yalnız bırakmayacağını. Allah oradaki sivil halka ve Vatanlarını terk etmeyen ve asla da terk etmeyecek olan Türkmen savaşçılarımıza yardımcı olsun. (Arkadaşlar açıklamadaki yazı videoyu aldıgım kanalın açıklamasıdır.1.agızdan yazmış degiştirmeden yolluyorum bilginize)
Yaralı Rolüne Geç Giren Suriyeli Cihadcı 00:11
Yaralı Rolüne Geç Giren Suriyeli Cihadcı 4.222 izlenme - 2 yıl önce Genç mücahid rolüne genç girince El Cezire'de kurguda atmayı unutunca ortaya ilginç bir görüntü çıkmış.
Şam Cephesinin IŞİD'e İnsanlık Dersi Vermesi 08:16
Şam Cephesinin IŞİD'e İnsanlık Dersi Vermesi 6.173 izlenme - 2 yıl önce Muhalif Şam Cephesi Halep'te esir aldığı IŞİD militanları'nın itiraflarını yayınlamış ve ışid'e karşı onların kendi prodüksiyonunu hazırlamış, fakat ...
Halep Teröristleri Türkiye'ye Sürecek Bir Sıçrama Tahtası Olacak 01:11
Halep Teröristleri Türkiye'ye Sürecek Bir Sıçrama Tahtası Olacak 2.762 izlenme - 2 yıl önce Suriye ordusu muhaliflerin kontrolündeki Halep'in doğusuna bomba yağdırırken, Devlet Başkanı Beşar Esad kenti geri almanın teröristleri Türkiye'ye sürecek bir sıçrama tahtası sağlayacağını savundu. Bir Rus gazetesine konuşan Esad Türkiye'nşn Fırat Kalkanı Operasyonu'nu da eleştirdi: "Temizlemelisiniz. Bu bölgeyi temizlemeye devam etmek zorundasınız ve teröristleri geldikleri yer olan Türkiye'ye geri püskürtecek ya da öldürmelisiniz. Bundan başka bir seçenek yok.
halep keçi çiftliği nasıl kurulurhalep keçi yetiştiriciliği 02:57
halep keçi çiftliği nasıl kurulurhalep keçi yetiştiriciliği 6.647 izlenme - 6 yıl önce http//www.halepkecisi.info http//www.halepkecisi.org halep keçisi barınakları nasıl olmalı ? halep keçileri kuru sıcak ve havadar ağıllarda yatmayı sever.halep keçileri için ağıl yapımında çiftçilerimize yol göstermekteyiz.
Halep'ten Kaçan 70 Bin Kişinin Türkiye Sınırına Dayanması 02:15
Halep'ten Kaçan 70 Bin Kişinin Türkiye Sınırına Dayanması 3.036 izlenme - 2 yıl önce Rusya ve rejim güçleriyle İşid'in karşı karşıya geldiği Halep'ten kaçan halk Türkiye sınırına dayandı.İlerleyen günlerde sayının 300 Bin ile 1 Milyon arasında olabileceği tahmin ediliyor Ürdün'ün artık Suriyeli mülteci almayacağını açıklaması,suudi arabistan ve katar'ın hiç mülteci almaması, Ahmet Davutoğlununda "sayıları kaç milyon olursa olsun tüm suriyelilere kapımız açıktır" açıklamasından sonra bütün mülteciler Türkiye'ye akmaya başladı. geri kabul anlaşmasıyla Almanyanın büyük miktarda suriyeliyi geri yollayacağını düşünürsek, İsveç içişleri bakanının 200-300 bin Suriyeliyi gemilerle Türkiye'ye geri yollayacağız açıklamasından sonra Türkiye'deki suriyeli sayısının 5 milyonu bulacağını rahatlıkla söylebiliriz.üreme hızlarına bakılırsa 10-15 yıl sonra nur topu gibi bir azınlık sorunu bizi bekliyor.artık arapça resmi dil olsun mu isterler,şeriat mı isterler,özerklik mi isterler göreceğiz.bu iş artık demografik yapıyı Türkiye Cumhuriyetinin varlığını tehdit eder noktaya geldi.
Tavşanlar 00:43
Tavşanlar 3.232 izlenme - 6 yıl önce Halep Keçisi sessiz, sakin ve zarif bir süt keçisidir. Hem et keçisi hem de süt keçisidir.
halep keçisi  halep keçisi özellikleri  süt keçisi  halep keçisi fiyatları 01:06
halep keçisi halep keçisi özellikleri süt keçisi halep keçisi fiyatları 4.448 izlenme - 7 yıl önce halep keçisi hakkında daha fazla bilgi almak için www.kecial.com
Halep keçisi yetiştiriciliği 00:11
Halep keçisi yetiştiriciliği 3.953 izlenme - 6 yıl önce torunogluhayvancilik sitemizden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Asım Kuzuluk - Halebi (Halep Garibi) 05:18
Asım Kuzuluk - Halebi (Halep Garibi) 5.249 izlenme - 6 yıl önce
Hz Zeynebin Mezarı 01:52
Hz Zeynebin Mezarı 3.999 izlenme - 8 yıl önce peygamber efendimizin torunu hüseyin in kızı zeynep in mezarıdır
Nihat Doğan Hüngür Hüngür Ağlayıp Canlı Yayını Terk Etti - Söylemezsem Olmaz 13 Aralık Salı 06:14
Nihat Doğan Hüngür Hüngür Ağlayıp Canlı Yayını Terk Etti - Söylemezsem Olmaz 13 Aralık Salı 1.100 izlenme - 1 yıl önce Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu Nihat Doğan canlı yayında gözyaşlarına boğuldu.Halep'deki katliamlara daha fazla seyirci kalamayacağını söyleyip hüngür hüngür ağlayıp programı terk etti.
Halep Golden Sonra Soyunan Kız 00:23
Halep Golden Sonra Soyunan Kız 5.789 izlenme - 10 yıl önce
Halep Halkına Dua Şiî Milislere Beddua - Cübbeli Ahmet Hoca Efendi 05:37
Halep Halkına Dua Şiî Milislere Beddua - Cübbeli Ahmet Hoca Efendi 1.048 izlenme - 1 yıl önce Halep halkına dua şiî milislere beddua (Mutlaka izleyelim acil !) - Cübbeli Ahmet Hoca Efendi
Kasaba İnsanının Kafa Yapısını Hâlâ Çözebilmiş Değiliz! 02:38
Kasaba İnsanının Kafa Yapısını Hâlâ Çözebilmiş Değiliz! 2.816 izlenme - 2 yıl önce İlber Ortaylı, Türkiye'ye egemen olan kasaba zihniyetini anlatıyor.
Halep'e Girmek İsteyen Çinli'ye No Smoking Demek 00:59
Halep'e Girmek İsteyen Çinli'ye No Smoking Demek 951 izlenme - 1 yıl önce Halep'e Girmek İsteyen Çinli'ye No Smoking Demek Neticede sigara sağlığa zararlı önden biz uyaralım da one göre girsin demek istemiş olabilirler ))
saanen keçi fiyatlarıboer keçilerihalep keçileri fiyatları 02:57
saanen keçi fiyatlarıboer keçilerihalep keçileri fiyatları 5.458 izlenme - 7 yıl önce saanenler sakin yaratılışlı keçilerdir.saanen süt keçilerinin en büyük özelliği sağım yeteneği ve sütcü karekterleridir ayrıca doğurgan hayvanlardır.canlı ve sürü uyumları çok iyidir.saanen keçileri zeki karekterlisağlam yapılı ve dirençli hayvanlardır.sarp yerlere tırmanma ve hafif yükleri taşıma yetenekleri nedeniyle yer yer dağçılar tarafından malzeme taşımada kulanılmaktadır.halep keçileri dünyada en çok et ve süt veren keçi ırklarından biridir.sıcak ve soğuk bölgelerde sorunsuz beslenir.bun
satılık halep keçisihalep keçisi özellikleri 02:57
satılık halep keçisihalep keçisi özellikleri 2.439 izlenme - 6 yıl önce http//www.halepkecisi.org http/www.halepkecisi.net halep keçilerimiz güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşın diğer keçi ırklarına karşın 2 kat daha fazla dirence sahiptir.kısa sürede değişen sert meterolojik hava koşullarına çok iyi adepte olması halepşam keçilerini dünyada tartışılmaz üstünlüktedir.halep keçiler yağmur ve soğuktan korunmada çok ustadır.şami keçileri insan yaşantısına çabuk ayak uydurur.damascus keçileri sessiznazik güzel görünüşlün milli bir süt keçisidir..şami keçil
Suriye - Halep 04:46
Suriye - Halep 2.704 izlenme - 7 yıl önce süriye halep hatırası