Hoşgeldiniz!

Halep Videoları İzle

Halep İçin Haykıran Nihat Doğan 04:34
Halep İçin Haykıran Nihat Doğan 6.686 izlenme - 2 ay önce Yorumculuk yaptığı programda Halep konusunda duyarsız kalındığını belirten Nihat Doğan "Devletimiz Halep'e girsin artık" diyerek ağlaya ağlaya yayını terk etti.
Yaralı Rolüne Geç Giren Suriyeli Cihadcı 00:11
Yaralı Rolüne Geç Giren Suriyeli Cihadcı 4.188 izlenme - 5 ay önce Genç mücahid rolüne genç girince El Cezire'de kurguda atmayı unutunca ortaya ilginç bir görüntü çıkmış.
Halep'te Bir Şehir, iki Farklı Hayat 01:12
Halep'te Bir Şehir, iki Farklı Hayat 3.780 izlenme - 6 ay önce Suriye'de devam eden iç savaş bugüne kadar yüz binlerce insanın ölümüne yol açsa da, bazı vatandaşların hayatlarında hiçbir değişikliğe sebep olmuyor. İzlediğiniz bu görüntüler Rus jetleri ve Esed güçleri tarafından son günlerde yoğun bir şekilde bombalanan Suriye'nin kuzeyindeki sınır şehri Halep'ten... Muhaliflerin bulunduğu kısımlarda çatışmalar devam ederken, Esed taraftarı Suriyelerin olduğu bölgelerde havuza giren vatandaşlar savaşın gölgesi altında hayatlarına kaldıkları yerden devam ediyor.
Halep'e Girmek İsteyen Çinli'ye No Smoking Demek 00:59
Halep'e Girmek İsteyen Çinli'ye No Smoking Demek 945 izlenme - 2 ay önce Halep'e Girmek İsteyen Çinli'ye No Smoking Demek Neticede sigara sağlığa zararlı önden biz uyaralım da one göre girsin demek istemiş olabilirler ))
Nihat Doğan Hüngür Hüngür Ağlayıp Canlı Yayını Terk Etti - Söylemezsem Olmaz 13 Aralık Salı 06:14
Nihat Doğan Hüngür Hüngür Ağlayıp Canlı Yayını Terk Etti - Söylemezsem Olmaz 13 Aralık Salı 1.038 izlenme - 2 ay önce Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu Nihat Doğan canlı yayında gözyaşlarına boğuldu.Halep'deki katliamlara daha fazla seyirci kalamayacağını söyleyip hüngür hüngür ağlayıp programı terk etti.
Halep Teröristleri Türkiye'ye Sürecek Bir Sıçrama Tahtası Olacak 01:11
Halep Teröristleri Türkiye'ye Sürecek Bir Sıçrama Tahtası Olacak 2.645 izlenme - 4 ay önce Suriye ordusu muhaliflerin kontrolündeki Halep'in doğusuna bomba yağdırırken, Devlet Başkanı Beşar Esad kenti geri almanın teröristleri Türkiye'ye sürecek bir sıçrama tahtası sağlayacağını savundu. Bir Rus gazetesine konuşan Esad Türkiye'nşn Fırat Kalkanı Operasyonu'nu da eleştirdi: "Temizlemelisiniz. Bu bölgeyi temizlemeye devam etmek zorundasınız ve teröristleri geldikleri yer olan Türkiye'ye geri püskürtecek ya da öldürmelisiniz. Bundan başka bir seçenek yok.
Siz Ateş Altındasınız Bu Parayı Kabul Edemem 01:34
Siz Ateş Altındasınız Bu Parayı Kabul Edemem 3.909 izlenme - 1 yıl önce Bu ninem Halep'in göbeğinde bombardıman ve silah sesleri arasında yarısı yıkık, bir duvarı olmayan evinde yaşamaktadır. Tertemiz Türkçesi ve yüzündeki çile izleri bana Kurtuluş savaşı sırasındaki Anadolu kadınlarını hatırlattı. Oğlu, gelini ve torunları bu ölüm çemberinden kurtulmak için Türkiye ye sığınmış. Kendisini de götürmek istemişler ama Vatan sevgisi ağır basmış, gitmemiş. "Toprağımda öleceğim" diyordu bize gözleri dolu iken. Ama bir türlü anlamlandıramadığım bir ifade vardı ninemde. Gülüyor muydu ağlıyor muydu çözemedim. Yiyecek lokma ekmeği yok, su ve elektrik Halep’te zaten hiç yok. Buna rağmen utana sıkıla verdiğimiz azcık parayı almamak için " Siz ateş altındasınız, alamam. Size daha çok lazım" dediğinde yıllar sonra ilk defa ağladım. Bizi Halep’te kollayan ve misafir eden Muntasır Billah Tugayı Komutanı Firas Paşa teyzemi ve oğlunu önceden tanıyor ve hikâyesini biliyordu. Ancak orada yaşadığından haberi yoktu. Muntasır Billahın yiğit komutanı ve savaşçıları ile birlikte yardım dağıttığımız için Ninem bizi de asker sanmış ve daha çok ihtiyacımız olacağını düşündüğünden parayı almak istememişti. Firas Komutanın nineme görüntüsünü kaydedip oğluna gönderebileceğini söylediğinde ise her şey sustu. Ne bomba sesleri ne de silah sesleri kalmadı kulağımda. Ninemin acı ve umut dolu bakışı o anki sevinci dünyaya isyan ettiren türdendi. Muntasır Billah Tugayı bundan sonra kendisi ile yakından ilgilenecektir, eminim. Onların da elinde fazla bir şey olmadığı halde ulaşabildikleri gıda, ilaç, battaniye tarzı malzemeleri halka dağıtıyor olmalarından biliyorum Firas Komutanın Ninemi artık yalnız bırakmayacağını. Allah oradaki sivil halka ve Vatanlarını terk etmeyen ve asla da terk etmeyecek olan Türkmen savaşçılarımıza yardımcı olsun. (Arkadaşlar açıklamadaki yazı videoyu aldıgım kanalın açıklamasıdır.1.agızdan yazmış degiştirmeden yolluyorum bilginize)
Halep Halkına Dua Şiî Milislere Beddua - Cübbeli Ahmet Hoca Efendi 05:37
Halep Halkına Dua Şiî Milislere Beddua - Cübbeli Ahmet Hoca Efendi 908 izlenme - 2 ay önce Halep halkına dua şiî milislere beddua (Mutlaka izleyelim acil !) - Cübbeli Ahmet Hoca Efendi
Şam Cephesinin IŞİD'e İnsanlık Dersi Vermesi 08:16
Şam Cephesinin IŞİD'e İnsanlık Dersi Vermesi 5.994 izlenme - 1 yıl önce Muhalif Şam Cephesi Halep'te esir aldığı IŞİD militanları'nın itiraflarını yayınlamış ve ışid'e karşı onların kendi prodüksiyonunu hazırlamış, fakat ...
Halep Keçisi Yetiştiriciliği 01:59
Halep Keçisi Yetiştiriciliği 9.102 izlenme - 4 yıl önce Torunoğlu Keçi Çiftliğimizde Keçilerimizin Bütün Aşıları Ve Kan Testleri Yapılmıştır.yüksek Et Ve Süt Verimli Olan Keçilerimizde İkizlik Ve Üçüzlük Oranı Da Yüksektir.
Halep Bu Gol Kaçarmı Be Salak 00:24
Halep Bu Gol Kaçarmı Be Salak 20.371 izlenme - 8 yıl önce halep bu gol kaçarmı be salak........
Keskin Nişancı Kadını Böyle Vurdu 03:10
Keskin Nişancı Kadını Böyle Vurdu 9.224 izlenme - 4 yıl önce Halep'te sokakta yürüyen bir kadın Esad destekçisi keskin nişancılar tarafından vuruldu.
Halepte Bir İnsanlik Drami Yaşanıyor 02:19
Halepte Bir İnsanlik Drami Yaşanıyor 413 izlenme - 2 ay önce Halepte bir insanlik drami yaşanıyor
Al İttihad Halep - Fenerbahce 02:38
Al İttihad Halep - Fenerbahce 19.421 izlenme - 10 yıl önce
Halep Ölüyor 00:54
Halep Ölüyor 334 izlenme - 2 ay önce halep ölüyor
Halep'ten Kaçan 70 Bin Kişinin Türkiye Sınırına Dayanması 02:15
Halep'ten Kaçan 70 Bin Kişinin Türkiye Sınırına Dayanması 2.981 izlenme - 1 yıl önce Rusya ve rejim güçleriyle İşid'in karşı karşıya geldiği Halep'ten kaçan halk Türkiye sınırına dayandı.İlerleyen günlerde sayının 300 Bin ile 1 Milyon arasında olabileceği tahmin ediliyor Ürdün'ün artık Suriyeli mülteci almayacağını açıklaması,suudi arabistan ve katar'ın hiç mülteci almaması, Ahmet Davutoğlununda "sayıları kaç milyon olursa olsun tüm suriyelilere kapımız açıktır" açıklamasından sonra bütün mülteciler Türkiye'ye akmaya başladı. geri kabul anlaşmasıyla Almanyanın büyük miktarda suriyeliyi geri yollayacağını düşünürsek, İsveç içişleri bakanının 200-300 bin Suriyeliyi gemilerle Türkiye'ye geri yollayacağız açıklamasından sonra Türkiye'deki suriyeli sayısının 5 milyonu bulacağını rahatlıkla söylebiliriz.üreme hızlarına bakılırsa 10-15 yıl sonra nur topu gibi bir azınlık sorunu bizi bekliyor.artık arapça resmi dil olsun mu isterler,şeriat mı isterler,özerklik mi isterler göreceğiz.bu iş artık demografik yapıyı Türkiye Cumhuriyetinin varlığını tehdit eder noktaya geldi.
Kasaba İnsanının Kafa Yapısını Hâlâ Çözebilmiş Değiliz! 02:38
Kasaba İnsanının Kafa Yapısını Hâlâ Çözebilmiş Değiliz! 2.777 izlenme - 8 ay önce İlber Ortaylı, Türkiye'ye egemen olan kasaba zihniyetini anlatıyor.
İşgal Altındaki Halep'ten Son Drone Görüntüleri 02:46
İşgal Altındaki Halep'ten Son Drone Görüntüleri 401 izlenme - 2 ay önce Rusya, Esed rejimi ve Safevi İran komutasındaki Şii milisler tarafından işgal altında tutulan ve katliam yapılan Halep'ten son drone görüntüleri paylaşıldı. Suriye Halep son dakika gelişmelerinde Şii/Rafızi milislerin aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu sivilleri diri diri yakarak katliam yaptığı bildiriliyor. Halep'le iletişim kurmakta zorluk çekiliyor.
halep keçi çiftliği nasıl kurulurhalep keçi yetiştiriciliği 02:57
halep keçi çiftliği nasıl kurulurhalep keçi yetiştiriciliği 6.476 izlenme - 5 yıl önce http//www.halepkecisi.info http//www.halepkecisi.org halep keçisi barınakları nasıl olmalı ? halep keçileri kuru sıcak ve havadar ağıllarda yatmayı sever.halep keçileri için ağıl yapımında çiftçilerimize yol göstermekteyiz.
Halepli Çocuk: Kesmeyin Cici Kıyafetlerimi 00:26
Halepli Çocuk: Kesmeyin Cici Kıyafetlerimi 1.054 izlenme - 9 ay önce Suriye rejimi ve Rusya ordusuna ait savaş uçakları Halep'i bombalamaya devam ediyor. Savaş uçaklarının yoğun bombardımanı altındaki kentte sadece bugün ikisi çocuk en az 15 kişi öldü.
Tavşanlar 00:43
Tavşanlar 3.219 izlenme - 4 yıl önce Halep Keçisi sessiz, sakin ve zarif bir süt keçisidir. Hem et keçisi hem de süt keçisidir.
Suriye Ordusuna Halep'te Klor Gazı Saldırısı Suçlaması 01:02
Suriye Ordusuna Halep'te Klor Gazı Saldırısı Suçlaması 524 izlenme - 5 ay önce Suriye’nin Halep kentinde rejim güçleri tarafından şehrin banliyölerine helikopterlerden klor gazı içeren varil bombaları atıldığı öne sürüldü.İngiliz yayın kuruluşu BBC’nin haberine göre; gönüllü kurtarma ekipleri, insanların Sakari semtinde yönelik bir saldırıdan sonra solunum güçlüğü çektiğini söyledi. İddialar bağımsız kaynaklarca henüz doğrulanmasa da Birleşmiş Milletler tarafından yürütülen bir soruşturma sonucu Ağustos ayında rejim güçlerinin en az iki kez klor gazı kullandığı ortaya çıkmıştı. Suriye hükümeti kimyasal silah kullandığına yönelik iddiaları her zaman yalanlıyor. Suriye Sivil Savunma örgütünden İbrahim Alhac, saldırıdan kısa süre sonra olay yerine gittiğini söyleyerek, helikopterden atılan varil bombalarının dört klorin tüpü içerdiğini öne sürdü. Muhalefetin kontrolü altında bulunan bölgelerde acil durumlara cevap veren bir örgüt olan Suriye Sivil Savunma, Facebook hesabında nefes almak için oksijen tüpü kullanan çocukları yansıtan bir video yayınladı.
Asım Kuzuluk - Halebi (Halep Garibi) 05:18
Asım Kuzuluk - Halebi (Halep Garibi) 5.150 izlenme - 5 yıl önce
Halep keçisi yetiştiriciliği 00:11
Halep keçisi yetiştiriciliği 3.713 izlenme - 5 yıl önce torunogluhayvancilik sitemizden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.
halep keçisi  halep keçisi özellikleri  süt keçisi  halep keçisi fiyatları 01:06
halep keçisi halep keçisi özellikleri süt keçisi halep keçisi fiyatları 3.699 izlenme - 6 yıl önce halep keçisi hakkında daha fazla bilgi almak için www.kecial.com
Halep Golden Sonra Soyunan Kız 00:23
Halep Golden Sonra Soyunan Kız 5.783 izlenme - 8 yıl önce
Hz Zeynebin Mezarı 01:52
Hz Zeynebin Mezarı 3.665 izlenme - 7 yıl önce peygamber efendimizin torunu hüseyin in kızı zeynep in mezarıdır
PYD/PKK'dan Afrin Sokaklarında Vahşet 00:53
PYD/PKK'dan Afrin Sokaklarında Vahşet 717 izlenme - 10 ay önce Terör örgütü PYD, Halep'in kuzeyindeki çatışmalarda öldürdüğü ÖSO mensuplarını bir tırın arkasında Afrin caddelerinde teşhir etti. Yerel kaynaklardan ve ÖSO komutanlarından alınan bilgiye göre Halep'in Tel Rıfat ilçesinde bulunan PYD güçleriyle ÖSO arasında Ayn Dakna köyünde dün akşam yaklaşık 10 saat süren çatışmalar yaşandı. Şubat ayından beri PYD'nin kontrolünde olan Ayn Dakna'yı geri almak için operasyon düzenleyen ÖSO'nun saldırısı, PYD güçlerince püskürtüldü.
türkiyenin 2 gündür halepten kurtarmaya çalıştığı canilerin erdoğana mesajları var  01:52
türkiyenin 2 gündür halepten kurtarmaya çalıştığı canilerin erdoğana mesajları var 156 izlenme - 2 ay önce SÜNNİ TEKFİRCİ TERÖRİSTİN KONUŞMASI Çuvalladınız Ey Ümmetin Liderleri! # Halep 'ten belki de son defa yayın yapan kardeşinizi duyuyor musunuz??? Bu belki de ve hatta büyük ihtimalle son iletişimimiz olabilir.... Ümmete seslenmek istiyorum: Millet, bu sefer çuvalladınız. Mesela Erdoğan... Çok güzel Kur'an kıraat ediyorsun... Ama bu sefer batırdın. Gerçekten çok ama çok büyük bir fırsatın vardı... Büyük bir kahraman olabilirdin... Sadece 25 km uzaklıktaki ordunu gönderip bu insanları kurtarabilirdin... Ama batırdın... Ve tüm diğer ülkeler de öyle... Suudlar, Katarlılar vs. Hepinizin eline fırsat geçmişti... Altın bir fırsat...
saanen keçi fiyatlarıboer keçilerihalep keçileri fiyatları 02:57
saanen keçi fiyatlarıboer keçilerihalep keçileri fiyatları 5.278 izlenme - 6 yıl önce saanenler sakin yaratılışlı keçilerdir.saanen süt keçilerinin en büyük özelliği sağım yeteneği ve sütcü karekterleridir ayrıca doğurgan hayvanlardır.canlı ve sürü uyumları çok iyidir.saanen keçileri zeki karekterlisağlam yapılı ve dirençli hayvanlardır.sarp yerlere tırmanma ve hafif yükleri taşıma yetenekleri nedeniyle yer yer dağçılar tarafından malzeme taşımada kulanılmaktadır.halep keçileri dünyada en çok et ve süt veren keçi ırklarından biridir.sıcak ve soğuk bölgelerde sorunsuz beslenir.bun