Hoşgeldiniz!

Halil Ergün Videoları İzle

Mum Kokulu Kadınlar - Fragman (+18) 02:26
Mum Kokulu Kadınlar - Fragman (+18) 89.569 izlenme - 2 yıl önce 1996-1997 senesinde ondan fazla ödül almış ve dönemin en konuşulan filmlerinden olmuştur. Hande Ataizi de bu filmle soyunarak şöhreti yakalamıştır. Hande Ataizi, Halil Ergün, Sevtap Parman, Yasemin Alkaya, Selma Güneri gibi pek çok ünlü ismi de biraraya getirmiştir.
Cazibe Hanımın Gündüz Düşleri (1992 - 103 Dk) 01:42:27
Cazibe Hanımın Gündüz Düşleri (1992 - 103 Dk) 22.125 izlenme - 2 yıl önce Hâle Soygazi'nin başrolünde olduğu İrfan Tözüm yönetmenliğindeki 1992 yapımı ve Altın Portakal ödüllü film. Tüm hayatı eski bir konakta geçen Cazibe'nin nevrozları bununla birlikte etrafındakilerle ve kendisiyle yaşadığı çatışmaların konu alındığı film.
Yaprak Dökümü Resim Video 02:35
Yaprak Dökümü Resim Video 17.807 izlenme - 9 yıl önce yaprak dökümü resimleriyle dolu harika bir video
evimde uzaylı var - türkçe dublajlı fragman 02:00
evimde uzaylı var - türkçe dublajlı fragman 28.052 izlenme - 8 yıl önce "high school musical" serisi ile gençlerin hayranlığını kazanan ashley tisdale'in başrolde oynadığı "evimde uzaylı var" filminin türkçe seslendirmesini halil ergün, yetkin dikinciler, yiğit özşener gibi usta isimler yaptı. pearson ailesi tatil için maine şehrine gider. fakat eve vardıklarında,orada yalnız olmadıklarını fark ederler. dost bir uzaylı o evi önceden keşfetmiştir,ama yanındaki arkadaşları onun kadar iyi değildir ve evi istila etmek istemektedirler. 11 eylül'de sinemalarda!
Asıl Orospu Çocuğu İşçiyi Sizin Gibi Satanlardır 01:49
Asıl Orospu Çocuğu İşçiyi Sizin Gibi Satanlardır 4.867 izlenme - 2 yıl önce Gayet sağlam kadrosuyla politik bir film olan maden filminden küfür tiradları... Küfürler ağızdan öyle tatlı, öyle yumuşak çıkıyor ki; insan, köşeden bi yerden çıkıp hayır orospu çocuğu benim diyecek birini bekliyor.
kanal d yeni dönem tanıtım orkestra 01:45
kanal d yeni dönem tanıtım orkestra 17.311 izlenme - 8 yıl önce kanal d%u2019nin yeni reklam filmi yayınlanmaya başladı. rafineri reklam ajansının konseptini önerdiği filmin yönetmenliğini ünlü klip yönetmeni murat küçük yapmış. kanal d%u2019nin tüm program yüzleri ve dizi oyuncuları ünlü besteci mozart%u2019a ait türk marşı%u2019nı orkestralar oluşturarak yorumlamışlar. öyle ki mehmet ali birand%u2019dan seda sayan%u2019a, halil ergün%u2019den zeki alasya%u2019ya kadar herkesin elinde bir müzik aleti%uf04a müthiş bir film olmuş.
 1978 Yapımı Maden Filminden Bir Sahne 01:49
1978 Yapımı Maden Filminden Bir Sahne 3.401 izlenme - 3 yıl önce Gayet sağlam kadrosuyla politik bir film olan maden filminden küfür tiradları...
Küçük Ağa - 2. Bölüm (TRT - 1983) 44:52
Küçük Ağa - 2. Bölüm (TRT - 1983) 1.062 izlenme - 2 yıl önce TRT'nin efsane dizisinin 2. bölümü. Yeşilçamın karakter, yan rol oyuncuların hemen hepsi rol almış hem de en tecrübeli dönemlerinde. Oyunculuklar göz kamaştırmakta.
Meşe Kozalağı Sesi - Katırcılar 01:46
Meşe Kozalağı Sesi - Katırcılar 740 izlenme - 2 yıl önce Film üç köylü,dört asker ve bir gazeteci kadının doğunun kara kışında geçen yolculugunu anlatır. Sitede olmadığını farkettim ve çekimleri ağır kış şartları altında Bingöl’de gerçekleştirilen bu kült filmin kozalak sahnesi ilk paylaşımım olsun istedim. İlerde kendimi affettirip bol memeli videolar paylaşıcağıma inanıyorum. Son olarak,Siftah benden bereketi tıktan diyorum ama fazlada umutlanmıyorum. Efendim… Künye: Katırcılar (1987) Yönetmen: Şerif Gören Oyuncular:Kadir İnanır, Halil Ergün, Ayşegül Aldinç, Ali Tutal, Bülent Bilgiç Senaryo: Hüseyin Kuzu, Eyüp Halit NOT: Evet saygıdeğer üyeler profil resmim içerikle bayağı uyumlu..!
yaprak dökümü 135 bölüm fragmanı izle dizifilm.com 00:59
yaprak dökümü 135 bölüm fragmanı izle dizifilm.com 2.888 izlenme - 8 yıl önce yaprak dökümü 135 bölüm fragmanı izle dizifilm.com
bihter çello çalıyor; aşıkları keman 01:45
bihter çello çalıyor; aşıkları keman 2.385 izlenme - 8 yıl önce kanal d%u2019nin yeni reklam filmi yayınlanmaya başladı. rafineri reklam ajansının konseptini önerdiği filmin yönetmenliğini ünlü klip yönetmeni murat küçük yapmış. kanal d%u2019nin tüm program yüzleri ve dizi oyuncuları ünlü besteci mozart%u2019a ait türk marşı%u2019nı orkestralar oluşturarak yorumlamışlar. öyle ki mehmet ali birand%u2019dan seda sayan%u2019a, halil ergün%u2019den zeki alasya%u2019ya kadar herkesin elinde bir müzik aleti%uf04a müthiş bir film olmuş.
Selda Bağcan - Anne Ben Geldim (Ahmet Erhan Anısına) 05:00
Selda Bağcan - Anne Ben Geldim (Ahmet Erhan Anısına) 435 izlenme - 2 yıl önce Bugün ölüm haberi gelen şair Ahmet Erhan anısına..."Bugün de ölmedim anne" nin ve "anne ben geldim , ben oğlun hayırsızın" dizelerinin sahibi olan Ahmet Erhan'a sevgiyle ve alkışla... 1958 yılından beri aramızda! - emine hanım'dan doğma, ahmet izzet bey'den olma! - 1 kilo 500 gram doğmuştur! - akdeniz çocuğu, kova burcu kişisi! - ilk şiiri 18 yaşında yayımlanmıştır. 23 yaşında 'alacakaranlıktaki ülke' isimli ilk şiir kitabıyla behçet necatigil şiir ödülü'nü almıştır. - hem aslan sütünü, hem de normal sütü çok sever! - top kek hastasıdır! - berbere gitmeyi sevmez! - yıkanmaktan nefret eder! - pirinç pilavı içinde şehriye tanelerine tahammül edemez! - böreklerden su böreği, mezelerden humus, otlardan semiz, dolmalardan biber dolma favorileri arasındadır! - konserve barbunya pilakiye bayılır! - fanatik bir albert camus okurudur! albert camus yüzünden kavga etmişliği vardır! - küstü mü tam küser! ama hemen barışır! - vaktiyle adana demirspor'da fatih terim ile top koşturmuşluğu vardır! - ankara biraz da ahmet'tir, silivri biraz da erhan'dır, türkiye biraz da ahmet erhan'dır! - okul kıran edebiyat öğretmeni! - en çok dinlediği şarkılardan biri ahmet kaya'dan 'siz benim neden içtiğimi nerden bileceksiniz' şarkısıdır! - en sevdiği film 'sonsuzluk ve bir gün' ile 'eşkıya' ! - incedir, hassastır, abimizdir! - anneci değildir, babacıdır! babası alkolden ölünce, görevi anında devralmıştır! - at yarışı oynar ama "rüzgarın kızı" hiçbir yarışta birinci gelememiştir! - sihirbazdır, kendi kendisini birden kaybettirir! - birçok şiiri, şarkı da olmuştur! - iyi ki vardır, iyi ki karşılaşmışızdır!
Bugünün Saraylısı - TRT (43 dk) 43:44
Bugünün Saraylısı - TRT (43 dk) 707 izlenme - 2 yıl önce Refid Halid Karay'ın eseri olan bugünün saraylısı romanı bir zamanlar TRT'de dizi olarak yayınlanmış idi. Senaryosunu Ziya Öztan,Gürsen Topses, Altuğ Savaşal'ın yazdığı Ahmet Mekin, Sema Yunak, Asuman Arslan, Zeynep Tedu, Halil Ergün, Yaman Okay, Ahmet Sezerel, Dilaver Uyanık, Metin Serezli, Cem Kurdoğlu, Hüseyin Kutman ve Ayten Erman'ın gibi oyuncuların paylaştığı yönetmenliğini Ziya Öztan'ın yaptığı dizinin jenerik müziği ve özetini hep birlikte izleyeceğiz. video'yu Youtube'ye yükleyen; Fthstglbrhm'a teşekkür ederiz.
72. Koğuş (1987 - 97 dk) 01:37:53
72. Koğuş (1987 - 97 dk) 796 izlenme - 2 yıl önce Orhan Kemal'in aynı adlı eserinden sinemaya uyarlanmıştır. Aynı eserin 2011 yapımı ve tiyatrosu da mevcuttur. 72. Koğuş' un mahkumlarından Ahmet Kaptan, bileğine güçlü, mert bir adamdır. Mertliğinin yanı sıra saf bir dünyası olan Rizeli genç, bir gün hapishane müdürünün odasına çağrılır. Çok sevdiği anası, Ahmet Kaptan' a 150 Lira göndermiştir. O dönemin koşulları içinde, yani 1940' lı yıllarda bu, hatırı sayılır bir paradır. Ahmet Kaptan, paranın bir kısmıyla koğuşta kendine ranza ve döşek alır. Gariban mahkum arkadaşlarına da yardım eder. Koğuşa soba kurdurur, karınlarını doyurur. Ancak, mahkumlardan cezaevinin uyanık meydancısı Bobi, Ahmet Kaptan' ın paralarına gözünü dikmiştir. Kumar oynamasına ikna eder. Bu arada da Ahmet Kaptan' ın kadınlar koğuşundaki Fatma' ya tutkunluğunu bildiğinden yeni bir oyun kurar. Rizeli' nin çamaşırlarını Fatma' ya yıkatır. Kızın ona sevgisinden söz eder durur Yönetmen : Erdoğan Tokatlı Senaryo : Erdoğan Tokatlı, Çetin Öner Yapımcı : Yaşar Tunalı Müzik : Sven Torstenson Görüntü Yönetmeni : Ertunç Şenkay Eser : Orhan Kemal Süre : 98 dk Tür : Dram Oynayanlar : Kadir İnanır, Halil Ergün, Tülay Arda, Menderes Samancılar, Savaş Yurttaş, Ali Tutal, Rasim Öztekin, Engin İnal, Erol Demiröz, Erol Durak, Gökhan Mete, Cengiz Sezici, Erol Demirci, Hakkı Kıvanç, Rana Cabbar, Ayberk Çölok, Birol Işın, Mehtap Anıl, Filiz Küçüktepe (Açıklama alıntıdır.)
Levent Kırca Bu Kez Sanatçıları Bombaladı 02:54
Levent Kırca Bu Kez Sanatçıları Bombaladı 963 izlenme - 5 yıl önce Tiyatro Oyuncusu Levent Kırca, "Sezen Aksu ile başlayan döneklik furyası Halil Ergün ile devam etti" dedi. Tiyatro Oyuncusu Levent Kırca, sanat camiasında fikirlerini değiştirenler olduğunu belirterek, "Sezen Aksu ile başlayan döneklik furyası Halil Ergün ile devam etti ve en son Ali Poyrazoğlu girdi devreye. Ben bunlara artık söz söylemiyorum gıyaplarında yüzlerine tükürüyorum" dedi. Kırca, Erciyes Üniversitesi Düşünce ve Tartışma Kulübü ile Türkiye Gençlik Birliğinin (TGB) Sabancı Kültür Merkezi'nde düzenlediği söyleşiye katıldı. Programa yaklaşık bir saat geç gelen Kırca, programdan haberi olmadığını o yüzden geç katıldığını dile getirdi. Medyaya yönelik çeşitli eleştirilerde bulunan Kırca, "Ben sizlere sanat alanındaki dönek arkadaşlarımdan söz edeyim. Onlar da beni son derece üzüyor. Sezen Aksu ile başlayan döneklik furyası Halil Ergün ile devam etti ve en son Ali Poyrazoğlu girdi devreye. 'Hükümetin yaptıklarını çok beğeniyorum' dedi. Ben bunlara artık söz söylemiyorum gıyaplarında yüzlerine tükürüyorum. Artık bu insanların dönüşü diye bir şey olamaz. Dönseler de onları bağrımıza basmamız artık mümkün değil. Benim için onlar birer vatan hainidir bunu açıkça söylüyorum" diye konuştu. Sabancı Kültür Merkezi'ndeki söyleşiye, Levent Kırca'nın yanı sıra CHP Kayseri Milletvekili Şevki Kulkuloğlu ve çok sayıda öğrenci katıldı. Bir grup öğrencinin güvenlik gerekçesi ile söyleşiye alınmaması nedeniyle program öncesi kısa süre gerginlik yaşandı. Grup adına açıklama yapan Ülkü Ocakları Üniversite Temsilcisi Cemil Parlak, niyetlerinin sadece söyleşiyi takip etmek olduğunu belirterek, "Öğrenci kimliklerimizi göstermemize rağmen emniyet yetkilileri bizi içeri almıyor. Biz, buraya sadece Levent Kırca'yı dinlemek için geldik" diye konuştu.
Cüneyt Abi Ölür Ama İşçiler Bilinçlenir 02:16
Cüneyt Abi Ölür Ama İşçiler Bilinçlenir 444 izlenme - 2 yıl önce Maden filminin son sahnesi… Cüneyt Abi’nin canlandırdığı İlyas, kömür madeninde göçük altında kalır ve ölür. Viva Zapata’nın sonuna benzer biraz. Çoğu yerde söylenen bir tahlildir: Emiliano Zapata ölür ancak insanların artık ona ihtiyacı kalmamıştır. Çünkü insanlar bilinçlenmiştir. Burada da İlyas ölür ancak işçiler bilinçlenir. Son sahnede işçiler yürür. Tek tek yüzleri görürüz önce. Kirli sakallar, isli, bakımsız suratlar. Tek tek çok sıradandırlar. Senbeno’dan farksızdırlar. Ama eller… Eller birleşir. Eller birleşince bir dev oraya çıkar. Bizsizonlar’a dönüşürler. Yavuz Özkan’ın beğendiğim nadir filmlerindendir. Çekildiği tarih bakımından da, işlediği konu açısından da cesurdur. Senaryo ve yönetim: Yavuz Özkan. Oyuncular: Cüneyt Arkın, Tarık Akan, Halil Ergün, Hale Soygazi, Meral Orhonsay. Müzik: Zülfü Livaneli. Sene: 1978…
Halil Ergün - Kirmizi Gülün Ali Var   Suzan Kardeşmakyaj Odasi Şarkilari 06:02
Halil Ergün - Kirmizi Gülün Ali Var Suzan Kardeşmakyaj Odasi Şarkilari 542 izlenme - 6 yıl önce
özgü namal kırmızı elbiseyle büyülüyor 01:45
özgü namal kırmızı elbiseyle büyülüyor 1.416 izlenme - 8 yıl önce kanal d%u2019nin yeni reklam filmi yayınlanmaya başladı. rafineri reklam ajansının konseptini önerdiği filmin yönetmenliğini ünlü klip yönetmeni murat küçük yapmış. kanal d%u2019nin tüm program yüzleri ve dizi oyuncuları ünlü besteci mozart%u2019a ait türk marşı%u2019nı orkestralar oluşturarak yorumlamışlar. öyle ki mehmet ali birand%u2019dan seda sayan%u2019a, halil ergün%u2019den zeki alasya%u2019ya kadar herkesin elinde bir müzik aleti%uf04a müthiş bir film olmuş.
Katırcılar (Fragman / 1987) 01:41
Katırcılar (Fragman / 1987) 298 izlenme - 2 yıl önce Başrollerini; Kadir İnanır, Halil Ergün, Ayşegül Aldinç'in paylaştığı film 1987 Şerif Gören yapımıdır. Bingöl'de çekilen filmde katırcılık (taşımacılık) ile geçimlerini sağlayan üç arkadaşın hikâyesini konu almaktadır.
Kocakafalar - Pompiş Lazım Yaa 01:05
Kocakafalar - Pompiş Lazım Yaa 280 izlenme - 3 yıl önce Kocakafalar bir atlatma haber daha yaparak Yaprak Dökümü'nden Ali Rıza Bey'in gizli dünyasını gözler önüne seriyorlar. Hayretle izliyoruz.
Tuğba Özay'dan Müthiş Gaf 00:51
Tuğba Özay'dan Müthiş Gaf 313 izlenme - 5 yıl önce Tempo Tv'ye konuk olan Tuğba Özay, Halil Ergün'ün "Oyumu Ak Parti'ye verdim" açıklamasına yaptığı yorumla herkesi şoke etti.
yaprak dökümü%u2019nde cümbüş mü var? 01:45
yaprak dökümü%u2019nde cümbüş mü var? 1.057 izlenme - 8 yıl önce kanal d%u2019nin yeni reklam filmi yayınlanmaya başladı. rafineri reklam ajansının konseptini önerdiği filmin yönetmenliğini ünlü klip yönetmeni murat küçük yapmış. kanal d%u2019nin tüm program yüzleri ve dizi oyuncuları ünlü besteci mozart%u2019a ait türk marşı%u2019nı orkestralar oluşturarak yorumlamışlar. öyle ki mehmet ali birand%u2019dan seda sayan%u2019a, halil ergün%u2019den zeki alasya%u2019ya kadar herkesin elinde bir müzik aleti%uf04a müthiş bir film olmuş.
Ali Sakın Arkana Bakma - Dünü Unutma 10:03
Ali Sakın Arkana Bakma - Dünü Unutma 126 izlenme - 11 ay önce Cemal Şan'ın senaryosunu yazıp yönettiği 1997 yapımı filmdir. Başrollerde Hazım Körmükçü ve Halil Ergün vardır. Filmde tekerlekli sandalyeye mahkum bir gencin çevresi ve bu gencin İstanbul sokaklarında geçen bir gecelik macerası anlatılmaktadır.
yaprak dökümü dizisi 151. bölüm 01:06
yaprak dökümü dizisi 151. bölüm 725 izlenme - 7 yıl önce yaprak dökümü dizisi 151. bölüm
Tuğba Özay'dan Görülmemiş Gaf! Herkese Vermiş... 02:09
Tuğba Özay'dan Görülmemiş Gaf! Herkese Vermiş... 286 izlenme - 5 yıl önce Halil Ergün'ün Ak Parti'ye oy verdim açıkmalasına en garip tepki Tuğba Özay'dan geldi...
17. Uluslararası Eskişehir Film Festivali Başladı 05:05
17. Uluslararası Eskişehir Film Festivali Başladı 229 izlenme - 2 yıl önce Festivalin düzenlendiği Sinema Anadolu Salonu'ndan detaylar- Halil Ergün ve Meral Orhonsay'ın salona gelmeleri ve salondakilerle selamlaşmaları- Anadolu Üniversitesi Rektörü Naci Gündoğan'ın konuşması- Maden filmi gösterimi- Meral Orhosay'a ödülünün verilmesi- Meral Orhonsay'ın konuşması- Halil Ergün'e ödülünün verilmesi- Halil Ergün'ün konuşması- Hatıra fotoğrafı çektirilmesi "17. Uluslararası Eskişehir Film Festivali"- Festivalde, gelenekselleştirilen "Onur ödülü" Türk sinema sanatçıları Meral Orhonsay ve Halil Ergün'e verildi- Orhonsay: - "Bu ödülü rahmetli olan madenciler anısına alıyorum.
Halil Ergün Kamera Şakası - Hayrettin 03:26
Halil Ergün Kamera Şakası - Hayrettin 188 izlenme - 6 yıl önce
Halil Ergün - Kırmızı Gülün Alı Var 06:02
Halil Ergün - Kırmızı Gülün Alı Var 126 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Makyaj Odası Şarkıları Çıkış Tarihi: 14.07.2009
Hadi Len 02:14
Hadi Len 113 izlenme - 2 yıl önce "Hadi Len" birbirinden tamamen bağımsız, iki basit kelimemsi. Sanki hep yan yanaymışcasına ağzımızdan destursuz çıktığında ne farkeder, ne de garipseriz. Dilimize leman kültür tarafından sokulduğu sanılan, hatta Selçuk Erdem'in karikatürlerinde sıkı sık kullanmasından sonra Selçuk Erdem'le anılan, daha sonrasında Cem Yılmaz'ın popülerleşmesiyle Cem Yılmaz'ın üzerine kalan bu söz öbeğinin temelinin gerçekte ne olduğunu öğrenmeye ne dersiniz.(gerekirse belgesel modunda olan site) Videoyu izledikten sonra filmin tamamını izlemiş gibi olmakla beraber Letonya'lı bilim adamları, söz öbeğinin dilinize istemsiz yapışması durumunda "yumiyum" öneriyor. Not: haddi leen.
Halil Ergün 3 00:45
Halil Ergün 3 64 izlenme - 6 yıl önce