Hoşgeldiniz!

Halil Mutlu Videoları İzle

Çinli Sporcu Halil Mutlu'nun Rekorunu Kırdı 02:14
Çinli Sporcu Halil Mutlu'nun Rekorunu Kırdı 5.507 izlenme - 5 ay önce Halil Mutlu'nun 305.5kg olan 16 yıllık dünya rekorunu, Long Qingquan 56 kiloda toplamda 307 kilo kaldırarak geçti. Yeni videolar için kanalıma abone olun
2000 Olimpiyatlarında Halil Mutlu Efsanesi 07:42
2000 Olimpiyatlarında Halil Mutlu Efsanesi 2.602 izlenme - 2 yıl önce Hazır Londra 2012 Olimpiyatlarına gün sayarken eski olimpiyat şampiyonlarından Halil Mutlu'yu hatırlayalım. İzlediğiniz 8 dakikalık video Halil Mutlu'nun 2000 yılı Sydney olimpiyatlarında iki dünya rekoru kırdığı yarışmadan sadece 5 saat sonra NBC televizyonu tarafından hazırlanmış. Her ne kadar video İngilizce olsa da yine de izlerken keyif alabiliyorsunuz. Bu şampiyonlukla 1.50'lik milli sporcu, silkmede kaldırdığı 168 kilo ile aynı zamanda kendi ağırlığının (56 kg) tam üç katını kaldırarak çok büyük bir başarıya imza attı
Halil Mutlu'nun 305.5 Kiloluk Rekorunu Long Qingquan Kırdı 01:49
Halil Mutlu'nun 305.5 Kiloluk Rekorunu Long Qingquan Kırdı 21 izlenme - 5 ay önce Rio Olimpiyatları'nda Çinli Qingquan Long, Halil Mutlu'nun 305.5 kiloluk rekorunu kırdı, 307 kiloyla altın madalya kazandı.
Halil Mutlu: 01:36
Halil Mutlu: 92 izlenme - 2 yıl önce Gölbaşıspor Başkanı Erkan Özbey, Spor Toto 2. Lig'in Sürpriz Takımı Olmayı Hedeflediklerini Söyledi.
İlker Ayrık'la Bir Sıfır Programında Yanlış Anlaşılma! 00:49
İlker Ayrık'la Bir Sıfır Programında Yanlış Anlaşılma! 40 izlenme - 1 yıl önce Kanal D'nin yeni yarışma programı İlker Ayrık'la Bir Sıfır'da yayınlanan bölümde Dünya Şampiyonu Halil Mutlu konuk oldu. Silktiler havalarda uçuştu. İki bayan katıldıkları yarışmada Halil Mutlu ile ilgili gelen soruda halterde kullanılan 'Silkme' sözcüğünü defalarca üst üste kullanmasıyla stüdyoda kahkahalar başladı... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Halil Mutlu Ve Şeref Eroğlu İnönü Üniversitesi Kariyer Günleri 09:31
Halil Mutlu Ve Şeref Eroğlu İnönü Üniversitesi Kariyer Günleri 73 izlenme - 2 yıl önce Halil Mutlu Ve Şeref Eroğlu İnönü Üniversitesi Kariyer Günleri
Hastaların Dilinden: Halil Mutlu 01:24
Hastaların Dilinden: Halil Mutlu 70 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Halil Mutlu
İnönü Üniversitesinde Kariyer Günleri - Halil Mutlu Ve Şeref Eroğlu 01:44
İnönü Üniversitesinde Kariyer Günleri - Halil Mutlu Ve Şeref Eroğlu 42 izlenme - 2 yıl önce İnönü Üniversitesinde kariyer günleri- Eski milli sporcular Halil Mutlu ve Şeref Eroğlu, söyleşiye katıldıMALATYA (AA) - Eski milli halterci Halil Mutlu ve eski milli güreşçi Şeref Eroğlu, İnönü Üniversitesinde düzenlenen kariyer günleri kapsamında öğrencilerle bir araya geldi.
Üniversitede Rıdvan Dilmen Protestosu 03:05
Üniversitede Rıdvan Dilmen Protestosu 69 izlenme - 3 yıl önce Şanlıurfa Harran Üniversitesi'nde düzenlenen bir konferansa katılımcı olarak beklenen Rıdvan Dilmen'in rahatsızlığı nedeniyle gelememesi, öğrenciler alkışlarla protesto edildi.
Halterin Durumunu Olimpiyatta Göreceğiz 02:43
Halterin Durumunu Olimpiyatta Göreceğiz" - Halil Mutlu ile röportaj 6 izlenme - 8 ay önce Halter salonunda çalışan sporculardan görüntü Eski olimpiyat şampiyonu halterci Halil Mutlu ile röportaj MUHAMMED BOZTEPE - Eski olimpiyat şampiyonu halterci Halil Mutlu, "Önümüzde bir olimpiyat var ve ülkemiz bizden çok şey bekliyor.