Hoşgeldiniz!

halk arenası

A.. Koyacağız - Yaşar Nuri Öztürk 00:52
A.. Koyacağız - Yaşar Nuri Öztürk 22.407 izlenme - 2 yıl önce İzmir'den yayınlanan ve Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Programda Yaşar Nuri ve Müjdat Gezen, küfür etmenin en doğal hakları olduğu konusunda birleşti.
İçki İçiyorsa Sana Ne Pezevenk! - Müjdat Gezen 00:55
İçki İçiyorsa Sana Ne Pezevenk! - Müjdat Gezen 14.881 izlenme - 2 yıl önce İzmir'den yayınlanan ve Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Programda Yaşar Nuri ve Müjdat Gezen, küfür etmenin en doğal hakları olduğu konusunda birleşti.
Uğur Dündar'la Halk Arenası 19/06/2014 02:39:14
Uğur Dündar'la Halk Arenası 19/06/2014 2.028 izlenme - 3 yıl önce Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Halk Haber Tv'de Yayınlanan '' Uğur Dündar'la Halk Arenası '' Adlı Programa Katıldı. sancaktepe İlçe Başkanlığı http://sancaktepe.chpistanbul.org.tr https://twitter.com/chpsancaktepe https://www.facebook.com/chpsancaktepe
Uğur Dündar: Kürtleri Evinden Edenler Vatan Hainidir (Halk Arenası 5 Mayıs Perşembe) 01:33
Uğur Dündar: Kürtleri Evinden Edenler Vatan Hainidir (Halk Arenası 5 Mayıs Perşembe) 333 izlenme - 1 yıl önce Uğur Dündar Halk Arenası'nda, Kürtlerin kim vurduya gitmesini sağlayanlarla, Kürtleri yurtlarından edenlerin vatan haini olduğunu savundu.
Yılmaz Özdil'den Muhalefet Partileri Yorumu 04:20
Yılmaz Özdil'den Muhalefet Partileri Yorumu 816 izlenme - 2 yıl önce Gündemdeki konulara ve muhalefet partilerine güldürerek yorum yapan Yılmaz Özdili dinliyoruz efendim. Söyledikleri her düşünceye hitap eder cinsten.
Halk Arenası Osman Pamukoğlu & Muharrem İnce 02:34:16
Halk Arenası Osman Pamukoğlu & Muharrem İnce 399 izlenme - 2 yıl önce HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu ve CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce HALK ARENASI programına konuk oldu.
Uğur Dündar: Sözlerimin Arkasındayım (Halk Arenası 13 Mayıs Cuma) 05:15
Uğur Dündar: Sözlerimin Arkasındayım (Halk Arenası 13 Mayıs Cuma) 225 izlenme - 1 yıl önce Halk TV'de ekrana gelen 'Halk Arenası' programının moderatörü Uğur Dündar, skandal sözlerinin arkasında olduğunu söyledi. Geçtiğimiz hafta ''7 Haziran'dan bu yana bu kadar şehit vermemize sebep olanlar gerçek vatan hainleridir. O bölgede yüzlerce masum Kürt yurttaşımızın hayatını kaybetmesine neden olanlar asıl vatan hainleridir" sözleriyle teröristleri masum göstermeye çalışan Dündar yeni bir skandala daha imza attı. BİLEREK TERÖRİSTLERİ SAVUNMUŞ Yapılan haberlere tepki gösteren Uğur Dündar kendisinin hain olarak gösterilmeye çalışıldığına dikkat çekerken "Ben yarım asırlık gazeteciyim. Binlerce haber yaptım. Bugün de olsa aynısını yaparım ve yaptığım haberlerin altına imzamı atarım. Ben neyi yazdığımı ağzımdan çıkan her sözcüğü bilerek telaffuz eden bir yayıncıyım" dedi.
Uğur Dündar'la Halk Arenası (Halk Tv) 17/04/2014 02:15:22
Uğur Dündar'la Halk Arenası (Halk Tv) 17/04/2014 432 izlenme - 3 yıl önce Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Halk Tv'de Yayınlanan '' Halk Arenası '' Adlı Programa Katıldı.
Küçük Adam Atahan - Halk Arenası 11:31
Küçük Adam Atahan - Halk Arenası 218 izlenme - 2 yıl önce Halk TV'de yayınlanan, usta gazeteci Uğur Dündarı'ın sunduğu "Halk Arenası" programında bu akşam balyoz davası mahkumlarının aileleri vardı. Deniz Kurmay Albay Erdinç Altıner'in oğlu Atahan Altıner programa damgasını vurdu. 9 yaşındaki Atahan'ın söyledikleri izleyenleri hem güldürdü hem ağlattı.
Madenciden Kan Donduran Sözler 04:00
Madenciden Kan Donduran Sözler 283 izlenme - 3 yıl önce Madenciden Kan Donduran Sözler
Yılmaz Özdil - Mustafa Kemal'in Oturduğu Yerde Erdoğan Oturmayacağı İçin Mutluyum 02:03
Yılmaz Özdil - Mustafa Kemal'in Oturduğu Yerde Erdoğan Oturmayacağı İçin Mutluyum 316 izlenme - 2 yıl önce Duayen Gazeteci Uğur Dündar’ın Halk TV ekranındaki Halk Arenası programına konuk olan Yılmaz Özdil, Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı olduktan sonra Çankaya Köşkü’nde oturmayacak olmasıyla ilgili görüşlerini bildirdi. Özdil; ”Mustafa Kemal’in oturduğu yerde Erdoğan oturmayacağı için mutluyum” dedi.
Uğur Dündar ve Konuklarına Puşt Mesajı - Hüseyin Kocabıyık 02:11
Uğur Dündar ve Konuklarına Puşt Mesajı - Hüseyin Kocabıyık 186 izlenme - 2 yıl önce Uğur Dündar'ın sunduğu halk arenası isimli programda Yeniasır Gazetesi'nden Hüseyin Kocabıyık'ın; Nedim Şener, Haluk Koç, Aykut Erdoğdu ve Uğur Dündar için "4 tane puşt Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanına hakaret ediyor" tivitinin okunması ve devamında yaşananlar sizlerle...
Yılmaz Özdil'den Esad'ın Sözlerine Tepki! 09:27
Yılmaz Özdil'den Esad'ın Sözlerine Tepki! 348 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Özdil'den Esad'ın Sözlerine Tepki!
Uğur Dündar - Başörtülü Bacıya Saldırı Yorumu 13:38
Uğur Dündar - Başörtülü Bacıya Saldırı Yorumu 227 izlenme - 2 yıl önce Şu sıralar gündemi meşgul eden ''başörtülü bacıma saldırdılar'' lafıyla ilgili bir başka video; bahsi geçen olay için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/174086/basortulu-bacilarima-saldirdilar-yalani-ve-guvenlik-kamerasi-goruntuleri Yorumsuz...
Uğur Dündar'la Halk Arenası 12 HAZİRAN 2014 01:48:30
Uğur Dündar'la Halk Arenası 12 HAZİRAN 2014 228 izlenme - 3 yıl önce Uğur Dündar'la Halk Arenası 12 HAZİRAN 2014 İzmir Karşıyaka Arena Spor Salonunda gerçekleşti. Halk Tv'den canlı olarak yayınlanan Uğur Dündar'ın konukları arasında Zülfü Livaneli, Aykut Erdoğdu gibi insanlar vardı.
 Dündar 'böyle yayın olmaz' dedi programı bitirdi 02:35
Dündar 'böyle yayın olmaz' dedi programı bitirdi 96 izlenme - 2 yıl önce Uğur Dündar Halk Arenası programında yaşanan ses sorununa isyan etti ve programı bitirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/aksamtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Müjdat Gezen'den Yılın Yarışmacıları Yarışması! 06:04
Müjdat Gezen'den Yılın Yarışmacıları Yarışması! 168 izlenme - 4 yıl önce Müjdat Gezen'den Yılın Yarışmacıları Yarışması!
Kurtulan Madenci - Bu Olay Kaza Değil, Katliamdır 04:00
Kurtulan Madenci - Bu Olay Kaza Değil, Katliamdır 115 izlenme - 3 yıl önce Halk tv de yayınlanan Halk Arenası programında konuşan madenci kardeşimizden inanılmaz açıklamalar
 Kurtulan Madenci - Bu Olay Kaza Değil, Katliamdır 04:00
Kurtulan Madenci - Bu Olay Kaza Değil, Katliamdır 138 izlenme - 3 yıl önce Halk tv de yayınlanan Halk Arenası programında konuşan madenci kardeşimizden inanılmaz açıklamalar
Referandum Mucizesi 02:08
Referandum Mucizesi 3 izlenme - 3 ay önce Referandum Mucizesi