Hoşgeldiniz!

halk arenası

A.. Koyacağız - Yaşar Nuri Öztürk 00:52
A.. Koyacağız - Yaşar Nuri Öztürk 24.206 izlenme - 7 yıl önce İzmir'den yayınlanan ve Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Programda Yaşar Nuri ve Müjdat Gezen, küfür etmenin en doğal hakları olduğu konusunda birleşti.
İçki İçiyorsa Sana Ne Pezevenk! - Müjdat Gezen 00:55
İçki İçiyorsa Sana Ne Pezevenk! - Müjdat Gezen 16.519 izlenme - 7 yıl önce İzmir'den yayınlanan ve Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Programda Yaşar Nuri ve Müjdat Gezen, küfür etmenin en doğal hakları olduğu konusunda birleşti.
Yılmaz Özdil'den Muhalefet Partileri Yorumu 04:20
Yılmaz Özdil'den Muhalefet Partileri Yorumu 990 izlenme - 7 yıl önce Gündemdeki konulara ve muhalefet partilerine güldürerek yorum yapan Yılmaz Özdili dinliyoruz efendim. Söyledikleri her düşünceye hitap eder cinsten.
Halk Arenası Osman Pamukoğlu & Muharrem İnce 02:34:16
Halk Arenası Osman Pamukoğlu & Muharrem İnce 606 izlenme - 7 yıl önce HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu ve CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce HALK ARENASI programına konuk oldu.
Uğur Dündar ve Konuklarına Puşt Mesajı - Hüseyin Kocabıyık 02:11
Uğur Dündar ve Konuklarına Puşt Mesajı - Hüseyin Kocabıyık 294 izlenme - 7 yıl önce Uğur Dündar'ın sunduğu halk arenası isimli programda Yeniasır Gazetesi'nden Hüseyin Kocabıyık'ın; Nedim Şener, Haluk Koç, Aykut Erdoğdu ve Uğur Dündar için "4 tane puşt Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanına hakaret ediyor" tivitinin okunması ve devamında yaşananlar sizlerle...
Küçük Adam Atahan - Halk Arenası 11:31
Küçük Adam Atahan - Halk Arenası 259 izlenme - 7 yıl önce Halk TV'de yayınlanan, usta gazeteci Uğur Dündarı'ın sunduğu "Halk Arenası" programında bu akşam balyoz davası mahkumlarının aileleri vardı. Deniz Kurmay Albay Erdinç Altıner'in oğlu Atahan Altıner programa damgasını vurdu. 9 yaşındaki Atahan'ın söyledikleri izleyenleri hem güldürdü hem ağlattı.
Uğur Dündar - Başörtülü Bacıya Saldırı Yorumu 13:38
Uğur Dündar - Başörtülü Bacıya Saldırı Yorumu 331 izlenme - 7 yıl önce Şu sıralar gündemi meşgul eden ''başörtülü bacıma saldırdılar'' lafıyla ilgili bir başka video; bahsi geçen olay için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/174086/basortulu-bacilarima-saldirdilar-yalani-ve-guvenlik-kamerasi-goruntuleri Yorumsuz...
Kurtulan Madenci - Bu Olay Kaza Değil, Katliamdır 04:00
Kurtulan Madenci - Bu Olay Kaza Değil, Katliamdır 133 izlenme - 8 yıl önce Halk tv de yayınlanan Halk Arenası programında konuşan madenci kardeşimizden inanılmaz açıklamalar