Hoşgeldiniz!

halk otobüsü

Halk Otobüsünde İğrenç Taciz 02:46
Halk Otobüsünde İğrenç Taciz 66.408 izlenme - 6 ay önce İstanbul Anadolu yakasında bir halk otobüsünde yaşanan cinsel taciz görüntüleri, dehşete düşürdü. Cinsel organını çıkararak bir kadını taciz eden zanlı, bir yolcunun cep telefonu kamerasına yakalandı. Polis her yerde otobüste kadınları taciz eden zanlıyı arıyor.
Halk Otobüsünde Bıçaklı Kavga 01:18
Halk Otobüsünde Bıçaklı Kavga 6.335 izlenme - 4 hafta önce T.A. isimli genç kız, erkek arkadaşı Y.Y. ile birlikte çarşıdan halk otobüsüne bindi. Birkaç durak ötede de aynı otobüse D.E. isimli genç bindi. İddialara göre D.E., daha önceden arkadaşlık teklifinde bulunup 'red' yanıtı alan T.A.’yı halk otobüsünde bir başka erkekle görmesi üzerine Y.Y. ile önce sözlü ardından da fiziksel tartışma yaşadı. Tartışmanın hararetlenmesinin ardından D.E., cebinden çıkarttığı bıçağı Y.Y.’nin sol koluna ve sol bacağına sapladı. Bu sırada T.A. bıçaklı saldırganla erkek arkadaşının arasına girerek saldırıyı önlemeye çalıştı. Saldırgan tüm engellemelere rağmen Y.Y.’nin karın boşluğuna da bıçak darbesi vurdu. Yaşanan hengame sırasında saldırgan kaçarken, otobüsteki vatandaşların çığlıklar içinde otobüsten kaçışları ve gözleri önünde bıçaklı saldırıya şahit olan kucağındaki bebeğiyle bir kadının gözyaşları kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi. (İHA)
Halk Otobüsünde Trafik Işıklarında İnmek İsteyen Polis 01:48
Halk Otobüsünde Trafik Işıklarında İnmek İsteyen Polis 6.467 izlenme - 2 ay önce Antalya'da görev yapan bir polis memuru, kendisini trafik ışıklarında indirmeyen otobüs şoförüne, “Bundan sonra otobüsle durağın dışında yolcu alırsan, trafik lambasında yolcu indirirsen istediğim cezayı yazacağım” diye tehdit etti. Diğer taraftan otobüs şoförü Ömür Aydın ile polis memuru arasında yaşananlar otobüste bulunan güvenlik kamerası tarafından an ve an kaydedildi. 5 yıllık şehiriçi toplu ulaşım şoförü Ömür Aydın ise yaşananları ise şöyle anlattı: "4 aydır UC 11 hattında çalışıyorum. Akşam saatlerinde kırmızı ışıkta inmek isteyen polis memurunu durak harici olduğu için indirmedim. O da, 'Ben de seni başka yerlerde indirme yaparsan, direkt plakanı yazıp, uğraşacağım senle" dedi. Daha önce kırmızı ışıkta yolcu indirdiğim için 180 lira ceza yemiştim. Bir daha ayn hatayı yapmamak için polis memurunu durağında indirdim. O da plakamı aldı. Hafif bir tehditli konuşma oldu. İki gün sonra aynı polis, yine bindi. Benden özür diledi. Ben de ondan özür diledim. Konuyu kapattık."
Halk Otobüsünde Rakı Parası Toplamak 03:37
Halk Otobüsünde Rakı Parası Toplamak 5.077 izlenme - 2 ay önce Antalya’da akşam saatlerinde bir halk otobüsüne binen 4 kadın, "akşam rakı içeceğiz" diyerek diğer yolculardan para topladı. Olayı önce kamera şakası zanneden yolcular, kadınların ısrarına dayanamayıp üzerlerindeki bozuk paraları verdi. Kadınlar, yolcularla kalmayıp şoförden de 1 lira koparmayı başardı. Bütün yaşananlar ise halk otobüsü içerisinde bulunan güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.
Halk Otobüsünde Olay Çıktı....'Sizin Gibilere Kaldı Bu Memleket 02:28
Halk Otobüsünde Olay Çıktı....'Sizin Gibilere Kaldı Bu Memleket 7.524 izlenme - 7 ay önce Bursa'da 10 numara yağ yakmayı sürdürdükleri iddia edilen ve bakımsız araçlarla kentin havasını kirleten Özel Halk Otobüsleri, yolculara karşı olan tavırları sebebiyle de sık sık tepkilere neden oluyor. Son olarak sosyal medyada yayınlanan bir videoda halk otobüsü şoförünün durakta durmadığı için kendisine itiraz eden kadın yolcuya hakaretler savurduğu görüldü
Afyonkarahisar’da Otobüs Şoförlerinden Atatürk Hassasiyeti 01:56
Afyonkarahisar’da Otobüs Şoförlerinden Atatürk Hassasiyeti 43.646 izlenme - 3 yıl önce Afyonkarahisar Belediyesi Özel Halk Otobüsleri çalışanları çalan sirenlerin ardından otobüslerini yolun sağ tarafına çekerek saygı duruşunda bulundular. Afyonkarahisar’da şehir içi ulaşım yolcu taşımacılığı yapan Afyonkarahisar Belediyesi Özel Halk Otobüsleri çalışanları bugün gerçekleştirilen 10 Kasım Atatürk Anma etkinlikleri kapsamında çalan sirenlerin ardından otobüslerini yolun sağ tarafına çekerek saygı duruşunda bulundular.Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 75. yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Afyonkarahisar’da da çeşitli etkinliklerle anıldı. Büyük önderin hayatını kaybettiği saat olan 09.05’te kentte sirenler çalınarak, ulu önder için saygı duruşunda bulunuldu. Sirenlerin çaldığı anda kentte adeta hayat dururken, büyük öndere saygısını gösterenler arasında bugün, alışılmışın dışında bir şey yaşanarak özel halk otobüsü şoförleri de içerisinde yolcuları bulunan otobüsleri yolun sağ tarafına çekerek Atatürk’e olan saygı, sevgi ve bağlılıklarını gösterdiler. Sirenler çaldığı anda kullandıkları otobüslerin kontaklarını kapatarak aşağı inen ve büyük önder için iki dakika saygı duruşunda bulunan otobüs şoförlerine o sırada yoldan geçmekte olan diğer araç sürücüleri de çaldıkları klaksonlar ile destek verdiler. Otobüslerde bulunan bazı yolcularında oturdukları koltuklardan kalkarak saygı duruşuna geçtikleri gözlendi. Kente merkez ve semtlerde yolcu taşımacılığı yapan yaklaşık 10 hattın şoförü yaptıkları bu hareketle herkesin takdirlerini kazandı. Öte yandan, özel halk otobüsü şoförlerinden Ömer Akpınar, Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım’da iki dakikalarını onun için ayırdıklarını ve onunla her zaman gurur duyduklarını söyledi. Serkan Keskin ise, “Öncelikle üzüntümüzü ve acımızı her sene yaşıyoruz. Özel halk otobüslerimizi yolun sağ tarafına çektik ve Atatürk’ü andık. Mustafa Kemal Atatürk’ü her zaman kalbimizde yaşatıyoruz, yolcularımız da bizlere destek verdi” dedi.
Otobüs Sapığı Olduğu İddaa Edilen Adama Linç (Sesli) 01:06
Otobüs Sapığı Olduğu İddaa Edilen Adama Linç (Sesli) 7.934 izlenme - 6 ay önce Bir önceki videoda yazan açıklamaya göre Kocaeli Başiskele'de bir halk otobüsünde geçen olay. Bu videoda önceki videoya göre anlaşılabilir bir görüntü yok ama ses var. Biraz daha olayı kavramak için yardımcı olabilir. Önceki video - http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/303568/otobus-sapigini-linc-eden-kadinlar
Halk Otobüsünde Alkol Parası Toplayan Kadın 03:37
Halk Otobüsünde Alkol Parası Toplayan Kadın 2.064 izlenme - 2 ay önce Antalya’da akşam saatlerinde bir halk otobüsüne binen 4 kadın, akşam alkol alacağız diyerek yolculardan para topladı. Olayı önce kamera şakası zanneden yolcular kadınların ısrarına dayanamayıp üzerlerindeki bozuk paraları verdi. Kadınlar, yolcularla kalmayıp şoförden de 1 lira almayı başardı. Bütün yaşananlar ise halk otobüsü içerisinde bulunan güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.
Direksiyon Başında Dürüm Yerken Askeri Araca Çarpmak 02:01
Direksiyon Başında Dürüm Yerken Askeri Araca Çarpmak 10.276 izlenme - 7 ay önce Erzurum'da özel halk otobüsü sürücüsü, direksiyon başında dürüm yerken kırmızı ışıkta askeri araca çarptı. Askeri araç çarpmanın şiddetiyle yan yatarken, 3'ü jandarma uzman çavuş, 4'ü er 7 asker ile otobüsteki bir kadın yaralandı. (DHA)
Halk Otobüsü İçin Çekilmiş Absürtlüğü ile Dikkat Çeken Reklam Filmi 01:28
Halk Otobüsü İçin Çekilmiş Absürtlüğü ile Dikkat Çeken Reklam Filmi 5.936 izlenme - 8 ay önce Daha önce bir halk otobüsü için reklam yapıldı mı bilmiyorum. Fakat Danimarkalılar yapmış. Halk otobüslerinin ne kadar havalı olduğunu gösteren videoda otomobil kullanıcılarının aptal olduğuna vurgu yapıyor.
Fiat Egea Reklam Parodisi - Tahsin Hasoğlu 00:59
Fiat Egea Reklam Parodisi - Tahsin Hasoğlu 7.414 izlenme - 10 ay önce Kendini hiçbir zaman bozmayan ve çoğu kendini komik sanan tipten daha komik daha kaliteli işler yapan Tahsin beyciğimizin yeni videosu. Güzel olmuş yine.
Otobüs Kontrolü Kaybedince 00:14
Otobüs Kontrolü Kaybedince 5.374 izlenme - 1 yıl önce Londra'da halk otobüsü kontrolünü kaybederek önünde bulunan otomobile çarptı. Çarpmanın etkisyle kaldırma savrulan araç o sırada yoldan geçmekte olan yayayı altına aldı. Kaldırım, duvar ve otomobil arasında boşluğa sıkışan adam olayı mucize eseri küçük sıyrıklarla atlattı. Güvenlik kamerası dehşet anlarını saniye saniye kaydetti.
Kocaeli'nde Halk Otobüsünde Yaşanan Taciz Görüntüleri 02:01
Kocaeli'nde Halk Otobüsünde Yaşanan Taciz Görüntüleri 1.726 izlenme - 6 ay önce Kocaeli'nin Başiskele İlçesi'nde halk otobüsünde cinsel organını çıkararak tacizde bulunduğu iddia edilen 34 yaşındaki A.E.A., tacize uğrayan kadından ardı ardına tokat yedi.
Cem Yılmaz'dan Beyaz'a Halk Otobüslü Program Göndermesi 01:49
Cem Yılmaz'dan Beyaz'a Halk Otobüslü Program Göndermesi 3.520 izlenme - 9 ay önce Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz Show, konuk katılımcısı ile rekor kırdı. Davet edilen konuklar stüdyoya sığmadı. Akıllara Cem Yılmaz'ın kalabalık konuk almasını eleştirirken söylediği, "Halk otobüsü gibi talk show mu olur?" sözleri geldi.
Halk Otobüsünde Gaz Çıkarma Şakası - Çetin Çiftçioğlu 03:04
Halk Otobüsünde Gaz Çıkarma Şakası - Çetin Çiftçioğlu 4.909 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'nin 1 numaralı şakacısı Çetin Çiftçioğlu, halk otobüsünde gaz çıkaran bir adamı canlandırıyor.
Tacizciye Halk Otobüsünde Kadınlardan Dayak 02:01
Tacizciye Halk Otobüsünde Kadınlardan Dayak 1.227 izlenme - 6 ay önce Olay dün Başiskele ile İzmit arasında sefer yapan halk otobüsünde meydana geldi. Otobüsün yolcularla dolu olduğu sırada bir kadının arkasına yanaşan A.E.A. iddiaya göre cinsel organını çıkararak önündeki kadını taciz etti. Tacize uğrayan kadın durumu fark ederek, A.E.A.'ya vurmaya başladı. Otobüste bulunan diğer kadınlar da tacize tepki göstererek A.E.A.'ya vurmaya başladı. Kadın yolcular tacizciyi döverek otobüsten indirirken, polis çağırıldı. Polisin gözaltına aldığı A.E.A. adliyeye sevk edildi. A.E.A. çıkarıldığı tutuklanarak cezaevine konuldu. Otobüsün güvenlik kameraları ise yaşananları kaydetti.
sivas 64 numaralı halk otobüsü 09:07
sivas 64 numaralı halk otobüsü 13.940 izlenme - 8 yıl önce sİvasliyik dedİkya gardaŞ
Halk Otobüsündeki Dehşet Anları Kamerada 09:10
Halk Otobüsündeki Dehşet Anları Kamerada 3.578 izlenme - 2 yıl önce Gaziantep'te özel halk otobüsü şoförüne saldıran şahıslar dehşet saçarken, olay güvenlik kamerasına an be an yansıdı. Saldırganların hareket halindeki otobüsün sürücüsünün gözlerini kapatırken, hava borusuyla boğmaya çalışması görenleri dehşete düşürdü. Edinilen bilgiye göre, Otogar civarında yolcu indirmek için duran özel halk otobüsü şoförü ile tartışan başka bir aracın sürücüleri ve yolcuları, kendilerine yol vermediğini ileri sürerek dehşet saçtı. Yolcuların indiği sırada otobüse binen iki şahıs halk otobüsü sürücüsünü tekme tokat saldırdı. Yakınlarının da otobüsün yanına gelmesiyle ortalık bir anda karıştı. Olay, anbean güvenlik kamerasına yansıdı. Kalabalık grubun gelmesiyle paniğe kapılan yolcular, sürücüyü gitmesi için uyardı. Hareket haline geçen özel halk otobüsüne binen iki şahıstan biri otobüsü durdurması için sürücünün gözlerini kapattı. Bu sırada diğer şahıs da direksiyonun kontrolünü almak için sürücüyü yumruklamaya başladı. Hızını alamayan bir şahıs ise hava hortumunu alarak sürücünün boynuna dolayıp boğmaya çalıştı. Paniğe kapılan sürücü polis aracını görünce otobüsü durdurarak yardım istedi. Polis sürücüyü kalabalığın elinden güçlükle alarak bölgeden uzaklaştırdı. Otobüs sürücüsü F.E. dehşet anlarını anlatarak, “Ben Otogar civarında yolcuları indirmek için durdum. Bu sırada arabanın dışından biri bana hakaret etmeye başladı. Ben de ne olduğunu anlamadım ve neden hakaret ettiğini sordum. Bu sırada içeri giren bir genç üzerime saldırdı ve ben de kendimi savunmaya çalıştım. Paniğe kapılan yolcular hareket etmemi istedi ve uzaklaşmamı söyledi. Ben de aracı hareket ettirdim ve uzaklaşmaya çalışırken 20-30 kişilik bir grup aracın önünü kesmeye çalıştı. Bu sırada içeri giren iki kişi bana saldırmaya devam etti. Arkamdaki şahıs arabayı durdurmak için gözlerimi kapattı ve diğer şahıs da direksiyonu çevirerek kaza yapmaya çalıştı. Bir anda hava borusunu alan şahıs boynuma doladı ve beni öldürmeye çalıştı. Görüntülerde de hepsi net bir şekilde görünüyor” dedi. Kendisine saldıran şahısların hastası olduğunu görüntüleri izleyince fark ettiğini ifade eden F.E., “Görüntüleri izleyince yolcularımı indirip bindirirken bir kişinin kucakta taşındığını gördüm. Daha sonra ters duran otomobille çıkmaya çalıştıklarını fark ettim. Zaten onlar ters şeritten gelmeye çalışıyordu ve o anda hareket etme şansım yoktu çünkü yolcular biniyordu. Hareket etsem yolcuların biri otobüsün altında kalabilirdi. İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı. Bana saldıran şahıslar şimdi elini kolunu sallayarak geziyor. Emniyet yetkililerinden gerekeni yapmalarını istiyorum. Orada benim hayatım ve 10-12 tane yolcumun hayatını tehlikeye attılar” diye konuştu.
Alkol Alan Otobüs Şoförünü Linç Etmek 00:58
Alkol Alan Otobüs Şoförünü Linç Etmek 22 izlenme - 3 gün önce Bursa'da özel halk otobüsü direksiyonunda "pes" dedirten görüntülerBursa'da akıl almaz bir olay yaşandı. Aşırı yorgun olan ve direksiyonda zor duran halk otobüs şoförü, yolcular tarafından alkollü sanılarak linç edilmek istendi. Kendini kilitleyen sürücü vatandaşların uyarılarına rağmen otobüsle kaçtı. Sürücünün alkollü olmadığı ortaya çıktı.pes dedirten olay, dün akşam saatlerinde Yıldırım İlçesi Emirsultan Mahallesi'nde yaşandı. Kimliği öğrenilemeyen 6-E numaralı özel halk otobüsü şoförü, Derebahçe durağından yolcularını alarak, Özlüce istikametine yola çıktı. Ancak iki durak sonra otobüs şoförü, Emirsultan durağına geldiğinde direksiyon başında hali kalmadı. Kendini otobüse kilitledi Yolcuların uyarılarına kulak asmayan şoför, gaza bazarak,bu kez Emirsultan Tüneli girişine kadar geldi. Burada yolcular kendi imkanlarıyla otobüsün kapısını açarak araçtan indi. Bu sırada akıl almaz olaya şahit olan çevredeki vatandaşlar, kendini otobüse kilitleyen şoförü, araçtan indirmeye çalıştı. Öfkeli vatandaşlar, kapıyı açmayan şoförü, araçtan indirmek için otobüsün kapılarını tekmelese de başarılı olamadı. O anlar ise bir vatandaş tarafından an be an görüntülendi. Kendinde olmadığı her halinden belli olan sürücü, gaza basarak, Heykel istikametine doğru kaçmayı başardı. Yolcuların araçtan inmesi ise muhtemel bir faciayı önledi. İhbar üzerine trafik polisi Stadyum Kavşağı'nda sürücüyü yakaladı. Şahsın aşırı yorgun olduğu ve alkollü olmadığı belirlendi. Polisin uyuşturucu testi yaptırıp yaptırmadığı ise öğrenilemedi.
Halk Otobüsü Şoförü Kapıyı Kilitleyip Uyudu 01:02
Halk Otobüsü Şoförü Kapıyı Kilitleyip Uyudu 24 izlenme - 3 gün önce Bursa'da akıl almaz bir olay yaşandı. Aşırı yorgun olan ve direksiyonda zor duran halk otobüs şoförü, yolcular tarafından alkollü sanılarak tepki gösterildi. Kendini kilitleyen sürücü vatandaşların uyarılarına rağmen otobüsle kaçtı. Sürücünün alkollü olmadığı ortaya çıktı.
Halk Otobüsü Dehşeti Kamerada 00:48
Halk Otobüsü Dehşeti Kamerada 2.392 izlenme - 3 yıl önce Fatih'te 3 otobüs ve 1 otomobilin karıştığı kazanın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Fatih’te geçtiğimiz günlerde 3 otobüs ve 1 otomobilin karıştığı kazanın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Korkunç kaza kameraya saniye saniye yansıdı. Kaza, 1 Aralık günü olay 10. Yıl Caddesi üzerinde meydana gelmişti. Edirnekapı'dan Topkapı istikametine giden 34 ELC 13 plakalı özel halk otobüsü şoförü bir anda aracın kontrolünü kaybedince, önce yol ortasındaki demir korkuluklara çarpmış, ardından karşı yöne geçerek bir İETT ve bir halk otobüsü ile otomobile çarpmıştı. Korkuluklardan kopan bir parça otobüste bulunan bir yolcunun ayağına saplanmış, kazada 1’i bebek 5 kişi yaralanmıştı. Korkunç kazaya ilişkin otobüsün güvenlik kamerasının kaydettiği görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, yolda ilerleyen otobüsün giderek hızlandığı, ardından savrularak önce korkulukları yıkıp, ardından da ters yola geçtiği görülüyor. Asıl dehşeti otobüsün içinde yaşanıyor. Çarpmanın etkisiyle o anda ayakta yolculuk yapan yaşlı bir kadın ve kucağında bebeğini taşıyan anne ön kapıya doğru adeta uçuyor. Kazanın etkisiyle otobüsün ön kapısı parçalanıyor. Bu sırada yaşlı kadın yarı beline kadar dışarı sarkıyor. Bu sırada başka bir otomobil de kadına çarpıyor. Kaza sonrası büyük şok yaşayan yolcular hemen anne ve bebeğiyle, yaşlı kadının yardımına koşuyor. Ardından görüntülere kaza sonrası yaşananlar yansıyor.
 Halk Otobüsündeki Dehşet Anları Kamerada! 00:45
Halk Otobüsündeki Dehşet Anları Kamerada! 3.284 izlenme - 4 yıl önce Otobüs hareket halindeyken bir kişi G3 mermisiyle başından vuruldu...
Kadın Şoförü Döven Otobüs Şoförü 01:48
Kadın Şoförü Döven Otobüs Şoförü 2.222 izlenme - 2 yıl önce Beyoğlu’nda halk otobüsü şoförü ile otomobil kullanan bir bayan sürücü, seyir halindeyken tartışmış. Sonra kadın kalkmış gelmiş. Gerisi malum görüntülerde
2 Liralık Tartışmanın Sonunda 6 bin 500 Lira Ceza Yedi 02:30
2 Liralık Tartışmanın Sonunda 6 bin 500 Lira Ceza Yedi 66 izlenme - 4 hafta önce Adana’da, bir belediye otobüsünde 2 liralık kart ücreti yüzünden sürücü ile yolcu arasında çıkan tartışmada, aracın kapı camı kırıldı. Sürücünün şikayeti üzerine görülen mahkemede, yolcuya kamu malına zarar verdiği gerekçesiyle 6 bin 500 lira para cezası verildi. Geçtiğimiz Nisan ayında Seyhan ilçesi Obalar Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, belediye otobüsü sürücüsü Saadet Bilge (42) araca binerken ‘boş’ olduğu gerekçesi ile kart kullanmayan yolcular için bir dolum istasyonunda durdu.
Çişim Geldi Prostat Olacağım Kenara Çek Kavgası 02:01
Çişim Geldi Prostat Olacağım Kenara Çek Kavgası 1.626 izlenme - 2 yıl önce Alanya'daki halk otobüsünde 'Çişim geldi, prostat olacağım kenara çek!' diyen vatandaşla şoförün yaşadığı ilginç konuşmaları dinlemek üzeresiniz.
Önden Vurup Arkadan Yemek 00:21
Önden Vurup Arkadan Yemek 1.407 izlenme - 2 yıl önce İlginç bir kaza anı, şoför dikkatini kaybedip başka bir otobüse çarpıyor, arkadan gelen başka bir araç da kendisine. Amerika'da günün en çok izlenen video olmuş.
Uğur Balcı Halk Otobüsü 01:19
Uğur Balcı Halk Otobüsü 2.329 izlenme - 5 yıl önce
Halkların Dayanışması - Dedeler Otobüste 00:50
Halkların Dayanışması - Dedeler Otobüste 1.863 izlenme - 2 yıl önce Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğu şu günlerde gerçekten gözlerimi yaşartan bir sahne. Ne güzel bir dayanışma. Tam bir mozaik. Ne diyeceğini bilememek ben. Hafif çaplı beyin şoku geçirmek. Kifayetler kelimesiz. Tahminimce iki dede, üçüncü dedeyi almak için yola koyulmuş. Mozaiği tamamlamak adına şu fon müziğini tavsiye ediyorum: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/33513/my-lazy-sundays-dedeler-fon-muzigi
Dilenci Halk Otobüsüne Binerse - Kamera Şakası 09:37
Dilenci Halk Otobüsüne Binerse - Kamera Şakası 626 izlenme - 1 yıl önce Kendini dilenci diye tanıtan oyuncumuz, önce minibüsteki herkesten para topluyor. Sonrada kendisine para veren insanların yanında, hiç beklemedikleri davranışlarda bulunuyor. Yer yer ikili hoş diyalogların sergilendiği videoda, halkımızın cömertliğini de göreceksiniz.
Halk Otobüsünde Grup Konseri Veren Ergenler 01:19
Halk Otobüsünde Grup Konseri Veren Ergenler 657 izlenme - 2 yıl önce Eskiden herşey çok güzeldi,belki de bundan 10 sene evvel yaptığımız salaklıkları çekebileceğimiz bir kameralı telefonumuz olmadığı için o salaklıkların kalıcı bir değeri olmuyordu.Yıllar geçti karpuz kabuğu denize düştü,boy boy kavim kavim çoğaldık ve 2012'ye girdiğimiz şu günlerde gün geçmiyor ki bir ergen videosuyla karşılaşmayalım.