Hoşgeldiniz!

halk tv

Ali Kırca'nın Kasetinin Etkileri 01:26
Ali Kırca'nın Kasetinin Etkileri 9.105 izlenme - 1 ay önce Halk tvde konuk olan Cumhuriyet yazarı Mine G. Kırıkkanat aşk romanı yazan Ali Kırca'nın konusu geçince kendisinin kasetinden bahsetmiş. Haliyle de eğlenceli muhabbetler dönmüş. Kaset deyince yanlış anlamayın türkü kaseti malum kendisi Çökertme türküsünü çok iyi söyler.
Mine Kırıkkanat: İslamiyet Büyük Şanssızlık 00:26
Mine Kırıkkanat: İslamiyet Büyük Şanssızlık 3.025 izlenme - 4 ay önce Halk Tv'de Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası programına konuk olan gazeteci-yazar Mine Kırıkkanat haddini aştı. İSLAMİYET BÜYÜK BİR ŞANSIZLIK İslamiyeti büyük bir şanssızlık olarak niteleyen Kırıkkanat " Ne yazık ki diyeceğim ki; 3 tek tanrılı din ve bir çok din de hep aynı topraklardan çıkmış. Hep birbirinin üzerine çimento olmuş. Dolaysıyla İslamiyet de çok büyük bir şanssızlık eseri, o coğrafyada dünyaya gelmiş." diye konuştu.
Ümit Kocasakal'dan Berna Laçin'e Kapak 02:06
Ümit Kocasakal'dan Berna Laçin'e Kapak 7.760 izlenme - 8 ay önce Halk TV'deki canlı yayında Berna Laçin'in PKK'lılar için "gerilla" ifadesini kullanmasını, İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal parmağını sallayarak düzeltti.
Davutoğlu Balkon Konuşması Yaparken Penguen İzletmek 00:49
Davutoğlu Balkon Konuşması Yaparken Penguen İzletmek 6.421 izlenme - 12 ay önce Balkonda 7 ceddini selamlayan Davutoğlu'na verilmis güzel bir tepki. Penguen izlemek bence daha zevkli bir is Davutoglu'na kıyasla. Adamın selamını getirmediğı dunya insanı kalmadı. Sonra akepe'nin oylar neden düştü. Hep bunun yüzünden. Selam sabahtan baska şekli yok adamın. Hadi yallah baska kapıya. Sen git abin gelsin.
Gavat Nedir? - Sokak Röportajları 02:47
Gavat Nedir? - Sokak Röportajları 12.891 izlenme - 3 yıl önce Halkımıza Gavat Nedir Diye Sorduk.
İlhan Keici - Bütçe ve Magna Carta 19:30
İlhan Keici - Bütçe ve Magna Carta 831 izlenme - 2 ay önce 2016 yılının Türkiye'si 1215 yılının İngilteresinden daha geri bir durumda. Maalesef acı ama gerçek. İlhan Kesici de bu kısa konuşmasında rakamlarla konuşup bu gerçeği vurgulamış. Ders niyetine otur izle öyle etkileyici bir konuşma.
Almancı Vatandaştan 1 Kasım Seçim Öncesi Yorumu 01:53
Almancı Vatandaştan 1 Kasım Seçim Öncesi Yorumu 1.599 izlenme - 7 ay önce Gün gecmiyor ki, kafalar karismasin, iste kafasi karisik diger bir Vatandas karsimizda, umarim 1 Kasim da sonra Kafalar yerine gelir, bende burdan Sivas'daki akrabalarıma selam ediyorum.
RedHack Halk TV Canlı Yayının'da 7 Haziran 2013 06:10
RedHack Halk TV Canlı Yayının'da 7 Haziran 2013 4.663 izlenme - 3 yıl önce RedHack Halk TV Canlı Yayın Açıklaması 7 Haziran 2013 izleyebilirsiniz.
azerin-çırpınırdın karadeniz 03:30
azerin-çırpınırdın karadeniz 13.905 izlenme - 7 yıl önce kafkaslardan asacagiz turk'luge san katacagiz turk'un sanli bayragina turanele asacagiz...
Olay Elbisenin Rengini Halka Sorduk 02:13
Olay Elbisenin Rengini Halka Sorduk 1.523 izlenme - 1 yıl önce Dünyayı ikiye ayıran o elbisenin rengini bir de İstanbul'lulara soralım dedik... #TheDress başlığı ile sosyal medyayı karıştıran, yuva yıkan, kardeşleri birbirine düşüren, dostluklar bozan o elbisenin alameti nedir?!
Halk Tv Penguen Belgeseli 01:19
Halk Tv Penguen Belgeseli 3.609 izlenme - 3 yıl önce Taksim Gezi olaylarının ilk günlerinde bazı kanalların olaylar yerine penguen belgeseli yayınlaması gündeme gelmişti, Halk Tv de dün gece Tayyip Erdoğan'ın ülkeye dönüşü esnasında bir Penguen belgeseli yayınlayarak olaylara göndermesini yapmış.
Redhack Halk Tv Canlı Yayın Konuşması 7 Haziran 2013 03:49
Redhack Halk Tv Canlı Yayın Konuşması 7 Haziran 2013 3.091 izlenme - 3 yıl önce Redhack gene Halk tv'de canlı yayında Taksim Gezi Parkı hakkında açıklama yaptı.
01:40
"Duydum ki Tayyip, Park Yıkacakmış" - BJK Çarşı - Halk TV 3.244 izlenme - 3 yıl önce Duydum ki Tayyip, Park Yıkacakmış AVM yapacakmış çok gazı varmış Hayal mi görüyorsun yoksa rüya mı? Çarşı geliyor Çarşı
Halk TV'den Kılıçdaoğlu'na Salla Şarkısı 01:09
Halk TV'den Kılıçdaoğlu'na Salla Şarkısı 27 izlenme - 1 hafta önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çankaya Belediyesi'nin hizmetlerinin tanıtıldığı bir programa katıldı. Programda konuşan Belediye Başkanı Alper Taşdelen'in, Kılıçdaroğlunu överek "Türkiye'nin Başbakanı olacak" dediği sırada, şarkıcı Atiye'nin "Salla" isimli parçasının fon müziği olarak çalınması dikkat çekti.
Müjdat Gezen'in İlber Ortaylı'ya Vermeye Çalışıp Veremediği Ayar 06:35
Müjdat Gezen'in İlber Ortaylı'ya Vermeye Çalışıp Veremediği Ayar 1.397 izlenme - 1 yıl önce İlber Ortaylı'nın Uğur Dündar'a aptal herif demesinden gaza gelen zamanında ayı oynatıcılığı yapmış nam-ı darbukatör baryam lakaplı bir adamın übermensch İlber Ortaylı'ya vermeye çalışıp ama bir türlü veremediği ayar videosudur. Bu adam tam bir epic fail.
Cübbeli Ahmet Hoca'dan Ayşenur Arslan'a Salvolar 01:38
Cübbeli Ahmet Hoca'dan Ayşenur Arslan'a Salvolar 66 izlenme - 3 hafta önce Habertürk'te Nevzat Çiçek'in sunduğu programa katılan Ahmet Mahmut Ünlü Halk TV'yi eleştirdi. Daha önce Halk TV'de Ayşenur Arslan, Cübbeli Ahmet Hoca için 'aşağılık' gibi ifadeler kullanmıştı. Cübbeli Ahmet Hoca kendisi hakkında kullanılan bu ifadelere cevaben ' Yav arkadaş her hafta siz niye benden bahsediyorsunuz. Demek ki Halk Tv'nin reytingi düştü benimle toparlamaya çalışıyor.' dedi. Cübbeli Ahmet Hoca şu ifadeleri kullandı; ALLAH TESETTÜRE SOKSUN Ayşenur Arslan denen hanım ablamız diyorum. Anama etmediğim duayı sana ettim. Allah tesettüre soksun falan filan. Kadıncağızın uykuları kaçtı belki tutarsa diye. HALK TV'NİN REYTİNGLERİ DÜŞTÜ Kadıncağız geliyor bana diyor ki bayrağı niye istismar ediyorsun. Yav arkadaş her hafta siz niye benden bahsediyorsunuz. Demekki Halk Tv'nin de reytingi düştü benimle toparlamaya çalışıyor. Senin ne zorun var her hafta beni malzeme olacak. Başbakan değilim, vekil değilim, kefil değilim, bürokraside bir adım yok, bir vatandaş olarak oturan bir adamım. Hiçbir iddiamda yok. BENİ YAKINDAN GÖRMEK İSTİYOR DEMEK Kİ Her hafta şöyle dedi böyle dedi ama nasıl hakaretler, bildiğiniz gibi değil. Bir diyor ki ne olur dava aç. Mahkeme de görmek istiyormuş. Demek ki yakından görmek istiyor. Gel buradan çıkarken görüşelim. Halk TV'ye çağır beni. Herkes gülüyor benim konuşmalarıma senin, niye tüylerin diken diken oluyor.
Yılmaz Özdil: Ölen İşçilere Müstehak 01:23
Yılmaz Özdil: Ölen İşçilere Müstehak 1.411 izlenme - 2 yıl önce Halk TV'nin canlı yayınına telefonla bağlanan Hürriyet Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, Soma'daki maden faciasında yaşamını yitiren işçiler için "Müstehaktır" ifadesini kullandı. Özdil, canlı yayıdna şu açıklamalarda bulundu: "Maden kazasında ölen çocuklar, Tayyip Erdoğan'ın seçim mitinglerinde parayla taşıdığı işçiler. Ceplerine para koyup tezahürat yaptırıyorlar. Dolayısıyla Başbakan 'Bu çocukların ölmesi normal' diyor.. Normal demek gerçekten.. Çalışma Bakanı'yla CHP'li Özgür Özel arasında bu konu da bir polemik geçmişti; Bakan 'Ne yani, bir maden sahibinn bir partiyi sevmesi yasak mı' demişti.. Dolayısıyla burada ben Başbakan'a katılıyorum. Yani bu olan biten normaldir, hatta müstehaktır bile denebilir."
Halk TV'den Penguen Belgeseli! 00:27
Halk TV'den Penguen Belgeseli! 1.355 izlenme - 3 yıl önce Halk TV'den Penguen Belgeseli! ( Taksim gezi haberleri)
Kılıçdaroğlu Övülürken Halk TVde Salla Şarkısı Çalındı 02:34
Kılıçdaroğlu Övülürken Halk TVde Salla Şarkısı Çalındı 13 izlenme - 1 hafta önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çankaya Belediyesi'nin hizmetlerinin tanıtıldığı bir programa katıldı. Programda konuşan Belediye Başkanı Alper Taşdelen'in, Kılıçdaroğlunu överek "Türkiye'nin Başbakanı olacak" dediği sırada, şarkıcı Atiye'nin "Salla" isimli parçasının fon müziği olarak çalınması dikkat çekti.
Uğur Dündar: 2 Seneye Erken Seçime Gideriz 01:02
Uğur Dündar: 2 Seneye Erken Seçime Gideriz 246 izlenme - 7 ay önce Halk TV'de konuşan Uğur Dündar seçimi hazmedemedi ve tuhaf açıklamalarda bulundu. CHP'nin kanalı Halk TV'de AK Parti'nin yüzde 50'ye yakın oy aldığı seçim sonuçlarını değerlendiren Uğur Dündar tuhaf açıklamalarda bulundu. AK Parti'nin milletin büyük teveccühüne mazhar olan politikalarını aynı şekilde devam etmesi halinde 2 sene sonra erken seçime gideceğini iddia eden Dündar,az sayıda kalan dinleyicilerinin de 'inandırıcılık' konusunda gözünden düştü.
Cübbeli Ahmet Hoca, Halk TV'ye Sert Çıktı! 02:57
Cübbeli Ahmet Hoca, Halk TV'ye Sert Çıktı! 33 izlenme - 4 hafta önce Cübbeli Ahmet Hoca yaptığı son sohbetinde Halk TV televizyonunda yayınlanan bir habere sert tepki gösterdi. Cübbeli Ahmet "Kutlu Doğum kutlamaları var Halk TV kuduruyor. Dün gece ya 5 tane haber veriyor; bu okulda salavat getirildi. Ne yapsın anıracak mıydı eşek gibi çocukları mı anırtacak. Salavat getirilmiş okulda ne var?" "150 SENE ZURNA ÇALDINIZ, KAFAMIZDA BOZA PİŞİRTTİNİZ" Cübbeli Ahmet Hoca sohbetine şöyle devam etti "Peygamberimiz diyor, ulan utanmaz rezil adam Peygamberimiz diyorsun salavat okuyan çocuklara hakaret ediyorsun. Ya sen 150 sene zurna çalıyorsun, milletin kafasında boza pişirttiniz milleti dinsiz kitapsız ettiniz de şöyle bir terörist eşkıya yetiştirdiniz yani. Bırakın da biraz salavat okusunlar ilahi okusunlar."
Yaşar Nuri Öztürk - Ey Şunun Bunun Çocuğu 01:11
Yaşar Nuri Öztürk - Ey Şunun Bunun Çocuğu 699 izlenme - 1 yıl önce Yaşar Nuri Öztürk, kendisine sataşanlara dayanamıyor, küfürü gönderiyor. Ayşe Sucu hanım da ortalığı toparlamaya çalışıyor. Aman hocam, terbiyemizi bozmayalım.
Nihat Genç - Bunlar Kendilerine Eşek Arıyorlar! 02:12
Nihat Genç - Bunlar Kendilerine Eşek Arıyorlar! 498 izlenme - 1 yıl önce Halk Tv yorumcusu Nihat Genç seçimler öncesinde yapılmak istenenleri ve demokrasiye bazılarının hangi tanıma denk getirilmek istendiğini mükemmelce özetlemiş.
İnadına Dekolte ve Mini Etek Giyeceksiniz 00:33
İnadına Dekolte ve Mini Etek Giyeceksiniz 288 izlenme - 9 ay önce Uğur Dündar, Tuncay Özkan, Yaşar Nuri Öztürk ve Soner Yalçın'ın katıldığı, Halk TV'de yayınlanan programda ilginç diyaloglar yaşandı. Cumhuriyet ve Atatürk değerlerine sahip çıkılması çağrısı yapan Soner Yalçın, kadınlara seslenerek, "Saçınıza başınıza dikkat edeceksiniz. İnadına mini etek giyeceksiniz, inadına dekolte giyeceksiniz" dedi. Yalçın'ı tamamlayan sözleri ise Uğur Dündar sarf etti: "İnadına kızlı erkekli oturacaksınız."dedi.Yobazlığın her türlüsünün fena olduğunu görüyoruz ne bi şekilde
Taksim Gezi Parkı - 22 Haziran 2013 Polis Müdahalesi 02:56
Taksim Gezi Parkı - 22 Haziran 2013 Polis Müdahalesi 947 izlenme - 1 yıl önce Bugün Gezi Parkı olaylarında ölenleri anmak için Taksim'de toplanan halka polis müdahalede bulundu. Günlük gaz ve su ihtiyacını tomalar sayesinde karşılayan çapulcular, polise teşekkür etti.
Halk TV'nin ilginç Ramazan ayı fragmanı! 01:22
Halk TV'nin ilginç Ramazan ayı fragmanı! 684 izlenme - 3 yıl önce halk tv ramazan programı,halk tv ramazan fragmanı, halk tv ilginç, halk tv programları
Gezi Park, Sezen Aksu Röportajı 01:36
Gezi Park, Sezen Aksu Röportajı 773 izlenme - 3 yıl önce Sezen Aksu Halk Tvde Gezi Park ve Akil Adam Sorularına Cevap Veriyor (Taksim Gezi Park Haberleri)
Bülent Arınç'ın Kahkaha Açıklamasına Vatandaş Ne Dedi - Sokak Röportajı 03:24
Bülent Arınç'ın Kahkaha Açıklamasına Vatandaş Ne Dedi - Sokak Röportajı 460 izlenme - 2 yıl önce Bülent Arınç'ın kadınlar için söylediği kahkaha atmasınlar ifadesi tepkiyle karşılandı. Peki vatandaşlar bu konuda ne düşünüyor? Kadınlar kahkaha atsın mı? İşte cevabı
RedHack Halk Tv Konuşması 43:01
RedHack Halk Tv Konuşması 216 izlenme - 9 ay önce Redhack'in bugün Halk tv'de yaptığı kayıtlarda tutulması, arşivlik efsane konuşmanın birinci bölümü. devamı için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125687/redhack-halk-tv-konusmasi-2
Halk Tv Penguen Belgeseli 01:20
Halk Tv Penguen Belgeseli 349 izlenme - 1 yıl önce Gezi olaylarının ilk günlerinde bazı kanalların olaylar yerine penguen belgeseli yayınlaması gündeme gelmişti, Halk Tv de dün gece Tayyip Erdoğan'ın ülkeye dönüşü esnasında bir Penguen belgeseli yayınlayarak olaylara göndermesini yapmış.