Hoşgeldiniz!

halk tv

Mine Kırıkkanat: İslamiyet Büyük Şanssızlık 00:26
Mine Kırıkkanat: İslamiyet Büyük Şanssızlık 2.669 izlenme - 3 hafta önce Halk Tv'de Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası programına konuk olan gazeteci-yazar Mine Kırıkkanat haddini aştı. İSLAMİYET BÜYÜK BİR ŞANSIZLIK İslamiyeti büyük bir şanssızlık olarak niteleyen Kırıkkanat " Ne yazık ki diyeceğim ki; 3 tek tanrılı din ve bir çok din de hep aynı topraklardan çıkmış. Hep birbirinin üzerine çimento olmuş. Dolaysıyla İslamiyet de çok büyük bir şanssızlık eseri, o coğrafyada dünyaya gelmiş." diye konuştu.
Ümit Kocasakal'dan Berna Laçin'e Kapak 02:06
Ümit Kocasakal'dan Berna Laçin'e Kapak 7.447 izlenme - 4 ay önce Halk TV'deki canlı yayında Berna Laçin'in PKK'lılar için "gerilla" ifadesini kullanmasını, İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal parmağını sallayarak düzeltti.
Davutoğlu Balkon Konuşması Yaparken Penguen İzletmek 00:49
Davutoğlu Balkon Konuşması Yaparken Penguen İzletmek 6.405 izlenme - 8 ay önce Balkonda 7 ceddini selamlayan Davutoğlu'na verilmis güzel bir tepki. Penguen izlemek bence daha zevkli bir is Davutoglu'na kıyasla. Adamın selamını getirmediğı dunya insanı kalmadı. Sonra akepe'nin oylar neden düştü. Hep bunun yüzünden. Selam sabahtan baska şekli yok adamın. Hadi yallah baska kapıya. Sen git abin gelsin.
Gavat Nedir? - Sokak Röportajları 02:47
Gavat Nedir? - Sokak Röportajları 12.813 izlenme - 2 yıl önce Halkımıza Gavat Nedir Diye Sorduk.
Almancı Vatandaştan 1 Kasım Seçim Öncesi Yorumu 01:53
Almancı Vatandaştan 1 Kasım Seçim Öncesi Yorumu 1.585 izlenme - 4 ay önce Gün gecmiyor ki, kafalar karismasin, iste kafasi karisik diger bir Vatandas karsimizda, umarim 1 Kasim da sonra Kafalar yerine gelir, bende burdan Sivas'daki akrabalarıma selam ediyorum.
RedHack Halk TV Canlı Yayının'da 7 Haziran 2013 06:10
RedHack Halk TV Canlı Yayının'da 7 Haziran 2013 4.653 izlenme - 3 yıl önce RedHack Halk TV Canlı Yayın Açıklaması 7 Haziran 2013 izleyebilirsiniz.
Olay Elbisenin Rengini Halka Sorduk 02:13
Olay Elbisenin Rengini Halka Sorduk 1.523 izlenme - 11 ay önce Dünyayı ikiye ayıran o elbisenin rengini bir de İstanbul'lulara soralım dedik... #TheDress başlığı ile sosyal medyayı karıştıran, yuva yıkan, kardeşleri birbirine düşüren, dostluklar bozan o elbisenin alameti nedir?!
azerin-çırpınırdın karadeniz 03:30
azerin-çırpınırdın karadeniz 13.891 izlenme - 7 yıl önce kafkaslardan asacagiz turk'luge san katacagiz turk'un sanli bayragina turanele asacagiz...
Halk Tv Penguen Belgeseli 01:19
Halk Tv Penguen Belgeseli 3.589 izlenme - 3 yıl önce Taksim Gezi olaylarının ilk günlerinde bazı kanalların olaylar yerine penguen belgeseli yayınlaması gündeme gelmişti, Halk Tv de dün gece Tayyip Erdoğan'ın ülkeye dönüşü esnasında bir Penguen belgeseli yayınlayarak olaylara göndermesini yapmış.
Redhack Halk Tv Canlı Yayın Konuşması 7 Haziran 2013 03:49
Redhack Halk Tv Canlı Yayın Konuşması 7 Haziran 2013 3.083 izlenme - 3 yıl önce Redhack gene Halk tv'de canlı yayında Taksim Gezi Parkı hakkında açıklama yaptı.
01:40
"Duydum ki Tayyip, Park Yıkacakmış" - BJK Çarşı - Halk TV 3.232 izlenme - 3 yıl önce Duydum ki Tayyip, Park Yıkacakmış AVM yapacakmış çok gazı varmış Hayal mi görüyorsun yoksa rüya mı? Çarşı geliyor Çarşı
Uğur Dündar: 2 Seneye Erken Seçime Gideriz 01:02
Uğur Dündar: 2 Seneye Erken Seçime Gideriz 232 izlenme - 3 ay önce Halk TV'de konuşan Uğur Dündar seçimi hazmedemedi ve tuhaf açıklamalarda bulundu. CHP'nin kanalı Halk TV'de AK Parti'nin yüzde 50'ye yakın oy aldığı seçim sonuçlarını değerlendiren Uğur Dündar tuhaf açıklamalarda bulundu. AK Parti'nin milletin büyük teveccühüne mazhar olan politikalarını aynı şekilde devam etmesi halinde 2 sene sonra erken seçime gideceğini iddia eden Dündar,az sayıda kalan dinleyicilerinin de 'inandırıcılık' konusunda gözünden düştü.
Müjdat Gezen'in İlber Ortaylı'ya Vermeye Çalışıp Veremediği Ayar 06:35
Müjdat Gezen'in İlber Ortaylı'ya Vermeye Çalışıp Veremediği Ayar 1.204 izlenme - 1 yıl önce İlber Ortaylı'nın Uğur Dündar'a aptal herif demesinden gaza gelen zamanında ayı oynatıcılığı yapmış nam-ı darbukatör baryam lakaplı bir adamın übermensch İlber Ortaylı'ya vermeye çalışıp ama bir türlü veremediği ayar videosudur. Bu adam tam bir epic fail.
Yılmaz Özdil: Ölen İşçilere Müstehak 01:23
Yılmaz Özdil: Ölen İşçilere Müstehak 1.386 izlenme - 2 yıl önce Halk TV'nin canlı yayınına telefonla bağlanan Hürriyet Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, Soma'daki maden faciasında yaşamını yitiren işçiler için "Müstehaktır" ifadesini kullandı. Özdil, canlı yayıdna şu açıklamalarda bulundu: "Maden kazasında ölen çocuklar, Tayyip Erdoğan'ın seçim mitinglerinde parayla taşıdığı işçiler. Ceplerine para koyup tezahürat yaptırıyorlar. Dolayısıyla Başbakan 'Bu çocukların ölmesi normal' diyor.. Normal demek gerçekten.. Çalışma Bakanı'yla CHP'li Özgür Özel arasında bu konu da bir polemik geçmişti; Bakan 'Ne yani, bir maden sahibinn bir partiyi sevmesi yasak mı' demişti.. Dolayısıyla burada ben Başbakan'a katılıyorum. Yani bu olan biten normaldir, hatta müstehaktır bile denebilir."
Halk TV'den Penguen Belgeseli! 00:27
Halk TV'den Penguen Belgeseli! 1.354 izlenme - 3 yıl önce Halk TV'den Penguen Belgeseli! ( Taksim gezi haberleri)
Yaşar Nuri Öztürk - Ey Şunun Bunun Çocuğu 01:11
Yaşar Nuri Öztürk - Ey Şunun Bunun Çocuğu 623 izlenme - 9 ay önce Yaşar Nuri Öztürk, kendisine sataşanlara dayanamıyor, küfürü gönderiyor. Ayşe Sucu hanım da ortalığı toparlamaya çalışıyor. Aman hocam, terbiyemizi bozmayalım.
Taksim Gezi Parkı - 22 Haziran 2013 Polis Müdahalesi 02:56
Taksim Gezi Parkı - 22 Haziran 2013 Polis Müdahalesi 834 izlenme - 1 yıl önce Bugün Gezi Parkı olaylarında ölenleri anmak için Taksim'de toplanan halka polis müdahalede bulundu. Günlük gaz ve su ihtiyacını tomalar sayesinde karşılayan çapulcular, polise teşekkür etti.
Halk TV'nin ilginç Ramazan ayı fragmanı! 01:22
Halk TV'nin ilginç Ramazan ayı fragmanı! 683 izlenme - 3 yıl önce halk tv ramazan programı,halk tv ramazan fragmanı, halk tv ilginç, halk tv programları
RedHack Halk Tv Konuşması 43:01
RedHack Halk Tv Konuşması 173 izlenme - 5 ay önce Redhack'in bugün Halk tv'de yaptığı kayıtlarda tutulması, arşivlik efsane konuşmanın birinci bölümü. devamı için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125687/redhack-halk-tv-konusmasi-2
Halk Tv Penguen Belgeseli 01:20
Halk Tv Penguen Belgeseli 336 izlenme - 1 yıl önce Gezi olaylarının ilk günlerinde bazı kanalların olaylar yerine penguen belgeseli yayınlaması gündeme gelmişti, Halk Tv de dün gece Tayyip Erdoğan'ın ülkeye dönüşü esnasında bir Penguen belgeseli yayınlayarak olaylara göndermesini yapmış.
Bülent Arınç'ın Kahkaha Açıklamasına Vatandaş Ne Dedi - Sokak Röportajı 03:24
Bülent Arınç'ın Kahkaha Açıklamasına Vatandaş Ne Dedi - Sokak Röportajı 458 izlenme - 2 yıl önce Bülent Arınç'ın kadınlar için söylediği kahkaha atmasınlar ifadesi tepkiyle karşılandı. Peki vatandaşlar bu konuda ne düşünüyor? Kadınlar kahkaha atsın mı? İşte cevabı
Gezi Park, Sezen Aksu Röportajı 01:36
Gezi Park, Sezen Aksu Röportajı 773 izlenme - 3 yıl önce Sezen Aksu Halk Tvde Gezi Park ve Akil Adam Sorularına Cevap Veriyor (Taksim Gezi Park Haberleri)
Halk Tv'de Skandal Kur'an Kursu Yorumu 01:01
Halk Tv'de Skandal Kur'an Kursu Yorumu 67 izlenme - 2 ay önce Halk Tv'de program yapan Ayşenur Arslan, Diyarbakır'da bir Kur'an kursunda yangın çıkması sonucu 6 çocuğun hayatını kaybettiği olaya ilişkin skandal bir yoruma imza attı.
Nihat Doğan - Halk Tv Konuşması 25:01
Nihat Doğan - Halk Tv Konuşması 259 izlenme - 11 ay önce Kafanızdaki Nihat Doğan önyargısını bir yana bırakarak izledim. Biraz uzunca ama Gezi Parkı hadisesinin neden buralara geldiğini aktarıyor. Akılda bolca kalacak tespitler ve sözler var. Alkol vergisi ile imam maaşı ödemek. Alkole bir tövbe yeter kul hakkına bin tövbe yetmez gibi....
Uğur Dündar Arena Halk Tv Tanıtımı 02:53
Uğur Dündar Arena Halk Tv Tanıtımı 727 izlenme - 2 yıl önce Uğur Dündar'ın Yeni Kanalı Halk Tv.
Yılmaz Özdil - Halk TV Esad Röportajı İsyanı 09:27
Yılmaz Özdil - Halk TV Esad Röportajı İsyanı 123 izlenme - 5 ay önce İlk bölümde Halk TV'nin Esad'la yaptığı röportajın 20 dakikalık kısmı yayınlandı. Esad'ın Başbakan Erdoğan'a yönelik hakaretlerine, programda yer alan Yılmaz Özdil sert çıktı. "Kimse Türkiye Cumhuriyeti Başbakanına hakaret edemez." dedi. Ayrıca Esad'ın Türk halkına psikolojik harp uygulandığını vurgulayıp yayını eleştirdi.
İnadına Dekolte ve Mini Etek Giyeceksiniz 00:33
İnadına Dekolte ve Mini Etek Giyeceksiniz 116 izlenme - 5 ay önce Uğur Dündar, Tuncay Özkan, Yaşar Nuri Öztürk ve Soner Yalçın'ın katıldığı, Halk TV'de yayınlanan programda ilginç diyaloglar yaşandı. Cumhuriyet ve Atatürk değerlerine sahip çıkılması çağrısı yapan Soner Yalçın, kadınlara seslenerek, "Saçınıza başınıza dikkat edeceksiniz. İnadına mini etek giyeceksiniz, inadına dekolte giyeceksiniz" dedi. Yalçın'ı tamamlayan sözleri ise Uğur Dündar sarf etti: "İnadına kızlı erkekli oturacaksınız."dedi.Yobazlığın her türlüsünün fena olduğunu görüyoruz ne bi şekilde
Müjdat Gezen'den İlber Ortaylı'ya Sert Sözler 00:56
Müjdat Gezen'den İlber Ortaylı'ya Sert Sözler 435 izlenme - 2 yıl önce müjdat gezen'den ilber ortaylı'ya: dilber, şişman, züppe ilber ortaylı' nın bir konuşmasında, uğur dündar' a, yaptığı bir haber nedeniyle hakaret etmesine kızan müjdat gezen tabiri caizse yokuş aşağı gitmiş.
Redhack'in 7 AĞustos 2013 Halk TV Konuşması 06:45
Redhack'in 7 AĞustos 2013 Halk TV Konuşması 553 izlenme - 3 yıl önce Redhack'in 7 AĞustos 2013 Halk TV Konuşması
Kadınlar ve Erkekler Eşit midir? - Sokak Röportajları 03:29
Kadınlar ve Erkekler Eşit midir? - Sokak Röportajları 268 izlenme - 1 yıl önce Türk Halkı kadın erkek eşitliğine bakalım nasıl bakıyor. Türk Halkına Kadınlar ve Erkekler eşit midir sorusu yöneltilmiş. Bakalım cevaplar nasıl? Kamera: Serdar Keklik Kurgu: Kazım Ünal