Hoşgeldiniz!

halk tv

Ali Kırca'nın Kasetinin Etkileri 01:26
Ali Kırca'nın Kasetinin Etkileri 8.856 izlenme - 3 hafta önce Halk tvde konuk olan Cumhuriyet yazarı Mine G. Kırıkkanat aşk romanı yazan Ali Kırca'nın konusu geçince kendisinin kasetinden bahsetmiş. Haliyle de eğlenceli muhabbetler dönmüş. Kaset deyince yanlış anlamayın türkü kaseti malum kendisi Çökertme türküsünü çok iyi söyler.
Mine Kırıkkanat: İslamiyet Büyük Şanssızlık 00:26
Mine Kırıkkanat: İslamiyet Büyük Şanssızlık 3.001 izlenme - 4 ay önce Halk Tv'de Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası programına konuk olan gazeteci-yazar Mine Kırıkkanat haddini aştı. İSLAMİYET BÜYÜK BİR ŞANSIZLIK İslamiyeti büyük bir şanssızlık olarak niteleyen Kırıkkanat " Ne yazık ki diyeceğim ki; 3 tek tanrılı din ve bir çok din de hep aynı topraklardan çıkmış. Hep birbirinin üzerine çimento olmuş. Dolaysıyla İslamiyet de çok büyük bir şanssızlık eseri, o coğrafyada dünyaya gelmiş." diye konuştu.
Ümit Kocasakal'dan Berna Laçin'e Kapak 02:06
Ümit Kocasakal'dan Berna Laçin'e Kapak 7.706 izlenme - 7 ay önce Halk TV'deki canlı yayında Berna Laçin'in PKK'lılar için "gerilla" ifadesini kullanmasını, İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal parmağını sallayarak düzeltti.
Davutoğlu Balkon Konuşması Yaparken Penguen İzletmek 00:49
Davutoğlu Balkon Konuşması Yaparken Penguen İzletmek 6.414 izlenme - 11 ay önce Balkonda 7 ceddini selamlayan Davutoğlu'na verilmis güzel bir tepki. Penguen izlemek bence daha zevkli bir is Davutoglu'na kıyasla. Adamın selamını getirmediğı dunya insanı kalmadı. Sonra akepe'nin oylar neden düştü. Hep bunun yüzünden. Selam sabahtan baska şekli yok adamın. Hadi yallah baska kapıya. Sen git abin gelsin.
Gavat Nedir? - Sokak Röportajları 02:47
Gavat Nedir? - Sokak Röportajları 12.880 izlenme - 2 yıl önce Halkımıza Gavat Nedir Diye Sorduk.
İlhan Keici - Bütçe ve Magna Carta 19:30
İlhan Keici - Bütçe ve Magna Carta 825 izlenme - 2 ay önce 2016 yılının Türkiye'si 1215 yılının İngilteresinden daha geri bir durumda. Maalesef acı ama gerçek. İlhan Kesici de bu kısa konuşmasında rakamlarla konuşup bu gerçeği vurgulamış. Ders niyetine otur izle öyle etkileyici bir konuşma.
Almancı Vatandaştan 1 Kasım Seçim Öncesi Yorumu 01:53
Almancı Vatandaştan 1 Kasım Seçim Öncesi Yorumu 1.598 izlenme - 6 ay önce Gün gecmiyor ki, kafalar karismasin, iste kafasi karisik diger bir Vatandas karsimizda, umarim 1 Kasim da sonra Kafalar yerine gelir, bende burdan Sivas'daki akrabalarıma selam ediyorum.
RedHack Halk TV Canlı Yayının'da 7 Haziran 2013 06:10
RedHack Halk TV Canlı Yayının'da 7 Haziran 2013 4.663 izlenme - 3 yıl önce RedHack Halk TV Canlı Yayın Açıklaması 7 Haziran 2013 izleyebilirsiniz.
azerin-çırpınırdın karadeniz 03:30
azerin-çırpınırdın karadeniz 13.901 izlenme - 7 yıl önce kafkaslardan asacagiz turk'luge san katacagiz turk'un sanli bayragina turanele asacagiz...
Olay Elbisenin Rengini Halka Sorduk 02:13
Olay Elbisenin Rengini Halka Sorduk 1.523 izlenme - 1 yıl önce Dünyayı ikiye ayıran o elbisenin rengini bir de İstanbul'lulara soralım dedik... #TheDress başlığı ile sosyal medyayı karıştıran, yuva yıkan, kardeşleri birbirine düşüren, dostluklar bozan o elbisenin alameti nedir?!
Halk Tv Penguen Belgeseli 01:19
Halk Tv Penguen Belgeseli 3.601 izlenme - 3 yıl önce Taksim Gezi olaylarının ilk günlerinde bazı kanalların olaylar yerine penguen belgeseli yayınlaması gündeme gelmişti, Halk Tv de dün gece Tayyip Erdoğan'ın ülkeye dönüşü esnasında bir Penguen belgeseli yayınlayarak olaylara göndermesini yapmış.
Redhack Halk Tv Canlı Yayın Konuşması 7 Haziran 2013 03:49
Redhack Halk Tv Canlı Yayın Konuşması 7 Haziran 2013 3.088 izlenme - 3 yıl önce Redhack gene Halk tv'de canlı yayında Taksim Gezi Parkı hakkında açıklama yaptı.
01:40
"Duydum ki Tayyip, Park Yıkacakmış" - BJK Çarşı - Halk TV 3.242 izlenme - 3 yıl önce Duydum ki Tayyip, Park Yıkacakmış AVM yapacakmış çok gazı varmış Hayal mi görüyorsun yoksa rüya mı? Çarşı geliyor Çarşı
Müjdat Gezen'in İlber Ortaylı'ya Vermeye Çalışıp Veremediği Ayar 06:35
Müjdat Gezen'in İlber Ortaylı'ya Vermeye Çalışıp Veremediği Ayar 1.376 izlenme - 1 yıl önce İlber Ortaylı'nın Uğur Dündar'a aptal herif demesinden gaza gelen zamanında ayı oynatıcılığı yapmış nam-ı darbukatör baryam lakaplı bir adamın übermensch İlber Ortaylı'ya vermeye çalışıp ama bir türlü veremediği ayar videosudur. Bu adam tam bir epic fail.
Yılmaz Özdil: Ölen İşçilere Müstehak 01:23
Yılmaz Özdil: Ölen İşçilere Müstehak 1.410 izlenme - 2 yıl önce Halk TV'nin canlı yayınına telefonla bağlanan Hürriyet Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, Soma'daki maden faciasında yaşamını yitiren işçiler için "Müstehaktır" ifadesini kullandı. Özdil, canlı yayıdna şu açıklamalarda bulundu: "Maden kazasında ölen çocuklar, Tayyip Erdoğan'ın seçim mitinglerinde parayla taşıdığı işçiler. Ceplerine para koyup tezahürat yaptırıyorlar. Dolayısıyla Başbakan 'Bu çocukların ölmesi normal' diyor.. Normal demek gerçekten.. Çalışma Bakanı'yla CHP'li Özgür Özel arasında bu konu da bir polemik geçmişti; Bakan 'Ne yani, bir maden sahibinn bir partiyi sevmesi yasak mı' demişti.. Dolayısıyla burada ben Başbakan'a katılıyorum. Yani bu olan biten normaldir, hatta müstehaktır bile denebilir."
Uğur Dündar: 2 Seneye Erken Seçime Gideriz 01:02
Uğur Dündar: 2 Seneye Erken Seçime Gideriz 244 izlenme - 6 ay önce Halk TV'de konuşan Uğur Dündar seçimi hazmedemedi ve tuhaf açıklamalarda bulundu. CHP'nin kanalı Halk TV'de AK Parti'nin yüzde 50'ye yakın oy aldığı seçim sonuçlarını değerlendiren Uğur Dündar tuhaf açıklamalarda bulundu. AK Parti'nin milletin büyük teveccühüne mazhar olan politikalarını aynı şekilde devam etmesi halinde 2 sene sonra erken seçime gideceğini iddia eden Dündar,az sayıda kalan dinleyicilerinin de 'inandırıcılık' konusunda gözünden düştü.
Cübbeli Ahmet Hoca, Halk TV'ye Sert Çıktı! 02:57
Cübbeli Ahmet Hoca, Halk TV'ye Sert Çıktı! 24 izlenme - 4 gün önce Cübbeli Ahmet Hoca yaptığı son sohbetinde Halk TV televizyonunda yayınlanan bir habere sert tepki gösterdi. Cübbeli Ahmet "Kutlu Doğum kutlamaları var Halk TV kuduruyor. Dün gece ya 5 tane haber veriyor; bu okulda salavat getirildi. Ne yapsın anıracak mıydı eşek gibi çocukları mı anırtacak. Salavat getirilmiş okulda ne var?" "150 SENE ZURNA ÇALDINIZ, KAFAMIZDA BOZA PİŞİRTTİNİZ" Cübbeli Ahmet Hoca sohbetine şöyle devam etti "Peygamberimiz diyor, ulan utanmaz rezil adam Peygamberimiz diyorsun salavat okuyan çocuklara hakaret ediyorsun. Ya sen 150 sene zurna çalıyorsun, milletin kafasında boza pişirttiniz milleti dinsiz kitapsız ettiniz de şöyle bir terörist eşkıya yetiştirdiniz yani. Bırakın da biraz salavat okusunlar ilahi okusunlar."
Halk TV'den Penguen Belgeseli! 00:27
Halk TV'den Penguen Belgeseli! 1.355 izlenme - 3 yıl önce Halk TV'den Penguen Belgeseli! ( Taksim gezi haberleri)
Yaşar Nuri Öztürk - Ey Şunun Bunun Çocuğu 01:11
Yaşar Nuri Öztürk - Ey Şunun Bunun Çocuğu 689 izlenme - 12 ay önce Yaşar Nuri Öztürk, kendisine sataşanlara dayanamıyor, küfürü gönderiyor. Ayşe Sucu hanım da ortalığı toparlamaya çalışıyor. Aman hocam, terbiyemizi bozmayalım.
Taksim Gezi Parkı - 22 Haziran 2013 Polis Müdahalesi 02:56
Taksim Gezi Parkı - 22 Haziran 2013 Polis Müdahalesi 920 izlenme - 1 yıl önce Bugün Gezi Parkı olaylarında ölenleri anmak için Taksim'de toplanan halka polis müdahalede bulundu. Günlük gaz ve su ihtiyacını tomalar sayesinde karşılayan çapulcular, polise teşekkür etti.
Halk TV'nin ilginç Ramazan ayı fragmanı! 01:22
Halk TV'nin ilginç Ramazan ayı fragmanı! 684 izlenme - 3 yıl önce halk tv ramazan programı,halk tv ramazan fragmanı, halk tv ilginç, halk tv programları
Nihat Genç - Bunlar Kendilerine Eşek Arıyorlar! 02:12
Nihat Genç - Bunlar Kendilerine Eşek Arıyorlar! 452 izlenme - 1 yıl önce Halk Tv yorumcusu Nihat Genç seçimler öncesinde yapılmak istenenleri ve demokrasiye bazılarının hangi tanıma denk getirilmek istendiğini mükemmelce özetlemiş.
Özgürlüğün ardından Can Dündar'dan Canlı Yayında Açıklama: Pişman Olacaklar 02:38
Özgürlüğün ardından Can Dündar'dan Canlı Yayında Açıklama: Pişman Olacaklar 62 izlenme - 2 ay önce Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar, 92 günlük tutukluluğun ardından Silivri Cezaevi önünden bağlandığı Halk TV'ye yayınında süreci değerlendirdi. Dündar, “Bizi içeri attıklarına pişman olacaklar” dedi. Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar, Halk Tv canlı yayına bağlandı. Dündar, "Yani biliyorsunuz ödenen bedelleri düşününce basında, meslek büyüklerimizin canı pahasına korudukları özgürlükleri, onun için 3 aylık bir şey, hele ülkenin bu koşullarında tatil sayılır bizim için.Bahsetmeye bile değmez ama dünyaya sesimizi duyurabildik sayenizde ve umut nöbetçilerimiz sayesinde umuda kavuştuk.Bu umudu yaşatmak bizim için amaç bundan sonra bu olacak. Yani bizi gömdüklerini düşündüler.Ama bir tohumu gömdüklerini görecekler. Cumhurbaşkanı'nın yaş gününde olması bizim içinde anlamlı. Ona güzel bir hediye olduğunu düşünüyorum. Özel bir gayret sarfetti biliyorsunuz.Ve karşılığını bugün alıyor. Devam edeceğiz yeni yaş günleri hediyelerimiz var onun için güzel hediyelerimiz olacak yaş günleri için. Yani basın özgürlüğü çerçevesinde önemli bir adım attığımızı düşünüyorum . Bu dayanışmanın gerileteceğini düşünüyorum . Direnen kazanır. Bunu Cerattepe halkı gösterdi. Bizi içeri attıklarına pişman olacaklar" dedi.
RedHack Halk Tv Konuşması 43:01
RedHack Halk Tv Konuşması 210 izlenme - 8 ay önce Redhack'in bugün Halk tv'de yaptığı kayıtlarda tutulması, arşivlik efsane konuşmanın birinci bölümü. devamı için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125687/redhack-halk-tv-konusmasi-2
Gezi Park, Sezen Aksu Röportajı 01:36
Gezi Park, Sezen Aksu Röportajı 773 izlenme - 3 yıl önce Sezen Aksu Halk Tvde Gezi Park ve Akil Adam Sorularına Cevap Veriyor (Taksim Gezi Park Haberleri)
Bülent Arınç'ın Kahkaha Açıklamasına Vatandaş Ne Dedi - Sokak Röportajı 03:24
Bülent Arınç'ın Kahkaha Açıklamasına Vatandaş Ne Dedi - Sokak Röportajı 459 izlenme - 2 yıl önce Bülent Arınç'ın kadınlar için söylediği kahkaha atmasınlar ifadesi tepkiyle karşılandı. Peki vatandaşlar bu konuda ne düşünüyor? Kadınlar kahkaha atsın mı? İşte cevabı
Halk Tv Penguen Belgeseli 01:20
Halk Tv Penguen Belgeseli 347 izlenme - 1 yıl önce Gezi olaylarının ilk günlerinde bazı kanalların olaylar yerine penguen belgeseli yayınlaması gündeme gelmişti, Halk Tv de dün gece Tayyip Erdoğan'ın ülkeye dönüşü esnasında bir Penguen belgeseli yayınlayarak olaylara göndermesini yapmış.
Nihat Doğan - Halk Tv Konuşması 25:01
Nihat Doğan - Halk Tv Konuşması 298 izlenme - 1 yıl önce Kafanızdaki Nihat Doğan önyargısını bir yana bırakarak izledim. Biraz uzunca ama Gezi Parkı hadisesinin neden buralara geldiğini aktarıyor. Akılda bolca kalacak tespitler ve sözler var. Alkol vergisi ile imam maaşı ödemek. Alkole bir tövbe yeter kul hakkına bin tövbe yetmez gibi....
İnadına Dekolte ve Mini Etek Giyeceksiniz 00:33
İnadına Dekolte ve Mini Etek Giyeceksiniz 195 izlenme - 8 ay önce Uğur Dündar, Tuncay Özkan, Yaşar Nuri Öztürk ve Soner Yalçın'ın katıldığı, Halk TV'de yayınlanan programda ilginç diyaloglar yaşandı. Cumhuriyet ve Atatürk değerlerine sahip çıkılması çağrısı yapan Soner Yalçın, kadınlara seslenerek, "Saçınıza başınıza dikkat edeceksiniz. İnadına mini etek giyeceksiniz, inadına dekolte giyeceksiniz" dedi. Yalçın'ı tamamlayan sözleri ise Uğur Dündar sarf etti: "İnadına kızlı erkekli oturacaksınız."dedi.Yobazlığın her türlüsünün fena olduğunu görüyoruz ne bi şekilde
Uğur Dündar Arena Halk Tv Tanıtımı 02:53
Uğur Dündar Arena Halk Tv Tanıtımı 734 izlenme - 3 yıl önce Uğur Dündar'ın Yeni Kanalı Halk Tv.