Hoşgeldiniz!

Halkbank Videoları İzle

Levent Kırca - Halkbank'tan Ayakkabı Kutusunda Gelen Yılbaşı Hediyesi 04:00
Levent Kırca - Halkbank'tan Ayakkabı Kutusunda Gelen Yılbaşı Hediyesi 3.797 izlenme - 7 ay önce İdrar sökücü, ayakkabı kutusu & para sayma makinası, Levent Kırca'ya gelen hediyeleri izliyoruz.
Şahan Gökbakar'lı Halkbank Reklamı 00:54
Şahan Gökbakar'lı Halkbank Reklamı 2.650 izlenme - 7 ay önce Halkbank yeni dönemine oyuncu Şahan Gökbakar'ın oynadığı "Halk ister Halkbank Yapar" sloganlı reklam filmi ile başlıyor.
Akp Milletvekili Şamil Tayyar - Reza Zarrab Meselesi 01:30
Akp Milletvekili Şamil Tayyar - Reza Zarrab Meselesi 3.299 izlenme - 1 yıl önce Ne diyeceğimizi bilemiyoruz. Allah belasını versinmiş... Suçluysaymış, cezasını çeksinmiş. Ağlayacaksa karısı ağlasınmış. Bize neymiş, bizimle ne ilgisi varmış... Adalet yerini bulsunmuş. Eğer cemaat gibi bu da bizi kandırmıssaymış, Allah onun belasını versinmiş, biz hiç onun gerçek yüzünü görmemişmişiz, duymamışmışız. Biz görmemişmişiz ama ABD ve ABD'li savcı görmüşmüş... Burası neresiymiş, biz kimmişiz... Bunların bizimle ne ilgisi varmışmış... Ama ters takla olmadık değil; Faiz lobisi, dış güçlerin oyunu, CEHAPE zihniyeti gibi klasik cümleler duyamadık... İnsan alışınca bekliyor.
 Şahan Gökbakar'lı Halkbank Reklamı 00:54
Şahan Gökbakar'lı Halkbank Reklamı 532 izlenme - 7 ay önce Şahan Gökbakar Halkbank reklamı ile biraz güldürdü gibi,biraz da bazı izleyenleri hayret ettirdi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Murat Boz Paraf Kart Reklamı 3. Bölüm (Restoran) 00:57
Murat Boz Paraf Kart Reklamı 3. Bölüm (Restoran) 4.580 izlenme - 4 yıl önce Murat Boz Paraf Kart Reklamı 3. Bölüm (Restoran)
Murat Boz Paraf Kart 2.reklam Filmi 01:12
Murat Boz Paraf Kart 2.reklam Filmi 2.015 izlenme - 4 yıl önce Harcadıkça kazandıran alışveriş bu Paraf'ta!
Murat Boz'lu Paraf Reklamı! 01:12
Murat Boz'lu Paraf Reklamı! 1.491 izlenme - 4 yıl önce Büyük Gizem Perdesi Aralandı, Sır Gibi Saklanan Reklamdan Murat Boz Ve Aslı Tandoğan Çıktı! Aksiyon Sahneleriyle Adından Söz Ettirecek Reklamda Murat Boz Çılgın Aksiyon Sahneleriyle Büyük Şaşırttı!
Adliye'de Halkbank Logolu Hediye Paketleri 01:40
Adliye'de Halkbank Logolu Hediye Paketleri 564 izlenme - 3 yıl önce 17 Aralık soruşturmasının sürdürüldüğü Çağlayan Adliyesine gelen çok sayıda Halkbank logolu paket bazı avukatların ilgisini çekti.
Halkbank'ın Yeni Reklam Yüzü Şahan Gökbakar 01:35
Halkbank'ın Yeni Reklam Yüzü Şahan Gökbakar 116 izlenme - 7 ay önce Halkbank yeni dönemine oyuncu Şahan Gökbakar'ın oynadığı 'Halk ister Halkbank Yapar' sloganlı reklam filmi ile başlıyor.
1991-92 Yılbaşı Programı Reklam Kuşağı 02:24
1991-92 Yılbaşı Programı Reklam Kuşağı 302 izlenme - 2 yıl önce 31 Aralık 1991 gecesinden reklamlar Halkbank otomatik ödeme sistemi yapmış artık güzelliğiniz yarıda kalmayacak ....
Halkbank Sınav Soruları 00:14
Halkbank Sınav Soruları 273 izlenme - 4 yıl önce Halkbank Sınav Soruları
Programda İnatlaşıp Kapanış Yapmamak 01:30
Programda İnatlaşıp Kapanış Yapmamak 309 izlenme - 2 yıl önce Site Sakinleri videomuzda birlikte program yapan akif beki ve aslı aydıntaşbaş bir söz kesme mevzusu yüzünden inatlaşıp programı kapatmıyorlar ve reji duruma mudahale ediyor...
Aykut Erdoğdu - Ali Babacan'a Yolsuzluk Sorusu 2 05:19
Aykut Erdoğdu - Ali Babacan'a Yolsuzluk Sorusu 2 328 izlenme - 2 yıl önce ilk video için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/161600/aykut-erdogdu-ali-babacana-yolsuzluk-sorusu Aykut Erdoğdu Ali Babacan'ın peşini bırakmıyor. Ziraat Bankası'nda ortaya çıkan Cumhuriyet tarihinin en büyük kredi yolsuzluğundan sonra ikinci yolsuzluk dosyası Halkbank'ta ortaya çıktı. Halkbanka'sı en az yüz milyon liralık teminatlı alacağını nasıl 15 Milyon Dolar (25 Milyon liraya) Abdullah Tivnikli ve Mustafa Latif Topbaş'ın Şirketine devir etti? Halkbankası'nın en az 75 Milyon TL zararına yol açan bu operasyonda Tivnikli ve Topbaş'ın çalışanları tarafından nasıl naylon Şirketler kuruldu? Kredinin teminatı olan ve İstanbul'un en kıymetli yerinde bulunan 400 Milyon liralık arsaya nasıl el konuldu? Kredi borcuna kefalet veren Simpaş Şirketi'nin sahibi Avni Çelik bu krediye kefalet verdi mi? Verdiyse bu kefalet neden işletilmedi. Neden kredi borcu Avni Çelik'ten istenmedi? TMSF'yi 2 Milyon lira dolandırdığı iddia edilen Fethi Çalık ve eşi Aslı Yıldırım Çalık bu kredi yolsuzluğunda yer aldı mı? İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu bütün bu iddiaları TBMM Genel Kurulu'nda Ali Babacan'ın yüzüne anlattı. Ali Babacan hiçbir cevap veremedi. Tek söyleyebildiği "bankacılık sırrı" Ne zamandan beri Milletin malının yağmalanması sır oldu.
Nostaljik Reklamlar (Pazar Artıkları) 05:48
Nostaljik Reklamlar (Pazar Artıkları) 257 izlenme - 2 yıl önce Şöyle bi baktım dün acep hangi reklamlar yayınlanmış hangileri yayınlanmamış ya da  luk bölüme girememiş,mübarek nostalji tutkunu badilerim hepsini bulmuş göndermiş,ben de ardakalan çarık % çürüğü topladım ve size sunuyorum,hepsine 5 lira ver al-götür,eğer yayınlanmış olan(lar) varsa affola fakat uzun aramalarım sonucunda bunlara rastlayamadım,sadece yedigünün reklamına rastladım fakat onun da başka bi bölümü yayınlanmış ...
Halkbank Avrupa'da, Şahan Belgrad Turunda! 01:00
Halkbank Avrupa'da, Şahan Belgrad Turunda! 4 izlenme - 4 hafta önce Ailesiyle birlikte Belgrad turuna çıkan, Şahan Gökbakar'ın canlandırdığı reklam karakterimiz; adım başı karşısına çıkan Halkbank Şubelerini görünce gözlerine inanamıyor. Avrupa'da emin adımlarla ilerleyen Halkbank'ın Avrupa’da 65'ten fazla şubesi olduğundan habersiz olan karakterimiz şaşkınlıktan suçu tur şirketine atıyor.
Halkbank Kobi Esnaf 41'' V2mov 00:41
Halkbank Kobi Esnaf 41'' V2mov 296 izlenme - 6 yıl önce halkbank esnafı da unutmadı...
birazda gülelim degilmi..   xd 00:35
birazda gülelim degilmi.. xd 218 izlenme - 6 yıl önce birazda gülelim degilmi.. xd
Halkbank 00:27
Halkbank 65 izlenme - 5 yıl önce
Halkbank internet bankacılığı reklam filmi 00:34
Halkbank internet bankacılığı reklam filmi 26 izlenme - 1 yıl önce halkbank internet bankacılığı
Halkbank 00:21
Halkbank 36 izlenme - 5 yıl önce
Spor Toto Voleybol Şampiyonlar Kupası Bursa'da sahibini buluyor 08:39
Spor Toto Voleybol Şampiyonlar Kupası Bursa'da sahibini buluyor 36 izlenme - 2 yıl önce Erkekler voleybolda sezonun en büyük kupası yarın Bursa'da sahibini bulacak. Spor Toto Şampiyonlar Kupası'nda lig şampiyonu Arkasspor ile Türkiye Kupası şampiyonu Halkbank, yarın saat 18.30'da Cengiz Göllü Salonu'nda sezonun ilk kupasını alabilmek için ter dökecek.
'Filenin Beyi' Halkbank 00:40
'Filenin Beyi' Halkbank 63 izlenme - 4 yıl önce Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından düzenlenen Spor Toto Erkekler Süper Kupası'nı, Arkas Spor'u 3-0 yenen Halkbank kazandı.
Barış Güler'in Evindeki 4.5 Milyoncuğu 02:18
Barış Güler'in Evindeki 4.5 Milyoncuğu 69 izlenme - 2 yıl önce Gelen Polislere durun hele bakanınızı arayak diyerek aba altından sopa gösteren sonrasında telefonu çekmiyo yaa gidelim bari yapıp gözaltına alınan Muammer Güler'in yetiştirdiği biricik oğlunun evindeki arama görüntüleri. Gerçi bence çok para değil bu paralar hep cik cuk la biten cümlelerde kullanılıyor hükümet ailelerinde... Ayrıca sosyal medya geniş bir ağ sahte falanda olabilir Bülent Bey'e katılmamak elde değil ya da en kötü birileri koymuştur diye düşünüyorum. Hatta ben koydum.
Halkbank 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Filmi 01:24
Halkbank 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Filmi 8 izlenme - 6 ay önce Yüreği daima birlikte atan milletimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.
Voleybol - İnegöl Belediyespor'da Halkbank Maçı Hazırlıkları 01:44
Voleybol - İnegöl Belediyespor'da Halkbank Maçı Hazırlıkları 37 izlenme - 2 yıl önce Voleybol: Erkekler Süper Kupa- İnegöl Belediyespor Antrenörü Aksoy: "Halkbank, sadece Türkiye liginde değil Avrupa'da da söz sahibi bir takım ama son sayıya kadar mücadelemizi sürdüreceğiz"BURSA (AA) - Voleybolda, Erkekler Süper Kupa çeyrek final ilk maçında konuk ettiği Halkbank'a 3-0 yenilen İnegöl Belediyespor'un Antrenörü Ali Bahadır Aksoy, "Halkbank, sadece Türkiye liginde değil Avrupa'da da söz sahibi bir takım ama son sayıya kadar mücadelemizi sürdüreceğiz" dedi.
Halkbank Sınav İlanı 00:17
Halkbank Sınav İlanı 29 izlenme - 4 yıl önce Halkbank Sınav İlanı
Halkbank Kendine Güveniyor 01:11
Halkbank Kendine Güveniyor 10 izlenme - 3 yıl önce Halkbank Voleybol Takımı Hypo Tirol Takımını Ankara'da Yeneceklerinden Emin..
Inegöl Belediyespor - Halkbank Maçının Ardından 01:18
Inegöl Belediyespor - Halkbank Maçının Ardından 1 izlenme - 6 ay önce Voleybol Efeler Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor'un antrenörü Levent Zoroğlu, iyi oynayarak Halkbank'ı 3-0 yendiklerini söyledi.