Hoşgeldiniz!

Halkevleri Videoları İzle

Aziz Nesin - Yaşasın Sanat (1994) 25:46
Aziz Nesin - Yaşasın Sanat (1994) 515 izlenme - 2 ay önce Aziz Nesin, Halkevlerinin hazırladığı Yaşasın Sanat programı için konuşuyor.
Halkevlerinden Polise Thug Life 00:41
Halkevlerinden Polise Thug Life 659 izlenme - 1 yıl önce Antalya'da G20 zirvesini protesto etmek için, zirvede toplanan liderlere mektup götürmek isteyen gruptan Halkevleri üyesi arkadaş polisi şaşırtmış epey. İzleyin istedim.
Hopalı Halkevleri Üyesinin Konuşması 07:06
Hopalı Halkevleri Üyesinin Konuşması 96 izlenme - 1 yıl önce Hopa'da yaşanan faşist provokasyonlara karşı, Hopa halkı ilçe meydanında faşizme meydan okudu.
Halkevlerinin Yürüyen Merdiven Açılışlı Protestosu 06:55
Halkevlerinin Yürüyen Merdiven Açılışlı Protestosu 149 izlenme - 1 yıl önce Ankara'da Halkevleri, yirmi yıldır metro hatlarını bitiremeyen belediye başkanı Melij Gökçek'i ve köprü korkuluğu da dahil olmak üzere 113 dev tesisi açan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı temsili yürüyen merdiven açılışıyla protesto etti. Bir de, başbakan bir tarihte gene böyle yüz küsur tesis açmıştı. Bir tanesi de, daha AKP kurulmadan evvel mezun veren sağlık meslek lisesiydi. Fırsat bulmuşken belirteyim dedim.
7.kemalpaşa Halk Festivalinde Buluşalım 03:35
7.kemalpaşa Halk Festivalinde Buluşalım 222 izlenme - 7 yıl önce ferhat tunç hopada buluşalım
çünkü halkevleri var!!! 00:41
çünkü halkevleri var!!! 200 izlenme - 7 yıl önce arızlı mahallesi halkı. izmit
Sokaklar Bir gece de olsa kadınların oldu 01:40
Sokaklar Bir gece de olsa kadınların oldu 14 izlenme - 2 yıl önce Halkevleri üyesi kadınlar, "Kadın katliamına, erkek şiddetine, savaşa karşı" Ankara'da Yüksel Caddesi'nde sabahladı. 24 Kasım Pazartesi akşamı TSİ 21.00'de bir araya gelen kadınlar, cadde ortasında yaktıkları ateşin başında "Yaşam Nöbeti" tuttu. "Rüya değil gerçek; bir gece de olsa sokak, kadınların olsun istiyoruz" diyen kadınlar, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma gününü "Yaşam Nöbeti" ile sokakta karşıladı. BBC'den Sinan Onuş'un takip ettiği eyleme katılan kadınlar "Belli bir saatten, hava karardıktan sonra evlerimize kapatılmak isteniyoruz. Biz buna meydan okumak için sabaha kadar buradayız. Sadece evlerimizi değil sokakları da özgürleştirmek istiyoruz" dedi. Nöbete katılan kadınlar gece boyunca şarkılar söyleyip kadın hakları üzerine atölye çalışmaları yaptılar