Hoşgeldiniz!

Halkların Demokratik Videoları İzle

Hdp Referandum Şarkısı #hayır 01:01
Hdp Referandum Şarkısı #hayır 1.343 izlenme - 4 ay önce HDP referandum müziğini tanıttı.
DBP İlçe Eşbaşkanı Kula'nın Sözde Özerklik İlan Etmesi 01:46
DBP İlçe Eşbaşkanı Kula'nın Sözde Özerklik İlan Etmesi 3.643 izlenme - 2 yıl önce DBP'li Doğubeyazıt İlçe Eşbaşkanı Muhsin Kula, özerklik ilan ettiklerini öne sürerek, "Bundan sonra bizim seçtiğimiz vali ve kaymakamları esas alacağız." dedi.
Yiğit Bulut - Seçim Sonuçlarının Başkanlık Sistemini İşaret Ediyor 01:30
Yiğit Bulut - Seçim Sonuçlarının Başkanlık Sistemini İşaret Ediyor 5.735 izlenme - 2 yıl önce 07 Haziran 2015 Pazar 21:13 Cumhurbaşkanı'nın ekonomiden sorumlu danışmanı Yiğit Bulut'a göre seçim sonuçları başkanlık sistemine işaret ediyor..
HDP Frankfurt Temsilcisi, Oyların Nasıl Çalındığını Anlatıyor 03:36
HDP Frankfurt Temsilcisi, Oyların Nasıl Çalındığını Anlatıyor 2.260 izlenme - 2 yıl önce HDP Frankfurt temsilcisi Ömer Koyuncuer, Almanya'da yayın yapan arti49.com adlı haber sitesine seçmen bilgi sisteminde Kürt kökenli vatandaşların kasıtlı olarak başka yerlerde oy kullanmak zorunda bırakıldığını söyledi. Bir imamı ikinci defa oy kullanırken yakaladıklarını belirten Koyuncuer, seçmen bilgi sisteminde sistematik bir şekilde usulsüzlük yapıldığını ileri sürdü.
Selahattin Demirtaş'a ''Lan bi Dur'' Diyen Çocuk 00:38
Selahattin Demirtaş'a ''Lan bi Dur'' Diyen Çocuk 494 izlenme - 2 yıl önce HDP'li Selahattin Demirtaş ile yolda karşılaşan bir çocuk onunşa selfie çektirmek istiyor. İstediği görüntüyü alamayan çocuk Demirtaş'ın arkasından 'lan bi dur' diye sesleniyor. Bunun üzerine Demirtaş gülümsüyor ve Demirtaş’ın etrafındaki kalabalık kahkaha atıyor. Demirtaş duruyor ve çocuk, Demirtaşı’ın fotoğrafını çekiyor. Fotoğrafı çektikten sonra Demirtaş, çocuğun yanaklarını sıkıp, başını okşadıktan sonra yoluna devam ediyor.
Oylar Bize 04:41
Oylar Bize 371 izlenme - 2 yıl önce Biz'ler şarkılı türkülü meclise! Destekçilerimize teşekkür ediyor, videolarınızı Twitter'da #SazlıSözlüHDP etiketiyle bekliyoruz. HDP Sosyal Medya Platformları: Facebook https://www.facebook.com/HDPgenelmerkezi https://www.facebook.com/PDPturkey Twitter https://twitter.com/HDPgenelmerkezi https://twitter.com/HDPonline https://twitter.com/HDPkurdi https://twitter.com/HDPenglish YouTube www.youtube.com/HDPgenelmerkezi Instagram http://instagram.com/HDPgenelmerkezi Flickr https://www.flickr.com/photos/HDPgene... Blog https://hdpenglish.wordpress.com/ Web sitesi: http://hdp.org.tr/
Demirtaş'ın Seçim Şarkısı İçin Bağlama Çaldığı Renkli Anlar Yayınlandı 01:45
Demirtaş'ın Seçim Şarkısı İçin Bağlama Çaldığı Renkli Anlar Yayınlandı 464 izlenme - 2 yıl önce HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın seçimler için hazırlanan şarkı için bağlama çaldığı renkli görüntüler yayınlandı. Görüntüler, sosyal medyada çok sayıda beğeni topladı.
Gökçek: HDP Barajı Aşarsa Demirtaş Bağımsızlığını İlan Edecek 01:12
Gökçek: HDP Barajı Aşarsa Demirtaş Bağımsızlığını İlan Edecek 644 izlenme - 2 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'la ilgili gündeme bomba gibi düşecek bir iddia ortaya attı.
HDP'nin Yeni Rap Seçim Şarkısı 03:11
HDP'nin Yeni Rap Seçim Şarkısı 305 izlenme - 2 yıl önce Efendim ülke olarak kötü seçim şarkısı geleneğimiz sürüyor. Ayna'nın yazdığı AKP'nin "Davutoğlu Ahmet Hoca" komedisinden sonra, şimdi de HDP'den bir rap parçası geldi. Mükemmel slayt şovlarıyla Emine Ülker Tarhan'ın yeni partisi Anadolu Partisi'nin seçim şarkısını heyecanla beklerken bununla idare ediyoruz. İzleyelim..
Hdp Genel Başkanı Demirtaş (1) 03:28
Hdp Genel Başkanı Demirtaş (1) 193 izlenme - 2 yıl önce HDP Genel Başkanı Demirtaş partisinin il kongresine katıldı.
Uşak'ta HDP Standına Saldırı: 3 Yaralı 02:37
Uşak'ta HDP Standına Saldırı: 3 Yaralı 262 izlenme - 2 yıl önce Daha fazlası www.izlesene.com/sondakikacom kanalında sizlerle...
HDP Seçim Şarkısı - Biz'ler HDP, Biz'ler Meclise 01:30
HDP Seçim Şarkısı - Biz'ler HDP, Biz'ler Meclise 206 izlenme - 2 yıl önce Halkların Demokratik Partisi 2015 Genel Seçimi'nde kullanacağı şarkıyı bugün yayınlamış. Bence oldukça başarılı olmuş. İyi seyirler diliyorum.
Sırrı Süreyya Önder: O Komutanı Bulsam Elini Öperim 01:33
Sırrı Süreyya Önder: O Komutanı Bulsam Elini Öperim 368 izlenme - 3 yıl önce Lice'deki bayrak indirme olayıyla ilgili açıklamalarda bulunan HPD'li Önder "Ateş açılmasına izin verilmeyen komutanı bulsam elini öperim" dedi.
Eski Dep Milletvekili Nizamettin Toğuç Batman'da 02:06
Eski Dep Milletvekili Nizamettin Toğuç Batman'da 259 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hava limanında karşılama- Nizamettin Toğuç ile röportaj- Kızının ağlaması ve konuşması - Toğuç yere eğilirken toprağı öpmesi- HDP seçim lokalinde karşılanması detaylar Eski DEP Miletvekili Nizamettin Toğuç Batman'da- Toğuç; - "Eğer bir kaç yıldır insanımız ölmüyorsa, Türkistan ve Kürdistan'a tabutlar gelmiyorsa güzel bir şeydir.
HDP'nin Seçim Sloganı ve Şarkısı: Biz'ler HDP, Biz'ler Meclise 01:30
HDP'nin Seçim Sloganı ve Şarkısı: Biz'ler HDP, Biz'ler Meclise 307 izlenme - 2 yıl önce Bizler güneşiz, bulutuz, yağmuruz Bizler demiriz, kömürüz, pamuğuz Bizler baharız, umuduz, barışız Bizler düğünüz, horon, zeybek, halayız Baskıya karşı Bizler HDP Sömürüye karşı Bizler meclise Yasaklara karşı Bizler HDP Haksızlığa karşı Bizler meclise Bizler HDP Bizler meclise Bizler HDP Bizler meclise Bizler türküyüz, şarkıyız, ezgiyiz Bizler kadınız, genciz, emekçiyiz Bizler sevgiyiz, eşitiz, kardeşiz Bizler kırmızı, sarı, mor, yeşiliz
Başbakan Erdoğan: 'O Bayrağı İndireni, İndireceksin' 02:30
Başbakan Erdoğan: 'O Bayrağı İndireni, İndireceksin' 416 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan, Diyarbakır’da Türk bayrağının indirilmesi konusunda çok sert açıklamalar yaptı.
Selahattin Demirtaş'a Türk Bayrağı Sorusu 02:24
Selahattin Demirtaş'a Türk Bayrağı Sorusu 238 izlenme - 3 yıl önce Selahattin Demirtaş'ın Cumhurbaşkanlığı adaylığı için yaptığı tanıtım toplantısında, Akit gazetesi muhabiri "salonda neden Türk bayrağı yok" diye sordu.
Kanal D'nin Demirtaş'a 2,5 Saatlik Ayıbı Tepki Çekti 01:46
Kanal D'nin Demirtaş'a 2,5 Saatlik Ayıbı Tepki Çekti 197 izlenme - 2 yıl önce Kanal D ekranlarında yayınlanan 5N1K programında Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtlayan Demirtaş'ın 2,5 saat gecikmeli olarak ekrana getirilmesi HDP'lilerin tepkisini çekti.
HDP'li Önder: İstanbul'un Valisi Misin, Delisi Misin? 01:17
HDP'li Önder: İstanbul'un Valisi Misin, Delisi Misin? 241 izlenme - 3 yıl önce CNNTürk'te 5N1K programına katılan HDP'li Sırrı Süreyya Önder, İstanbul Valisi Mutlu'ya hitaben "İstanbul'un valisi misin, delisi misin?" dedi.
Hdp Genel Başkanı Demirtaş (2) 04:16
Hdp Genel Başkanı Demirtaş (2) 106 izlenme - 2 yıl önce HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş,partisinin olağan kongresinde konuştu.
Demirtaş: 04:52
Demirtaş: "Seni Başkan Yaptırmayacağız" 233 izlenme - 2 yıl önce HDP TBMM Grup Toplantısı- Eş Genel Başkan Demirtaş: - "Sayın Recep Tayyip Erdoğan, HDP var oldukça, HDP'liler bu topraklarda nefes aldığı müddetçe sen başkan olamayacaksın.
Hdp'nin Liste Hazırlıkları Klip Oldu 02:28
Hdp'nin Liste Hazırlıkları Klip Oldu 139 izlenme - 2 yıl önce HDP'nin liste hazırlıkları klip oldu- Genel Merkez tarafından hazırlanarak sosyal medya sitelerine yüklenen klipte, Eş Genel Başkan Demirtaş ve partililerin listeleri YSK'ya yetiştirme telaşı görülüyor HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ile partililerin milletvekili aday listesini hazırlama telaşı, görüntülendi.
Pervin Buldan'ın Fotoğraf İsyanı: O Benim Kızım Değil 01:33
Pervin Buldan'ın Fotoğraf İsyanı: O Benim Kızım Değil 165 izlenme - 3 yıl önce HDP'li Buldan "İsviçre'de okuyan kızı eğleniyor" iddiasıyla paylaşılan fotoğraflarla ilgili, "Yeter ya! O benim kızım değil" diyerek tepki gösterdi.
İşte HDP'nin Seçim Bildirgesinin 12 Başlığı 02:56
İşte HDP'nin Seçim Bildirgesinin 12 Başlığı 209 izlenme - 2 yıl önce AK Parti ve CHP'nin seçim bildirgelerini açıklamasının ardından HDP de İstanbul'da bildirgesini basın toplantısıyla açıklıyor. Bildirgede 12 başlık var.
Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ 05:14
Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ 156 izlenme - 2 yıl önce HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: -"Milletvekili adaylarımızın yarısı yani 275'i kadın olacak. Parti olarak seçime girme kararından geri dönüş olmadığını söyleyen Yüksekdağ, "HDP barajı aşamazsa seçimin meşruiyeti tartışılacaktır. Biz parlamentoda siyasete başlayan bir hareket değiliz. Biz parlamento dışı siyasete yeni alışmayacağız" dedi.
AK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin Seçim Vaatleri 01:06
AK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin Seçim Vaatleri 131 izlenme - 2 yıl önce MHP'nin de vaatlerini pazar günü açıklamasıyla seçim yarışı iyice kızıştı. 4 büyük parti de vaatlerinde seçmenin cebine hitap ediyor.
Demirtaş, HDP'nin Eş Başkanlığına Aday 01:51
Demirtaş, HDP'nin Eş Başkanlığına Aday 109 izlenme - 3 yıl önce BDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'ın yeni adresi belli oldu.
Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ 03:02
Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ 173 izlenme - 2 yıl önce HDP Erzurum 1. Olağan Kongresi- HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: "Kobani'de (Ayn el Arap) kazanılar zafer, bütün insanlığın zaferi olarak zulme karşı hepimizin zaferi olarak tarihe kazındı"- "Daha kısa bir süre öncesine kadar, bütün halkların ve ezilenlerin hapis edildiği katledildiği karanlık bir coğrafyaydı Ortadoğu ama bugün bakın nasıl bir güneş parlıyor" Erzurum'da, Halkların Demokratik Partisi (HDP) 1. Olağan Genel Kongresi yapıldı.
'un Altında Kalırsak Görevi Bırakırım 01:16
'un Altında Kalırsak Görevi Bırakırım 53 izlenme - 2 yıl önce Savunduğumuz program, Türkiye toplumundan yeterli desteği alamıyorsa bu bizim eksiğimizdir. Yeterince anlatamamışız demektir. 7 Haziran akşamı programımız 'un altında bir oy almışsa, kesinlikle görevi bırakırım.
Hdp Mersin Milletvekili Kürkçü 02:22
Hdp Mersin Milletvekili Kürkçü 83 izlenme - 3 yıl önce HDP Mersin Milletvekili Kürkçü: - "Halkların Demokratik Partisi çok kimlikli, kültürlü ve inançlı topluma denk düşen ve laik olmak isteyen siyasetin parçasıdır" HDP Mersin Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, partisinin çok kimlikli, kültürlü ve inançlı topluma denk düşen, laik olmak isteyen siyasetin parçası olduğunu söyledi.