Hoşgeldiniz!

halktv

Atatürk Büstünü Yağmurdan Koruyan Koca Yürekli Çocuklar 01:48
Atatürk Büstünü Yağmurdan Koruyan Koca Yürekli Çocuklar 831 izlenme - 10 ay önce Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada, Edirne'deki bir ilkokul öğrencilerinin yağmur sırasında bahçedeki Atatürk büstüne şemsiye tuttuğu fotoğraf yayıldı ve büyük ilgi gördü. Bunun üzerine o ilkokula giden gazeteciler, olayın kahramanı olan minik kızlarla konuşmuşlar.
Uğur Dündar - Erdoğan Fıkrası 01:34
Uğur Dündar - Erdoğan Fıkrası 1.476 izlenme - 4 yıl önce Uğur dündar katıldığı bir panelde erdoğan ile ilgili bir fıkra anlatmış bize de izlemek düşer.
Halk TV - Fragman 02:06
Halk TV - Fragman 460 izlenme - 4 yıl önce Direnişin kahramanlarından biri olan Halk TV'nin fragmanı, izliyoruz efendim. Bakalım Taksim direnişinde yayın yapan Halk Tv neler yaşamış?
Halk Tv Penguen Belgeseli 01:20
Halk Tv Penguen Belgeseli 433 izlenme - 3 yıl önce Gezi olaylarının ilk günlerinde bazı kanalların olaylar yerine penguen belgeseli yayınlaması gündeme gelmişti, Halk Tv de dün gece Tayyip Erdoğan'ın ülkeye dönüşü esnasında bir Penguen belgeseli yayınlayarak olaylara göndermesini yapmış.
Ayşenur Arslan: Erdoğan Yatsın Kalksın Bize Dua Etsin 01:09
Ayşenur Arslan: Erdoğan Yatsın Kalksın Bize Dua Etsin 148 izlenme - 2 yıl önce Halk TV'de Ayşenur Arslan'ın sunduğu Medya Mahallesi'ne konuk olan gazeteci İsmail Saymaz, "15 Temmuz darbe girişiminin laik insiyatife sahip insanlarca engellendiğini" savunurken, Ayşenur Arslan da Saymaz'ın sözlerine destek verdi.
Halk TV Davutoğlu Konuşurken Penguen Belgeseli Yayınladı 00:17
Halk TV Davutoğlu Konuşurken Penguen Belgeseli Yayınladı 104 izlenme - 3 yıl önce Halk TV, seçim sonuçlarından sonra balkon konuşması yapan Başbakan Davutoğlu'nun canlı yayını sırasında penguen belgeseli yayınladı.
Halk TV - Pazar Günü Borsa Düştü Haberi 00:37
Halk TV - Pazar Günü Borsa Düştü Haberi 69 izlenme - 4 yıl önce Öncelikle başından beri direnişçileri savunan ancak olayların büyüyüp provokasyon aracı olmaya başlaması, ülkeyi bölme çabaları, bazı parti mensuplarının polisi kışkırtıp farklı amaçlar gütmelerinden dolayı duyduğum rahatsızlık gibi nedenlerle eylemlerin son bulması için dua eden birisi olarak bu videoyu paylaştığımı bilmenizi isterim. Yukarıdaki saydığım olaylara karşılıkta Tayyip Erdoğan'ın akıl almaz tutumu, polisin çoğu dersten kalması gibi bir çok olay yaşadık şu son 15 günde, sivil halktan ve emniyet güçlerinden yaşamını yitirenler yada sakat kalanlar oldu ancak sanki hala bu eylemlerin sürmesi konusunda istekliymiş gibi tavır sergileyen Tayyip Erdoğan'ı mı kınayayım yoksa Sol görüşün Pazar günü borsa düştü haberleriyle ülke kaosa sürükleniyor propagandası bile yapacak duruma gelebilen Halk tv ye mi bilemedim... Tekrardan söylemekte fayda var bu eylemlerin bu gruplar ile sürdüğü her gün için bu ülke ilerde aylarını yıllarını verecektir bunun unutulmamasını isterim, eylemlerin biranca bitmesi dualarımla ve saygılarımla...