Hoşgeldiniz!

halloween

CADILAR BAYRAMI MODU ! (Vampirler,Hayaletler ve Şekerler) - Minecraft Mod Tanıtımları 134 05:27
CADILAR BAYRAMI MODU ! (Vampirler,Hayaletler ve Şekerler) - Minecraft Mod Tanıtımları 134 49.149 izlenme - 2 yıl önce Cadılar bayramı modu ! Şekerler , vampirler , hayaletler ve daha fazlası ! Halloween ne kadar bizim bayramımız olmasada Minecraft'ta uğraşması çok zevkli ! Cadılar Bayramı Modunu İndirmek İçin Tıklayın: http://goo.gl/Exhr94 Thumbnail Creator: Batuhan Çelik _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Facebook : https://goo.gl/brdhkz Twitter : https://goo.gl/admQhP Reklam ve İş Görüşmeleri için: batus0534@gmail.com
WCW Amerikan Güreşi - Goldberg vs Sting (1999) 08:34
WCW Amerikan Güreşi - Goldberg vs Sting (1999) 16.992 izlenme - 3 yıl önce Ustalara saygı kuşağında tanıyanlara çok anlam ifade edeceğini düşündüğüm efsanevi Wcw maçı izleyeceğiz. Golberg & Sting...
Cadıların Saatler Süren Hazırlıkları 01:33
Cadıların Saatler Süren Hazırlıkları 22.799 izlenme - 4 yıl önce Başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere pek çok diğer ülkede 31 Ekim'de kutlanan Cadılar Bayramı için Hollywood'da Universal Film Stüdyoları'nın makyaj odalarında saatler süren hazırlıklar yapılıyor.
Bıçak Vasıtasıyla Tecavüz 02:01
Bıçak Vasıtasıyla Tecavüz 21.230 izlenme - 9 yıl önce yok öyle bir şey.
Bir Halloween Gecesi Joker'le Zikir Çekmek 01:13
Bir Halloween Gecesi Joker'le Zikir Çekmek 5.140 izlenme - 1 yıl önce Pir Sultan Abdal'a ait alevi deyişiyle nakşibendi zikir nidaları joker ve baldudak.
halloween fragmanı 1 02:41
halloween fragmanı 1 19.453 izlenme - 7 yıl önce korku sinemasının ustalarından john carpenter'ı üne kavuşturan filmi "cadılar bayramı" ilk cinayetini altı yaşında işleyen bir çocuğun onbeş yıl sonra hapisten kaçarak geçmişini tekrarlamasını anlatıyor. azizler günü arifesinde işlediği cinayeti hayatının merkezi haline getiren ve sıradan insanları öldürerek adeta sorunlarıyla hesaplaşan gencin hikayesi.
Halloween Pumkin Carving Finger Family Songs 01:53
Halloween Pumkin Carving Finger Family Songs 6.848 izlenme - 2 yıl önce Daddy finger, daddy finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do? Mommy finger, Mommy finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do? Brother finger, Brother finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do? Sister finger, Sister finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do? Baby finger, Baby finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do?
Bir İlginç Cadılar Bayramı Kostümü Tanıtımı 02:30
Bir İlginç Cadılar Bayramı Kostümü Tanıtımı 2.680 izlenme - 1 yıl önce Evet efendim... Abimiz, emek harcamış ve gözlerimizi yanıltacak cinsten bir kostüm hazırlamış. Tanıtırken yaptığı rol , uyum , ahenk hepsi ayrı bi tat katmış videoya izliyoruz.
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz (2013) 05:55
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz (2013) 12.887 izlenme - 4 yıl önce Jimmy Kimmel 3. sefer ebeveynlerden çocuklarını kandırmasını isteyerek bu Cadılar Bayramı'nda da çocukların tepkilerinden oluşan derleme bir video sundu. HD ve Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz! (Amerika) 04:54
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz! (Amerika) 11.171 izlenme - 5 yıl önce Artık İstanbul da çocuklar bayramda şeker toplamaya çıkmıyor ama elin ABD li çocukları hala cadılar bayramında çatır çatır şeker çikolata topluyorlar peki ertesi sabah anneleri "Sen uyurken biz bütün şekeri yedik hafız" derse ne olur?
Çizgi Film - Dört araba Cadılar bayramında  (Hallowen party) 02:09
Çizgi Film - Dört araba Cadılar bayramında (Hallowen party) 9.636 izlenme - 2 yıl önce Muhafazakar Hristiyanlar, Cadılar Bayramı'nı kutlamazlar ve yanlış bulurlar. Cadılar Bayramı, her sene 31 Ekim'de kutlanan, Pagan ve sonrasında Hristiyan kökleri olmasına rağmen günümüzde seküler bir kutlama halini almış bayram. Çocukların genellikle korkunç kostümler giyerek kapı kapı dolaşıp şeker, meyve ve diğer hediyeleri topladığı bir bayramdır. Diğer Cadılar Bayramı kutlamaları arasında maskeli balolar, korku filmi seansları ve perili olduğuna inanılan evlere düzenlenen geziler sayılabilir. Cadılar Bayramı bazı belli başlı Batı dünyası ülkelerinde kutlanır. Amerika'da oldukça büyük ve görkemli bir festival olan Cadılar Bayramı, Amerikan kültürünün etkisiyle diğer Batılı ülkelerde de yaygınlaşmaktadır. Popülaritesi Türkiye gibi ülkeleri de etkilemiştir. Cadılar Bayramı'nın kökeni antik Britanya'da pagan Keltlerin kutladığı Samhain Festivali'dir. Keltler 1 Kasım'ı yazın bitişi, kışın başlangıcı kabul ediyorlardı. Samhain kelimesinin kökeni Eski İrlandaca sam (yaz) ve fuin (son) sözcüklerine dayanır.Bu tarihte sürüler yaylalardan dönüyor, toprak ağaları ile arazi kira sözleşmeleri yenileniyordu. Bu günde ayrıca ölülerin ruhlarının geçmişte yaşadıkları evleri ziyaret ettiğine inanılıyordu. Tepelerin üzerinde, evlerdeki ocakları tutuşturmak ve aynı zamanda kötü ruhları uzak tutmak için büyük ateşler yakılıyordu. İnsanlar, ortalıkta dolaştığına inandıkları ruhlara tanınmamak için maskeler takıyor, kostümler giyiyorlardı. Bu gelenekler nedeniyle Samhain festivali zamanla cadılar, goblinler, periler ve iblislerle özdeşleşti. Yaz sonu Keltlerde aynı zamanda evliliklerin gerçekleştiği, ölülerin kutsandığı ilahî bir dönemdi. Romalılar 1. yüzyılda Kelt topraklarını fethettiklerinde, kendi ölüm festivalleri Feralia ve hasat festivalleri Pomona'yı Samhain ile birleştirdiler. Haydi arabalarla şeker toplayalım.
Japonya'da Kutlanan Cadılar Bayramı 10:23
Japonya'da Kutlanan Cadılar Bayramı 3.150 izlenme - 2 yıl önce bir çok konuda hayranlık duyduğum japonların bu konuda da eline su dökülemeyeceğini gözler önüne seren videolardan bir tanesiyle başbaşa bırakıyorum sizi (adamlar bu bayramı icat edenlerden daha çok sahip çıkıp hakkını verdiğini söyleyebilirim)
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz (2013) 06:10
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz (2013) 7.830 izlenme - 4 yıl önce Jimmy Kimmel 3. Sefer Ebeveynlerden Çocuklarını Kandırmasını İsteyerek Bu Cadılar Bayramı'nda Da Çocukların Tepkilerinden Oluşan Derleme Bir Video Sundu. Hd Ve Türkçe Altyazılı Olarak İzleyebilirsiniz. İyi Seyirler.
halloween retribution 01:21
halloween retribution 4.257 izlenme - 7 yıl önce sinema tarihinin 1 numaralı seri katili geri döndü. henüz 6 yaşındayken bir halloween cadılar bayramı gecesi ablasını öldürdüğü için akıl hastanesine kapatılan ve burada 15 yıl geçiren michael myers 21 yaşına geldiğinde buradan kaçar ve haddonfield'deki evine dönerek bu sefer küçük kız kardeşinin peşine düşer. kardeşi ve arkadaşları daha sonra yoluna azılı bir seri katil olarak devam edecek olan michael'ın elinden kurtulabilecek midir?
Halloween Makyajı - Danla Bilic 17:11
Halloween Makyajı - Danla Bilic 290 izlenme - 4 ay önce Danla Bilic'in Qatar'a gidip bu videoyu çekmesi peki? neyse bir şey demiyorum sonra görür falan. Keyifli seyirler...
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz - Amerika 04:54
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz - Amerika 1.485 izlenme - 3 yıl önce Artık İstanbul da çocuklar bayramda şeker toplamaya çıkmıyor ama elin ABD li çocukları hala cadılar bayramında çatır çatır şeker çikolata topluyorlar peki ertesi sabah anneleri "Sen uyurken biz bütün şekeri yedik hafız" derse ne olur?
Çizgi Film Oyuncakları Peppa Pig Ve Mel Cadılar Bayramı Kutluyorlar - Halloween Kostüm Partisi! 01:39
Çizgi Film Oyuncakları Peppa Pig Ve Mel Cadılar Bayramı Kutluyorlar - Halloween Kostüm Partisi! 2.358 izlenme - 1 yıl önce Peppa Pig ve Mel kostüm yapıyorlar - Türkçe izle. Çizgi film oyuncaklar ile çocuk için videolar ve oyunlar. Çocukların heyecanlı beklediği bayram yaklaşıyor - Cadılar bayramı/Halloween. Mel bir mumya kostüm yapıyor. Çocuklar, siz Cadılar bayramda nasıl kostüm giyeceksiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz! Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Bizi vk.com da takip ediniz: https://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk Mutlu Çocuk TV okul öncesi eğitimi amaçlıyor. Çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha birçok şey öğretiyoruz. Videolarımız hem eğlenceli hem de eğiticidirler.
Monster High bebekleri cadılar bayramına hazırlanıyor - Porter Geiss'in bal kabağı 02:25
Monster High bebekleri cadılar bayramına hazırlanıyor - Porter Geiss'in bal kabağı 2.842 izlenme - 2 yıl önce Monster High bebekleri çok heyecanlı çünkü cadılar bayramı yaklaşıyor. Porter Geiss onlara bir bal kabağı getirmiş. Onu oyup korkutucu bir hale getirmek istiyor. Bakalım bunu becerecek mi. Bizimle renkleri öğrenmeye ne dersin? https://www.youtube.com/watch?v=Wkn1hly46JA
Fred Figglehorn - The Babysitter's A Vampire - Official Music Video 03:45
Fred Figglehorn - The Babysitter's A Vampire - Official Music Video 2.427 izlenme - 7 yıl önce get the album on itunes bit.ly get a fred party pack at bit.ly including your chance to be in a fred video a special fred t-shirt who's ready to party album ıt's hackin' christmas with fred cd and fred poster. music video directed by michael tiddes lyrıcs there's somethıng strange about thıs babysıtter she called the blood bank and asked ıf they delıver she walks by the mırror but ı don't see her reflectıon ı've seen twılıght belıeve me ıt left an ımpressıon and everybody knows they come t
Fun Size 02:30
Fun Size 2.316 izlenme - 5 yıl önce Fun Size
Marilyn Manson This Is Halloween 03:03
Marilyn Manson This Is Halloween 2.826 izlenme - 6 yıl önce marilyn manson this ıs halloween
Halloween Songs for Kids! | Full DVD from Super Simple Songs 28:29
Halloween Songs for Kids! | Full DVD from Super Simple Songs 1.042 izlenme - 3 yıl önce 28 minutes of super fun Halloween songs for young learners from the "Super Simple Songs - Halloween" DVD! Created for ages 3 and up. Get the DVD here!: http://bit.ly/SuperSimpleSongsHallowe... "Super Simple Songs - Halloween" is a must have for Halloween classes and parties! 13 super simple, super fun animated Halloween songs, including children's favorites "Knock Knock, Trick Or Treat?" "Go Away!" "The Skeleton Dance," and more. Developed for young learners, these Halloween-themed songs cover topics such as counting, emotions, parts of the body, and sharing. Created for ages 3 and up. Easy-to-teach, easy-to-learn, and not too spooky ^_^. ****** Hello, My Friends: 0:00 Can You Make A Happy Face?: 1:02 This Is The Way We Carve A Pumpkin: 2:51 Go Away, Spooky Goblin!: 4:05 Give Me Something Good To Eat: 5:42 Who Took The Candy?: 7:09 The Skeleton Dance: 9:12 Knock Knock, Trick Or Treat?: 10:54 Go Away!: 15:39 Five Creepy Spiders: 17:15 One For You, One For Me: 19:45 Knock Knock, Trick Or Treat? (Part 2): 22:19 Goodbye, My Friends: 27:08 ****** Thank you so much for watching and sharing. We upload new videos every Wednesday! To make sure you get our latest, subscribe here: http://bit.ly/SSSYTsubscribe ***** We're Super Social, too! google+: http://google.com/+supersimplesongs facebook: http://facebook.com/supersimplelearning twitter: http://twitter.com/simplesongs pinterest: http://pinterest.com/simplesongs instagram: http://instagram.com/supersimplelearning blog: http://supersimplelearning.com/blog ***** Super Simple Songs® and Super Simple Learning® are registered trademarks of Super Simple Learning, Inc.
Halloween Theme (Gerilim Müziği) 02:26
Halloween Theme (Gerilim Müziği) 754 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçamda da kullanılmış sinema tarihinin en çok geren melodilerinden biri.
Michael Myers - Aile Katliamı (Halloween) 07:08
Michael Myers - Aile Katliamı (Halloween) 1.272 izlenme - 3 yıl önce 1978 yapımı John Carpenter 'ın yönettiği Halloween filminden alıntı yapılarak 2007 yılında tekrarı çevrilen filmin en can alıcı sahnesi. Henüz 7 yaşlarında olan Michael Myers Cadılar Bayramı gecesi ilk olarak üvey babasını daha sonra ablasının erkek arkadaşını ve öz ablasını katleder.
Türk Filmlerinde ''Kötü Bir Şey Olacak'' Dedirten Müzik 00:59
Türk Filmlerinde ''Kötü Bir Şey Olacak'' Dedirten Müzik 1.420 izlenme - 3 yıl önce John Carpenter 1978-Halloween(Laurie's theme) Türk filmlerinde sıkça dinlediğimiz,tecavüz öncesi ya da cinayet öncesi sık sık kulağımıza çalınan bir melodi..O yıllarda Türk sinemasının özgün film müzikleri yapma ve kullanma konusunda ne kadar tutucu(biraz yumuşak davranıyorum tutucu diyerek)olduğuna bir kanıt daha..
halloween vı the curse of michael myers 01:00
halloween vı the curse of michael myers 2.215 izlenme - 7 yıl önce 1995 yapımı serinin 6. filmi the curse of michael myersın yönetmenliğini joe chappelle üstlendi. film farklı ülkelerde the origin of michael myers adıyla da gösterime girdi... 17 yıl boyunca ıllinois'in haddonfield kasabası şeytanın sokaklarda kol gezdiği küçük bir mekan haline gelmişti...haddonfield'da son cadılar bayramı kutlamasının üstünden 6 yıl geçmiştir. michael myers yeğeni jamie ve siyahlar içindeki adam beşinci filmin sonundaki patlamanın ardından ortadan yok olmuştur. herkes
Mutated Cat | Nyx Face Awards 2016 05:43
Mutated Cat | Nyx Face Awards 2016 404 izlenme - 2 yıl önce Nyx Türkiye'nin düzenlemiş olduğu yarışma için yaptığım makyaj. Yarışma kuralları gereği kullandığım ürünleri söyleyemiyorum. Bu makyaj daha çok Halloween zamanı için uygun. Umarım hoşunuza gitmiştir. ABONE OL butonuna basarak ücretsiz abone olabilirsiniz :) Hızlı abonelik için ; http://goo.gl/tJyMmz . DETAYLAR AŞAĞIDA. Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Audionautix sanatçısının Night Runner adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır. Sanatçı: http://audionautix.com/ Kevin MacLeod sanatçısının Action - Scoring Action adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır. Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-... Sanatçı: http://incompetech.com/
Kodak Black - Halloween 03:23
Kodak Black - Halloween 109 izlenme - 5 ay önce Kodak Black - Halloween (Music Video 2017) Şarkı Sözleri / Lyrics [Hook] Gemini, woke up on the wrong side of the sheets Like really I shoulda been born on halloween I ain't no demon semen but I do evil deeds My daddy won't ever see me I ain't no devil's seed I don't remember his ass try checking up on me Why you drop another album in a week I'm a wolf but I be dressing like a sheep Put on my monkey suit and go orangutan [Verse 1] Poppin monkeys, popping bottles Make me swing Who the fuck you walkin in and out my dreams I know I'm smart, you make me do some crazy things Monkey on my back, let a nigga be Please, niggas free out here but they ain't free You out here physically, locked up mentally Bout everywhere I go, I gotta bring the ski No face, no case, live everyday like Halloween [Hook] Gemini, woke up on the wrong side of the sheets Like really I shoulda been born on halloween I ain't no demon semen, but I do evil deeds My daddy won't ever see me I ain't no devil's seed I don't remember his ass try checking up on me Might drop another album in a week I'm a wolf but I be dressing like the sheep Put on my monkey suit and go Oranga-T [Verse 2] I'd trade so much individuals for a treat K boogie wit a hoodie best believe It's hot he got the hoodie on to hide the heat And he got so much tricks up his sleeve All the nights I had to mask up on the scheme My subconscious got me fighting in my sleep I can't forget about it I see it in my dreams I'm kicking in yo door, but I don't want no sweets I'm giving you what I came for so I can leave You know I'm serious don't you feel my energy No this not a joke, everybody on they knees Don't try to buck jack, you get buckeyed back [Hook] Gemini, woke up on the wrong side of the sheets Like really I shoulda been born on halloween I ain't no demon semen, but I do evil deeds My daddy won't ever see me I ain't no devil's seed I don't remember his ass try checking up on me Might drop another album in a week I'm a wolf but I be dressing like the sheep Put on my monkey suit and go Oranga-T [Outro] You ain't gotta be scared just respect a nigga please I'm starting to think my cranium got a disease They be like yo Kodak I just seen you on the scene They be like I ain't approach you though, cuz you was looking mean Don't need no friends gotta big family I'm a G, it's in my genes Glock 23, it's in my jeans You playing freeze tag but I got that beam Sorry baby I lied, you was just a fling I don't love ya, I just wanna get in yo jeans Tricked her for her treat, tricked her out her panties I can't get romantic No I'm not satanic
Senin bütün şekerlerini yedik biz :c) 04:54
Senin bütün şekerlerini yedik biz :c) 2.284 izlenme - 5 yıl önce Senin bütün şekerlerini yedik biz :c) - (alisayar) - (sayar hits)
Larva - Halloween 12:52
Larva - Halloween 304 izlenme - 1 yıl önce Kırmızı ve sarı larvaların cadılar bayramı maceralarını izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...