Hoşgeldiniz!

halloween

CADILAR BAYRAMI MODU ! (Vampirler,Hayaletler ve Şekerler) - Minecraft Mod Tanıtımları 134 05:27
CADILAR BAYRAMI MODU ! (Vampirler,Hayaletler ve Şekerler) - Minecraft Mod Tanıtımları 134 49.037 izlenme - 2 yıl önce Cadılar bayramı modu ! Şekerler , vampirler , hayaletler ve daha fazlası ! Halloween ne kadar bizim bayramımız olmasada Minecraft'ta uğraşması çok zevkli ! Cadılar Bayramı Modunu İndirmek İçin Tıklayın: http://goo.gl/Exhr94 Thumbnail Creator: Batuhan Çelik _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Facebook : https://goo.gl/brdhkz Twitter : https://goo.gl/admQhP Reklam ve İş Görüşmeleri için: batus0534@gmail.com
Bir Halloween Gecesi Joker'le Zikir Çekmek 01:13
Bir Halloween Gecesi Joker'le Zikir Çekmek 4.967 izlenme - 9 ay önce Pir Sultan Abdal'a ait alevi deyişiyle nakşibendi zikir nidaları joker ve baldudak.
WCW Amerikan Güreşi - Goldberg vs Sting (1999) 08:34
WCW Amerikan Güreşi - Goldberg vs Sting (1999) 14.494 izlenme - 2 yıl önce Ustalara saygı kuşağında tanıyanlara çok anlam ifade edeceğini düşündüğüm efsanevi Wcw maçı izleyeceğiz. Golberg & Sting...
Bir İlginç Cadılar Bayramı Kostümü Tanıtımı 02:30
Bir İlginç Cadılar Bayramı Kostümü Tanıtımı 2.675 izlenme - 9 ay önce Evet efendim... Abimiz, emek harcamış ve gözlerimizi yanıltacak cinsten bir kostüm hazırlamış. Tanıtırken yaptığı rol , uyum , ahenk hepsi ayrı bi tat katmış videoya izliyoruz.
Cadıların Saatler Süren Hazırlıkları 01:33
Cadıların Saatler Süren Hazırlıkları 22.795 izlenme - 4 yıl önce Başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere pek çok diğer ülkede 31 Ekim'de kutlanan Cadılar Bayramı için Hollywood'da Universal Film Stüdyoları'nın makyaj odalarında saatler süren hazırlıklar yapılıyor.
Bıçak Vasıtasıyla Tecavüz 02:01
Bıçak Vasıtasıyla Tecavüz 21.132 izlenme - 8 yıl önce yok öyle bir şey.
Halloween Pumkin Carving Finger Family Songs 01:53
Halloween Pumkin Carving Finger Family Songs 5.429 izlenme - 1 yıl önce Daddy finger, daddy finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do? Mommy finger, Mommy finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do? Brother finger, Brother finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do? Sister finger, Sister finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do? Baby finger, Baby finger, where are you? Here I am, here I am. How do you do?
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz (2013) 05:55
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz (2013) 12.851 izlenme - 4 yıl önce Jimmy Kimmel 3. sefer ebeveynlerden çocuklarını kandırmasını isteyerek bu Cadılar Bayramı'nda da çocukların tepkilerinden oluşan derleme bir video sundu. HD ve Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
halloween fragmanı 1 02:41
halloween fragmanı 1 16.135 izlenme - 6 yıl önce korku sinemasının ustalarından john carpenter'ı üne kavuşturan filmi "cadılar bayramı" ilk cinayetini altı yaşında işleyen bir çocuğun onbeş yıl sonra hapisten kaçarak geçmişini tekrarlamasını anlatıyor. azizler günü arifesinde işlediği cinayeti hayatının merkezi haline getiren ve sıradan insanları öldürerek adeta sorunlarıyla hesaplaşan gencin hikayesi.
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz! (Amerika) 04:54
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz! (Amerika) 11.163 izlenme - 5 yıl önce Artık İstanbul da çocuklar bayramda şeker toplamaya çıkmıyor ama elin ABD li çocukları hala cadılar bayramında çatır çatır şeker çikolata topluyorlar peki ertesi sabah anneleri "Sen uyurken biz bütün şekeri yedik hafız" derse ne olur?
Çizgi Film - Dört araba Cadılar bayramında  (Hallowen party) 02:09
Çizgi Film - Dört araba Cadılar bayramında (Hallowen party) 9.091 izlenme - 2 yıl önce Muhafazakar Hristiyanlar, Cadılar Bayramı'nı kutlamazlar ve yanlış bulurlar. Cadılar Bayramı, her sene 31 Ekim'de kutlanan, Pagan ve sonrasında Hristiyan kökleri olmasına rağmen günümüzde seküler bir kutlama halini almış bayram. Çocukların genellikle korkunç kostümler giyerek kapı kapı dolaşıp şeker, meyve ve diğer hediyeleri topladığı bir bayramdır. Diğer Cadılar Bayramı kutlamaları arasında maskeli balolar, korku filmi seansları ve perili olduğuna inanılan evlere düzenlenen geziler sayılabilir. Cadılar Bayramı bazı belli başlı Batı dünyası ülkelerinde kutlanır. Amerika'da oldukça büyük ve görkemli bir festival olan Cadılar Bayramı, Amerikan kültürünün etkisiyle diğer Batılı ülkelerde de yaygınlaşmaktadır. Popülaritesi Türkiye gibi ülkeleri de etkilemiştir. Cadılar Bayramı'nın kökeni antik Britanya'da pagan Keltlerin kutladığı Samhain Festivali'dir. Keltler 1 Kasım'ı yazın bitişi, kışın başlangıcı kabul ediyorlardı. Samhain kelimesinin kökeni Eski İrlandaca sam (yaz) ve fuin (son) sözcüklerine dayanır.Bu tarihte sürüler yaylalardan dönüyor, toprak ağaları ile arazi kira sözleşmeleri yenileniyordu. Bu günde ayrıca ölülerin ruhlarının geçmişte yaşadıkları evleri ziyaret ettiğine inanılıyordu. Tepelerin üzerinde, evlerdeki ocakları tutuşturmak ve aynı zamanda kötü ruhları uzak tutmak için büyük ateşler yakılıyordu. İnsanlar, ortalıkta dolaştığına inandıkları ruhlara tanınmamak için maskeler takıyor, kostümler giyiyorlardı. Bu gelenekler nedeniyle Samhain festivali zamanla cadılar, goblinler, periler ve iblislerle özdeşleşti. Yaz sonu Keltlerde aynı zamanda evliliklerin gerçekleştiği, ölülerin kutsandığı ilahî bir dönemdi. Romalılar 1. yüzyılda Kelt topraklarını fethettiklerinde, kendi ölüm festivalleri Feralia ve hasat festivalleri Pomona'yı Samhain ile birleştirdiler. Haydi arabalarla şeker toplayalım.
Japonya'da Kutlanan Cadılar Bayramı 10:23
Japonya'da Kutlanan Cadılar Bayramı 3.092 izlenme - 2 yıl önce bir çok konuda hayranlık duyduğum japonların bu konuda da eline su dökülemeyeceğini gözler önüne seren videolardan bir tanesiyle başbaşa bırakıyorum sizi (adamlar bu bayramı icat edenlerden daha çok sahip çıkıp hakkını verdiğini söyleyebilirim)
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz (2013) 06:10
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz (2013) 7.808 izlenme - 4 yıl önce Jimmy Kimmel 3. Sefer Ebeveynlerden Çocuklarını Kandırmasını İsteyerek Bu Cadılar Bayramı'nda Da Çocukların Tepkilerinden Oluşan Derleme Bir Video Sundu. Hd Ve Türkçe Altyazılı Olarak İzleyebilirsiniz. İyi Seyirler.
halloween retribution 01:21
halloween retribution 3.738 izlenme - 6 yıl önce sinema tarihinin 1 numaralı seri katili geri döndü. henüz 6 yaşındayken bir halloween cadılar bayramı gecesi ablasını öldürdüğü için akıl hastanesine kapatılan ve burada 15 yıl geçiren michael myers 21 yaşına geldiğinde buradan kaçar ve haddonfield'deki evine dönerek bu sefer küçük kız kardeşinin peşine düşer. kardeşi ve arkadaşları daha sonra yoluna azılı bir seri katil olarak devam edecek olan michael'ın elinden kurtulabilecek midir?
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz - Amerika 04:54
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz - Amerika 1.242 izlenme - 2 yıl önce Artık İstanbul da çocuklar bayramda şeker toplamaya çıkmıyor ama elin ABD li çocukları hala cadılar bayramında çatır çatır şeker çikolata topluyorlar peki ertesi sabah anneleri "Sen uyurken biz bütün şekeri yedik hafız" derse ne olur?
Monster High bebekleri cadılar bayramına hazırlanıyor - Porter Geiss'in bal kabağı 02:25
Monster High bebekleri cadılar bayramına hazırlanıyor - Porter Geiss'in bal kabağı 2.680 izlenme - 2 yıl önce Monster High bebekleri çok heyecanlı çünkü cadılar bayramı yaklaşıyor. Porter Geiss onlara bir bal kabağı getirmiş. Onu oyup korkutucu bir hale getirmek istiyor. Bakalım bunu becerecek mi. Bizimle renkleri öğrenmeye ne dersin? https://www.youtube.com/watch?v=Wkn1hly46JA
Çizgi Film Oyuncakları Peppa Pig Ve Mel Cadılar Bayramı Kutluyorlar - Halloween Kostüm Partisi! 01:39
Çizgi Film Oyuncakları Peppa Pig Ve Mel Cadılar Bayramı Kutluyorlar - Halloween Kostüm Partisi! 1.302 izlenme - 9 ay önce Peppa Pig ve Mel kostüm yapıyorlar - Türkçe izle. Çizgi film oyuncaklar ile çocuk için videolar ve oyunlar. Çocukların heyecanlı beklediği bayram yaklaşıyor - Cadılar bayramı/Halloween. Mel bir mumya kostüm yapıyor. Çocuklar, siz Cadılar bayramda nasıl kostüm giyeceksiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz! Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Bizi vk.com da takip ediniz: https://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk Mutlu Çocuk TV okul öncesi eğitimi amaçlıyor. Çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha birçok şey öğretiyoruz. Videolarımız hem eğlenceli hem de eğiticidirler.
Fred Figglehorn - The Babysitter's A Vampire - Official Music Video 03:45
Fred Figglehorn - The Babysitter's A Vampire - Official Music Video 2.405 izlenme - 6 yıl önce get the album on itunes bit.ly get a fred party pack at bit.ly including your chance to be in a fred video a special fred t-shirt who's ready to party album ıt's hackin' christmas with fred cd and fred poster. music video directed by michael tiddes lyrıcs there's somethıng strange about thıs babysıtter she called the blood bank and asked ıf they delıver she walks by the mırror but ı don't see her reflectıon ı've seen twılıght belıeve me ıt left an ımpressıon and everybody knows they come t
Marilyn Manson This Is Halloween 03:03
Marilyn Manson This Is Halloween 2.815 izlenme - 6 yıl önce marilyn manson this ıs halloween
Halloween Songs for Kids! | Full DVD from Super Simple Songs 28:29
Halloween Songs for Kids! | Full DVD from Super Simple Songs 910 izlenme - 2 yıl önce 28 minutes of super fun Halloween songs for young learners from the "Super Simple Songs - Halloween" DVD! Created for ages 3 and up. Get the DVD here!: http://bit.ly/SuperSimpleSongsHallowe... "Super Simple Songs - Halloween" is a must have for Halloween classes and parties! 13 super simple, super fun animated Halloween songs, including children's favorites "Knock Knock, Trick Or Treat?" "Go Away!" "The Skeleton Dance," and more. Developed for young learners, these Halloween-themed songs cover topics such as counting, emotions, parts of the body, and sharing. Created for ages 3 and up. Easy-to-teach, easy-to-learn, and not too spooky ^_^. ****** Hello, My Friends: 0:00 Can You Make A Happy Face?: 1:02 This Is The Way We Carve A Pumpkin: 2:51 Go Away, Spooky Goblin!: 4:05 Give Me Something Good To Eat: 5:42 Who Took The Candy?: 7:09 The Skeleton Dance: 9:12 Knock Knock, Trick Or Treat?: 10:54 Go Away!: 15:39 Five Creepy Spiders: 17:15 One For You, One For Me: 19:45 Knock Knock, Trick Or Treat? (Part 2): 22:19 Goodbye, My Friends: 27:08 ****** Thank you so much for watching and sharing. We upload new videos every Wednesday! To make sure you get our latest, subscribe here: http://bit.ly/SSSYTsubscribe ***** We're Super Social, too! google+: http://google.com/+supersimplesongs facebook: http://facebook.com/supersimplelearning twitter: http://twitter.com/simplesongs pinterest: http://pinterest.com/simplesongs instagram: http://instagram.com/supersimplelearning blog: http://supersimplelearning.com/blog ***** Super Simple Songs® and Super Simple Learning® are registered trademarks of Super Simple Learning, Inc.
Mutated Cat | Nyx Face Awards 2016 05:43
Mutated Cat | Nyx Face Awards 2016 401 izlenme - 1 yıl önce Nyx Türkiye'nin düzenlemiş olduğu yarışma için yaptığım makyaj. Yarışma kuralları gereği kullandığım ürünleri söyleyemiyorum. Bu makyaj daha çok Halloween zamanı için uygun. Umarım hoşunuza gitmiştir. ABONE OL butonuna basarak ücretsiz abone olabilirsiniz :) Hızlı abonelik için ; http://goo.gl/tJyMmz . DETAYLAR AŞAĞIDA. Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Audionautix sanatçısının Night Runner adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır. Sanatçı: http://audionautix.com/ Kevin MacLeod sanatçısının Action - Scoring Action adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır. Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-... Sanatçı: http://incompetech.com/
Fun Size 02:30
Fun Size 1.956 izlenme - 4 yıl önce Fun Size
Halloween Theme (Gerilim Müziği) 02:26
Halloween Theme (Gerilim Müziği) 623 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçamda da kullanılmış sinema tarihinin en çok geren melodilerinden biri.
Türk Filmlerinde ''Kötü Bir Şey Olacak'' Dedirten Müzik 00:59
Türk Filmlerinde ''Kötü Bir Şey Olacak'' Dedirten Müzik 1.191 izlenme - 2 yıl önce John Carpenter 1978-Halloween(Laurie's theme) Türk filmlerinde sıkça dinlediğimiz,tecavüz öncesi ya da cinayet öncesi sık sık kulağımıza çalınan bir melodi..O yıllarda Türk sinemasının özgün film müzikleri yapma ve kullanma konusunda ne kadar tutucu(biraz yumuşak davranıyorum tutucu diyerek)olduğuna bir kanıt daha..
Michael Myers - Aile Katliamı (Halloween) 07:08
Michael Myers - Aile Katliamı (Halloween) 1.040 izlenme - 2 yıl önce 1978 yapımı John Carpenter 'ın yönettiği Halloween filminden alıntı yapılarak 2007 yılında tekrarı çevrilen filmin en can alıcı sahnesi. Henüz 7 yaşlarında olan Michael Myers Cadılar Bayramı gecesi ilk olarak üvey babasını daha sonra ablasının erkek arkadaşını ve öz ablasını katleder.
Larva - Halloween 12:52
Larva - Halloween 164 izlenme - 6 ay önce Kırmızı ve sarı larvaların cadılar bayramı maceralarını izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Senin bütün şekerlerini yedik biz :c) 04:54
Senin bütün şekerlerini yedik biz :c) 2.283 izlenme - 4 yıl önce Senin bütün şekerlerini yedik biz :c) - (alisayar) - (sayar hits)
halloween vı the curse of michael myers 01:00
halloween vı the curse of michael myers 1.869 izlenme - 6 yıl önce 1995 yapımı serinin 6. filmi the curse of michael myersın yönetmenliğini joe chappelle üstlendi. film farklı ülkelerde the origin of michael myers adıyla da gösterime girdi... 17 yıl boyunca ıllinois'in haddonfield kasabası şeytanın sokaklarda kol gezdiği küçük bir mekan haline gelmişti...haddonfield'da son cadılar bayramı kutlamasının üstünden 6 yıl geçmiştir. michael myers yeğeni jamie ve siyahlar içindeki adam beşinci filmin sonundaki patlamanın ardından ortadan yok olmuştur. herkes
YARATIK İSTİLASI! - Minecraft HALLOWEEN HORROR! - Minecraft CADILAR BAYRAMI KORKUSU! 26:23
YARATIK İSTİLASI! - Minecraft HALLOWEEN HORROR! - Minecraft CADILAR BAYRAMI KORKUSU! 556 izlenme - 2 yıl önce Kanalımıza Abone OL : http://goo.gl/wcwC5x 5000+ Like Gelirse Gaza Geliyorum ve Hemen Yeni Video Çekiyorum Haa Yorumda Atmayı unutmayın.. Çok ucuza orijinal Minecraft - https://minecraftity.com Facebook Sayfası : https://goo.gl/RcNyc7 Canlı Yayın Sayfası : http://goo.gl/kcZChE Google+ Sayfası : https://goo.gl/Zm1qAS Beğenmeyi ve Paylaşmayı Lütfen Unutmayın! ------------------BUNLARADA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN------------------ Komik Montaj Videoları : https://goo.gl/sBsaLu Açlık Oyunları : https://goo.gl/0CzAQq Minecraft Yumurta Savaşları : https://goo.gl/ufE6Zh Minecraft Sky Element : https://goo.gl/7H4ZqJ Build Battle : https://goo.gl/8do2HF Sky Wars : https://goo.gl/fub9s5 Minecraft Tek Komut Bloğu : https://goo.gl/knFu0i Eğlencesine Oyunlar : https://goo.gl/bjCkT4 Minecraft İzleyici Haritaları : https://goo.gl/VklI60 Rust : https://goo.gl/3dGDtM Stranded Deep : https://goo.gl/4QNlKP Minecraft Hexxit : https://goo.gl/j5s0kp Minecraft Silahlı Açlık Oyunları : https://goo.gl/CKg8G9 İLK VİDEOM : https://goo.gl/LWbO3N İKİNCİ VİDEOM : https://goo.gl/9WyztW ÜÇÜNCÜ VİDEOM : https://goo.gl/6SmxAn
Serdar Gökalp - Halloween Taklidi 06:22
Serdar Gökalp - Halloween Taklidi 1.248 izlenme - 6 yıl önce serdar gokalp - halloween taklidiyle serdar yayındaaaaaaaaaaaaaa