Hoşgeldiniz!

halo 5

Halo vs Call of Duty 04:40
Halo vs Call of Duty 3.246 izlenme - 3 yıl önce Master Chief, birkaç Call of Duty çaylağının hakkından geliyor. Son sahnelerde gelen Juggernaut biraz durumu eşitlemeye yardımcı olsada hezimetin kaçınılmaz olduğu gerçeğini değiştiremiyor. Çok başarılı bir amatör çalışma olmuş. Danny & Michael Philippou kardeşlerin ellerine sağlık diyerek keyifle izliyoruz.
Lego ile Yapılan Gerçek Ölçekli Muhteşem Halo 5 Saldırı Tüfeği 03:07
Lego ile Yapılan Gerçek Ölçekli Muhteşem Halo 5 Saldırı Tüfeği 284 izlenme - 2 yıl önce Halo 5'in MA5D saldığı tüfeği Lego ile yeniden hayat buldu. Nick Brick tarafından yapılan bu şaşırtıcı silah, 3250 lego parçasından oluştu. Uzunluğu 33 santim ve ağırlığı yaklaşık 2,5 kg.
Halo 5 Xbox One Official Trailer (E3 2013) 01:46
Halo 5 Xbox One Official Trailer (E3 2013) 322 izlenme - 4 yıl önce Halo 5 Xbox One Official Trailer (E3 2013)
Halo 5: Guardians’ın Çıkış Tarihi Açıklandı 01:23
Halo 5: Guardians’ın Çıkış Tarihi Açıklandı 70 izlenme - 3 yıl önce Xbox platformunun en önemli yapımlarından biri olan Halo serisinin son oyunu Halo 5: Guardians’ın çıkış tarihi belli oldu. Geliştiriciliğini 343 Industries’in, yapımcılığını ise Microsoft Studios’un üstlendiği yapım 27 Ekim’de satışa sunulacak. Xbox One platformu için özel olarak geliştirilen Halo 5: Guardians’ın yeni bir fragmanı da oyunun çıkış tarihiyle birlikte yayınlandı. Her zamanki gibi oyun tutkunlarını heyacan dolu aksiyonla buluşturacak yapımın yeni fragmanı The Walking Dead dizisi esnasında gösterildi. Geçtiğimiz yıl oyuna dair açıklamalarda bulunan oyunun geliştiricisi 343 Industries, yeni oyunun ana karakterinin Master Chief olacağını ifade etmişti. Halo 5 Guardians’ın Halo 4’ten daha büyük bir oyun olacağını belirten 343 Industries, oyunu geliştirmenin getirdiği zorluğun da aynı oranda büyüdüğünü dile getirmişti.
Halo 5 Beta Tanıtım Videosu 00:49
Halo 5 Beta Tanıtım Videosu 87 izlenme - 4 yıl önce Halo 5 Beta Tanıtım Videosu Kanalımıza abone olmayı unutmayın! Bizi takip edin! Sitemiz; http://www.baslattusu.com/ Facebook Sayfamız; https://www.facebook.com/baslattusu
Halo 5 Multiplayer Tanıtım Videosu (Beta) 00:58
Halo 5 Multiplayer Tanıtım Videosu (Beta) 29 izlenme - 4 yıl önce Halo 5 Multiplayer Tanıtım Videosu (Beta) Halo 5 Multiplayer Tanıtım Videosu (Beta) Halo 5 Multiplayer Tanıtım Videosu (Beta) Halo 5 Multiplayer Tanıtım Videosu (Beta)
Halo 5 Guardians İçin Gizemli Bir Video 00:15
Halo 5 Guardians İçin Gizemli Bir Video 20 izlenme - 3 yıl önce Geride bıraktığımız birkaç gün önce sizlere Halo 5: Guardians için bir geri sayım başlatıldığını duyurmuştuk. Yapımcı firma, bu geri sayımın bulunduğu sitede oldukça gizem bir videoyu bizlerle paylaştı. Video içerisinde yer alan "hain" yazılı bir mermi Master Chief'in kaskının tam ortasına denk geliyor. Sanırım videonun tam olarak ne anlam taşıdığını, geri sayım bitince öğrenebileceğiz ki; geri sayımın da bu gece saat 03.00'te sonlandığını sizlere belirtelim. FPS oyunu Halo 5: Guardians için yayınlanan videoyu oynatıcımızdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Yalnızca Xbox One platformu için geliştirilen oyunun bu yılın son çeyreğinde çıkışını gerçekleştireceğini sizlere birkez daha hatırlatalım. İyi seyirler..
Halo 5 Guardians İçin Gizemli Bir Video 00:15
Halo 5 Guardians İçin Gizemli Bir Video 18 izlenme - 3 yıl önce Geride bıraktığımız birkaç gün önce sizlere Halo 5: Guardians için bir geri sayım başlatıldığını duyurmuştuk. Yapımcı firma, bu geri sayımın bulunduğu sitede oldukça gizem bir videoyu bizlerle paylaştı. Video içerisinde yer alan "hain" yazılı bir mermi Master Chief'in kaskının tam ortasına denk geliyor. Sanırım videonun tam olarak ne anlam taşıdığını, geri sayım bitince öğrenebileceğiz ki; geri sayımın da bu gece saat 03.00'te sonlandığını sizlere belirtelim. FPS oyunu Halo 5: Guardians için yayınlanan videoyu oynatıcımızdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Yalnızca Xbox One platformu için geliştirilen oyunun bu yılın son çeyreğinde çıkışını gerçekleştireceğini sizlere birkez daha hatırlatalım. İyi seyirler..