Hoşgeldiniz!

halter

Tek Kola Sahip Kadından İnanılmaz Halter Performansı 00:10
Tek Kola Sahip Kadından İnanılmaz Halter Performansı 2.082.253 izlenme - 3 yıl önce Krystal Cantu isimli kadın tek kola sahip. Ancak bu onun için bir engel değil.
Hadi ben kaçtım görüşürüz... 00:05
Hadi ben kaçtım görüşürüz... 871.758 izlenme - 3 yıl önce Hadi ben kaçtım görüşürüz... Halter'de komik görüntü,.. Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında....
Kolay Motivasyon Buna Denir 00:06
Kolay Motivasyon Buna Denir 908.879 izlenme - 3 yıl önce Agırsiklet yapan adamın bir kız görence ağırlığı nasıl kaldırdığına şok olacaksınız.
Dünyanın En Güzel Kadın Haltercisi 00:35
Dünyanın En Güzel Kadın Haltercisi 444.140 izlenme - 4 yıl önce 2012 Londra Olimpiyatlarında kadınlar halterde yarışan Avustralyalı sporcu Seen Lee; zaten oldukça çirkin bir spor dalı olan kadın halterini daha da nasıl çirkinleştirebilceğini tüm dünyaya gösterdi. Bi de canlı izledim arkadaş ya. 3 saat kendime gelemedim yemin ederim. Başlığı da öyle koydum ki güzel kadın görcez diye açıp nevriniz dönsün. Ha eğer burayı önce okursanız tabii şok etkisi yapmaz. O yüzden burayı önce okumayın. Canım benim.
Dünyanın En Güzel Kadın Haltercisi 00:35
Dünyanın En Güzel Kadın Haltercisi 400.873 izlenme - 6 yıl önce Twitter'dan Takip Edin! twitter.com/emrahbesler 2012 Londra Olimpiyatlarında kadınlar halterde yarışan Avustralyalı sporcu Seen Lee Londra Olimpiyatlarına Bu Görüntüsüyle Damgasını Vurdu...
Aşırı Zorlama Sonucu Burundan Kan Gelmesi 00:45
Aşırı Zorlama Sonucu Burundan Kan Gelmesi 12.411 izlenme - 3 ay önce Görüntüde halterci usta kendisini kat ve kat aşan bir halter kaldırmak isteyince burnunda kan çeşme gibi aktı
Spor Salonunda Halter Kaldırırken Omurgasını Kıran Adam 00:25
Spor Salonunda Halter Kaldırırken Omurgasını Kıran Adam 7.390 izlenme - 2 ay önce Spor salonunda yüksek kiloyla ağırlık çalışan adam omurgasını kırdı. Korkunç kaza salonda bulunan kamera tarafından böyle kaydedildi.
Ağırlık Kaldırırken Ütülmüş Gibi Bağıran Eleman 00:21
Ağırlık Kaldırırken Ütülmüş Gibi Bağıran Eleman 6.361 izlenme - 3 ay önce Gerek tekniğiyle gerekse hayvani gücüyle, vücut geliştirmek isteyenleri aşırı derecede motive eden bu arkadaş vücut geliştirme nedir ve nasıl yapılır sorularının vücut bulmuş hali olarak karşımıza çıkıyor. Antrenmanlardaki enerjisi ve Hulk'umsu hareketleriyle adeta kendi içinde patlama yaşayan arkadaş, bütün enerjisini çığlığına da vermeyi ihmal etmiyor.
Halterin Jürinin Önüne Düşmesi 01:14
Halterin Jürinin Önüne Düşmesi 4.400 izlenme - 4 ay önce Halter müsabakasında halterci zor bela kaldırmaya çalıştığı halteri dengesini kaybederek platform dışına atıyor. Sonra halterin bowling topu gibi kameraları devirmesi keyifli görüntüler oluşturmuş. Jüri platforma az daha yakın otursaydı tam mısır patlatmalık görüntü olurdu.
Ben Bilmem Eşim Bilir'de Sarışın Şoku 01:39
Ben Bilmem Eşim Bilir'de Sarışın Şoku 117.546 izlenme - 5 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir'de sarışın yarışmacının yaptığı tahmin stüdyoyu kahkahaya boğdu.
altına işedi.. 00:09
altına işedi.. 91.113 izlenme - 12 yıl önce halter kaldırırken altına kacıran bayan
Dünyanın en güçlü adamı 00:54
Dünyanın en güçlü adamı 38.417 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın en güçlü adamı 8 tane araba lastiği kaldırıyor
Halil Mutlunun İtirafı 01:34
Halil Mutlunun İtirafı 3.325 izlenme - 5 ay önce Dünya rekortmeni sporcumuzdan samimi itiraflar.
Hafthor Bjornsson 472 Kilo Kaldırarak Rekor Kırdı 03:22
Hafthor Bjornsson 472 Kilo Kaldırarak Rekor Kırdı 3.097 izlenme - 2 ay önce Game of Thrones'ta The Mountain (Dağ) olarak tanıdığımız dünyanın en güçlü insanlarından olan Hafthor Bjornsson bir rekor daha kırdı. Gerçek adıyla Haf?ór Júlíus Björnsson, 472 kg kaldırarak kırılması güç bir rekora imza atmış oldu.
Hamile Kadın 98 Kilo Kaldırdı 03:51
Hamile Kadın 98 Kilo Kaldırdı 37.446 izlenme - 4 yıl önce 33 yaşındaki Meghan Umphres Leatherman doğumundan iki gün önce bile halteri bırakmadı. Eşi Chad ile birlikte halter çalışan anne adayı Meghan doğumundan 2 gün önce kaldırdığı 98 kilogram ile rekor kırdı. Halterde eyalet şampiyonu olan Meghan Latherman ödülünü aldıktan sonra da doğumunu gerçekleştirdi. Hamileliği boyunca halteri bırakmadığını ve kendisini hiç zorlamadığını söyleyen Meghan aksine halterin doğumunu kolaylaştırdığını, kendisine yardımcı olduğunu söyledi.
Kendine Özgü Stili ile Halter Kaldıran Genç 00:15
Kendine Özgü Stili ile Halter Kaldıran Genç 7.347 izlenme - 1 yıl önce Halteri artist artist hareketlerle kaldıranların yanı sıra, solucan gibi iki büklüm kıvrılarak kaldıran kardeşimizi izliyoruz. Keyifli seyirler...
Kate Upton'dan Güç Gösterisi! 00:31
Kate Upton'dan Güç Gösterisi! 14.983 izlenme - 2 yıl önce Kate Upton'dan Güç Gösterisi! Oyuncu ve model Kate Upton, spor yaparken çekilen bu videoyu sosyal medyada paylaştı.
Bayıldığına İnanılmayan Halterci 01:11
Bayıldığına İnanılmayan Halterci 17.564 izlenme - 2 yıl önce Gürcü halterci Shota Mishvelidze Houston'da yapılan halter şampiyonasında yaptığı iki kaldırış sonrasında da bayılarak daha doğrusu bayılmış gibi yaparak, başarısızlığına kılıf mı uyduruyor artık kendinemi kızıyor bilemedim ama hocasının ona ne dedğini de gerçekten merak ettim.
Halteri Kaldıramayıp Spor Salonunun Camlarını İndiren Hatun 00:45
Halteri Kaldıramayıp Spor Salonunun Camlarını İndiren Hatun 12.473 izlenme - 2 yıl önce Mattie Rogers isimli 20 yaşındaki genç kızımız, boyundan büyük işlere kalkışarak halteri kaldırmayı deniyor. Genç kızımız kaldıramıcağını anlayınca bi anda bıraktığı halter, spor salonunun camını indiriyor. O anları izliyoruz efendim.
Kadının Kafası Halterin Altında Kaldı 00:06
Kadının Kafası Halterin Altında Kaldı 18.138 izlenme - 4 yıl önce Halterin Altında Kalan Kadın
Halterci Faciası 00:28
Halterci Faciası 40.769 izlenme - 10 yıl önce kaldıramayacağınız yükün altına gimeyin
Kalabalığın Önünde Bağırsaklarını Patlatma Şakası Yapmak 05:21
Kalabalığın Önünde Bağırsaklarını Patlatma Şakası Yapmak 20.288 izlenme - 2 yıl önce İnsanlar neler olacağı konusunda hiçbir bilgi sahibi olmadan, halter kaldıracak adamı izlemek için toplandılar. Sunucunun gazıyla kameralarına sarılan onlarca insan imkansızı deneyecek adamı izlemeye koyulmuşlarken, tam zorlandığı bir anda bağırsakları patlıyor. Tabi bu bir şaka... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kasıklarıyla Halter Kaldıran Yaşlı Kadın 00:38
Kasıklarıyla Halter Kaldıran Yaşlı Kadın 1.028 izlenme - 2 ay önce Görüntüdeki inanılmaz teyzemiz gittiği spor salanunda kasıklarına koyduğu halteri kaldırıp indiriyor,helal olsun alkşlıyoruz
Julıus Björnsson Son Gösterisinde İzleyenleri Büyüledi 00:43
Julıus Björnsson Son Gösterisinde İzleyenleri Büyüledi 3.840 izlenme - 7 ay önce Dünyanın "Güçlü adam" olarak tanıdığı Julıus Björnsson, son gösterisiyle izleyenleri büyülemiş. Björnsson, instagram hesabından yayınladığı son şovunda 455kg. ağırlığındaki halteri kaldırmayı başarmış.
9 Aylık Hamile Olmasına Rağmen Spor Salonundan Çıkmıyor 04:15
9 Aylık Hamile Olmasına Rağmen Spor Salonundan Çıkmıyor 7.376 izlenme - 2 yıl önce Birçok hamile kadın ağır eşya, cisim kaldırmaktan kaçınır. Oysa Emily Breeze adlı kadın karnı burnunda olmasına rağmen halter kaldırmaya devam ediyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Arnold Schwarzenegger'in Önünde 465 Kiloyla Gelen Dünya Deadlift Rekoru 01:28
Arnold Schwarzenegger'in Önünde 465 Kiloyla Gelen Dünya Deadlift Rekoru 9.328 izlenme - 2 yıl önce Arnold Schwarzenegger'in Önünde 465 Kiloyla Gelen Dünya Deadlift Rekoru Eddie Hall 465 kiloluk ağırlıkla deadlift rekoru kırarken Arnold Schwarzenegger böyle izledi.
Bir Saatte 26 Ton Kaldırıp Guinness Rekoru Kıran Türk 01:15
Bir Saatte 26 Ton Kaldırıp Guinness Rekoru Kıran Türk 1.699 izlenme - 5 ay önce Sporcu Tolga Çakmak 'Guinness Dünya Halterde Dik Sırayla Bir Saat İçinde Kaldırılan En Fazla Ağırlık' rekorunu 26 bin 305 kilogramla kırdı. Çakmak, ABD'li sporcu Bob Natoli'nin 2012'den bu yana elinde bulundurduğu rekorun yeni sahibi oldu. Dakikada 524 yumrukla adını Guinness'e yazdıran sporcu Tolga Çakmak, İstanbul Bakırköy'de bulunan bir otelde ikinci rekor denemesini gerçekleştirdi. Muay Thai, kick boks, krav maga, sambo, fitness, yüzme, atletizm ve dalgıçlık dallarında yarışan Tolga Çakmak'ı rekor denemesine 16 Guinness Rekoru sahibi Namık Ekin hazırladı. Guinness Temsilcisi olmasının yanı sıra Çakmak'ın antrenörlüğünü de üstlenen Ekin, denemeye başlamadan önce yaptığı açıklamada yeni bir Türkiye rekoruna hazır olduklarını söyledi. Bin 291 tekrarla 23 bin 450 kilogram kaldıran ABD'li sporcu Bob Natoli'nin rekorunu kıracaklarını belirten Ekin, "Ben Tolga'nın yapacağına inanıyorum" dedi. Rekor denemesini 19,4 kilogram ile başlatan Çakmak, bir saat boyunca halter kaldırdı. Bob Natoli'nin dünya rekorunu sürenin bitimine 1,5 dakika kala kıran Çakmak'ı eşi ve kızı da yalnız bırakmadı. Bin 97 tekrarla 26 bin 305 kilogram ağırlık kaldıran Çakmak'ın tansiyonu ise 18/14 olarak ölçüldü. Çakmak'a sertifikasını veren Ekin, "Yap deseydiniz ben yapamazdım. Onun Allah'ın verdiği genleri mirası var. Kasları da çok güçlü. Tolga'nın ileride şınav, mekik ve yüzme rekorları olacak. Ben de bir abisi olarak ona yardımcı olacağım" dedi. "6 DÜNYA REKORU PROJEM DAHA VAR" Çakmak ise rekor sonrası duygularını şu sözlerle anlattı: "Bu rekorda hiç yorulmadım. Bir saat daha yapabilirim. Hiç durmadan çalıştım. Daha önceden zihnime bilinçaltıma bunu yerleştirmiştim. Bu rekora aylar öncesinden sırt kaslarımı güçlendirerek hazırlandım. Güç ve hız antrenmanlarımı gece gündüz demeden sürdürdüm. 4 ay gibi kısa bir sürede hazırlandım. 6 dünya rekoru projemiz daha var. Amacım İstiklal Mücadelemizin kahramanlarını vatanın ve milletin bütünlüğü için canlarını seve seve veren aziz şehitlerimiz ve bir Amerikalıyı yenmektir."
Naim Süleymanoğlu - 1988 Seul Olimpiyat Oyunları 17:22
Naim Süleymanoğlu - 1988 Seul Olimpiyat Oyunları 11.095 izlenme - 3 yıl önce Naim Süleymanoğlu'nun Türkiye adına katıldığı ikinci organizasyon olan olimpiyat oyunlarında (ilki Avrupa Halter Şampiyonası) yaptığı kaldırışların derlendiği bir video. Naim Seul'de yaptığı bu kaldırışlar neticesinde, toplamda 6 dünya, 9 olimpiyat rekoru kırarak altın madalyayı kazanan sporcu oluyor ve gelecek yıllarda efsanesi haline dönüşeceği spora genç yaşında (20) yeni bir heyecan getiriyor. Not: Videoyu youtube'a yükleyen SERKOPRODUCTION'a teşekkürler.
Halteri Kaldıramayınca Dans Edeyim Bari' Diyen Sporcu 00:40
Halteri Kaldıramayınca Dans Edeyim Bari' Diyen Sporcu 4.916 izlenme - 2 yıl önce Kiribati'li David Katoatau'yu belki tanırsınız, kendisi daha önce de buna benzer bir görüntü ile gönlümüzü kazanmıştı. Ağırlık kaldırdıktan sonra başarılı veya başarısız olsa da eğlenebilen nadir insanlardan birisi. Rio'da da karşımıza çıkan David, başarılı kaldırışlarından ve başarısız denemesinden sonra da dans ederek eğlenip, eğlendirmesini bildi.
Naim Süleymanoğlu'nun Hayatını Kaybetmesi 02:02
Naim Süleymanoğlu'nun Hayatını Kaybetmesi 1.924 izlenme - 6 ay önce Olimpiyat şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu,tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.