Hoşgeldiniz!

Haluk Alıcık Videoları İzle

Belediye Başkanı Sevdiği Köpeğin Saldırısına Uğradı 01:59
Belediye Başkanı Sevdiği Köpeğin Saldırısına Uğradı 4.825 izlenme - 1 yıl önce Nazilli Belediye başkanı Haluk Alıcık sevimli bir köpeğin saldırısına uğradı. Ani bir hareketle saldırıdan yara almadan kurtulan Belediye Başkanı’nın durumu kameralara yansıdı.
200 Şirket İşçisi Ayaklandı 24:38
200 Şirket İşçisi Ayaklandı 2.498 izlenme - 3 yıl önce Nazilli'de Taşeron Firmaya Bağlı 200 İşçi 1 Mayıs İşçi Bayramı'ndan İtibaren 2 Ay Ücretsiz İzine Ayrılacaklarını Öğrenince Kıyamet Koptu.
Muhatap Arıyorlar 12:21
Muhatap Arıyorlar 254 izlenme - 3 yıl önce Nazilli’de Belediye Temizlik İşleri, Fen İşleri ve İtfaiye birimlerinde çalışan taşeron firmaya bağlı 200 işçinin Belediye Hizmet Binası önündeki eylemi devam ediyor.
Toplu Açılışını Devlet Bahçeli Yapacaktı 02:42
Toplu Açılışını Devlet Bahçeli Yapacaktı 165 izlenme - 3 yıl önce Nazilli Belediyesi’nin 7 Dönüm Alanda Hayata Geçirmeyi Planladığı Kentsel Dönüşüm Projesi İptal Edildi. Toplu Açılışını Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Yapması Planlanan Proje Dumlupınar Ve Yeni Sanayi Mahallelerinin Kesiştiği Alanda Hayat Bulacaktı.
Belediye Başkanına Köpek Saldırdı 00:41
Belediye Başkanına Köpek Saldırdı 42 izlenme - 1 yıl önce Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık sevdiği bir köpeğin saldırısına uğradı. Ani bir hareketle saldırıdan yara almadan kurtulan Belediye Başkanı’nın durumu kameralara yansıdı. Olay ilçe merkezindeki Esat Ergüler tesislerinde meydana geldi. Nazilli Belediyespor antrenmanını izlemek için Esat Ergüler tesislerine gelen Belediye Başkanı Haluk Alıcık, basın mensupları ile hayvanların bulunduğu alana gidip burada hayvanları sevdi. Çocukluğundan bu yana başta güvercin olmak üzere hayvanlara karşı özel bir ilgisinin olduğunu kaydeden Alıcık, kafesteki güvercinleri sevdikten sonra bahçedeki bir köpeğe yaklaştı. Köpek anlaşılamayan bir nedenle bir anda Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı saldırdı.
Belediye Başkanı Sevdiği Köpeğin Saldırısına Uğradı  00:08
Belediye Başkanı Sevdiği Köpeğin Saldırısına Uğradı 17 izlenme - 1 yıl önce Nazilli Belediye başkanı Haluk Alıcık sevimli bir köpeğin saldırısına uğradı. Ani bir hareketle saldırıdan yara almadan kurtulan Belediye Başkanı’nın durumu kameralara yansıdı. Olay ilçe merkezindeki Esat Ergüler tesislerinde meydana geldi. Nazilli Belediyespor antrenmanını izlemek için Esat Ergüler tesislerine gelen Belediye Başkanı Haluk Alıcık, burada basın mensupları ile hayvanların bulunduğu alana gidip burada hayvanları sevdi. İlk önce kuşları seven Başkan Alıcık, daha sonra bir süre bahçede bulunan bir köpeği sevdi. Köpeği sevdiği sırada bir anda Başkan Alıcık’ın yüzüne ısırmaya kalkan köpekten kurtulmayı başaran başkan Alıcık’ın durumu kameralara yansıdı. Çocukluğundan bu yana başta güvercin olmak üzere hayvanlara karşı özel bir ilgisinin olduğunu kaydeden Alıcık, kafesteki güvercinleri sevdikten sonra bahçedeki bir köpeğe yaklaştı. Köpek anlaşılamayan bir nedenle Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı saldırdı.
Belediye Başkanı Sevdiği Köpeğin Saldırısına Uğradı 00:07
Belediye Başkanı Sevdiği Köpeğin Saldırısına Uğradı 11 izlenme - 1 yıl önce Nazilli Belediye başkanı Haluk Alıcık sevimli bir köpeğin saldırısına uğradı. Ani bir hareketle saldırıdan yara almadan kurtulan Belediye Başkanı’nın durumu kameralara yansıdı.
Hoca Geç Kaldı Duayı Belediye Başkanı Yaptırdı 00:29
Hoca Geç Kaldı Duayı Belediye Başkanı Yaptırdı 0 izlenme - 2 ay önce Nazilli ilçesinde özel bir işletmenin açılışına katılan Belediye Başkanı Haluk Alıcık, din görevlisi programa geç kalında kendisi dua okudu.