Hoşgeldiniz!

Haluk Koç

Gidiyorsun Ahmet Bey..... 00:37
Gidiyorsun Ahmet Bey..... 9.451 izlenme - 2 yıl önce 1 ay kadar önce Haluk koç basın toplantısında... Gidiyorsun Ahmet Bey, ipini çekmişler senin. İki günde bir tekzip ediyor seni üst akıl. dedi. İzleyelim.
Haluk Koç'un Selahattin Demirtaş'a Irkçı Demesi 00:57
Haluk Koç'un Selahattin Demirtaş'a Irkçı Demesi 2.007 izlenme - 2 yıl önce Chp sözcüsü Haluk Koç'un Hdp lideri Selahattin Demirtaş'a "ırk temelli politika üretiyorsunuz" diyerek getirdiği eleştiridir.
CHP'yi Sarsan Cinayet Kamerada! 01:17
CHP'yi Sarsan Cinayet Kamerada! 1.013 izlenme - 3 yıl önce CHP'yi sarsan cinayet kamerada! CHP Sözcüsü Haluk Koç'un sekreteri Eda Özkara'nın öğretmen eşinin öldürülme anı kameralara yansıdı. CHP Sözcüsü Haluk Koç'un sekreteri Eda Özkara'nın öğretmen eşi Levent Özkara (44) tartıştığı komşusu Aytekin Koçak tarafından kafasına üç el ateş edilerek öldürüldü. Cinayet, Özkara'nın 13 yaşındaki oğlu Hüseyin Alp'in gözleri önünde yaşandı. Cinayet zanlısı Aytekin Koçak bazı aile üyeleri ile buluşunca polis tarafından yakalandı. Cinayet, apartmanın güvenlik kameraları tarafından da saniye saniye kaydedildi. İKİ EL DAHA ATEŞ ETTİ 44 yaşındaki Kimya Öğretmeni Levent Özkara dün öğle saatlerinde 13 yaşındaki oğlu Hüseyin Alp'i okula götürmek için evlerinden çıktı. Özkara ve oğlu apartmanın giriş kapısına geldiklerinde, apartmana girmeye çalışan üst kat komşuları emekli Aytekin Koçak ile karşılaştı. Koçak ve Özkara arasında burada, kısa süreli bir tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesi üzerine Koçak belindeki tabancasını çekti. Koçak, tartıştığı Özkara'ya minik oğlunun gözleri önünde ateş etti. Kafasına isabet eden mermi ile Özkara bir anda yere yığıldı. Bununla da yetinmeyen Koçak yerde kanlar içinde yatan Özkara'nın kafasına iki el daha ateş etti. Cinayete tanıklık eden, Özkara'nın oğlu Hüseyin Alp, olayın ardından gözyaşlarını tutamazken, zanlı Koçak ise hiçbirşey olmamış gibi elindeki poşetle dairesine yöneldi. 5 SAAT DAYANABİLDİ Olayı gören çevre sakinleri durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Bunun üzerine bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi. Özkara ambulans ile Gazi Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Zanlı Koçak ise daha sonra evinden çıkarak polisler gelmeden kayıplara karıştı. Özkara hastanede 5 saatlik yaşam mücadelesinin ardından hayatını kaybetti. SEKRETERİN EŞİ ÇIKTI Levent Özkara'nın CHP Sözcüsü Samsun Milletvekili Haluk Koç'un 15 yıllık sekreteri Eda Özkara'nın eşi olduğu öğrenildi. 44 yaşındaki Özkara'nın bir lisede kimya öğretmenliği yaptığı belirtildi. TADİLAT KAVGASI Polis olayın ardından kayıplara karışan katil zanlısı Koçak'ı yakalamak için kapsamlı çalışma başlttı. Özkara ve Koçak arasında arasında, Koçak'ın geçen cumartesi evinde yaptığı tadilat sırasında yaşanan gürültü nedeniyle tartışma yaşandığı öğrenildi. Polis, Koçak'ın bazı aile üyelerini takibe aldı. Koçak, para almak için aile üyeleri ile buluşunca polis tarafından yakalandı. Koçak'ın yıllar önce kan davası nedeniyle de cinayet işlediği ve 10 yıl dolayında hapiste yatmış olduğu da öğrenildi. KAMERAYA YANSIDI Dehşete düşüren cinayetin, apartmanın güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildiği öğrenildi. Polis, kamera kayıtlarına el koydu. Özkara'nın olay esnasında yanında bulunan oğlunun da katil zanlısı komşuyu teşhis ettiği belirtildi.
 CHP’den 'genel af' çıkışı 03:18
CHP’den 'genel af' çıkışı 442 izlenme - 4 yıl önce Haluk Koç, Başbakan Erdoğan’ın Diyarbakır’daki açıklamasının ’genel af’ anlamına geldiğini savundu. Başbakan Erdoğan’ın Diyarbakır’daki açıklamasının ’genel af’ anlamına geldiğini savunan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, “Bu sözü sarf etmenin ağır sorumluluğu var" dedi. MYK toplantısı devam ederken basın mensuplarının sorularını cevaplayan CHP Parti Sözcüsü Haluk Koç, bir gazetecinin, "Bülent Arınç, Uludere ile ilgili CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun istismar ettiği şeklinde bir açıklama yaptı. Bu istismar tartışması ile ilgili sizin değerlendirmeniz nelerdir?" sorusunu yöneltti. Koç da, “Uludere’de bir gerçek" olduğunu belirterek şunları söyledi: "Sorumluların arasında olan bir kişi Uludere’yi ağzına alıyorsa herhalde bunun vebalini de taşımaya hazır demektir. Çünkü, Uludere’nin hesabını veremeyen kadronun içerisinde bu ağlayan kişi de mevcuttur. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun ve CHP’nin Uludere’deki olayla ilgili tutumu çok net, açık belgelidir. Raporlarımızda mevcuttur. Olayın en başında sorulması gereken soru hâla cevapsızdır. Uludere’de vur emrini kim verdi? Başbakan’ın haberi olmadan böyle bir harekât yapılabilir mi? Doğrudan sorumlusunun Başbakan’a uzandığı bir noktada Sayın Arınç bir hafta önce paspas olduğunu unutup CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na laf söylemekten çekinmedi, herhalde siyaset iyice irtifa kaybetti demektir.” CEMİL ÇİÇEK’İN AÇIKLAMALARI Koç, TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in anayasa uzlaşma komisyonu hakkındaki açıklamalarına yönelik soruya da şöyle cevap verdi: “Anayasa uzlaşma komisyonu çalışmaları sırasında harcanan bütçeyi ifade ediyordu. Başbakan’ın iradesinin dışına çıkamayacağını bile bile Başbakan’ın talebi doğrultusunda masayı kitleyen başkanlık teklifi orada durduğu sürece, bu masanın devrileceğini bile bile, şimdiye kadar iyi niyet rolüne soyundu herhalde. Cemil Çiçek bağımsız bir meclis başkanı iradesi maalesef koyamamıştır.” KÜRT SORUNU VE GENEL AF SÖYLENTİSİ CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Kürt sorunu ve genel afla söylentisiyle ilgili ise, "Kürt sorunu Türkiye’nin birliği içerisinde çözülmelidir. Başbakan, yakın dönem siyasi beklentileriyle Kürtleri hep aldatmıştır. Her seçim öncesi benzer şovlarını hep sergilemiştir. Başbakanın amacı ortada. İstediğin kadar düetler yaptır, siyaseti oralara sokup daha da parçala; kafasının arkasında cumhurbaşkanlığı adaylığı var. Başbakan Erdoğan’ın ikide bir mesaj yollamak adına ‘genel af’ şeklinde açıklama yapması talihsizlik. Bu son derece önemli bir hatadır. Toplumda saplantı yaratır. Bu sözü sarf etmenin ağır sorumluluğu var" diye konuştu.
Gazze'yi Vuran Jetlerin Yakıtı Türkiye'den Gidiyor! - Haluk Koç 00:43
Gazze'yi Vuran Jetlerin Yakıtı Türkiye'den Gidiyor! - Haluk Koç 268 izlenme - 3 yıl önce CHP'nin sözcüsü Haluk Koç'un bu dedikodular konuşulşmaya başlandıktan sonra hükümete yönelttiği bir soru. Cevap beklemek her vatandaşın hakkı.
Haluk Koç: 04:18
Haluk Koç: 258 izlenme - 4 yıl önce Chp Genel Başkan Yardımcısı Ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Cumhurbaşkanı Seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, 28 Ağustos'taki Yemin Törenine İlişkin, "sayın Genel Başkanımız, Yemin Törenine Katılmayacak.
Chp'li Haluk Koç'tan Davutoğlu'na Sert Cevap: Binali'yi Hazırlıyorlar Yolcusun 02:35
Chp'li Haluk Koç'tan Davutoğlu'na Sert Cevap: Binali'yi Hazırlıyorlar Yolcusun 68 izlenme - 2 yıl önce Chp'li Haluk Koç'tan Davutoğlu'na sert cevap: Binali'yi hazırlıyorlar, yolcusun... Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Aile Bakanı Cevabı: Siyasi Sapık...
Haluk Koç - Kiziroğlu Mustafa Bey Şarkısı 02:46
Haluk Koç - Kiziroğlu Mustafa Bey Şarkısı 71 izlenme - 3 yıl önce CHP MYK Toplantısı- Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: (1)-"(Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, 19 Ocak'ta Bakanlar Kurulu'nu toplaması) "Mevcut Cumhurbaşkanının, Davutoğlu Ahmet Beyin görev ve yetkilerini kısmen alacak gibi bir başlangıç yapıp, bunun da devamlılığının geleceği anlaşılan bir süreç başlıyor.
CHP'li Koç'tan Kılıçdaroğlu'na Tepkilere Cevap 01:37
CHP'li Koç'tan Kılıçdaroğlu'na Tepkilere Cevap 15 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, Kılıçdaroğlu’nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazoğlu’na yönelik sözlerine ilişkin, "Söyleniş amacının dışında bir yorumla ele alıp, siyaseti gerim gerim gerip CHP’nin Genel Başkanını, CHP’nin tüzel kişiliğini, tümünü töhmet altında bırakıyorlar" dedi.
Koç: Açık Bir Anayasa Suçu İşliyor 03:38
Koç: Açık Bir Anayasa Suçu İşliyor 18 izlenme - 3 yıl önce CHP MYK Toplantısı- Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: (1)-"(Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, 19 Ocak'ta Bakanlar Kurulu'nu toplaması) "Mevcut Cumhurbaşkanının, Davutoğlu Ahmet Beyin görev ve yetkilerini kısmen alacak gibi bir başlangıç yapıp, bunun da devamlılığının geleceği anlaşılan bir süreç başlıyor.
Haluk Koç’un sekreterini yıkan cinayet 01:28
Haluk Koç’un sekreterini yıkan cinayet 15 izlenme - 3 yıl önce Haluk Koç'un sekreterinin eşinin komşusu tarafından öldürülme anı görüntüleri ortaya çıktı. daha fazlası www.izlesene.com/aksamtv kanalında.....
Tarafsız Bölge - 26 Kasım 2014 Çarşamba 02:19:17
Tarafsız Bölge - 26 Kasım 2014 Çarşamba 18 izlenme - 3 yıl önce MİT tartışması, Alevi açılımı ve Yargıtay'a müdahale tepkisi... Ahmet Hakan sordu; CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Prof. Dr. Haluk Koç, Tarafsız Bölge'de yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Haluk Koç - Ali İsmail Korkmaz Davası 04:01
Haluk Koç - Ali İsmail Korkmaz Davası 17 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
CHP'nin Aday Listesinde 103 Kadın Var 03:39
CHP'nin Aday Listesinde 103 Kadın Var 31 izlenme - 3 yıl önce Chp'nin Aday Listesi Saat 17.00'da Açıklanacak. Parti Sözcüsü Haluk Koç, Listede Toplam 103 Kadın Adayın Olduğunu Duyurdu.
Haluk Koç: 05:14
Haluk Koç: "Parti Olarak Bu Bildiriyi Desteklemiyoruz" 11 izlenme - 2 yıl önce CHP MYK Toplantısında konuşan Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: "(Akademisyenlerin bildirisi) Parti olarak bu bildirinin arkasında değiliz diyerek Ben partinin sözcüsüyüm. Düşünce ve ifade özgürlüğü çerçevesinde herkes düşüncesini, ifadesini yapar. Bu hürriyetten yararlanır. Teröre davetiye çıkarmadan, şiddeti teşvik etmeden bu çerçevede düşüncesini ifade eder. Bunu hainlikle itham edenlerin, kendi düşüncesini ortaya koyması lazım" "Kaç milyon mülteci var, kaçı İŞİD'in uyuyan hücresi durumunda Türkiye'de?
Haluk Koç; 04:21
Haluk Koç; "Başkanlık Sistemi Türkiye'nin Hangi Sorunu Çözecek" 4 izlenme - 12 ay önce Haluk Koç; "Başkanlık sistemi Türkiye'nin hangi sorunu çözecek" CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç Çorum'da Parti binasında bir basın toplantısı düzenleyen CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç;
Chp MYK Toplantısı 06:08
Chp MYK Toplantısı 11 izlenme - 3 yıl önce Chp MYK Toplantısı - Genel Başkan Yardımcısı Ve Parti Sözcüsü Haluk Koç: -"Son Yaşanan Kışkırtma Provokasyonlar Gerekçe Gösterilerek, En Temel Demokratik Haklar, Kişisel Özgürlükler Hepsi Kelepçelenmek İsteniyor.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Koç 03:39
CHP Genel Başkan Yardımcısı Koç 10 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Koç: -"CHP ile gece gündüz uğraşmak yerine sorumluluğunu hatırlayıp, ülkenin bir bölgesinde kamu güvenliği kalmamış, millet birbirini öldürüyor, silahlanmış, sokaklarda, bunlara karşı önlem almayı düşünmüyor musun" CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun CHP'ye yönelik eleştirileri üzerine, "CHP ile gece gündüz uğraşmak yerine sorumluluğunu hatırlayıp, ülkenin bir bölgesinde kamu güvenliği kalmamış, millet birbirini öldürüyor, silahlanmış, sokaklarda, bunlara karşı önlem almayı düşünmüyor musun" dedi.
Kılıçdaroğlu: 03:57
Kılıçdaroğlu: "Hayatta En Çok Önem Verdiğim Konu Eğitim" 18 izlenme - 3 yıl önce Kılıçdaroğlu İzmir'de- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Hayatta en çok önem verdiğim konu eğitim, özellikle kız çocuklarının eğitimi"- "Ben, aynı zamanda Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne burs veren bir yurttaşım, orada da bir kız çocuğunu okutuyorum" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Hayatta en çok önem verdiğim konu eğitim, özellikle kız çocuklarının eğitimi" dedi.
Haluk Koç, Ankara Günlüğü'nde 00:32
Haluk Koç, Ankara Günlüğü'nde 14 izlenme - 4 yıl önce CHP, Özel Yetkili Mahkemelerin kapatılmasına destek verecek mi? Yeniden yargılama ve AK Parti'nin yeni demokrasi paketi çalışmasına CHP nasıl bakıyor? Yerel seçimlerde CHP nasıl bir strateji uygulayacak? CNN TÜRK Ankara Temsilcisi Hande Fırat, Gazi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Hüseyin Yayman ve Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Utku Çakırözer soracak; CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç yanıtlayacak... Ankara Günlüğü, 2 Şubat Pazar akşamı 21.00'de CNN TÜRK'te! Programın tüm videoları: http://tv.cnnturk.com/ankaragunlugu
CHP'li Koçun Kpss İddialarına AK Parti Sözcüsü Atalaydan Sert Cevap 01:26
CHP'li Koçun Kpss İddialarına AK Parti Sözcüsü Atalaydan Sert Cevap 10 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay, CHP Parti Sözcüsü Haluk Koç’un gündeme getirdiği ‘KPSS’ iddialarıyla ilgili sert açıklamalarda bulunarak, “CHP paralel yapının sözcülüğünü yapıyor.
Haluk Koç: Sen İşine Gelenleri mi Duyuyorsun? 06:14
Haluk Koç: Sen İşine Gelenleri mi Duyuyorsun? 8 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: - "Hazreti Muhammed'in ve ehlibeytinin, tüm Müslümanlar tarafından kutsandığını, bu değerlerin resmedilmesinin, karikatürleştirilmesinin asla kabul edilemez olduğunu bizler de Sayın Genel Başkanımız da ifade ettik. Sen işine gelenleri mi duyuyorsun Ahmet Bey" CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, "Hazreti Muhammed'in ve ehlibeytinin, tüm Müslümanlar tarafından kutsandığını, bu değerlerin resmedilmesinin, karikatürleştirilmesinin asla kabul edilemez olduğunu bizler de Sayın Genel Başkanımız da ifade ettik. Sen işine gelenleri mi duyuyorsun Ahmet Bey" dedi.
Koç: Bank Asya Kararı Tamamen Siyasi Bir Karardır 05:07
Koç: Bank Asya Kararı Tamamen Siyasi Bir Karardır 6 izlenme - 3 yıl önce CHP MYK Toplantısı-Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: -"Bank Asya kararı ne hukuki bir karardır ne de ekonomik bir karardır, bu tamamen siyasi bir karardır"- "Merkez Bankasının bağımsızlığı, Cumhurbaşkanı'nın eliyle bugün boşa çıkarılmaktadır.
Haluk Koç - Cumhurbaşkanının Mal Bildirimi - Ankara 02:30
Haluk Koç - Cumhurbaşkanının Mal Bildirimi - Ankara 8 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, "Bir cumhurbaşkanının bir siyasi parti kongresinde, o partinin genel başkanıymış gibi konuşması, açması kongreyi, yönlendirmesi hukuka meydan okumaktır, hukuk tanımazlıktır.
Haluk Koç: 05:18
Haluk Koç: 8 izlenme - 4 yıl önce Chp Genel Başkan Yardımcısı Ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Cumhurbaşkanı Seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, 28 Ağustos'taki Yemin Törenine İlişkin, "Sayın Genel Başkanımız, Yemin Törenine Katılmayacak.
Koç: Chpnin Bahsedilen Yapıyla (Paralel Yapı) Hiçbir İlişkisi Yoktur 05:55
Koç: Chpnin Bahsedilen Yapıyla (Paralel Yapı) Hiçbir İlişkisi Yoktur 6 izlenme - 3 yıl önce CHP MYK Toplantısı-Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: -"CHP'nin bahsedilen yapıyla (paralel yapı) hiçbir ilişkisi yoktur.
Haluk Koç: 04:51
Haluk Koç: 6 izlenme - 4 yıl önce Chp Genel Başkan Yardımcısı Ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, "Beş Gündür Resmi Gazete Susmuş, Susturulmuş Durumda.
Koç: 06:05
Koç: 5 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Koç: - "Gazetelerde CHP'yi konu alan ve bazı CHP milletvekilleri tarafından gönderildiği ifade edilen Twitter'daki doğrudan mesajlar fabrikasyon ürünüdür ve en tepedeki zalimin emri ile oluşturulan MİT içerisindeki bir ekibin açık tezgahıdır"- "MİT içindeki bu ekip dört kişiden oluşuyor.
Koç: Genelkurmay Başkanı Olarak, Olayları İzlemenin Ötesinde Ne Yaptılar? 03:27
Koç: Genelkurmay Başkanı Olarak, Olayları İzlemenin Ötesinde Ne Yaptılar? 6 izlenme - 3 yıl önce CHP MYK Toplantısı-Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: (2)-"(Eski Genelkurmay Başkanı Başbuğ'un açıklamaları) Benim içim yanıyor kardeşim, bütün bunlar olup biterken, Genelkurmay Başkanı olarak olayları izlemenin ötesinde ne yaptılar?
Ankara - CHP MYK - Haluk Koç  05:35
Ankara - CHP MYK - Haluk Koç 6 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, "Yaklaşık 900'ün üzerinde bir imza ile Sayın Kılıçdaroğlu'nun Genel Başkan adaylığı başvurusu divana yapılacak" dedi.